Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה כרטיסי אשראי אתם מחזיקים? ואיזה? איך אתם מתנהלים איתם?

DareDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 896 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני גר אחרי חדרה אז זה נחשב צפוני במדינת חדרה-גדרה,אז עופות (שהולך הכי הרבה,הילדים יכולים לאכול 3 פעמים נאגטס/שניצל/גריל באיירפרי ביום אם היה אפשרי...בעצם הילדה שתגיע לגיל 18,אשלח תעודת הוקרה לאיטליה,בנוסף היא "גדלה" על נוטלה,מזל שירשה גנים של האשה,דקיקה) כמובן מדבאח לרוב...נתחים,דברים מיוחדים לתבשילים,דליקטסים לגריל מקצביה/מעדניות,לא הדריק שמוכרים בסופרים רגילים לרוב,לא שומר כשרות.
ירקות,יש לי רשימת ירקנים עם סחורה טובה,תלוי באיזה אזור מסתובב,לא מחפש ב-1.9 ש"ח,ממילה חוץ מסופ"ש ,לא הולך כמות רצינית של ירקות,גם חלבי בקושי,כמו שהבנת אנחנו משפחה של קרניבורים.

וזה כבר לא קשור לכרטיסי אשראי,כי מזון לרוב אני קונה במזומן,לכן מבצעי מועדונים בבשר פחות רלוונטי,כי גם אחרי הנחה זה לא יתקרב למבצעי דבאח בבשר,ועוד לא ראיתי מבצע לירקן במועדונים :D

עריכה אחרונה על ידי קיורטוש אוטומוטיב
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מזומן? איך משתמשים בדבר הזה? התקדמנו.

האמת היא שאצלי המזומן משמש לתשלום לעוזרת, לספר, וטיפ למוביל של רהיטים או מוצרים לבנים. אם עד לפני שנה - שנתיים אשתי היתה יורדת פעם בשבוע לשוק תלפיות גם זה נפסק, המחירים והאיכות לא כאלה שמצדיקים נסיעה מיוחדת.

מבחינת מבצעים - מועדוני הלקוחות מאפשרים לרשת ללמוד אותך - לטוב ולרע. ממש לא אכפת לי שיש במחשב של שופרסל כמה ביטים שאומרים שכדאי להציע לי קפה של יעקובס ולא של נסטלה, ואם זה חוסך 2 ש"ח בקניה השבועית, מה טוב. אני לא אסטה מדרכי בשביל ההנחה, אבל אנצל אותה אם היא מזדמנת.

לגבי הסטוקים, במיוחד של חומרי ניקוי - בעיה, כי זה עלול להפוך למוגזם. למשל, היתה תקופה שבה קנינו טבליות הדחה בכל מבצע אפשרי, עד שגילינו שהצטברו לנו איזה 700 טבליות, אבל קצב הפעלת המדיח ירד (2 בנים שעזבו את הבית), עכשיו יש תקופת צינון עד שהערימה תצטמק.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניים חוץ בנקאיים, אחד שלי (וויזה) ואחד של אשתי (גם וויזה כיום). שניהם עם המסגרת הקטנה ביותר האפשרית (20 אש"ח), שלטעמי סתם בזבוז כי מעולם לא השתמשנו בה. הכרטיס שלי משמש בעיקר להוראות קבע, תדלוק וקניות קטנות כך שבדרך כלל אני לא מגיע לשלושה אש"ח, אשתי היא הממונה על ה"ביזבוזים" (כל שאר הקניות של הבית) ואצלה הסכום כפול...

בדיעבד, אני רואה שכל אחד מאיתנו משלם דמי כרטיס של 15 ש"ח לחודש. לפני כמה שנים רק אני הייתי משלם כי לא הייתי מגיע לסף הרכישה התחתון אבל שמתי לב כי גם בחודש בו בו היו לי הוצאות גדולות (חידוש ביטוחים) והגעתי לחיובים של יותר מ 7 אש"ח עדיין שילמתי דמי כרטיס.

