Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אהלן,

החלטתי לרכוש מצלמה לרכב (בשעה טובה).

הבנתי ש-DVR-207 הוא פשוט דגם חדש יותר של ה-DVR-27.

מבדיקה ב-ebay נראה שהמחיר של הדגם החדש זול משמעותית (משהו כמו 20$) ולכן זה נראה לי קצת מוזר.

האם באמת מדובר בדגם "משופר", או שהוא פחות טוב?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הלכתי לפי המלצתו של misterb

גם לי היה חשוב שתהיה קטנה כמה שיותר, לא להרגיש אותה.

ללא זרוע ואקום, ללא כבלים רופפים וכו', שתהיה מחוברת קבוע.

אני גם לא רואה שום עניין להתעסק איתה יותר מידי, היא רק למקרה ויקרה משהו.

כך שבאופן עקרוני אני מעדיף שלא היה בה שימוש:|

הרכבתי אותה מאחורי המראה (שוב כדי לראות אותה כמה שפחות)

הרשת שעל השימשה לא מגיעה כך במקור, את זה אני הדבקתי כדי לסגור את הרווח בין שני הסוככים של השמש (מאוד שימושי)

כך שלא היה לי בעיה לחתוך, תמיד ניתן להחליף.

בהתחלה עשיתי פתח מאוד קטן אבל למצלמה עדשה מאוד רחבה (היא עוד מותקנת יחסית קרוב לחלון, גם בגלל שאין זרוע וגם בגלל שהחלון בזיות די ישרה) כך שהיה הרבה שטח מת בגלל הרשת.

ובסוף הרכבתי את המצלמה למסך (בחיבור המצלמת רוורס של הדבל דין) ותוך כדי חתכתי את הרשת כדי להגיעה למצב שאני חותך כמה שפחות.

התקנה מאוד פשוטה, התחברתי לשקעה המצת, מאחורי הקונסולה המרכזית.

לרכב יש שני שקעים למצת מקוריים בקונסולה המרכזית אבל אני לא אוהב לראות כבלים זרוקים סתם כך.

בשורה התחתונה, מבחינתי היא עונה בדיוק על הדרישות.

יצא יפה מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הלכתי לפי המלצתו של misterb

גם לי היה חשוב שתהיה קטנה כמה שיותר, לא להרגיש אותה.

ללא זרוע ואקום, ללא כבלים רופפים וכו', שתהיה מחוברת קבוע.

אני גם לא רואה שום עניין להתעסק איתה יותר מידי, היא רק למקרה ויקרה משהו.

כך שבאופן עקרוני אני מעדיף שלא היה בה שימוש:|

הרכבתי אותה מאחורי המראה (שוב כדי לראות אותה כמה שפחות)

הרשת שעל השימשה לא מגיעה כך במקור, את זה אני הדבקתי כדי לסגור את הרווח בין שני הסוככים של השמש (מאוד שימושי)

כך שלא היה לי בעיה לחתוך, תמיד ניתן להחליף.

בהתחלה עשיתי פתח מאוד קטן אבל למצלמה עדשה מאוד רחבה (היא עוד מותקנת יחסית קרוב לחלון, גם בגלל שאין זרוע וגם בגלל שהחלון בזיות די ישרה) כך שהיה הרבה שטח מת בגלל הרשת.

ובסוף הרכבתי את המצלמה למסך (בחיבור המצלמת רוורס של הדבל דין) ותוך כדי חתכתי את הרשת כדי להגיעה למצב שאני חותך כמה שפחות.

התקנה מאוד פשוטה, התחברתי לשקעה המצת, מאחורי הקונסולה המרכזית.

לרכב יש שני שקעים למצת מקוריים בקונסולה המרכזית אבל אני לא אוהב לראות כבלים זרוקים סתם כך.

בשורה התחתונה, מבחינתי היא עונה בדיוק על הדרישות.

תוכל לפרט דגם ומחיר, האם ההתקנה קלה, ואיך איכות הצילום, יום ולילה.

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסר מצלמת רכב H198 פשוטה. המצלמה חדשה (נעשה שימוש לאורך 2 נסיעות קצרות). נמסרת עם כבל הטענה המתחבר למצית הרכב, אך ללא התושבת המתחברת לחלון.

האיכות ביום סבירה, בלילה כמובן לא משהו.

מי שמעוניין, שישלח לי הודעה. נמצא בחיפה.

