Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוסיה VS אוקראינה. 2022 - 2023 - 2024

avargel

פוסטים מומלצים

לפני 14 דקות, eladns כתב:

אז אולי היה שווה להוריד את הראש והכבוד ולתת לזה לעבור

אתה לא חושב?

הרי בחיאת, הדוב הרוסי הענק מול מדינה אחת קטנה- צריך להיות ריאלים

וב-1948 היה שווה להוריד את הראש והכבוד ולתת למדינות הערב שפלשו לכאן לעבור. אתה לא חושב? הרי בחיאת, כ"כ הרבה מדינות מול אסופת ניצולי שואה - צריך להיות ריאלים. 

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא משווה את זה לזה.

אם נניח ארה"ב או סין היו מאיימות עלינו גם היינו נלחמים איתם או מגיעים לעמק השווה שנשלם כופר גולגולת ונמשיך לחיות?

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה לא משווה? הם לא היו גדולים וחזקים?

אחוז מהישוב היהודי נהרג. אחוז.

• אהבתי 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, RK כתב:

אתה כנראה לא היית נלחם, את זה כבר הבנו.

נלחמתי יפה מאוד. היום אני כבר זקן.

יש לי איקס אחד על הנשק אפילו

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, eladns כתב:

אני לא משווה את זה לזה.

למה לא?

לפני 6 דקות, eladns כתב:

אם נניח ארה"ב או סין היו מאיימות עלינו גם היינו נלחמים איתם או מגיעים לעמק השווה שנשלם כופר גולגולת ונמשיך לחיות?

עבור אסופת הניצולים שהיתה כאן, מדינות ערב שתקפו ב-48' היו באותה סקאלה של ארה"ב/סין של היום.

אני לא מבין את הטיעון הזה, של לשלם כופר גולגלות ולהמשיך לחיות. מה הטעם בחיים אם אתה נשלט על ידי רודן במקרה הטוב או מוצא להורג במקרה הרע? 

הצד האוקראיני שנלחם מובן לחלוטין, ואני רוצה להאמין שגם כאן רוב העם היה נלחם/מתנדב למען המדינה.

עריכה אחרונה על ידי Gosser1860
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. למה בישראל לא נלחמו במלחמת ההתשה?

לא הבנתי, כותרות העיתונים צריכות לנהל את מהלך המלחמה?

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זה. כאילו טוב יש מלחמה. אנשים נהרגים. 6 מיליון עקורים מביתהם,המדינה נהרסה ומי שנישאר הוא בחרפת רעב וכאילו זה נראה שבסדר, נו זה שם. עזבו אותנו.

וזה עצוב

אז כן אולי עדיף לחיות תחת משטר קצת קוקו אבל לא להיות עקור ללא מזון ללא מים.

בישראל רצו ורוצים להשמיד אותנו. אנחנו נחיה על החרב זה ברור. אבל שם אתם אומרים שכיאלו היו חיים בעוני. אז אני חושב שעדיף לחיות בעוני ולא לנסות להילחם בדבר ענק שנקרא רוסיה עם כל הכוח הענק שלה. לכו תדעו ימים יגידו עוד יאשימו את זלנסקי וגידו בגלל היהודי הזה הלכה המדינה .

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה אומר נובע מכמה דברים - חוסר הכרה טוטאלי של ההיסטוריה הלאומית של עמי ברה"מ לשעבר, והתנשאות מדהימה ועזת מצח, לאמור שלנו מגיע חופש מרודנות ומשטר עויין והגדרה עצמית, והאחרים שיוותרו. תקרא קצת היסטוריה, תחכים, תחזור. עד אז - טול קורה.

• אהבתי 5
  • רעיון טוב! 1

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, eladns כתב:

לא זה. כאילו טוב יש מלחמה. אנשים נהרגים. 6 מיליון עקורים מביתהם,המדינה נהרסה ומי שנישאר הוא בחרפת רעב וכאילו זה נראה שבסדר, נו זה שם. עזבו אותנו.

וזה עצוב

אז כן אולי עדיף לחיות תחת משטר קצת קוקו אבל לא להיות עקור ללא מזון ללא מים.

בישראל רצו ורוצים להשמיד אותנו. אנחנו נחיה על החרב זה ברור. אבל שם אתם אומרים שכיאלו היו חיים בעוני. אז אני חושב שעדיף לחיות בעוני ולא לנסות להילחם בדבר ענק שנקרא רוסיה עם כל הכוח הענק שלה.

אני די בטוח שהיו מדינות/אנשים שאמרו "נו זה שם. עזבו אותנו" כשישראל נלחמה על נפשה. 

זה לא משטר קצת קוקו, והעם הרוסי (למעט הערים המרכזיות) חי בתנאים מחפירים. לפחות במשטר עצמאי האוקראינים יכולים לשאוף להתקרב למערב ולשפר את חייהם.

אני מניח שגם בישראל לא ליקקו דבש ואכלו סטייקים בזמן מלחמת העצמאות. עבור האוקראינים המלחמה הזו היא לא פחות ממלחמת עצמאות (לפחות מהצד שלהם).

לפני 3 דקות, eladns כתב:

לכו תדעו ימים יגידו עוד יאשימו את זלנסקי וגידו בגלל היהודי הזה הלכה המדינה .

מה? למעט מיעוט קיצוני ומנותק, מי יטען את זה בדיוק? זלנסקי נבחר בהצבעה דמוקרטית כנגד מתמודד פרו-רוסי אאל"ט.

• אהבתי 3

לפני 5 שעות, falou כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Gosser1860 כתב:

עבור האוקראינים המלחמה הזו היא לא פחות ממלחמת עצמאות (לפחות מהצד שלהם).

זה בדיוק זה. אוקראינה קיבלה את עצמאותה לפני שלושה עשורים בלי מלחמה. כמעט אין מדינה שלא עברה מלחמת עצמאות, זאת מלחמת העצמאות שלה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וויתרה על נשק גרעיני תמורת כמה דפי נייר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, eladns כתב:

נלחמתי יפה מאוד. היום אני כבר זקן.

יש לי איקס אחד על הנשק אפילו

כמו שכתב ספריאל, פעם גם רוסיה הבטיחה לאוקראינה הגנה בתמורה לויתור על נשק גרעיני. פעם גם לי היה שיער על הראש ובריג'יט בארדו הייתה צעירה ונחשקת. מה שהיה פעם לא מעניין.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...