השירשור הזה מקפיץ לי כמה שאלות/רעינות.

בתאריך 3.1.2022 בשעה 13:09, sperial כתב:

מספיק שהכרטיס יאבד, יתקלקל או שמחלקת הביטחון של חברת האשראי תבטל אותו או שתהיה בעיה במערכת החיובים של חברת האשראי.  מבחינתי שניים (אחד ויזה, אחד מאסטרקארד) זה המינימום.

לא חושב כי זה חשוב במיוחד, הוראות הקבע נשארות לתקופה של עד 3 חודשים ועוברות אוטומטית לכרטיס החדש ולשאר התשלומים ניתן להשתמש במזומן. אני מעדיף לא להחזיק כרטיס גיבוי (והיה לי פעם) כי לי באופן אישי זה עושה ברדק...

בתאריך 3.1.2022 בשעה 20:37, קיורטוש אוטומוטיב כתב:

קודם כל,מי שמשלם היום עמלה על כרטיס,הוא כנראה לא מבין ש"העולם הפיננסים זה כמו שוק",הכל ניתן לבטל והכל פתוח למו"מ אם אתה בדירוג אשראי נורמלי,אני זה שעושה להם טובה שלפעמים משתמש בהם,ואז מרוויחים.
לא יודע איזה כרטיסים יש לכם,שחייב עסקאות מינימום,אולי זה קשור להטבה מסוימת "פינוק" אבל בטוח זה לא תנאי הכרחי כדי להחזיק בו !!

לא ממש מת על החלפת כרטיס, לא הייתי רוצה לשנן מחדש את הארבע ספרות האחרונות והסיסמאות. אך אם אני יכול לחסוך 180 ש"ח בשנה אז יהיה לי תמריץ.

מה ההבדל בין כרטיס בנקאי לכרטיס חוץ בנקאי? אני ממש לא צריך/משתמש ב/את מסגרת אשראי ולא מחלק קניות לתשלומים (גם תשלומים של חמש ספרות, תמיד יש את הכסף שצריך בעו"ש)

בתאריך 4.1.2022 בשעה 07:57, sperial כתב:

חברות במועדון אינה תחליף לצרכנות נבונה. היא עוד כלי שאפשר להשתמש בו נכון או לא.

ולנסוע ליריד חבר בשביל מגהץ? אם אתה לא גר ממש ליד זה כבר לא מוצדק. עדיף לשלם עוד כמה לירות ולחסוך את עלויות הנסיעה, בזבוז הזמן והקניות הספונטניות המיותרות.

נכון מאוד. בנוסף, קונים כשצריכים/רוצים ולא כשיש את ההנחות. 

בתאריך 4.1.2022 בשעה 08:34, yoni2sh כתב:

החלטתי במקום לספר כמה כרטיסי אשראי אני מחזיק,פשוט לפרסם את דירוג האשראי שלי

מאיפה זה?

לפני 21 שעות, Super_T כתב:

ראשי: כרטיס DEBIT בינלאומי (דיירקט) של מאסטרקארד

ניתן לרכוש איתו בחנויות מקוונות? אחרי שגנבו לי את מספר הכרטיס לפני מספר שנים חיפשתי פעם כרטיס חיוב מיידי (הרעיון היה לצמד אותו לחשבון בנק ללא מסגרת אשראי עם סכום קטן לקניות מעלי/איביי או להעביר לשם את מה שנדרש לפני רכישות גדולות) ולפי מה שהבנתי לא ניתן לרכוש איתו בחנויות הדורשות כרטיס אשראי.

לפני 21 שעות, dalet11 כתב:

כרטיס דיירקט זה דבר מאוד נחמד ועל פניו חינמי, אבל האם אתה לוקח בחשבון שכל הורדה מיידית למעשה גוררת עלמת שורה בחשבון הבנק שלך? לרוב 1.7~ ש"ח.

