Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אנשים מביאים לעולם ילדים בגיל 21?

FuriousLift
שימו לב! השרשור הזה בן 1153 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רגע, ואין נשים בלי השכלה מדעית\הנדסית שמרוויחות טוב?

או כאלו שאין להן תואר בכלל ועדיין מרוויחות לא רע?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 696
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

Just now, dorsht כתב:

רגע, ואין נשים בלי השכלה מדעית\הנדסית שמרוויחות טוב?

או כאלו שאין להן תואר בכלל ועדיין מרוויחות לא רע?

ואין אנשיפ שהחיים שלהם היו אחלה יצאו לריצה בבוקר ופגעה בהם משאית? בטח שיש.

תעשה רגע ZOOM OUT ותנסה להבין את הגישה שלי.

קח מדגם של 300 מהנדסות ו300 חסרות השכלה-מה אתה חושב שתמצא שם?

אותו שכר ממוצע? כנראה שלא.

האם תהיה שם עצמאית שתרוויח פי 2? יש מצב,לא רלוונטי כדוגמה פרטנית.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין את הרעיון ואת מה שאתה חושב וגם אני הייתי מעדיף מישהי שיש לה יכולת כלכלית טובה ומעלה.

אבל לא אפסול מישהי שיש לה יכולת כלכלית ממוצעת אם אני מסתדר איתה וטוב לי איתה.

ובטח שלא אפסול מישהי בגלל שאין לה תואר אקדמי.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 2

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי בלא מעט נשים, שזו מעין דרישת סף שלהן שהגבר יהיה אקדמאי משכיל (תואר ראשון/שני)  ובעל משרה טובה ונחשקת.

אני לא יודע אם בפועל הדרישות האלו למעשה מתורגמות ל "כסף" , ולאישה לא יפריע כאשר יתגלה שהגבר הייטקיסט וללא תואר.

ויש כאלה שהמניע שלהן הוא לא בהכרח הכסף, אלא שעצם הלימודים מעיד מבחינתן על שאפתנות ורצון להתפתח.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Benor כתב:

נתקלתי בלא מעט נשים, שזו מעין דרישת סף שלהן שהגבר יהיה אקדמאי משכיל (תואר ראשון/שני)  ובעל משרה טובה ונחשקת.

אני לא יודע אם בפועל הדרישות האלו למעשה מתורגמות ל "כסף" , ולאישה לא יפריע כאשר יתגלה שהגבר הייטקיסט וללא תואר.

סופר לגיטמי בעיקר בגילאי 27+ שאנשים מחפשים להתמסד.

מה יש לה להכנס לקשר עם מישהו שעושה 7 בחודש?מנסה לחשוב לטווח ארוך ולבנות את החיים שלה עם מישהו שלא יתגלגל איתה על האפס מחודש לחודש.

לפני 5 דקות, dorsht כתב:

אני מבין את הרעיון ואת מה שאתה חושב וגם אני הייתי מעדיף מישהי שיש לה יכולת כלכלית טובה ומעלה.

אבל לא אפסול מישהי שיש לה יכולת כלכלית ממוצעת אם אני מסתדר איתה וטוב לי איתה.

ובטח שלא אפסול מישהי בגלל שאין לה תואר אקדמי.

הדגשת את המילים הלא נכונות.

אתה דיברת על עצמך,אני מסתכל במבט-על על כל השוק פנויים פנויות ולא כמישהו שנמצא בפנים ומנסה להביס את הסטטיסטיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, Benor כתב:

אם זה בגלל משהו דו צדדי אז אפשר להבין מאיפה זה מגיע (אנשים כמו פוטטו רק מהמין השני),

אם זה בגלל שהיא מחפשת מישהו שיממן אותה כי היא מכניסה משרת מינימום, לא לגיטימי בעיניי.

לפני 5 דקות, Potato כתב:

אתה דיברת על עצמך,אני מסתכל במבט-על על כל השוק פנויים פנויות ולא כמישהו שנמצא בפנים ומנסה להביס את הסטטיסטיקה.

