Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין לרכוש פיאט קובו 1.2 דיזל

Tzahi dahan
שימו לב! השרשור הזה בן 1277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ,

מעוניין לרכוש פיאט קובו

מנוע דיזל 1,248

גיר - רובוטי .

אני רוצה להתקין וו גרירה ולחבר עגלה אורך 2.85 רוחב 1.5

השאלה שלי אם לרכב יש כח מספיק?

האם הגיר ברכב הזה אמין ?

בכוונה הלכתי על הדגם הדיזל לחסוך בהוצאות הדלק כי אני מתעסק בהובלות קטנות בזמן הפנוי . 

תודה . 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה לגרור עם הרכב. גררתי עגלה די כבדה עם מנוע יותר יותר חלש מזה. האמת שאם אתה לא מגיע למגבלות משקל על העגלה אין צורך ביותר מדי כוח, מה שכן, יש לך הרבה השפעה על כמה קשה זה לרכב. יש דברים שאתה חייב לייחס להם חשיבות. נניח, חלוקת משקלים לא נכונה יכולה לייצר יותר לחץ על הוו גרירה, ובקובו, שיש לו כושר העמסה של משפחתית ממוצעת, זה יורגש. סידור העגלה משפיע על מקדם גרר. וכן העלה.

פיג'ו 2008 82כ"ס ידנית, 2014, עגלה נגררת ומעשנת בשר ענקית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרובוטי כאן הוא חד מצמדי שהרבה פחות נעים לנסיעה,
בכל מקרה כמעט תמיד עדיף ידני מבחינת אמינות ובייחוד שמדובר ברכב עבודה משומש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ניסיון עם גיר רובוטי חד מצמדי של קובו, כן נסעתי על חד מצמדי בסיטרואן פיקאסו C3 ופיאט בראבו. מבחינת נוחות נסיעה מעדיף ידני. By far. מבחינת עלות הטיפולים, בזמנו בפיאט בראבו החלפת מצמד וגלגל תנופה עלתה צפונה מ6K, וזה משהו שדי מומלץ לעשות במוסך מתמחה. אני לא יודע עד כמה שונה הגיר בקובו ולכן לא ניתן להשליח ישירות על עלויות אבל זה רק כדי להכנס לפרופורציות. החלפת מצמד בגיר ידני זאת פעולה פשוטה וזולה הרבה יותר. אם מדובר ברכב משומש זה עלול להיות שיקול.   

פיג'ו 2008 82כ"ס ידנית, 2014, עגלה נגררת ומעשנת בשר ענקית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...