גם אם אתה מנוי למסלול שכולל הרבה "שורות", זה לרוב פחות משתלם מאשר להשתמש בכרטיס אשראי שיורד בסוף החודש וצורך שורה אחת. אלא אם יש לך איזה הטבה בחשבון שפוטרת אותך מעמלות שורה לחלוטין.

זה חדש לי, אני דווקא הייתי בכיוון של מעבר לכרטיס דיירקט כדי לחסוך את התשלום עמלה לחברת אשראי שאני אפילו לא משתמש באשראי שלה.  

לפני 18 שעות, Super_T כתב:

אני עם חשבון ללא עמלות בכלל,

אין לי שום הורדה נוספת ואכן יש לי לא מעט "שורות" בגלל הדיירקט שלי.

איך? איזה?

עריכה אחרונה על ידי Haim_gds
הגהה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנק מקשה על ביטול הכרטיס, אין אופציה כזו, שלחתי הודעה לבנקאי.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Haim_gds לגבי רכישה ברשת עם הDEBIT/DIRECT, בעיני אמור לעבוד כי בניגוד לעבר, כיום זה כרטיס מאסטרקארד בינלאומי לכל דבר ועניין,
אבל, לא בדקתי,

כפי שרשמתי, ה-PAYPAL שלי עובד עם הכרטיס הבינלאומי הסטנדרטי שלי.

הנה מידע על הכרטיס שלי:
https://digital.isracard.co.il/cards/directmastercard2/

לגבי חשבון הבנק,

אני בבנק הפועלים, פעם בשנה אני מגיש בקשה לחשבון ללא עמלות באופן אינטרנטי או שמחייג למוקד בזמני החופשי ומוודא שמוגשת בקשה לסניף בשמי,

בנוסף, מקום העבודה שלי בהסכם עם כל הבנקים, שעובדי חברה זכאים לחשבון נקי מעמלות (בין השאר), מקווה להתפנות לבצע את הקישור הזה בחשבון שלי בקרוב ולחסוך שיחה בשנה .. 😏

עריכה אחרונה על ידי Super_T

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Super_T כתב:

אני בבנק הפועלים, פעם בשנה אני מגיש בקשה לחשבון ללא עמלות באופן אינטרנטי

איך אני מגיש כזה דבר?

בטח צריך להיות קליבר עם הרבה כסף

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, DareDevil כתב:

איך אני מגיש כזה דבר?

בטח צריך להיות קליבר עם הרבה כסף

ממש לא 😁

יש לך באתר / באפליקצייה "פניה לבנקאי" 
אני אומר להם:

"שלום יש לי כיום חשבון ללא עמלות, קיבלתי התרעה שתילקח לי עמלה כשמשכתי כסף, כנראה שנגמר התוקף של השנה שלי, מבקש לחדש את זה, תודה."

לפני שנתיים היה בנקאי חדש בסניף שחזר אלי ואמר לי "תשמע, היו לך ארבע שנים כאלה, אני לא יכול לחדש לך" 🙄

עניתי לו ב: "תודה, תסגור בבקשה כרגע את החשבון שלי אני אקפוץ לבנק יהב ואקים חשבון ללא עמלות ושאלות בשעה הקרובה"
חצי שעה אחרי היה לי מייל עם אישור לשנה נוספת ומאז זה לא עלה. 😏

• אהבתי 1

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני רואה כל אחד יורד לכל מני רזולוציות אישיות,וכמו שכבר הוסבר,אין כלל אצבע,כל אחד שיתנהל כספית איך שנוח לו,איזה רמת משמעת יש לו,או צריך חסמים כדי לא לסבך את עצמו.
שורה תחתונה כל עוד הכרטיסים בחינם,אין מנוס להחזיק גם 20 כאלו,מנגד רובם מסתפקים ב-2 או 3.

