Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

GT300W הגיע מפוקסאופר, איכות יוצאת מן הכלל!

הזמנתי ביחד אם הכרטיס אבל אני קצת לא בטוח אם הוא מקורי (SANDISK).

המצלמה מגיע אם כבל מתח שהשנאי עצמו נמצא ממש ליד הפלאג שנכנס למצלמה, חתכתי את הקונקטור של המצת (יש עליו בסך הכל סוויטצ' כפתור ידני). וחיברתי לקופסת הפיוזים למתח סוויטץ'.

עובד נהדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קיבלתי היום את ה mobius, קניתי גם כבל הטענה לרכב וזרוע עם דבק 3M. מחר אתקין אותה ברכב ואעלה אולי סיקור קצר. בעקרון אין הרבה מה להגיד שכבר לא נאמר, מצלמה מצויינת מבחינת איכות וגודל, קיבלה ביקורות מצוינות בפורומים שונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הכרטיס שאני קניתי.

זול בהרבה מהארץ והוא CLASS 10.

http://www.ebay.com/itm/111065176248?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

איזה קטע, גם אני קניתי בדיוק את אותו כרטיס אצל אותו מוכר.

כבר קיבלת את הכרטיס? אם כן, אתה מרוצה ממנו?

המחיר של הכרטיס באמת אטרקטיבי.

אני הזמנתי לפני כשבוע, כך שיעבור עוד קצת זמן עד שאקבל אותו.

מישהו קנה מפצל לשקע 12V ברכב מאיביי ויכול להמליץ? אני עכשיו יכול לחבר או את הטלפון או את המצלמה.

אני צריך מפצל של שקעי המצת ולא USB, הטלפון לא מסתדר עם הטענה באמצעות USB.

תודה!

אני קניתי מהמוכר הזה:

http://stores.ebay.com.au/kobook

המוצר ממוספר 140092

אני משתמש בו בעבודה על בסיס די קבוע כבר כחודש ובינתיים אני מבסוט ממנו.

לא ניסיתי את כניסת ה usb שלו.

בהחלט שווה את ה 13.5 ש"ח שהוא עולה 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה קטע, גם אני קניתי בדיוק את אותו כרטיס אצל אותו מוכר.

כבר קיבלת את הכרטיס? אם כן, אתה מרוצה ממנו?

המחיר של הכרטיס באמת אטרקטיבי.

אני הזמנתי לפני כשבוע, כך שיעבור עוד קצת זמן עד שאקבל אותו.

הזמנתי אתמול :oops:

על פניו ולפי הפידבקים מדובר במוכר אמין והמוצר מקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קיבלתי לפני מס' ימים את המצלמה GT300W שהזמנתי מFOXOFFER.

אכן, איכות מעולה, ביום ובלילה. רק שאני עובד עכשיו על פתרון לצמצום המקום שהיא תופסת על השמשה- הכיוון הוא לעשות תושבת תוצרת עצמית עם כריות וואקום משני צידי המצלמה ושהיא תשב מאחורי המראה, ותוסווה ע"י הרשת ההצללה שיש מאחורי המראה (מדבקת הצללה בהתאמה אישית לשטח שלא מכוסה ע"י מגני השמש).

הכרטיס זיכרון שהוזמן עבור המצלמה הוא מסוג Samsung 32GB 48MB/s Class 10 (הוזמן מהאתר שבקישור).

הסיבה שהלכתי עליו ולא על הסאנדיסק, היא ששמעתי בעבר, וגם יש על כך תלונות בזאפ, שהכרטיס שלהם לא מאריך ימים. בזה של סמסונג לא ראיתי ברשת תלונות, ואכן המצלמה עובדת איתו מעולה וללא שהייה בין קטע לקטע (כל קטע של 5 דקות תופס 575MB).

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קיבלתי לפני מס' ימים את המצלמה GT300W שהזמנתי מFOXOFFER.

אכן, איכות מעולה, ביום ובלילה. רק שאני עובד עכשיו על פתרון לצמצום המקום שהיא תופסת על השמשה- הכיוון הוא לעשות תושבת תוצרת עצמית עם כריות וואקום משני צידי המצלמה ושהיא תשב מאחורי המראה, ותוסווה ע"י הרשת ההצללה שיש מאחורי המראה (מדבקת הצללה בהתאמה אישית לשטח שלא מכוסה ע"י מגני השמש).

