Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

במידה ויש אפשרות הייתם קונים טסלה?

CAPOBOSS
שימו לב! השרשור הזה בן 1074 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בסופו של דבר לרוב המוחלט של האנשים במדינה אין חנייה בטאבו ו/או אין מקום להתקין עמדת טעינה. רובם יאלצו להשתמש בעמדות טעינה מהירות ובדרך הזאת אין שום בעיה למסות את החשמל שנכנס לסוללה. ה-30% הנותרים שיש להם חנייה/עמדה ימסו בדרך אחרת.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן,הייתי קונה טסלה

יש חניה פרטית (בית קרקע),והרכב עצמו נראה מגניב לגמרי. (בלי קשר החשמל בבית תלת פאזי,אז גם אם לא הייתה חניה פרטית,הייתי מטעין עם כבל די מהר ולא הייתה בעיית טווח)

בלי קשר לקנות רכב משפחתי עם כמה מאות סוסים במחיר סופרב זולה בכלל תענוג

עריכה אחרונה על ידי ezuf

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעתיים, TheAvatar כתב:

בסופו של דבר לרוב המוחלט של האנשים במדינה אין חנייה בטאבו

אתה בטוח בזה?

לדעתי זה לא המצב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, SlowRide כתב:

אתה בטוח בזה?

לדעתי זה לא המצב.

לא בטוח בכלל, אבל לפי מה שאני רואה זה בערך המצב במרכז/ירושלים. 

בניינים ישנים שנבנו לפי 30-40-50-60 שנה, שמהווים את רוב הבניינים במרכז, לא כוללים מקום חנייה בטאבו. בירושלים אותו סיפור. בכלל בשכונות של "פעם" לא הקצו חניות לדיירים. אני לא יודע מתי בדיוק נכנס לתוקף תקן "חנייה לכל דירה", אבל כנראה לא לפני שנות ה-90.

בתל אביב בדירות החדשות יש רגרסיה מבחינת מקומות חנייה לכיון של חצי חנייה לדירה ואפילו 0 חניות לדירה. 

https://www.calcalist.co.il/real_estate/articles/0,7340,L-3834795,00.html

עריכה אחרונה על ידי TheAvatar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תל אביב לא מייצגת את כל ישראל. גם לא ירושליים. מדובר אולי ב2 הערים הכי צפופות בישראל. 

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, eitanuch כתב:

תל אביב לא מייצגת את כל ישראל. גם לא ירושליים. 

מייצגת ועוד איך מייצגת. בתל אביב בלבד בלי לקחת בחשבון את ערי הלווין (רמת גן, גבעתיים, חולון, בת ים) חיים מעל 400 אלף בני אדם. בירושלים מעל 800 אלף. אם זה לא מייצג אז מה כן? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ביחד זה 1.2 מליון, אבל זה בערך שמינית מהאוכלוסיה...

זה באמת מעניין הנתון הזה, לכמה מהאזרחים יש חניה פרטית בבית.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה מעל שמינית. כאמור לא לקחתי בחשבון את רמת גן, גבעתיים, חולון, בת ים. 

מבחינת מקומות חנייה פרטיים הידע שלי בתחום אפסי, אבל לאחר חיפוש מהיר בגוגל מצאתי את התקנות אשר נכנסו לתוקף ב-1996. לכן כנראה ניתן להניח שרוב הבניינים שנבנו לפני 1996 היו ללא חניות בטאבו. אבל שוב, הידע שלי בתחום הזה אפסי. 

https://www.nevo.co.il/law_html/law01/044_144.htm

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אין מצב שלפני 96 לא בנו חניות בטאבו. אולי לא היה תקן אבל אנשים רצו לקנות דירות עם חניה פרטית והשוק סיפק את הצרכים, עובדה, המון בניינים עוד משנות ה70 הם עם חניה פרטית.

