Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמאזון גרמניה - משלוחים שלא יוצאים

shimta
שימו לב! השרשור הזה בן 984 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם מישהו רכש החודש מאמזון גרמניה וקיבל מהם משלוח?

רכשתי פילטרים לרכב, 

ומשום מה הזמנות שאני מבצע לא נשלחות ונשארות שבועות על "Preparing for Dispatch" 

ראשית בצעתי הזמנה ב1 ליולי, ועד ל13 ליולי ההזמנה לא שולחה, בטלתי. 

בצעתי הזמנה חדשה והוספתי עוד פריטים נוספים לקדומים,

ומאז 13 ליולי ועד היום ההזמנה לא שולחה, הזמנה בסטטוס Preparing for Dispatch שבועיים,

בשני המקרים ההזמנה ללא ETA לאספקה, יש מלאי לפריטים, המוכר הוא אמאזון.  

בכל פעם קבלתי הודעת SMS מחברת האשראי שבוצע עסקה (תפסו מסגרת) . 

פניתי לשירות הלקוחות, ובכל פעם אומרים שיטפלו, אך זה המצב בפועל. 

בכללי באמאזון ארה"ב אני לא נתקל בבעיות כאלו, אך המוצרים הללו לא קיימים שם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אמזון גרמניה הפך להיות בעייתי מאוד בשנה האחרונה.

מילא משלוח שלוקח נצח - כשהוא עובר דרך דואר אוסטרליה אין מספר מעקב (זאת אומרת, יש, אבל הוא לא קיים בשום מערכת) - ולפעמים הזמנות פשוט לא מגיעות. אמזון מטפלים בהחזר כמובן אבל בעסה.

משלוח האקספרס דרך dhl מתקתק כרגיל.

ההצעה שלי - אם זה ממש, אבל ממש חשוב לך, תבטל ותזמין אקספרס, הפרש עלויות המשלוח לא כזה גדול.

לא מספיק חשוב? בטל והזמן ממקום אחר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אמרת שהמוכר הוא אמזון, אז מאיפה הגיע מוכר צד שלישי ?

ואכן, אמזון גרמניה משתמש בדואר אוסטרליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום שני לפני שבוע (ב-19/7) רכשתי שני פריטים מאמזון גרמניה, בשני הפריטים אמזון היו המוכר.

המשלוח יצא תוך יום והגיע השבוע.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגיל לגמרי, באמצעות דואר אוסטרליה.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לפתוח חשבון אם אמזון אומרים שהם עושים את המשלוח? המשלוח גם לא יצא מאמזון, אז חברת שילוח לא תעזור.

פות"ש, יכול להיות שאתה ברשימה ה"שחורה" שלהם? 🤔

עריכה אחרונה על ידי mcaspi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרבית אמזון אירופה (הבריטי האיטלקי והגרמני) משתמשים בדואר אוסטרליה,כפי שציינו כנראה תעריף נמוך.

הבעיה העיקרית שלו שנותנים קוד מעקב שלא ניתן לראות איתו נתונים בשום אתר (חוץ ממעקב אמזון כמובן,אבל גם שם לפעמים יש דיליי מפה לירח)

פניה לשירות לזיכוי והזמנה חדשה כאמור תמיד אפשרית,אבל כאמור #3 באמת בעסה כי אתה מזמין ומצפה שזה יישלח ויגיע במהירות האפשרי (לרבות בלתמים כמובן)

מקווה שהחולה הרעה הזו לא תגיע לארה"ב,משם הכל מתקתק (טפו טפו טפו חמסה חמסה מלח מים פרסת סוס באוטו שום בשמשה אחורית נעל תינוק באגזוז)

mcaspi - שו רשימה שחורה? יעני לקוח בעייתי שמבטל\מחזיר\מתלונן הרבה ? איך יודעים אם מישהו בדרך לשם? :o

עריכה אחרונה על ידי ezuf
  • רעיון טוב! 1

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, mcaspi כתב:

למה לפתוח חשבון אם אמזון אומרים שהם עושים את המשלוח? המשלוח גם לא יצא מאמזון, אז חברת שילוח לא תעזור.

פות"ש, יכול להיות שאתה ברשימה ה"שחורה" שלהם? 🤔

לא מאמין, מה הקריטריונים לדבר כזה? 

לפני כן, ההזמנה האחרונה שלי מאירופה לפני כמה שנים, היא הייתה מזמן, זה היה מתקבל באמצעות דואר ישראל, דואר שליחים.

רוב ההזמנות שאני עושה הם מהאתר האמריקאי, ושם אף פעם לא הייתה לא בעיה כזאת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנה שעשיתי לפני כ-10 ימים, מוכר אמזון גרמניה, נשלח דרך דואר אוסטרליה, אמור להגיע השבוע (כיריים אינדוקציה של בוש, 1650 ש"ח לעומת 3000 בארץ...)

image.thumb.png.d40c974d1ed0b5222a29cd27fca0a59d.png

• רעיון טוב! 1

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...