Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

כבה נתונים ניידים בפלאפון ונסה להתחבר.

עבד פעם אחת, כשניסיתי שוב זה לא רצה לעבוד...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עוד רעיונות?

כבר התרגלתי לנסוע עם מצלמות.

אין לאף אחד רעיון איך לסדר את זה?

בלתי אפשרי לפרמט את הכרטיס לFAT32, אפילו דרך תוכנה חיצונית, רעיון?

עריכה אחרונה על ידי bogibb
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבד פעם אחת, כשניסיתי שוב זה לא רצה לעבוד...
תבדוק שרומינג לא דלוק אצליך.

יכול להיות הפלאפון שלך מתחבר לרשת הביתית או רשת כלשהיא באזור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר התרגלתי לנסוע עם מצלמות.

אין לאף אחד רעיון איך לסדר את זה?

בלתי אפשרי לפרמט את הכרטיס לFAT32, אפילו דרך תוכנה חיצונית, רעיון?

לכל מי שמעוניין העניין הסתדר.

הבעיה היתה שהכרטיס לא היה מפורמט לFAT32. היה ברור שהוא צריך להיות מפורמט כך, אבל העניין היה שהמחשב פשוט לא אפשר את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי שוב היום. עבד.

לא יודע כבר מה להגיד...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

בקרוב אאלץ לקנות רכב חדש (הישן נגנב) ואני מעוניין להתקין ברכב החדש מצלמה קדמית וכנראה גם אחורית. מעולם לא הייתה לי מצלמה ברכב ואני לא כ"כ יודע איפה להתחיל. אשמח לעזרה - המלצות על מספר מצלמות וההבדלים ביניהן, האם כדאי שתי מצלמות (אחורית+קדמית) או אחת שמצלמת גם וגם? מה גודל כרטיס הזיכרון המומלץ?

בנוסף מאחר ואני קצת מפחד להתעסק ולפרק דברים ברכב הייתי מעדיף ללכת למתקין מוסמך שיתקין את המצלמה ויסליק את הכבלים בצורה יפה כך שלא יהיו שום חוטים גלויים ברכב. כמה אמורה לעלות כזאת התקנה?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רחוק מלהיות מתקין רכב או מומחה בתחום,אז אתרום את האגורה וחצי שלי.

איזה מצלמה - תלוי כמובן שתחליט על השימוש,לרוב יש מצלמה אחת מקדימה שמצלמת,עוד אחת מאחורה או אחת עם 2 עדשות לא נשמע לי כזה נפוץ (זה גם כנראה יכתוב לך 2 קבצי וידאו במקביל,אז תהיה התעסקות אחר כך..)

כרטיס זכרון - זה החלק הקל יותר,אפשר בכל מצלמה כנראה להגדיר שהנתונים ישוכתבו וימחקו אוטומטית אחרי פרק זמן,פעם זה היה מתמלא וכותב שאין מקום,היום זה מקליט מוחק ומקליט מחדש כבר לבד..

מתקין - לדעתי כל אחד שיש לו אביזרי רכב יוכל לעשות לך את זה תמורת סכום פעוט (כתלוי בעבודה כמובן,ומשך זמן),סה"כ להריץ כבל מהקופסת פיוזים ו\או בתוך הרכב בשביל שיהיה אסטטי ולא מבולגן\חאפרי..

תגדיר לך תקציב ושימושים ואחרים כבר ימליצו לך עוד..

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רחוק מלהיות מתקין רכב או מומחה בתחום,אז אתרום את האגורה וחצי שלי.

איזה מצלמה - תלוי כמובן שתחליט על השימוש,לרוב יש מצלמה אחת מקדימה שמצלמת,עוד אחת מאחורה או אחת עם 2 עדשות לא נשמע לי כזה נפוץ (זה גם כנראה יכתוב לך 2 קבצי וידאו במקביל,אז תהיה התעסקות אחר כך..)

כרטיס זכרון - זה החלק הקל יותר,אפשר בכל מצלמה כנראה להגדיר שהנתונים ישוכתבו וימחקו אוטומטית אחרי פרק זמן,פעם זה היה מתמלא וכותב שאין מקום,היום זה מקליט מוחק ומקליט מחדש כבר לבד..

מתקין - לדעתי כל אחד שיש לו אביזרי רכב יוכל לעשות לך את זה תמורת סכום פעוט (כתלוי בעבודה כמובן,ומשך זמן),סה"כ להריץ כבל מהקופסת פיוזים ו\או בתוך הרכב בשביל שיהיה אסטטי ולא מבולגן\חאפרי..

תגדיר לך תקציב ושימושים ואחרים כבר ימליצו לך עוד..

זאת בדיוק הבעיה, אני לא יודע להגדיר תקציב כי אני לא יודע מה מקבלים תמורת איזה סכום. אני מחפש משהו פשוט יחסית שיקליט את הנסיעה וניתן יהיה לשלוף קטע וידאו במקרה הצורך. אני יודע שישנה אפשרות שבה המצלמה שומרת קטע וידאו מסויים במקרה של תאונה. זה משהו לדוגמה שהייתי מעוניין בו. אני לא יודע מה האפשרויות הנוספות.

אשמח לשמוע על המצלמות הנפוצות במחיר סביר (שוב, לא יודע מה נחשב סביר בעולם מצלמות הרכב), כאלו שמספקות ROI גבוה.

