Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

ברשותי מצלמה A119 ועכשיו שדרגתי גירגסא ל 4.01. מופיע לי בהגדרות פורמט MP4 או .TS. במה בוחרים? בנוסף, עכשיו המצלמה לא נותנת לי לבחור רזולוציה מקסימאלית אלא מסתפקת ב 1080 עם 30fps. מי יודע למה? מה הסיבה?

בפורמט TS יכול להכיל מידע שאינו וידאו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לי את המצלמה הזאת, מחוברת לאייפון. לא נתקלתי באף אחת מהבעיות שציינת, פרט ל״גמגומים״ מדי פעם בשידור חי מהמצלמה.

בזמן ההורדה/שידור יש בפינה הימנית העליונה אינדיקציה לקצב השידור. מה מופיע לך?

עריכה: גם אצלי מוגדר איכות 2K.

אני חווה גמגומים ושגיאות התחברות למצלמה באמצעות האפליקציה הצלחתי רק פעם אחת מאז לא מצליח עוד. מישהו התנסה?

גרסה: 3.5.2.21.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חווה גמגומים ושגיאות התחברות למצלמה באמצעות האפליקציה הצלחתי רק פעם אחת מאז לא מצליח עוד. מישהו התנסה?

הגרסה לא עדכנית. נסה לעדכן ע״י הורדת הגרסה לכרטיס מפורמט, והכנסה שלו למצלמה.

יש הוראות כאן, שאלה 18.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרסה "עדכנית" בהורדה ישירה מאתר המקור V3.5.2.11. (mini2_11112016_V3.5.2.11_Overseas.zip) מהיכן ניתן להוריד גרסה יותר עדכנית? בדיקת גרסה דרך האפליקציה כותבת שזאת (המותקנת) הגרסה העדכנית ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמור להיות קשור לגירסה.

למען הסרת הספק, צירפתי תמונה, האם אתה לוחץ שם עלPlay בכדי להתחבר למצלמה?

אפשרויות נוספות:

#כבה את הנתונים הניידים במכשיר ונסה להתחבר.

#כבה את הרומינג במכשיר ונסה להתחבר.

#בדוק שהפלאפון לא מתחבר בטעות לרשת הביתית שלך במקום למצלמה, גם זה קורה.Screenshot_20180926-123713_DDPai.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני לוחץ על הפליי זה מנסה להתחבר במשך דקה ואז זה כותב שהתקשורת נכשלה (עם המצלמה) וכתוב 0x10104 error. כנ"ל שאני לוחץ על הגדרות מצלמה.

ניסיון ועוד ניסיון וחוזר חלילה לא משפר את המצב. שללתי התחברות לרשת ביתית זה בוצע בשום מקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני לוחץ על הפליי זה מנסה להתחבר במשך דקה ואז זה כותב שהתקשורת נכשלה (עם המצלמה) וכתוב 0x10104 error. כנ"ל שאני לוחץ על הגדרות מצלמה.

ניסיון ועוד ניסיון וחוזר חלילה לא משפר את המצב. שללתי התחברות לרשת ביתית זה בוצע בשום מקום.

מה עם כיבוי נתונים ניידים וכיבוי רומינג?

כמו כן, נסה למחוק את המצלמה מרשימת המצלמות באפליקציה ולחבר אותה בשנית.

עריכה,

אתה יודע מה? אפילו מחק את האפליקציה והתקן בשנית, יכול להיות נגעת שם בהגדרות שלא הייתה אמור לגעת.

עריכה אחרונה על ידי Alex Not-Exist
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיבויים לא משנים את המצב.

מחקתי את המצלמה ואז לא הצלחתי להוסיפה מחדש ולהתחבר. ביצעתי איפוס עם הכפתור הקטן וזה נתן לי להוסיף עכשיו לא יודע מה עושים כי ברגע שאני הולך וחוזר זה לא יתחבר שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מוגדר אצלי בול ככה.

בהזדמנות זאת ממש מודה על התמיכה מקוה רק שזה יפתר ממש מבאס..

אין על מה.

אז כבה את האפשרות ופעל לפי ההוראות הכתובות שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...