Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה אני חושש לקנות אוטו משומש?

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 1268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חשבתי לתומי שהשרשור הוא על חוסר הכדאיות של רכישת רכב מיד שניה. אם התכוונת למשהו אחר אני מתנצל.

בנושא ה"חדש", האם רכב מודרני, עם טווחי טיפול ואמינות מנוע של רכב מודרני, באמת צריך שיפתחו לו את מכסה המנוע מעבר לטיפולים שגרתיים במוסך ותקלות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 308
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 8 דקות, MostlyWicked כתב:

בנושא ה"חדש", האם רכב מודרני, עם טווחי טיפול ואמינות מנוע של רכב מודרני, באמת צריך שיפתחו לו את מכסה המנוע מעבר לטיפולים שגרתיים במוסך ותקלות?

כמובן שצריך. לא כל יום ולא כל שבוע אבל פעם בחודש-חודשיים או כל 1000 צריך לבדוק מפלסי נוזלים.

מבחינת טווח טיפולים שום דבר לא השתנה ב 30 השנים האחרונות, גם מבחינת אמינות לא בטוח שמשהו השתנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 22 דקות, MostlyWicked כתב:

בודדים האנשים שעושים בדיקת שמן על דעת עצמם

אני לא חושב שזה נכון.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, Buki כתב:

עוד דברים שלדעתי קריטיים זה כשהנהג לא מבצע "טיפולי נהג" זאת אומרת בדיקת נוזלים פעם בחודש/1000 ק"מ,

בוקי, עם יד על הלב אתה או מישהו שאתה מכיר כולל הפדנטים ביותר בודקים נוזלים כל 1000 קילומטר ברכב בן יותר מ 5000 קילומטר ופחות מ 100,000 קילומטר?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני בודק לפעמים אבל לפעמים זה כל 5000-10,000 קילומטר.

לחץ אויר בגלגלים אני בודק כל תדלוק שני שזה בערך 10 פעמים על כל שטיפה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, MostlyWicked כתב:

עולה לי כסף לבדוק מדי פעם שהכול בסדר? לא.

גם עם רכבים מודרניים (למעשה החזקתי רכב משומש רק פעם אחת וגם הוא היה צעיר, בן פחות מ-3 שנים) הייתי בודק מדי פעם ומוודא שהכול בסדר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...