המצלמה דומה למצלמה בקישור, רק שבשלי קיימת גם יציאת HDMI.

http://www.ebay.com/itm/2-5-Car-IR-HD-Night-Vision-Vehicle-Cam-DVR-270-6-LED-Recorder-Camera-H198-/121153085089?pt=US_Surveillance_Digital_Video_Recorders_Cards&hash=item1c35495ea1

אולג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן הזמנתי את ה027 מהמוכר שנותן הנחה לחברי הפורום, ביום שישי התקנתי אותה והכל עבד כמו שצריך, היום בבוקר נכנסתי לאוטו ושמתי לב שהמצלמה לא נדלקת, המצלמה מחוברת עם מפצל וישר חשדתי בו אבל זה לא הוא, בדקתי אולי יש בעיה בכבל אבל הוא עובד (לפחות הנורה שעליו דולקת) המצלמה לא נדלקת גם לא בהדלקה יזומה, מה לעשות עכשיו, לקנות מצלמה חדשה או ליצור קשר עם המוכר (יש לציין שזוהי כבר המצלמה השניה שאני קונה ממנו ומאוד מרוצה ממנה (כשהיא עובדת) ?

*סליחה על החוסר בקישורים, ההודעה נכתבה מהאייפון.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו רובנו כאן הזמנתי את הDVR הזה מהסיני שהיה הכי אמין(נתן הנחה של חמש דולר למזמינים מהפורום:-D) לפני שחמישה חודשים.

לפני חודש נכנסתי לרכב וראיתי שהמכשיר תלה עצמו,

כל התושבת התעוותה מהשמש כנראה ולכן לא ניתן נידבקת יותר.

טוב נו הזמנתי ממנו עוד אחת ב-7$ שהגיעה לפני שבוע.

אתמול שוב אני נכנס לרכב ושוב המכשיר תלה את עצמו,

מנתק אותו מהכבל ורואה שכולו מעוות לגמרי כמעט ונזל,והקפיץ בתושבת התפגר.:evil:

מה שהכי מעצבן הוא שהזמנתי ממנו 7 מכשירים כאלה למשפחה ולחברים.:x

צריך לחשוב על חלופות שיחזיקו קצת יותר,אולי עינית שתשב קבוע על הדש או מכשיר מאסיבי.

תמונות בהמשך.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה קטנה, אל תשאירו מצלמות או כל מכשיר אחר בשמש ישירה, מעבר לזה שהפלסטיק יתעוות זה גם פוגע בסוללה ויכול לגרום לנזילה שלה. אם אתם מחנים בצל או חניון תת קרקעי סבבה, תשאירו את המצלמה ברכב, החנתם בשמש? כדאי לכם מאוד לקחת את המצלמה איתכם. תקנו CASE שמתאים במידות למידות המצלמה ותקחו את המצלמה איתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה קצת לא ריאלית.. אם הייתי צריך לפרק את כל המכשירים שיש לי ברכב כל פעם שאני יוצא ונכנס - הייתי מבזבז

חצי מהחיים שלי על זה :) מכשירים שעשויים מפלסטיק איכותי אין להם בעיה לעמוד בחום שיש ברכב.

לעניין המצלמה - כמו שכבר כתבתי, זה בדיוק היה אחד השיקולים שלי לטובת הA8 -

אין לה סוללה, אין לה זרוע שיכולה להתעוות, היא מודבקת קבוע לשמשה, והניסיון מראה שאין לה שום בעיה לשהות

שעות ארוכות בשיא החום בשמש.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק היה אחד השיקולים שלי לטובת הA8 - אין לה סוללה

רציתי לשאול אותך על זה באמת. בדף המוצר בעלי-אקספרס כתוב:

Battery:Built-in lithium battery

http://www.aliexpress.com/item/2012-NEWEST-HD-720P-CAR-DVR-with-G-Sensor-120-degree-wide-angle-D-A8/566785095.html?PID=6147788&cv=10577842&cn=null&tp1=1mx31mcl7uk7u&tracelog=null&src=ale&URL=http%3A%2F%2Fwww.aliexpress.com%2Fitem%2F2012-NEWEST-HD-720P-CAR-DVR-with-G-Sensor-120-degree-wide-angle-D-A8%2F566785095.html&af=cj_6147788&vd=30

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא לא עובדת בכלל בלי מתח חיצוני. אולי יש לה סוללה שמשמשת רק לכיבוי מסודר וסגירה של הקובץ בהפסקת מתח,

ושמירה של ההגדרות.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...