Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

נראה שהמוביוס מהווה אופציה בהחלט טובה. חבל לי רק שעדיין יש זרוע מטופשת עם מפרק כדורי וכל זה שמגדיל את כל העסק,

אבל אפשר לחיות עם זה כל עוד זה לא חורג מהמראה.

למה בעצם התקנת אותה מתחת לזרוע של המראה, ולא יותר גבוה, מצד ימין שלה, ממש מתחת למדבקה הכהה של החלון ?

ככה היא הייתה נעלמת לגמרי מאחורי המראה מהזוית שלך.

היום בדרך לעבודה הסתכלתי על מה שאמרת וחשבתי, קודם כל, זה יהיה קצץ לחוץ שם, המצלמה תהיה מאחורי המראה ואם אני ארצה להוציא אותה זה יהיה קצת לחוץ. דבר שני, בחלק האחורי של המצלמה יש נורת לד קטנה שנותנת אינדיקציה האם המצלמה מקליטה כרגע, אם המצלמה תהיה מאחורי המראה אני לא אוכל לראות זאת. דבר שלישי, כאשר רוצים להפוך קובץ ל READ ONLY יש צורך ללחוץ על כפתור, במיקום שהצעת זה לא יהיה הכי נוח להגיע לכפתור.

בכל מקרה, אני מרוצה כרגע מהמצלמה מאוד, יש את האתר rcgroups שבו יש שרשור באורך הגלות על המצלמה הזו עם כל המידע שרק צריכים. נשאר רק לבדוק את האמינות שלה כיוון שהיא חדשה בשוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש רשמים אחרי שבוע עבודה עם המצלמה?

האם אתה משאיר אותה ברכב או שמוציא כשאתה מחנה?

למה אתה מנתק את הכבל מהמצלמה? היא לא אמורה להתחיל ולסיים להקליט אוטומטית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אמינות זה חשוב כמו שהוכח עם הA8 לצערי.

לגבי ההתקנה - גם למצלמה שלי יש לדים והיא מאחורי המראה, אני לא מרגיש צורך לבדוק שהיא מקליטה כל פעם, ההנחה

שלי שהיא עובדת תמיד (אמינות..). אפשר להתכופף מדי פעם כדי לוודא. אני גם לא רואה צורך להוציא אותה מהמקום.

חשבתי על אפשרות של להכין לה מתקן 'ביתי' במקום הזרוע הגדולה - כל מה שצריך זה פס מתכת או פלסטיק מכופף בזוית

שצד אחד שלו יודבק לחלון וצד שני למצלמה (לעריסה שלה, בלי החיבור של ההברגה), עם פס של 3M VHB.

לגבי שמירה של קובץ - אני מבין שאין למוביוס חיישן G ששומר ארועים חריגים אוטומטית. יחד עם זאת אני לא חושב שזה פיצ'ר

קריטי, כי במקרה של תאונה עדיין יש לך טווח הקלטה של 4-8 שעות עד שהקובץ יידרס, זה מעל ומעבר.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה, שבוע עם המצלמה, אין שום בעיות בינתיים, פותח סוויץ המצלמה נדלקת ומתחילה לצלם (יש אינדיקציה ע"י לד מהבהב), סוגר סוויץ המצלמה נכבית.

את המצלמה אני כרגע משאיר ברכב, בשעות היום אני חונה בחניון תת קרקעי בעבודה ובשעות הערב בבית בחניה חצי מקורת (צל של עצים). אם הרכב היה חונה במקום פתוח בשעות הצהריים לא הייתי משאיר אותה ברכב, לא בא לי לנסות האם היא עמידה בחום, בכל מקרה זה לא נראה לי הדבר הכי חכם לעשות.

לגבי הכבל, הוא היה מנותק כי זה היה בזמן ההתקנה, בעיקרון כבל ה USB תמיד מחובר כמובן.

בסוף השבוע אחבר אותה למחשב בבית כדי לוודא שהקבצים בסדר ואין קבצים שהם CORRUPTED.

