Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

אני חושב שאתה מדבר על מצב של תת-חשיפה. פשוט תכוון את המצלמה כך שיהיו פחות שמיים ואם לא מספיק אז תבדוק אם יש בתפריט מצב של פיצוי חשיפה.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם אני מכוון פחות שמיים, אז המיקוד/פוקוס לא טוב, מה זה אומר פיצוי חשיפה? ראיתי יש פלוס ומינוס יותר בהירות ופחות בהירות מה צריך לבחור?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיצוי חשיפה זה בדיוק זה- יותר בהירות ופחות בהירות. יש לי מצלמה כמו שלך, יש לה פוקוס קבוע. תן תמונה לדוגמה נראה במה מדובר.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא שם.jpg

זה עושה החשכה שיש שמש ישירה, תראה איזה קרוב אני לאוטובוס, לא רואים את הלוחית רישוי שלו, רואים חושך. ושאין שמש ישירה, רואים חלק. שיחקתי פעם עם הבהירות, הוספתי אור, ואז שלא הייתה שמש ישירה, ראו יותר מידי לבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, מצלמה A119 עושה חושך שיש שמש ישירה, כתוצאה לא רואים טוב בכלל, יותר מידי חשוך כאילו לילה, לא רואים מספרי רכב גם מקרוב, ניסיתי לכבות את ה-''HDR'' ואז לא רואים טוב בכלל, גם במצב שאין שמש ישירה, מה אפשר לעשות או להגדיר?

תודה.

על איזה גירסה אתה? יש כבר גירסה 4 אולי כדאי לעדכן

אני שמתי פילטר cpl משפר מאוד את איכות הצילום מול שמש ובאופן כללי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי מצלמה A119 ועכשיו שדרגתי גירגסא ל 4.01. מופיע לי בהגדרות פורמט MP4 או .TS. במה בוחרים? בנוסף, עכשיו המצלמה לא נותנת לי לבחור רזולוציה מקסימאלית אלא מסתפקת ב 1080 עם 30fps. מי יודע למה? מה הסיבה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לרכוש את המצלמה הכי זולה וסבירה שיש.

ראיתי בתחנת דלק תפוז אחת למכירה ב75 ש"ח, אולי המחיר הכי זול שנתקלתי בו עד היום.

לא זוכר איזה חברה, משהו סיני בטח.

מישהו התנסה/מכיר ? או יש משהו דרך הרשת במחיר דומה או קרוב ?

לכל הצדקנים שלא מכירים מקרוב וממשיכים לשכנע אנשים שאין תקלות .

בסוף מאחוריי הייעוץ יש בן אדם שיפגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי מצלמה A119 ועכשיו שדרגתי גירגסא ל 4.01. מופיע לי בהגדרות פורמט MP4 או .TS. במה בוחרים? בנוסף, עכשיו המצלמה לא נותנת לי לבחור רזולוציה מקסימאלית אלא מסתפקת ב 1080 עם 30fps. מי יודע למה? מה הסיבה?
mp4 זה כמו .avi של פעם לסרטים וסדרות.

איכות מאוד טובה והמשקל של הקובץ לא בשמיים.

שתבין, עם עושים כמו שצריך, אפשר לשים סרט של שעתיים + ב1.5/2 גיגה עם הmp4. אז הייתי בוחר את זה ואחרי יום בודק כמה סרטונים עושה לך המצלמה.

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי חיפשתי בעמודים האחרונים אבל לא מצאתי פתרון.

רכשתי בהמלצת חבר פורום את ה-ddPai Mini2. לפני שבוע היא הגיעה אליי והיום סוף סוף היה לי זמן להתעסק עם זה. קניתי שנאי שמתחבר לפיוז וממיר אותו למצת של USB כך שביצעתי התקנה "נקייה".

אני משתמש באייפון, והאפליקציה לא הכי נוחה אבל למדתי להסתדר איתה. יש לי כמה בעיות:

1. ההורדת סרטונים מאוד איטית. ברור לי שזה בגלל שזה WiFi. מישהו נתקל בבעיה הזו גם?

2. אחרי שאני מוריד את הסרטון לאייפון, באפליקציית תמונות הוא חתוך (portrait ולא landscape), לא ניתן לערוך (מקבל הודעת שגיאה) וכשאני מנסה לשלוח בוואצפ לדוגמא הוא פשוט קורס. ההשערה שלי היא כיוון שעשיתי שהסרטונים הם 2K, ולא 1080p.

אשמח לעזרתכם.

עדיין ממתין למושיע שיש לו את ה-ddpai mini2 גם!

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש מצלמות שיודעות להעביר ב WIFI את החומר המצולם ברגע שמתאפשר?

יש ברשותי 119 V2 שלא התקנתי עדיין, ואני חושב שבא לי מצלמה שתאפשר לי להעביר את החומר המצולם על גבי ה LAN.

הרכב חונה צמוד לראוטר, ככה שמבחינת קליטה יהיה את המקסימום.

תקציב נניח עד 200$ (עדיף כמה שפחות כמובן)

עריכה אחרונה על ידי Aviv943
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התקנתי היום אצל מתקין בתשלום אבדוק ואעדכנך.

אגב, הייתה איזה שגיאה בהתחברות לאפליקציה ולחיבור המצלמה לאפליקציה. והמוכר שאל אם לחבר לפיוס של 24/7 או מצת ואמרתי לו מצת ועכשיו נראה לי שטעיתי? מה עדיף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שתלך על MP4, ה-TS זה פורמט לא כל כך נפוץ.

אם תשמור ב-MP4 יהיה לך קל מאוד להכניס את הכרטיס לטלפון ולהציג את הוידאו לשוטר שיעצור אותך במקרה שתצטרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את המצלמה הזאת, מחוברת לאייפון. לא נתקלתי באף אחת מהבעיות שציינת, פרט ל״גמגומים״ מדי פעם בשידור חי מהמצלמה.

בזמן ההורדה/שידור יש בפינה הימנית העליונה אינדיקציה לקצב השידור. מה מופיע לך?

עריכה: גם אצלי מוגדר איכות 2K.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...