Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה אני חושש לקנות אוטו משומש?

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 1263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, sperial כתב:

@Buki

@vadim6385

@Potato

ומכל אלה - מי קיבל פטריה?

לגבי גלגול ההלואה לרכב - בגלל ירידת ערך הרי שבכל מחזור של הלוואה אחוז המימון יגדל או שיהיה צורך להשתמש בחסכונות כדי להשלים את הפער או שיהיה צורך לבחור ברכב יותה זול.

לא לקחת הלוואה. אם אין כסף, לא קונים.

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 308
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לי 35000 שיקנו לי רכב דיי מצ׳וקמק.

אני עובד בעבודה מסודרת,לקחתי 30,000 שקל מימון ל3 שנים,סדר גודל של אלפייה בחודש וקניתי רכב בן שנתיים-שלוש.

או שיש לי 60,000 ואני רוצה לסוע ברכב חדש ושוב לקחתי את אותם ה30 אלף.

מה רע במימון מחושב ולא כל מיני בלונים שצריך לסגור בהלוואה על הלוואה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זה להשתמש באויר. בכסף שלמעשה אין לך, וזה מדרון חלקלק.

הרבה אנשים עבדו בעבודות מסודרות ובטוחות, הסתמכו על מימונים והלוואות כי ידעו שהמשכורת דופקת כמו שעון שווצרי, ואז הגיעה הקורונה שהוציאה רבים מהם לחל"ת, ופתאום אין עם מה לשלם על הרכב. 

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אין עם מה לשלם משכנתא ואין עם מה לקנות אוכל.

אנשים לא מתכננים את החיים למצב שבו מגיפה תתפשט בעולם,shit happens.

ולגלגל חוב של 30 אלף זה ממש לא נורא.

אפשר לפרוס או לדחות,מי שעבד בעבודה מסודרת ויש לו קצת בצד לא יקרוס מזה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Potato כתב:

אני גם יכול לספר לך שיניתי רק בחניה מקורה.

יש לך איך לאמת את זה?

יש לי בבית 2 רכבים,חניה אחת מקורה ואחת לא-תבוא לקנות ממני את הרכב אני אחנה אותו במקורה לעשות רושם.

והעבודה איפה אני חונה?

אם יש לך טביעת עין אתה בקלות תדע מי ומה הרכב.

לרכב שלי יש מחלה של גג פנימי מתקלף, כשבאתי לקנות אותו הגג היה שלם לגמרי והריפוד היה מקורי, הרכב חנה בעבודה בחניה מקורה, חנה בבית בחניה מקורה, ראיתי את זה בעיניים שלי.

רואים טוב מאוד הבדלים בין רכב שראה שמש לרכב שלא ראה שמש. ממש רואים את זה. במיוחד שהוא בן 9.

ואם אין לך טביעת עין לזה לך עם מכשיר מודד צבע ותבדוק כמה מיקרונים הרכב איבד. תבדוק את המצב של הריפודים, הדיפונים, הדאשבורד, במיוחד פלסטיקים והכי קל בארץ זה להסתכל על פנסים. אפילו אם פנסים עברו חידוש אתה תראה את זה.

לא חסר דרכים לדעת ולבדוק.

ואל תחשוב שאני איזה פסיכופט שממש בא ומסתכל על כל הדברים האלה, שוב, זו טביעת עין, במבט של כמה שניות על הרכב אתה כבר יכול לדעת.

כשאני קונה רכב אני חופר מי הבן אדם, בודק כל מה שאפשר. למה? כי אני רוצה את ההכי טוב בשבילי.

עריכה אחרונה על ידי ProMeR

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, TsachiE כתב:

כי זה להשתמש באויר. בכסף שלמעשה אין לך, וזה מדרון חלקלק.

הרבה אנשים עבדו בעבודות מסודרות ובטוחות, הסתמכו על מימונים והלוואות כי ידעו שהמשכורת דופקת כמו שעון שווצרי, ואז הגיעה הקורונה שהוציאה רבים מהם לחל"ת, ופתאום אין עם מה לשלם על הרכב. 

בתור אחד שסולד מהלוואות ומינוסים בבנק אני חייב להגיד לך שהגזמת. מאוד.

אין דין הלוואה של 30000 ל3 שנים כדי לקנות רכב נורמלי שיביא אותי לעבודה כמו בנאדם ויסיע את הילדים בבטיחות (יחסית) כדין הלוואה של 100,000 של חייל משוחרר שרק רוצה לעשות פוזה על החברים והחברות.

החייםלא שחור לבן. מי שהפרוטה אינה מצויה בכיסו אבל רוצה רכב נורמלי ויש לו עבודה- לא סוף העולם אם ייקח הלוואה של 30,000. בדר"כ האלטרנטיבות האחרות עולות יותר הטווח הרחוק.

