Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בהיגוי הרכב מאזדה 3 שנת 2011

A1300
שימו לב! השרשור הזה בן 952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מאזדה 3 שנת 2011 (עשתה 177k) ויש לי בעיה עם ההיגוי של הרכב .
הרכב מעל 110 קמש מרגיש כאילו ההגה קל ממש באופן מוגזם ומצריך מלא תיקונים קטנים בשביל לשמור אותו על הנתיב בלי שיזגזג לשוליים או לנתיב ליד וכמעט ואין התנגדות של ההגה, נותן הרגשה שהרכב יכול לסטות בקלות וכל תנועה הכי קלה כאילו הוא מאבד שליטה ,בכביש ישר לא סוטה בכלל ומרגיש טוב  
(נבדק במוסך ואומרים שהכל תקין ומכון פרונט אמר שאין סטייה בשום צורה) 
מה יכולה להיות הבעיה? במאזדה הקודמת שלי שנת 2005 אפילו עם 280 אלף קילומטר הרגישה יציב בהרבה יותר מזאת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Shab00 כתב:

זה משהו חדש שפעם לא היה או ששמת לב לזה בפעם הראשונה?

אולי אתה פשוט לא רגיל.

מאז שהבאתי את הרכב זה הרגיש לי ככה מוזר , חשבתי גם בהתחלה שאני צריך להתרגל אבל לי זה מרגיש באופן קיצוני. 

בעל המוסך שבדק לקח לסיבוב ואמר שהכל פיקס שם , אבל הוא גם לא יכול לבחון עיקולים ומהירויות כאלה באיזור שהמוסך שלו ממוקם. עד 100-90 הרכב מרגיש יציב בפניות ועיקולים כמו שצריך וכן יש התנגדות, כמו כן אין רעידות או משהו כזה מההגה גם ב140 150 בכביש ישר הרכב נשאר יציב ולא זז, אבל פניות שהייתי יכול לקחת ב120 קמש במאזדה הקודמת שלי שנת 2005 עם החדשה אני לא יכול ופשוט מרגיש לא בטוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, dani666 כתב:

איזה צמיגים ובני כמה ?

צמיגים חדשים אך סינים ,

בקודמת כן היו יפנים (goodyear) וגם סינים האחיזת כביש כן הייתה מורגשת אך לא משמעותית ואלה גם חדשים בני חצי שנה אולי טיפה פחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, ronrcz כתב:

נשמע שיש לך חופש בפרונט,שיבדקו לך חופשים בפרונט כמו שצריך ,במיוחד את הבוקסות של המשולשים.

מכון מומלץ באיזור הדרום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.9.2021 בשעה 07:11, A1300 כתב:

מאז שהבאתי את הרכב זה הרגיש לי ככה מוזר , חשבתי גם בהתחלה שאני צריך להתרגל אבל לי זה מרגיש באופן קיצוני. 

בעל המוסך שבדק לקח לסיבוב ואמר שהכל פיקס שם , אבל הוא גם לא יכול לבחון עיקולים ומהירויות כאלה באיזור שהמוסך שלו ממוקם. עד 100-90 הרכב מרגיש יציב בפניות ועיקולים כמו שצריך וכן יש התנגדות, כמו כן אין רעידות או משהו כזה מההגה גם ב140 150 בכביש ישר הרכב נשאר יציב ולא זז, אבל פניות שהייתי יכול לקחת ב120 קמש במאזדה הקודמת שלי שנת 2005 עם החדשה אני לא יכול ופשוט מרגיש לא בטוח

אתה אמור להרגיש לא בטוח, כי לא אמור להיות סיבוב/עיקול שתצטרך לקחת אותו ב120 ובטח שלא ב140/150. 

כשעברתי לרכב הנ"ל שלי, בקודם ההיגוי היה הידראולי וכעת חשמלי. דרש טיפה הסתגלות וכנראה אותו הדבר אצלך.

סע בזהירות,

ובשורות טובות.

POLO, 1.4 2001 > SPARK, 1.0 2014 > 108, 1.2 2016 > CLIO - 5, 1.0T 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...