אבל בוא נחזור למה בכלל היום יש אופציה להחזיק 20 או יותר כרטיסים,להבדיל מעבר.מילה אחד :  תחרות 

הכל התחיל מועדת שטרום

https://he.wikipedia.org/wiki/ועדת_שטרום

היום אנחנו רואים את השלבים המתקדמים של החוקים שנגזרים מזה,שבראשם,הפועלים ולאומי חויבו למכור אחזקות בחברות כ.אשראי ולצמצם מסגרות ללקוחות,בנוסף עבר גם חוק נתוני אשראי שנכנס לתוקף באפריל 2019

https://www.creditdata.org.il/

מפה מתחילים לבנות דירוגים

https://pcbdi.bdi.co.il/Web/Home/CERForm

ואיך הם חשבו שזה יעבוד
https://bizzness.net/חוק-שטרום-המסגרות-יצטמצמו-בכמחצית-התח/

אלו ציטוטים שרירותיים....יש הרבה חומר ברשת מי שרוצה להבין באמת את התהליך.

למה כבר בתגובה הראשונה כתבתי שאני עושה להם טובה שאני מחזיק אצלי כרטיס מסויים,אז למה לי בכלל לשלם על שימוש,הרי מדובר בהרבה כסף לגופים האלו כאשר הם סולקים את העסקאות האלו,דוגמית שקיבלנו למה כל כך כדאי לבנות לכל כך הרבה עסקים "מועדון" משלהם,ראינו את הסכומים שעפים שם,זה היה כאשר שופרסל עברו מלאומי קארד לכאל ;)
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5073095,00.html

בקיצור להיות צרכן נבון זה גם לנצל מלחמות בין חברות כרטיסים.
אבל כמו שהחוק באה ממקום נכון,להגביר תחרות,לעמך הדיוט פיננסי זה פשוט העלה את העלות אשראי,כי הם בכלל מבסוטים שמאשרים להם מסגרת אשראי,שיכולים לקנות דברים שלא צריכים מכסף שאין להם.
תציצו בתנאי אשראי של כרטיס בנקאי איכותי זה פריים + 1.5-3%,מנגד רוב כרטיסי אשראי חוץ בנקאי זה פריים + 7-12%,ופה מי שמתפתה לכל התרגילים של גלגול אשראי,ליבי איתם.
אבל היי אין חוק נגד טימטום :D...כבר בדיון אחר ראינו שריבית ממוצע של הלוואות לרכב אצל הרבה אנשים זה 10% גם כאשר הריבית הבסיסית במשק 0.1%.
זאת הסיבה שאצלי כל חברות אשראי בחסומים.....שמח לבשר לך שנפתח לך אופציה להלוואה מיידית של 150000 ש"ח...בהתחלה עוד השתעשעתי איתם,בוא אני אתן לכם 200K ותתנו לי "רק" 3% ריבית 

עריכה אחרונה על ידי קיורטוש אוטומוטיב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני כרטיסים בנקאיים, אחד מאסטרקרד עם מסגרת של 8500 והשני אמריקן אקספרס עם מסגרת 5000. בנוסף מחזיק כרטיס דיירקט שמשמש אותי לרוב. משתדל שלא לבצע רכישות באשראי אם לא חייב וחולם על היום שבו אוכל לבטל את האמקס: מה שדורש שהכרטיס דיירקט השני שנתתי לאשתי יעבוד.

בכלל רק לאחרונה גיליתי שלאנשים עם הכנסה חודשית ממוצעת (בין 10 ל20 אש״ח) יש כרטיסי אשראי עם מסגרת של 20 אש״ח ומעלה. אני כרגע מבצע תהליך של מעבר מלא לדיירקט והפסקת שימוש באשראי. מעוניין לקנות דברים בכסף שיש ולא בכסף שאין. עד כה הולך לי מצוין.

לצורך ייחוס מדובר בעובד הייטק עם מספר שנות ניסיון כך שמשתכר יפה ++, אז ענייני האשראי במסגרות נמוכות לא נובע מהכנסה נמוכה או דברים בסגנון. סתם מנטרה כלכלית שפיתחתי

עריכה: ראיתי מה שנכתב פה על העמלות של הדיירקט, האמת? לא שמתי לב, אצור קשר עם הבנק שלי לגבי העניין הזה, היה וכך יימשך, אחפש בנק אחר שמאפשר להשתמש בדיירקט בלי לפנק את הבנק רק בגלל העובדה שאני מבצע רכישות.