הכרטיס זיכרון שהוזמן עבור המצלמה הוא מסוג Samsung 32GB 48MB/s Class 10 (הוזמן מהאתר שבקישור).

הסיבה שהלכתי עליו ולא על הסאנדיסק, היא ששמעתי בעבר, וגם יש על כך תלונות בזאפ, שהכרטיס שלהם לא מאריך ימים. בזה של סמסונג לא ראיתי ברשת תלונות, ואכן המצלמה עובדת איתו מעולה וללא שהייה בין קטע לקטע (כל קטע של 5 דקות תופס 575MB).

אני אף פעם לא הצלחתי לתפוס את הוואקום ברשת הצללה באף רכב, המשטח אמור להיות חלק לחלוטין כדי שהוואקום יתפוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

לפני כמה חודשים פתחתי שרשור כאן על התקנה וחוות דעת של מצלמת רכב מדגם F70. אחרי שראיתי את הסיקור של Techmoan

על מצלמת ה Mobius החלטתי שהגיע הזמן להשתדרג. אין לי הרבה מה להוסיף, הכל נאמר בסיקור, הנה בקצרה:

1. המצלמה קטנה מאוד

2. המצלמה מצלמת ב 1080P על 30 פריימים בשניה בפורמט MOV

3. ניתן להשתמש בה ברכב, היא תומכת בהקלטה אוטומטית כשפותחים סוויץ' וכמובן תומכת ב Loop recording

המצלמה קיבלה ביקורות מצוינות בסיקורים, איכות היום שלה מעולה ואיכות הצילום בלילה מצויינת. המפתח מוציא כל הזמן שיפורים ל Firmware של המצלמה, ניתן לעדכן תוכנה ולשלוט על הגדרות המצלמה דרך תוכנת Win32 בדסקטופ או דרך שינוי קובץ CFG.

מבחינת התקנה, לא היה לי יותר מדי מה לעשות, פירקתי שוב את הפלסטיק של כרית האוויר, הוצאתי את הכבל של המצלמה הישנה והכנסתי את הכבל של המצלמה החדשה. כיוון שלמצלמה הזו אין מסך, ירדתי עם הלפטופ, חיברתי את המצלמה בכבל USB ווידאתי שהתמונה ישרה.

הנה כמה לינקים:

קבצי וידאו של המצלמה - עדיף להוריד את הקבצים המקוריים למחשב, כאשר מעלים קבצים ל Youtube הקבצים עוברים Encoding מחדש והאיכות נפגמת.

את המצלמה קניתי מכאן, מחיר המצלמה הוא 68$, קיבלתי אותה תוך שבועיים. בנוסף הזמנתי גם כבל 3 מטר לרכב וזרוע עם דבק לשמשה.

הנה

שלי לאחר ההתקנה ברכב.

IMG_20130802_093139.jpg

IMG_20130802_094412.jpg

IMG_20130802_094418.jpg

IMG_20130802_094436.jpg

IMG_20130802_095723.jpg

IMG_20130802_095752.jpg

IMG_20130802_085614.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול מאוד אהבתי את הדגם הזה של המצלמה, בעיקר בגלל הגודל.

הבנתי שבגלל שאין מסך מתכנתים אותה דרך המחשב, זה נכון? מסובך?

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא מסובך, מחברים את המצלמה עם כבל USB מסופק, פותחים את התוכנה שניתן להוריד מהאתר הזה ומשנים את ההגדרות שרוצים, צירפתי תמונה של התוכנה כדי שתראה כמה זה פשוט.

Msetup.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, ניתן לבחור 2 זרועות, יש זרוע עם ואקום וזרוע עם דבק של 3M שהזמנתי. המצלמה מגיעה רק עם הדברים הבאים:

1. מצלמה כמובן

2. עריסה שהמצלמה מתחברת אליה, בעריסה הזו יש הברגה כדי להתחבר לזרוע

3. כבל USB למחשב

הזרוע עלתה לי כ 5$ וכבל ההטענה לרכב עלה גם כ 5$.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...