זה קצת קשה לעבור על מאות עמודים של שירשור ארוך במיוחד, אני מניח שזה נכון לגבי רוב האנשים. האם שקלתם להעלות פעם בתקופה (פעם בחודש נניח) פוסט עם המצלמות המומלצות? אולי אפילו נושא חדש שמתעדכן רק לצורך העניין הזה? Just a thought. :)

עריכה אחרונה על ידי Spongebob
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הבעיה בפורום הזה האמת, הניסיון ל"מזעור" השרשורים שעוסקים באותו נושא ומאגדים אותו לנושא אחד מתחילים להיות עמוסים (רק הנושא הספציפי הזה כבר בעמוד 869) ואז קשה למצוא מידע עדכני. לדעתי שיטה לא טובה, אבל מי שאני שאשפוט.

בכל אופן, ממליץ לך על ddpai mini2. זו מצלמה מפירמה סינית, שאין לה מסך והיא בעצם בצורת גליל. היא מצלמת 1080p ו-2K, האיכות בלילה שלה מעולה והיא מגיעה עם כפתור "פאניקה" שאפשר להדביק בדאשבורד שחלילה במקרה תאונה ניתן להגדיר שישמור את ה-10/30/60 שניות האחרונות ואז הסרטון "מסומן" ולא נמחק (המצלמה בעצם מצלמת בלופים ומוחקת סרטונים ישנים ברגע שנגמר המקום).

מתחברים אליה דרך WiFi ואפליקציה ייעודית והמחיר שלה מצויין עבור התמורה (לי עלה בערך כ-200 ש"ח). במחינת התקנה, אני קניתי מתאם שבעצם ממיר את האות מפיוז ACC (נדלק בעת הנעה ונכבה בסגירה) לחיבור USB ואז העברתי את הכבל מהתיבת פיוזים למעלה למצלמה אחרי שהתקנתי אותה במראה בעזרת הדבק המצורף.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הבעיה בפורום הזה האמת, הניסיון ל"מזעור" השרשורים שעוסקים באותו נושא ומאגדים אותו לנושא אחד מתחילים להיות עמוסים (רק הנושא הספציפי הזה כבר בעמוד 869) ואז קשה למצוא מידע עדכני. לדעתי שיטה לא טובה, אבל מי שאני שאשפוט.

בכל אופן, ממליץ לך על ddpai mini2. זו מצלמה מפירמה סינית, שאין לה מסך והיא בעצם בצורת גליל. היא מצלמת 1080p ו-2K, האיכות בלילה שלה מעולה והיא מגיעה עם כפתור "פאניקה" שאפשר להדביק בדאשבורד שחלילה במקרה תאונה ניתן להגדיר שישמור את ה-10/30/60 שניות האחרונות ואז הסרטון "מסומן" ולא נמחק (המצלמה בעצם מצלמת בלופים ומוחקת סרטונים ישנים ברגע שנגמר המקום).

מתחברים אליה דרך WiFi ואפליקציה ייעודית והמחיר שלה מצויין עבור התמורה (לי עלה בערך כ-200 ש"ח). במחינת התקנה, אני קניתי מתאם שבעצם ממיר את האות מפיוז ACC (נדלק בעת הנעה ונכבה בסגירה) לחיבור USB ואז העברתי את הכבל מהתיבת פיוזים למעלה למצלמה אחרי שהתקנתי אותה במראה בעזרת הדבק המצורף.

תודה על התגובה המפורטת.

לא הבנתי את נושא ההתחברות דרך WiFi - כלומר אני צריך להעלות אותה הביתה בכל פעם שאני רוצה להוציא סרטון שהמצלמה הקליטה?

ראיתי גם איזכורים של מצלמה של שיאומי. אפשר גם לקבל מידע עליה? מחיר, עלות ויכולות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה המפורטת.

לא הבנתי את נושא ההתחברות דרך WiFi - כלומר אני צריך להעלות אותה הביתה בכל פעם שאני רוצה להוציא סרטון שהמצלמה הקליטה?

ראיתי גם איזכורים של מצלמה של שיאומי. אפשר גם לקבל מידע עליה? מחיר, עלות ויכולות?

לא, אין צורך להעלות אותה הביתה. ה-WiFi זה רק קישורית למצלמה, כדי שתוכל לתקשר איתה מהמכשיר פלאפון שלך. במידה ואתה רוצה להוריד סרטונים זה פשוט לפתוח את האפליקציה ולראות אותם שם כבר (כשהמצלמה דולקת כמובן).

לגבי השיומי - לא התעסקתי. אבל יש מידע בעמודים האחרונים. תעשה חיפוש בנושא.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את 10 העמודים האחרונים. הבנתי שהשיאומי זולה יותר מה-ddpai mini2, אבל לא מצאתי הסבר למה.

מה ההבדל בין המצלמות ומדוע פערי המחיר? האם יש עדיפות לאחת ע"פ השנייה?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את המצלמה של שיומי, אבל מבדיקה קצרה באינטרנט לדעתי היא לא יכולה לצלם ב-2K (רק 1080p), וה-ddpai כן. בכל אופן, אני אישית מעדיף את הממשק של שיומי באפליקציה הייעודית. לא כל כך הסתדרתי עם ה-ddpai אבל זה ה-tradeoff (אני מעדיף איכות צילום).

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...