עריכה אחרונה על ידי SuperBamba

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

דביט ודיירקט זה אותו דבר?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Haim_gds כתב:

שניים חוץ בנקאיים, אחד שלי (וויזה) ואחד של אשתי (גם וויזה כיום). שניהם עם המסגרת הקטנה ביותר האפשרית (20 אש"ח), שלטעמי סתם בזבוז כי מעולם לא השתמשנו בה. הכרטיס שלי משמש בעיקר להוראות קבע, תדלוק וקניות קטנות כך שבדרך כלל אני לא מגיע לשלושה אש"ח, אשתי היא הממונה על ה"ביזבוזים" (כל שאר הקניות של הבית) ואצלה הסכום כפול...

בדיעבד, אני רואה שכל אחד מאיתנו משלם דמי כרטיס של 15 ש"ח לחודש. לפני כמה שנים רק אני הייתי משלם כי לא הייתי מגיע לסף הרכישה התחתון אבל שמתי לב כי גם בחודש בו בו היו לי הוצאות גדולות (חידוש ביטוחים) והגעתי לחיובים של יותר מ 7 אש"ח עדיין שילמתי דמי כרטיס.

תכנס לאתר של חברת האשראי, יש שם דף עמלות - בדוק מה העמלות לכרטיס שלך. בדרך כלל יש 3 דרגות לפי סכומי חיוב, אבל זה שונה מכרטיס לכרטיס. בשנים האחרונות לא כל כך מקובל פטור מלא. אבל, היי, שיחת טלפון למוקד השירות תפטור אותך לחלוטין מדמ"ש לשנה (רק עשה זאת בנוכחות אשתך, והחזק את הכרטיס שלה לפניך, כדי לחסוך עוד 180 ש"ח)

השירשור הזה מקפיץ לי כמה שאלות/רעינות.

לא חושב כי זה חשוב במיוחד, הוראות הקבע נשארות לתקופה של עד 3 חודשים ועוברות אוטומטית לכרטיס החדש ולשאר התשלומים ניתן להשתמש במזומן. אני מעדיף לא להחזיק כרטיס גיבוי (והיה לי פעם) כי לי באופן אישי זה עושה ברדק...

כרטיס גיבוי - תלוי בהתנהלות שלך. אם אתה, כמוני, משלם רק בכרטיס האשראי - אתה זקוק לגיבוי. אם אתה חי על מזומן אזה אתה יכול להסתמך על הכרטיס של אשתך. עד שתגיע לתחנת הדלק ולא תוכל לתדלק, או שתשלם במזומן כולל ההתעסקות עם פתיחת המשאבה לפני התדלוק והריצה לאשנב אחריו, וכמובן עוד כמה לירות של שירות מלא. 

לא ממש מת על החלפת כרטיס, לא הייתי רוצה לשנן מחדש את הארבע ספרות האחרונות והסיסמאות. אך אם אני יכול לחסוך 180 ש"ח בשנה אז יהיה לי תמריץ.

נו, באמת, לשנן 4 (או 6) ספרות אחרונות ועוד 3 ספרות של ה-CVV? תתפלא כמה זה קל. אחרי מאות ואלפי הקלדות בתשלומים וקניות ברשת אני זוכר את 16 הספרות של חלק מהכרטיסים.

מה ההבדל בין כרטיס בנקאי לכרטיס חוץ בנקאי? אני ממש לא צריך/משתמש ב/את מסגרת אשראי ולא מחלק קניות לתשלומים (גם תשלומים של חמש ספרות, תמיד יש את הכסף שצריך בעו"ש)

כיום ההבדל הולך ופוחת, אחרי שהפועלים ולאומי נאלצו למכור את חברות האשראי שלהם. ועדיין, לפחות אצלי, בטבלת הריביות הכרטיסים הבנקאיים (לשעבר) נותנים תנאים עדיפים על החוץ בנקאיים בכמה דרגות. לשמחתי איני נזקק לשירותים אלה.