אני לא בפנים, למעשה אני בדיוק באותו שוק איתך של פנויים ופנויות.

אני לא מנסה להביס שום סטטיסטיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושוב מתכנס לו שרשורקארספורום לאותו אוסף של רווקים דעתניים...

דבר אחד בטוח - חוץ מהיוצא דופן שנקרא ספריאל, קיים יחס ישר בין מידת הרווקות לנחרצות הדעות הלא-מבוססות.

• אהבתי 2

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, קאררה כתב:

אני חוגג אוטוטו 37 ואשתי 35. החלטנו לדחות את עניין הילדים כי היינו בשוונג חזק של הקריירה. לשנינו היה חשוב לעשות כמה שיותר כסף כדי שנוכל להביא ילדים לעולם טוב יותר. לפני בערך 3 שנים התחלנו ללחוץ על הגז בכל מה שקשור לילדים ומאז אין 

האם אני ואשתי מצטערים בדיעבד שלא הבאנו ילדים בגיל צעיר יותר ? אולי היא טיפה אבל אני חסר חרטה לחלוטין. כן אני רוצה

על מה יש להצטער ? בגיל 32 אישה עדיין יכולה ללדת. סה"כ עניין של חוסר מזל

לכו קיבינימאט כולכם.

גם מסלפים מה שאמרתי, גם מוציאים דברים מהקשרם, גם משמיצים, גם חוסמים, גם לא נותנים הזדמנות להגיב ולהסביר, וכולכם פותחים עלי ג'ורה מאחורי הגב כשאני לא יכול לענות. "גברים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, vadim6385 כתב:

לתעדף מה? זמן/כסף/אנרגיות שאין? איזה רוב האנשים מצליחים ללמוד+לעבוד+משפחה? אני לא הייתי מצליח.

נו אופנס, אבל מהתאורים שלך ומה שאתה בוחר לספר על עצמך, זה לא נשמע שאתה פצצת אנרגיה בכל מקרה. 

לפני כשעה, icohen436 כתב:

התיאור הנ"ל של וואדים די משקף את המציאות.

נו אופנס #2, אבל התאור של ואדים משקף הקצנה רגיל שאופיינית לתאורים שלו של המציאות הקודרת.

למען הסר ספק, כמו כולם, אני מכיר זוגות שהורות הרסה להם את החיים. אני שמח שיש היום את היכולת להבין שהורות לא מתאימה לכולם. אם יש אובייקטיביות במה שכותבים כאן אני לא לגמרי בטוח. אפילו די בטוח שלא.

• מצחיק 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, hans כתב:

דבר אחד בטוח - חוץ מהיוצא דופן שנקרא ספריאל, קיים יחס ישר בין מידת הרווקות לנחרצות הדעות הלא-מבוססות.

אוי לא רק לא אנשים עם דעות שלא יעשו את מה שעשו ההורים שלהם וההורים של ההורים וההורים של ההורים של ההורים....

כולם צריכים להתיישר 150 שנה אחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, dorsht כתב:

זה הופך אותה לאדם טוב יותר שנעים לך להיות במחיצתו? לבת זוג טובה יותר? לאימא טובה יותר בבוא היום?

לא צריך תואר, אבל בחורה בלי תחומי עניין ובלי שאיפות בחיים זה לא אדם שיותר מדי כיף להיות במחיצתו.

בדיוק כמו בחור בן 35 שעובד בעבודת שכר מינימום וחוזר לבית הוריו/דירת שותפים רק כדי לעשן וויד ולשחק בסוני, עובד לשני הכיוונים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם מופתע מהתיאורים האפוקליפטיים והקיצוניים שיש בשרשורי כלכלה ומשפחה.

אני ואשתי בני 33, עם ילד בן 6, וחייב להגיד שאני לא מסכים בכלל עם כל הקיצוניות שנאמרה פה.