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, אורח לרגע כתב:

בתור אחד שסולד מהלוואות ומינוסים בבנק אני חייב להגיד לך שהגזמת. מאוד.

אין דין הלוואה של 30000 ל3 שנים כדי לקנות רכב נורמלי שיביא אותי לעבודה כמו בנאדם ויסיע את הילדים בבטיחות (יחסית) כדין הלוואה של 100,000 של חייל משוחרר שרק רוצה לעשות פוזה על החברים והחברות.

החייםלא שחור לבן. מי שהפרוטה אינה מצויה בכיסו אבל רוצה רכב נורמלי ויש לו עבודה- לא סוף העולם אם ייקח הלוואה של 30,000. בדר"כ האלטרנטיבות האחרות עולות יותר הטווח הרחוק.

אבל תקרא מה הוא כתב חחח

מה קורה אם פתאום מפטרים אותך?

אני חשבתי כמוך עד שראיתי חבר טוב קונה רכב בהלוואה עם עבודה בטוחה ויום אחרי פוטר.

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, Potato כתב:

גם אין עם מה לשלם משכנתא ואין עם מה לקנות אוכל.

אנשים לא מתכננים את החיים למצב שבו מגיפה תתפשט בעולם,shit happens.

ולגלגל חוב של 30 אלף זה ממש לא נורא.

אפשר לפרוס או לדחות,מי שעבד בעבודה מסודרת ויש לו קצת בצד לא יקרוס מזה.

לגלגל חוב. כל חוב זה נורא. נקודה. 

אם זה כולה 30 אלף וזה "לא נורא" לשיטתך, אז פשוט תחסוך בצד כל משכורת עד שתגיע לסכום ה"לא נורא" הזה ותקנה עם כספך שלך שחסכת בלי להיות שבוי של הבנק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, TsachiE כתב:

חבר, קודם כל נראה לי אתה בפורום הלא נכון.

שנית- מדובר בסרטון על רכבים חדשים. לא כל הלוואה היא בעבור רכב חדש.

שלישית- שוב, העולם לא שחור ולבן. מי שקונה רכב במיטב כספו ולמחרת מפוטר- כל הזין. אבל זה מקרה קיצון. אנשים רוצים נוחות בחיים.

לפי שיטתך צריך לנסוע באוטובוסים כי אם האוטובוס מתקלקל אז זו לא בעיה שלך. גם רצוי לא לקנות טלפון נורמלי כי הוא יכול להשבר ואז ההשקעה הולכת לזבל. מה הלאה? עדיף לכבס בגדים באמבטיה כי השקעה במכונת כביסה יכולה להתברר כשגויה כשהיא מתקלקלת?

עושים בחיים שיקולים, יש יותר "מהמרים" ויש פחות. אבל בשורה התחתונה אנשים רוצים לחיות בנוחות ומוכנים לשלם על זה. חלקם מוכנים גם קצת להסתכן בשביל זה.

כמה סיכון זה הגיוני? זה כבר משתנה מאדם לאדם, אל תחליט על הכלל לפי השקפותיך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל התרבות הזו של הלוואות ותשלומים ו"חייה את הרגע" ,היא חולה רעה שבד"כ לא מסתכמת רק על רכב אחד, אלא בהכל, ולאורך שנים. חיים ממשכורת למשכורת, מהחזרים להחזרים, ולא חושבים לטווח ארוך.

היום זה קורונה, מחר זה מחלה שלא נדע, פיטורים, גירושים.. צריך מאוד להיזהר מלהשתמש בכסף דמיוני שעדיין לא הרווחת, כי אתה לא יודע היכן תצטרך אותו מחר ואיזה משבר יתפוס אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, TsachiE כתב:

והסרטון הזה בא ממדינה בה אתה קונה G70 במחיר של טויוטה יאריס בארץ הקודש

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Potato כתב:

אני גם יכול לספר לך שיניתי רק בחניה מקורה.

יש לך איך לאמת את זה?

יש לי בבית 2 רכבים,חניה אחת מקורה ואחת לא-תבוא לקנות ממני את הרכב אני אחנה אותו במקורה לעשות רושם.

והעבודה איפה אני חונה?

מסתכלים על מצב הרכב ורואים איך הוא נראה

זה לא משנה מה תספר. מבחינת צבע וויזואלי העין רואה מספיק טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, TsachiE כתב:

תקשיבו לו 8 דק מחייכם, דברו איתי אח"כ.

https://www.youtube.com/watch?v=_oG6mQ5rjFI&ab_channel=TheDaveRamseyShow

כשהוא עצמו יתחיל לחיות לפי העצות שהוא מחלק, אז מייד.

או שלפחות תהיה לו השכלה כלשהי בתחום.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...