Jump to content

electric

 • פרסום הודעות

  299
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

10 נייטרלי

אודות electric

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אז הנה זה מה שזה חוסך. לזכור להדליק את ההוט ספוט בתחילת נסיעה ולכבות בסיום.
 2. אם זה חשוב לך (ואני יכול להבין למה, אני מקפיד על מקורי בלבד גם ברכב שלי שהוא בן 11) פשוט תחליף מסנן ובפעם הבאה דרוש מהמוסך רק מקורי. נכון זה יהיה על חשבונך וקצת מעצבן אבל לא סוף העולם. לא בטוח שזה ארוע שדורש החרמה של רשת צ'מפיון..
 3. שלום חבר מצא לעצמו מאזדה 3 2016 שהוא מעוניין לקנות. לרכב יש מכה בדלת הנוסע (קדמית ימנית). כמה להערכתכם תעלה החלפת דלת + צבע (הרכב לבן)?
 4. כנ"ל לדירות Airbnb. האם אפשר לשבור? ברור שאפשר. זה כנראה עדיין יותר טוב מלשים מתחת לשטיח.
 5. מי ידע שיש לזה שוק... בשבוע שעבר זרקתי 3 מכשירים כאלה לפח. מניח שמבחינת סוללה בכל מקרה הם לא היו שמישים. אני מבין את הרצון להתרחק מסמארטפון רח"ל. אני חושב שבמקרה הזה הכי ריאלי זה כמו שהציעו פה להתקין ברכב מערכת מולטימדיה סים ולעבוד עם וויז. נכון, טכנית אתה יכול גם לפתוח דפדפן ולגלוש אבל זה לא פרקטי ובעצם ענית על הצורך שלך להתרחק מדבר עבירה על ידי זה שהסמארטפון לא מצוי בכיסך כל הזמן. עריכה: אני רואה שאפשר גם לקנות סים גלישה כשר (ראיתי משהו של netfree). זה בכלל סוגר לך את הפינה.
 6. בכל הפעמים שנסיתי מגרשים, חזרתי לבסוף לשוק הפרטי וקניתי רכבים מעולים. יחד עם זאת כמו שאמרו לפני, גם השוק הפרטי דורש ממך להתמצא, לדרוש נתונים ולהריח קומבינות. יש לא מעט מוכרים פרטיים ש"שוכחים" לעדכן אודות תאונות/תקלות עבר ורק שהם מעומתים מול הנתונים הם פתאום נזכרים ומפטירים ב"אבל זה שטויות, ממש בקטנה". גם ללא כוונות זדון יש לא מעט פרטיים שמחזיקים את הרכב אחזקת שבר, לא מקפידים על שגרת טיפולים, מתפתים לחלפים זבל וכו. פשוט מחוסר מודעות שאחרי זה עלול לעלות לך ביוקר. לגבי מימון בכל מקרה עדיף לקחת בבנק ולא במגרש הליסינג. אז אחרי שחפרתי לדעתי השוק הפרטי עדיף אבל
 7. הגניבות בים הן בדרך כלל לא של הרכב עצמו אלא של חפצים מהרכב. קורה כל עונה והשנה במיוחד. מחפשים תיק של גולש שנכנס לים (גולשים כי הם הם בעומק ובשעות מוקדמות, אבל לא רק), לוקחים את המפתחות פותחים את הרכב ולוקחים ארנק, פלאפון וכו. ככה רכב רכב רכב. אז לפחות מבחינת ביטוח זה לא משנה כי גם ככה הוא בדרך כלל לא מכסה גניבת חפצים מהרכב. אז כמו כל אמצעי הגנה הוא לא מונע כלום (אולי להיפך, מסמן את הרכב כרכב שבעליו טרח לנעול את המפתחות) אבל יכול גם להקפיץ את ה@$%# לרכב הבא https://m.calcalist.co.il/Article.aspx?guid=3821931 בלינק דווקא כן מדובר על גניבת הרכב ממש.
 8. זה תא נעול עם קוד ששמים בו את מפתח הרכב כשהולכים לים/לגלוש/לכל מקום אחר בו אין איפה לשים את המפתח בצורה בטוחה.
 9. אתה יודע מה הצלחת לערער לי את הזכרון. אם אתה נגיש לרכב תראה בתפריט אם מופיע לו scbs.
 10. 2014 כבר עם בלימה אוטונומית במהירות עירונית (עד 30 קמש) 2015 מסך צף מהדשבורד,גדול יותר, תפעול מולטימדיה מחוגה ולא רק בטאצ'.
 11. רכב של חבר, המצב בכותרת. האם ניתן להמשיך בנסיעה או מיידית לרוקן רדיאטור ולמלא נוזל קירור מחדש? מה עלולות להיות ההשלכות?
 12. באזור תעשיה הרצליה יש את צמיגי איתן כחלון. אני מחליף אצלו באחלה מחירים וצמיגים איכותיים לעומת בתי עסק אחרים באזור שלא רצו בכלל לדבר על צמיגים שאינם סיניים. עוד מומלץ: ליס בצומת רעננה-כפ"ס.
 13. באותה מידה יכול להיות כסתח. ג'אנט עקום יכול לקרות גם מעליה בודדת על מדרכה/בור זה ממש לא אומר תחזוקת שבר אבל כן דורש טיפול.
 14. electric

  Audi A8

  ה A8 המשוריינת שלו. (סליחה שתיהן) הן בעלות מכלולי הנעה של S8. מה שאני לא הבנתי בעניין של גנב הקולות הזה ואולי כשכן שלו תוכל לעזור לי האם הוא באמת נהנה ומחפש את הטררם הזה, שיירות וכו' או שזה באמת "נכפה עליו"? בשבוע שעבר יאיר לפיד (יו"ר האופוזיציה) הגיש בקשה להסרת האבטחה מעליו. השבכ הצטרף לבקשתו בטענה שאי אפשר לאבטח אדם שלא משתף פעולה עם העניין. מי שמחליט בסוף זו ועדת שרים לענייני שב"כ שבראשה עומד ראש הממשלה. הוועדה החליטה להשאיר את האבטחה על יאיר לפיד. אלו עובדות. הסרתי את כל הפרטים שעלולים להטות את הדיון לפוליטי/צהוב/פרשנות
 15. לצערי אני לא יודע לענות לך על רוב השאלות אבל אם אתה מגיע לסדר גודל כזה של מחירים יכול להיות שיש אופציה נוספת והיא הרכבת תפוח וקנית עגלה נגררת. תקבל שטח העמסה הרבה יותר גדול וקל לתפעול בלי להרכיב ולפרק גגון ולהתעסק עם יותר מדי קשירות.
×
×
 • Create New...