Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

בהמשך למצלמת ה Mobius, היום עשיתי ניסוי, הוצאתי את כרטיס הזיכרון ממצלמת ה Mobius, הכנסתי למכשיר האנדרואיד שלי (גלקסי S2 שמריץ מערכת הפעלה CM10.1). הצלחתי לצפות בקבצים ללא התקנה של נגן נוסף, הקבצים הם עם סיומת MOV.

אז לכל מי שהתלבט מה יקרה במידה וירצה לצפות בקבצים ללא מחשב, הנה פתרון, לפחות לגבי אנדרואיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בהמשך למצלמת ה Mobius, היום עשיתי ניסוי, הוצאתי את כרטיס הזיכרון ממצלמת ה Mobius, הכנסתי למכשיר האנדרואיד שלי (גלקסי S2 שמריץ מערכת הפעלה CM10.1). הצלחתי לצפות בקבצים ללא התקנה של נגן נוסף, הקבצים הם עם סיומת MOV.

אז לכל מי שהתלבט מה יקרה במידה וירצה לצפות בקבצים ללא מחשב, הנה פתרון, לפחות לגבי אנדרואיד.

לא לכולם יש חריץ הרחבה בנייד (נקסוס 4 :evil: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest signed incognito

שלום לכולם, קראתי בחלקים את האשכול הענקי שהתפתח כאן ומצד אחד יש פה המון המלצות ואינפורמציה אבל מצד שני מאוד קל ללכת לאיבוד.

לכן פשוט אכתוב מה הדרישות והתקציב ומאוד אמשח להמלצות(הרכישה תהיה מאיביי)

*פלוס יש לי מספר שאלות שאשמח לקבל עליהן תשובות.

התקציב למצלמה הוא סביב ה120$.

פה היה רפרנס טוב לכן אשתמש בו

http://goo.gl/iiaiUN

צריך מצלמה ש

לצלם מקדימה ומאחורה(לגביי מאחורה בשאלות)

תדע להקליט בFULL HD(או שמספיק 720P בשביל לראות לוחיות רשוי?)

תדע להקליט גם בלילה

תדע להקליט SOUND

תדרוס את הקבצים הישנים

תהיה "שגר ושכח" כלומר תתחיל לעבוד כאשר אפעיל את הרכב ותפסיק כאשר אצא ממנו.

תכלול G-SENSOR

תכלול רכיב GPS(תחת שאלה)

תהיה תלויה ממראה של הרכב(רצוי לא חובה)

שאלות:

האם קיימים מותגים בתחום הזה, או שכל מה שיש הוא צעצועים סיניים?

האם כל המצלמות מחוברות למערכת החשמל של הרכב בחיווט או שאפשר לחבר את המצלמה לשקע המצת?

האם כדאי בכלל להחזיק רכיב GPS...אני לא מכיר מישהו שבשלב כזה או אחר עבר על המהירות המותרת...יכול להיווצר מצב שהתעוד של המהירות ישמש נגד המתעד?

האם לדעתכם יש הרבה ערך מוסף למצלמה שיודעת לצלם מקדימה וגם מאחורה(בתאוריה אם מישהו נכנס בי מאחורה גם אם בלמתי בפתאומיות עדיין יהיה אשם כי לא שמר מרחק.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי המלצה ספציפית שעונה לך על הדרישות, אבל מה שכן אני יכול לתרום :

צלם מקדימה ומאחורה(לגביי מאחורה בשאלות)

תדע להקליט בFULL HD(או שמספיק 720P בשביל לראות לוחיות רשוי?)

>> הרזולוציה עצמה לא מהווה מדד מספיק לאיכות. יש חרא של מצלמות ב1080 ויש טובות יותר ב-720P.

בכל מקרה זיהוי לוחית רישוי אפשרי רק במרחק של כמה מטרים (5-15 מטר) ואני לא חושב שזה כזה קריטי ברוב

המקרים שתיתקל בהם.

תדע להקליט גם בלילה

>> כולן 'יודעות' להקליט בלילה, השאלה באיזה איכות. הזולות בוודאות מצלמות רע מאד בלילה.

תדע להקליט SOUND

>> כולן פחות או יותר.

תדרוס את הקבצים הישנים

>> כל מצלמה שמוגדרת DVR עושה את זה.

תהיה "שגר ושכח" כלומר תתחיל לעבוד כאשר אפעיל את הרכב ותפסיק כאשר אצא ממנו.

>> כל מצלמה שמוגדרת DVR עושה את זה.

תכלול G-SENSOR

>> לא קריטי ולפעמים מיותר. יש מצלמות שבהן הרגישות, גם במצב הכי לא רגיש, גבוהה מדי, מה שגורם להן לשמור

סתם קטעים של בלימות או סיבובים, ואז יש בלאגן בכרטיס והוא מתחיל להתמלא בזבל, וקשה למצוא מה שרוצים כי אין רצף.

תכלול רכיב GPS(תחת שאלה)

>> לדעתי זה יכול להיות לרועץ. אם יש GPS והמהירות שלך מוקלטת ביחד עם הTIME STAMP, אז זה יכול לשמש לרעתך.