נכון מאוד. בנוסף, קונים כשצריכים/רוצים ולא כשיש את ההנחות. 

תלוי איזה מוצר. יש דברים שכדאי להחזיק במלאי כי הם שימושיים לטווח ארוך ותמיד תזקק להם. זוכר את בהלת נייר הטואלט לפני שנתיים?

זה חדש לי, אני דווקא הייתי בכיוון של מעבר לכרטיס דיירקט כדי לחסוך את התשלום עמלה לחברת אשראי שאני אפילו לא משתמש באשראי שלה.  

כאמור - שיחת טלפון שנתית למוקד תפתור את הבעיה.

איך? איזה?

כאן גולשים לנושא ניהול חשבון הבנק. נושא שמצדיק הקמת שרשור נפרד.

לפני 3 דקות, SlowRide כתב:

דביט ודיירקט זה אותו דבר?

דביט (או חיוב מיידי) הוא שם גנרי. דיירקט הוא שם מסחרי של ישראכרט. כמו סלולרי לעומת פלאפון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים.

1. בשביל להוריד דמי שימוש בכרטיס. לא חייבים תאיישה ליד.

בתנאי ששניכם בחשבון. מתקשרים לחברת האשראי. מבקשים הורדה דמי שימוש. חברת כרטיס האשראי מתקשרת לאישה. מאמתת נתונים.

ואז מתחילה שיחת ועידה. ככה אחותי מורידה לי את דמי הכרטיס.

2. בתחנת הדלק  גובים אותו מחיר בשרות עצמי. ניגשים למשרד.

מבקשים לתדלק למשל עד 200 שקל. ואם תודלק פחות ניגשים

למשרד עוד הפעם.

הבעיה שאחרי עשר בלילה או חצות אין מתדלקים ברוב התחנות.

3. על כרטיס דביט משלמים דמי כרטיס של 7 שקלים. בדרך כלל.

משאר שאים משתמשים בו חזק אז פותרים מתשלום.

4. כרטיס דביט מוגבל למשל ל 3000 שקל ליום.

אבל הבנק יכול לתת יותר אשראי בכרטיס.

5. הריביות להלוואה בן רגע משתנות מאדם לאדם זה תלוי בסיכון שלכם.

אם אתם מקבלים אשראי בכרטיסים הרגילים למשל 20,000 לחודש.

אפשר להתקשר לחברת האשראי ולבקש להעלות אותה.

אני בחוץ בנקאי קיבלתי בהתחלה מסגרת של 30,000. 

שראו שאני לא מנצל אותה. הורידו ל 20,000. גם את זה לא ניצלתי.

אז אחשב זה 12,000. נראה מה יהיה בחודש הבאה.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שנים גזרתי את כל כרטיסי האשראי וסגרתי את חשבון הבנק.

מתנהל רק במזומן.

הוראות קבע עם כרטיס דביט של בנק הדואר. 7.50 שקל לחודש עמלה.

אבל זה חלק מצורת חשיבה כללית כמו שימוש בלינוקס במחשב, אנדרואיד נקי בטלפון ללא גוגל,

המנעות משימוש בכלים חד פעמיים כבר שנים רבות ועוד הרבה "מוזרויות".

• אהבתי 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני למדתי שאני דווקא מתנהל יותר נכון עם אשראי... כשאני מוציא מזומן אין לי מושג לאן הוא הולך.  על כרטיסי האשראי אני מקבל דו"ח מפורט כל חודש ובודק על מה הוצאתי.
כל אחד מה שמתאים לו. (אבל גם אני נמנע מכלים חד פעמיים ויש לי עוד מוזרויות - שונות משלך)

• רעיון טוב! 1

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...