אם אתה מעוניין בעוד רשמים מאנשים, יש את האתר rcgroups שבו יש שרשור ענק על המצלמה הזו, האתר הזה הוא של מסוקים ממונעים ומטוסים ממונעים. האנשים שם מחברים את המצלמה למטוס ומשדרים תמונות לקרקע, בינתיים המצלמה הזו מומלצת שם מאוד.

עכשיו ראיתי שכבר הבאתי לינק לאתר rcgroups מוקדם יותר בשרשור, נו מילא, הבאתי שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין עוד מישהו שמשתמש בה כבר ולא חושש לנסות אותה בחום ? זה דבר קריטי ואין שום תירוץ למצלמה שלא

עומדת בחום של רכב, גם בקיץ הישראלי הלוהט. כמו שהצ'יטה והוולנטיין סובלים בשקט.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלסטיקה של ה- mobius נראת יותר איכותית מהאחרות, נראה כאילו הפלסטיקה כן עמידה לחום

לגבי כל המערכת בפנים, אין לדעת..

אני כבר מחכה שאחת המצלמות ברכב יתקלקלו כדי שיהיה לי תירוץ להזמין את ה mobius

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לבעיית החום, מצאתי את השרשור הזה :

http://f.redflagdeals.com/showthread.php?t=995312&page=127

מסתבר שהסוללה מהסוג שיש במצלמות האלה בסוף מתנפחת כתוצאה מהחום. יש שם דיווח של מישהו עם מוביוס שהיא התנפחה

לו והוא הוציא אותה פשוט ועובד בלי סוללה :

I have the 808 camera with the lipo battery inside. Left it in the car for the last year and noticed the battery recently expanded to the point where it broke open the case. Did not look to safe.

I have since taken it out and have been using it without the battery.

הבעיה עם זה - אין שמירה של התאריך והשעה אחרי כיבוי מתח. עלו שם כל מיני רעיונות של חיבור סוללת גיבוי חיצונית,

אבל זה נראה כבר מוגזם. רעיונות אחרים ?

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק הפלסטיקה, שני "החיצים" ממתכת הם למעשה חלק מגוף קירור שמצנן את הרכיבים הפנימיים.

גופי הקירור האלו אחראים להוליך את החום שמתפתח בזמן עבודה אל מחוץ לאריזה, הם לא מועילים בקירור המצלמה בזמן מנוחה בשמש.

הרכב בשמש הישראלית מגיע לטמפרטורה פנימית של עד 70 מעלות בצל, שלא נדבר על שמש ישירה, אז הטמפרטורה אף גבוהה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המטרה זה להטמין את המפצל בתוך הדשבורד, אני ממליץ על שקעים נפרדים על חוט, מהסיבה

שהמקום בפנים מוגבל, וכשהכל תקוע בגוף אחד גדול זה יכול להיות צפוף מדי ולא נגיש.

קנה כמה כאלה שאתה צריך, חבר את החוטים למקור מתח אחד וזהו. לי יש 3 כאלה מחוברים בתוך הדשבורד :

http://www.ebay.com/itm/12v-Female-Car-Cigar-Cigarette-Lighter-Socket-Plug-Connector-Plug-Cable-/271124593283?pt=US_Adapters&hash=item3f2048fa83

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאיפה חיברת את זה בדיוק? לקחת חשמל מהתאורה שעל הגג?

אני מעדיף כמה שפחות להתעסק עם החשמל בתוך הרכב, מעדיף לחבר מפצל.

עריכה:

הנה המפצל מההודעה הקודמת (נמחק בטעות):

http://www.ebay.com/itm/3-Way-Auto-Car-USB-Port-Cigarette-Lighter-Socket-Splitter-DC-12V-Charger-Adapter-/141030467202?pt=Car_Audio_Video&hash=item20d6122682&vxp=mtr

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, החוט מהמצלמה יורד דרך הגג והקורה לחלק התחתון של הדשבורד, והכל מחובר שם.

את המתח חיברתי לנקודה שעשה לי מתקין שהרכיב לי את הולנטיין בזמנו ועוד כמה דברים.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...