Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנס על לילה ראשון של בידוד כשחוזרים מחול בשעות מאוחרות

nathun
שימו לב! השרשור הזה בן 936 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הורים מבוגרים של חבר חזרו אתמול בסביבות 22 בלילה מחול.

הם גרים באזור ים המלח לכן רשמו שאת הבידוד יעשו שם. אבל את הלילה הראשון הם עשו בדירה שלהם בתל אביב (כמובן בבידוד).

היום בבוקר בא שוטר לבית שלהם בים המלח התקשר אליהם וכיוון שלא העו בבית נתן להם קנס של 5000 שח כל אחד!!! 

ניסיונות להסברים שהם מבוגרים (וחולי לב) וחזרו רק בלילה מחול עלו בתוהו. השוטר כמו קיר ולא היה מוכן להקשיב. גם פקידה של משרד הבריאות לא היתה מוכנה להקשיב בטענה שהיו צריכים למלא טופס של שינוי מקום בידוד.

יש למישהו עצות איך מבטלים את הקנסות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, nathun כתב:

גם פקידה של משרד הבריאות לא היתה מוכנה להקשיב בטענה שהיו צריכים למלא טופס של שינוי מקום בידוד.

הפקידה צודקת. יש פרוטוקול שהיו צריכים לעשות ולא עשו.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הוכחות שהיו בבידוד בתל אביב? 

בעיקרון אם יצליחו לשכנע שופט שהם "מבוגרים" ובגלל זה פספסו משהו בנהלים וכמובן שהם היו בבידוד, אולי שווה להילחם בשביל סכום גדול. 

מאידך יגיד השופט הסתדרתם לבד בטיול בחול אז מה זה למלא טופס ולקרוא רגע נהלים? 

לא רואה את רלוונטיות מחלת הלב אם הצליחו לטוס, לטייל בחו"ל ולחזור בכוחות עצמם, אבל אולי אני מפספס משהו. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.
  • אהבתי 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטר והפקידה אינם קיר, פשוט אין שום דרך לדעת שהם אכן היו בבידוד בת״א, כל אחד יכול לטעון שהיה בבידוד במקום אחר, עבור זה יש נוהל ורישום, וניתן להעביר את הבידוד למקום אחר.

אם שתי הדירות רשומות על שמם, ויש להם דרך להוכיח שאכן היו בבידוד (תיעוד הנסיעה מנתב לכתובת בת״א, מצלמות אבטחה, עדים....), אולי זה יעזור, כי אז הם רק הפרו את הנוהל, אבל כן צייתו לחובת הבידוד.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, ניקו פ. כתב:

יש הוכחות שהיו בבידוד בתל אביב? 

לא שמרו את הקבלה של המונית (נתתי להם בראש על זה).
אבל אני ההוכחה כי הבאתי להם את הרכב לדירה שלהם (וכמובן שמרפי דאג שגם יהיה פנצ'ר על הבוקר אז נסעתי קודם לפנצ'ריה).

לפני 25 דקות, ניקו פ. כתב:

לשכנע שופט שהם "מבוגרים"

מה יש לשכנע? יש ת.ז שאומר שהם כמעט בני 70.

לפני 32 דקות, ניקו פ. כתב:

לא רואה את רלוונטיות מחלת הלב אם הצליחו לטוס,

מזל שאתה לא רופא. לאבא יש תעודת נכה בגלל מלא דברים בלב ובוודאי שזה רלוונטי כי זה בין היתר חולי לב הם מתעייפים מהר וישנים המון המון. 
"להצליח לטוס" - עד כמה שזכור לי בזמן הטיסה נחים ולא צריך לדחוף את המטוס או לזרוק פחם למנוע.

לפני 26 דקות, ניקו פ. כתב:

הסתדרתם לבד בטיול בחול אז מה זה למלא טופס ולקרוא רגע נהלים

מי אמר שהיו "בטיול". היו בבית שלהם בחול ובין היתר "בילו" בבתי חולים.

לפני 27 דקות, ניקו פ. כתב:

אולי אני מפספס משהו

לא נראה לי הגיוני בשום סיטואציה לתת לזוג מבוגר שחוזר מטיסה ב22 בלילה לנסוע לבד לים המלח,  במקום לעשות לילה (12 שעות) בדירה שלהם בת"א.

מקווה שלמישהו יש תשובות יותר פרקטיות אם ואיך אפשר לבטל את הדוחות....

לפני 36 דקות, Be roo כתב:

אולי זה יעזור, כי אז הם רק הפרו את הנוהל, אבל כן צייתו לחובת הבידוד

הדירה אכן רשומה על שמם. ואני הבאתי להם את הרכב לחניה - כך שיכול להעיד.
בדיוק. נכון שהיו צריכים למלא טופס ולבצע את הפרוטוקול - אבל 10K???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקדימו אותי וכתבו נכון - אלא אם כן יש לכם דרך להוכיח שההורים היו במשך *כל הזמן* בתוך הדירה בת"א (כלומר איזושהי מצלמה בתוך הבית שצילמה אותם נונסטופ), אז זה בגדר Lost cause. חובת ההוכחה עליכם ואם לא תספקו הוכחות למשטרה ו/או משרד הבריאות אין שום דרך לדעת שההורים לא הפרו בידוד בדירה בת"א. צר לי אבל זה המצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Blaz00r כתב:

הקדימו אותי וכתבו נכון - אלא אם כן יש לכם דרך להוכיח שההורים היו במשך *כל הזמן* בתוך הדירה בת"א (כלומר איזושהי מצלמה בתוך הבית שצילמה אותם נונסטופ), אז זה בגדר Lost cause. חובת ההוכחה עליכם ואם לא תספקו הוכחות למשטרה ו/או משרד הבריאות אין שום דרך לדעת שההורים לא הפרו בידוד בדירה בת"א. צר לי אבל זה המצב.