הכרתי את אשתי במהלך שירותי הצבאי, השתחררתי בגיל 24.5 עם מקצוע והכנסה מכובדת (לא רדפתי אחרי אחמשים בשביל שעות נוספות), קנינו את הדירה הראשונה והתחתנו בערך בגיל 25.5(כן, בסדר ההפוך :| ).
אשתי כבר היתה אחרי לימודי תואר ועם מקצוע. אני הייתי עם מקצוע אבל בלי תואר ראשון.

הילד נולד כשהיינו בני 27, אני תוך כדי לימודי ערב לתואר ראשון במדמ"ח ועבודה במשרה מלאה בתחומי ההייטק.

להגיד שהיה קל? לא. להגיד שהיה כמו שתואר פה בשרשור, בכלל לא!

להגיד שויתרנו רבות למול מה שהיינו רגילים אליו לפני? לא. המשכנו לטוס כמה פעמים בשנה (אם זה עם הילד ואם זה בלי) ושאר דברים. כן השתנו סדרי העדיפויות.

הילד וחיי המשפחה לא הפריעו לי (אפילו דרבנו ודחפו אותי) לסיים תואר ראושן ותואר שני, להתקדם בעבודה, לעבוד בסטרטאפ שעשה אקזיט, ולהתקדם למשרות ניהול כאלה ואחרות, להשתדרג לדירה בבעלות ברמת גן.

מלבד חופשת לידה של כשנה, אשתי עבדה (ועדין עובדת) במשרה מלאה בבית חולים.

האם הייתה עזרה מההורים? אכן עזרו פה ושם לשבת עם הילד כשהיינו צריכים לעבוד/ללמוד. עזרה כלכלית? לא מעבר ל 30K שכל אחד מהצדדים נתן לחתונה.

אני לא יכול להגיד שהחיים נגמרו איך שהגיע הילד, אני מסתכל גם על הסובבים אותי ורואה ששום דבר לא נהרס להם בחייהם למול מה שהיה לפני הילד. וכל אחד מאיתנו מצליח להגשים את רוב השאיפות והרצונות.

קשה להסכים עם הקיצוניות שנכתבת פה, במיוחד מאלה שלא חיו את החיים האלה ורק מסתכלים מהצד.

תנסו, תראו שלא הכל נורא.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, icohen436 כתב:

על מה יש להצטער ? בגיל 32 אישה עדיין יכולה ללדת. סה"כ עניין של חוסר מזל

לך תסביר את זה לאישה שמנסה להכנס כמה שנים להריון ולא מצליחה. אתמול אחרי פתיחת השרשור הזה קצת שוחחתי איתה לגבי העניין וכמובן שזה הגיע לדמעות.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, hans כתב:

שקט! זה מהסוג שירשורים האהובים עלי ועל עוד כמה משתמשים פה. אל תהרוס לנו.

עוד מעט יגיע פאלו עם פיטרסון, תן להנות.

לפני 22 דקות, hans כתב:

קיים יחס ישר בין מידת הרווקות לנחרצות הדעות הלא-מבוססות.

גם ההפך 😜

• מצחיק 3
  • מעניין 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, stas12 כתב:

הכרתי את אשתי במהלך שירותי הצבאי, השתחררתי בגיל 24.5 עם מקצוע והכנסה מכובדת (לא רדפתי אחרי אחמשים בשביל שעות נוספות), קנינו את הדירה הראשונה והתחתנו בערך בגיל 25.5(כן, בסדר ההפוך :| ).

סבבה, אז היה לך את המזל להשתחרר מהצבא בגיל 24.5 עם עבודה מכובדת ובגיל 25.5 לקנות דירה, תגיד תודה.

מה יעשה מישהו שאין לו את הדברים האלה?

לפני 2 דקות, David32 כתב:

שקט! זה מהסוג שירשורים האהובים עלי ועל עוד כמה משתמשים פה. אל תהרוס לנו.

עוד מעט יגיע פאלו עם פיטרסון, תן להנות.

אין לי בעיה עם פאלו, אבל אפשר בלי פיטרסון בבקשה?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1153 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...