תהיה תלויה ממראה של הרכב(רצוי לא חובה)

>> לדעתי זה לא פתרון מוצלח ומגביל מאד את המבחר של המצלמות אם מתעקשים על זה.

שאלות:

האם קיימים מותגים בתחום הזה, או שכל מה שיש הוא צעצועים סיניים?

>> אין הרבה מותגים, אבל גם לסינים יש מוצרים איכותיים, עניין של מחיר.

האם כל המצלמות מחוברות למערכת החשמל של הרכב בחיווט או שאפשר לחבר את המצלמה לשקע המצת?

>> רובן מופעלות במתח 5V, שזה אומר מתאם USB לשקע מצת, או התקנה של שקע מצת נסתר עם מתאם.

יש כאלה שמופעלות ב-12V ישירות. זה לא שיקול קריטי לכאן או לכאן.

האם כדאי בכלל להחזיק רכיב GPS...אני לא מכיר מישהו שבשלב כזה או אחר עבר על המהירות המותרת...יכול להיווצר מצב שהתעוד של המהירות ישמש נגד המתעד?

האם לדעתכם יש הרבה ערך מוסף למצלמה שיודעת לצלם מקדימה וגם מאחורה(בתאוריה אם מישהו נכנס בי מאחורה גם אם בלמתי בפתאומיות עדיין יהיה אשם כי לא שמר מרחק.

>> יש אחורה - שזה אומר על החלון האחורי, ויש כאלה שיש להן עדשה נוספת על המצלמה הקדמית שמופנית אחורה, ואז

היא מצלמת בעיקר את תא הנוסעים, שגם יכול להיות שימושי (למקרה שמאשימים אותך בדיבור בטלפון למשל).

אני הזמנתי את הMOBIUS ב-70$, שעונה לי על הצרכים לפי מה שראיתי. אני אעדכן כשתותקן.

http://www.youtube.com/watch?v=

7wmIyD1fM4M דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוקל לקנות את ה LS300W / GT300W , מבין המצלמות ב100 דולר האיכות שלה הכי טובה.

אך קראתי שיש איתה בעיות כאשר היא מתחממת ומגיעה לטמפרטורה מסוימת בגלל השמש.

למישהו יש אותה ונתקל בבעיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוקל לקנות את ה LS300W / GT300W , מבין המצלמות ב100 דולר האיכות שלה הכי טובה.

אך קראתי שיש איתה בעיות כאשר היא מתחממת ומגיעה לטמפרטורה מסוימת בגלל השמש.

למישהו יש אותה ונתקל בבעיות?

בדקת את ה mobius 1080 ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכנתי למוביוס שבדרך זרוע להתקנה דיסקרטית על החלון, יחד עם דבק דו"צ 3M VHB שהזמנתי זה נראה לי פתרון מצויין

במקום הזרוע המגושמת עם המפרק הכדורי. ככה היא תהיה נסתרת לגמרי מאחורי המראה.

pic_ 12-Aug_04.jpg

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכנתי למוביוס שבדרך זרוע להתקנה דיסקרטית על החלון, יחד עם דבק דו"צ 3M VHB שהזמנתי זה נראה לי פתרון מצויין

במקום הזרוע המגושמת עם המפרק הכדורי. ככה היא תהיה נסתרת לגמרי מאחורי המראה.

Nice!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך מכינים כזה ?

לקחתי משטח קטן של פרספקס שמצאתי בעבודה, חתכתי ממנו פס ברוחב 2 ס"מ, אורך 15 בערך.

החיתוך - סרגל ברזל שהוצמד עם דבק דו"צ למשטח, וסכין יפנית חדה, עוברים עם הסכין כמה פעמים טובות

על החריץ, ובסוף שוברים את הפס. אם רוצים אפשר לשייף קצת את השפה עם בד שמיר (לא טרחתי).

אחרי זה מיקום במלחציים קטנות, וחימום נקודת הקיפול עם בלואר (HEAT GUN), שיש לי בעבודה.

אפשר לחמם בכל דרך אחרת שחושבים עליה שנותנת חום גבוה מרוכז יחסית.

חימום של כמה שניות והפלסטיק מתקפל בקלות, מחכים שיתקרר קצת, וזהו.

כדאי למדוד את הזוית הרצויה לפני זה ברכב, ככה שהמצלמה תצא פלס, אני לא טרחתי, אני אתקן אם צריך כשתהיה לי המצלמה ביד.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו כאן יכול להמליץ על מצלמת תיעוד לרכב.

חיפשתי באיביי ובאתרים בארץ.

לא מצאתי משהו שאני יכול להגיד בוודאות שהוא טוב ואיכותי.

בעיקרון מה שאני מחפש(מעדיף) זו מצלמה קטנה, שתתחבר לחשמל קבוע באוטו.

עם חיישן תנועה, יכולת צילום ללא אור יום, איכות טובה. 1080 ?

+ קנייה דרך אייביי או משהו דומה, שיצא יותר זול

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...