טיעון לכל הפחות מטופש.
גם אין דרך לדעת שלא מפרים ברגע זה את חובת הבידוד בכתובת הנוכחית. זה שבא שוטר פעם ביום זה אומר ששאר 24 השעות הם היו בבידוד? זה אומר שלא עושים חינגות עם השכנים?
בסוף בידוד זו אחריות אישית. 
להוכיח שהיו בכתובת בת"א - מקווה שימצא את הקבלה של המונית או לחילופין נבדוק אם יש מצלמות בבנין. ואני יכול רק להעיד.

עדין ממתין לאנשים עם עצות פרקטיות ולא עוד נזיפות של "נו נו נו"....

• רעיון גרוע 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלת הכוונה פרקטית ונסכם אותה ככה:

1. אין קייס. הם הפרו את ההוראות של הבידוד. אין בהנחיות החרגות. גם אם יש החרגה, מטפלים בזה מראש.

2. אפשר ללכת להשפט ולראות אם השופט יחשוב שיש נסיבות מקלות. אפשר אולי לפני זה לכתוב בקשה לרחמים

• אהבתי 3

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, nathun כתב:

טיעון לכל הפחות מטופש.
גם אין דרך לדעת שלא מפרים ברגע זה את חובת הבידוד בכתובת הנוכחית. זה שבא שוטר פעם ביום זה אומר ששאר 24 השעות הם היו בבידוד? זה אומר שלא עושים חינגות עם השכנים?
בסוף בידוד זו אחריות אישית. 
להוכיח שהיו בכתובת בת"א - מקווה שימצא את הקבלה של המונית או לחילופין נבדוק אם יש מצלמות בבנין. ואני יכול רק להעיד.

עדין ממתין לאנשים עם עצות פרקטיות ולא עוד נזיפות של "נו נו נו"....

מטופש זה מה שעשו הוריך, שיהיה בהצלחה 🙂 

• אהבתי 1
  • מצחיק 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, nathun כתב:

טיעון לכל הפחות מטופש.

מנסים לעזור לך.

אני דוגל בשיטה הכי טובה כשאני נותן שירות. לכל הפחות מנסה להיצמד כמה שאפשר.

תעזור לי לעזור לך.

לכן אצטט את ההודעה הראשונה שלך

לפני 4 שעות, nathun כתב:

כמו קיר ולא היה מוכן להקשיב

בהצלחה (:

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, nathun כתב:

הורים מבוגרים של חבר חזרו אתמול בסביבות 22 בלילה מחול.

לפני 5 שעות, nathun כתב:

לא שמרו את הקבלה של המונית (נתתי להם בראש על זה).

הבאתי להם את הרכב לדירה שלהם (וכמובן שמרפי דאג שגם יהיה פנצ'ר על הבוקר אז נסעתי קודם לפנצ'ריה).

ואני הבאתי להם את הרכב לחניה 

נשמע שהקשר בינך לבין הורי החבר קרוב מאוד.

איזה יופי אתה דואג להם, הלוואי על כולם חבר של בן שדואג כל כך 😆

אם הנסיעה מנתב"ג לים המלח קשה בלילה, למה לא לרשום את כתובת הבידוד בתל אביב מראש וזהו. אנשים מחפשים לסבך סתם... 🤔

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לעשות. הייתם צריכים למלא את מקום הבידוד בתל אביב ואחכ להגיש בקשה ליציאה מבידוד והחלפת מקום בידוד, ורק באישור משרד הבריאות לעבור.

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.gov.il/BlobFolder/policy/bz-346585920/he/files_regulation_bz-346585920.pdf&ved=2ahUKEwjAkM_aruPyAhWwhv0HHbBTDqQQFnoECAgQAQ&usg=AOvVaw0_KpkNU1GjyYJ4NOz0mvqO

סעיף 3.6 במסמך הנל

עריכה אחרונה על ידי stas12
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא לשלם ופשוט להמתין.

בסבב הקודם של הסגרים והקנסות היה אחר כך גל של ביטולים וחנינות למיניהם, כמעט לכל מי שביקש.

זה אמנם היה בעיקר עבור אוכלוסיה חרדית שקיבלה הרבה קנסות והשלטון היה אחר אבל לך תדע.

בטוח שבתקופה זו, שיש המון ביקורת על המשטרה שלא אוכפת מספיק מחד ועל מפרי בידוד מאידך, זה לא זמן טוב לבקש הנחות והחרגות (ונראה שהרגשת את זה גם כאן בתגובות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...