פעם שיטת הבניה הנפוצה היתה קומת כניסה על עמודים בלי דירות בקרקע והרבה בתים שנבנו ככה הסבו את קומת הכניסה לחניות עם הזמן, גם אם מראש לא תוכננו עם חניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אומר שלא בנו. אני אומר שחניות פרטיות בטאבו כנראה היו הרבה פחות נפוצות. בבתים רבים על עמודים קומת קרקע אכן הפכה חנייה, אבל זה לא אומר שמדובר בחנייה פרטית בטאבו. לרוב מדובר בחנייה שאיזה דייר קובע שהיא שלו וזה הופך להרגל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, SlowRide כתב:

אין מצב שלפני 96 לא בנו חניות בטאבו. אולי לא היה תקן אבל אנשים רצו לקנות דירות עם חניה פרטית והשוק סיפק את הצרכים, עובדה, המון בניינים עוד משנות ה70 הם עם חניה פרטית.

פעם שיטת הבניה הנפוצה היתה קומת כניסה על עמודים בלי דירות בקרקע והרבה בתים שנבנו ככה הסבו את קומת הכניסה לחניות עם הזמן, גם אם מראש לא תוכננו עם חניות.

גם בשנות התשעים רוב הבנינים שנבנו עם חניות נבנו עם חניה משותפת לדיירי הבנין או גוש הבנינים ללא הצמדה לדירה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, TheAvatar כתב:

מייצגת ועוד איך מייצגת. בתל אביב בלבד בלי לקחת בחשבון את ערי הלווין (רמת גן, גבעתיים, חולון, בת ים) חיים מעל 400 אלף בני אדם. בירושלים מעל 800 אלף. אם זה לא מייצג אז מה כן? 

לא מייצגת, כי מדובר בשמינית אוכלוסיה שמתגוררת בצורה מאוד שונה משאר ה7/8 של המדינה. זאת ועוד, גם בתל אביב עצמה לא חסרים בתים עם חנייה.  חוץ מזה שלרבים מהם בכלל אין רכב. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, eitanuch כתב:

לא מייצגת, כי מדובר בשמינית אוכלוסיה שמתגוררת בצורה מאוד שונה משאר ה7/8 של המדינה. זאת ועוד, גם בתל אביב עצמה לא חסרים בתים עם חנייה.  חוץ מזה שלרבים מהם בכלל אין רכב. 

א. כן מייצגת.

ב. לא מדובר בשמינית אלא יותר מחצי מתושבי המדינה (בגוש דן חיים 4 מיליון) 

ג. רוב החניות בתל אביב הן בכחול לבן או בחניות לא בטאבו

ד. מרוב שאין לאנשים מכוניות בתל אביב אי אפשר למצוא חנייה 

לפני 3 שעות, Night Driver כתב:

גם בשנות התשעים רוב הבנינים שנבנו עם חניות נבנו עם חניה משותפת לדיירי הבנין או גוש הבנינים ללא הצמדה לדירה.

אני גר בבניין שנבנה בשנת 2002 ואין לי חנייה בטאבו. החנייה שלנו היא חצר משותפת בשיטת מי שבא ראשון תופס. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, TheAvatar כתב:

א. כן מייצגת.

ב. לא מדובר בשמינית אלא יותר מחצי מתושבי המדינה (בגוש דן חיים 4 מיליון) 

ג. רוב החניות בתל אביב הן בכחול לבן או בחניות לא בטאבו

ד. מרוב שאין לאנשים מכוניות בתל אביב אי אפשר למצוא חנייה 

א. יאללה נזרום איתך. 

ב. תל אביב אפילו לא מייצגת את גוש דן שכן יש לה צפיפות אוכלוסיה של כ8800 נפש לקילומטר רבוע לעומת 2800 נפש לקילומטר רבוע בגוש דן. 

ג. אם אנחנו בקטע של מקרים פרטיים אז בבקשה: לשכנים שלי יש 6 מכוניות שלכולן יש חנייה פרטית, ואפילו יש עמדת טעינה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1074 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...