Jump to content

darki

 • הודעות

  54
 • כאן מאז:

הנקודות של darki

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

1

מוניטין

 1. רכשתי השבוע רכב בצבע אפור מאט. איזה חומרים לשטיפה מומלץ לקנות? כמו כן האם יש מקום לשטיפה שמחזיק חומרים לשטוף רכבי מאט?
 2. רכשתי גרניק של בוש ומיכל הקצפה של MJJC foam lance , כמה שמפו צריך לשים במיכל? שמתי 30 מ"ל של מר פינק והקצף ממש לא היה סמיך. אז לפני שאני עושה סתם ניסויים על כמויות , מישהו יודע איזה יחס מים שמפו הוא הנכון. והאם יש שמפו אחר מומלץ מאשר מר פינק?
 3. darki

  UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

  בסרטון רואים את הזיהוי כבר כ5 קילומטר לפני ההגעה לניידת. אני מניח שהדבורה הופעלה רק כשרכב התקרב אליה ולא כל הזמן ולכן לא היה צפצוף תמידי עד ההגעה אל הניידת. הטווח גילוי מרשים ביותר, ואפשר להגיד שההשקעה בו הוחזרה [video=youtube_share;zrsckwWAus8]
 4. darki

  UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

  ניצלתי מדבורה הלילה. הגלאי התחיל לצפצף 5 קילומטר(!) לפני ההגעה לנקודה של הניידת. אעלה את הסרטון בהמשך.
 5. darki

  UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

  אז הרכבתי את הגלאי באוטו עדיין לא מצאתי דבורות לבדיקה. מישהו יודע איזה תדרים צריך להשאיר דולקים ואיזה לכבות?
 6. darki

  UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

  בR3 יש אופציה לשמירת נקודות ציון לGPS כשאתה עובר על פניהן. מעניין יהיה אם אפשר לטעון לו קובץ עם קורדינאטות וככה יהיה את כל מצלמות הגאטסו.
 7. אז סיימתי לשטוף ,האוטו נקי אך חסר לי את המראה הנוצץ. בנוסף נשארים לי בחלק מהמקומות סימני טיפות מים שהתייבשו. מקריאה בפורום אני מבין שאני צריך לקנות Quick detailer. איזה מומלץ לקנות? ואיזה מגבת כדאי לקנות כדי למרוח את החומר? לשטיפה אני משתמש ב Mr Pink Mammoth towel
 8. ראיתי לאחרונה מספר שוטרים רכובים על אופנועים עוקפים רכבים ומסתכלים לראות האם הנהג מתעסק בפלאפון. לצערי שהם עוצרים מישהו אחד אז כל השאר מסביב ממשיכים להיות שקועים במסך ולא שמים לב לשוטר בכלל.
 9. נתפסתי על מהירות ע"י דבורה. המהירות המותרת בכביש היא 90 , על המכשיר היה רשום 138 ולאחר הפחתה נרשם 133. יש לי רשיון 12 שנה ללא עבירות קודמות. קצין הגיע למקום וערך לי שימוע שבסיומו השאיר את הרשיון ברשותי. מה צפוי לי במשפט? האם מומלץ לקחת עורך דין? מספר אנשים ייעצו לי לוותר על עורך דין מכיוון שזאת עבירה ראשונה שלי. צירפתי את סרטון התפיסה וצילום של הדוח
 10. מערכת מעיקה ביותר
 11. darki

  Escort Passport Max

  אולי אפשר לארגן איזה קבוצת רכישה ולקבל הנחה
 12. אז הרומן שלי עם רכבי ליסינג מתחיל כאשר התחלתי לעבוד במקום חדש לפני כחודשיים, הוזמן לי רכב ליסינג חדש ועד שהוא יגיע קיבלתי מהחברת הליסינג רכב זמני. הרכב הזמני שהגיע היה יונדאי I35, בת 3 וחצי שנים עם 86 אלף ק"מ ומדבקה גדולה מאחורה שהרכב למכירה. אותו יום היה יום גשום מאוד ואיך שהגיע הרכב לעבודה הייתי חייב למהר לצאת לפגישה ,הנעתי התחלתי לסוע , נסיון לגבגב את המים מהחלון עם המגבים גרם לרעש פלסטיק חזק על השמשה, המגבים גמורים אין כמעט גומי עליהם. אמרתי לעצמי אוקיי אעצור לקנות מגבים בדרך בטח שכחו להחליף לפני החורף. התחלתי לסוע בנסיון בלימה הראשון אני מרגיש שפשוט הברקסים או שלא קיימים או שלא החליפו אותם מאז שהרכב יצא מהמפעל, מפחיד, מתקשר למוקד של הליסינג הנציגה החביבה שואלת מה הקילומטרז ברכב אני אומר לה, התגובה שלה היתה מופתעת, שואלת אותי האם אני בטוח שזה לא 66 אלף. עניתי לה שאני מסתכל על הצג רשום 86, היא מילמלה חזרה שהרכב היה אמור לעשות טיפול ב60 אלף. הנצגיה התנצלה הוזמן גרר שיקח את הרכב ויביא לי חלופי. בבחינה קצרה של הרכב היה חסרים מנורות אור בלם בשני הצדדים ולפי הצביעה נראה שהרכב עבר תאונה. אחלה כל הכבוד חברת ליסינג ככה אתם מטפלים ברכב ועוד מנסים למכור אותו? לאחר מספר שעות הגרר הגיע עם רכב אחר, הוריד לי פורד פוקס בת 4. הפעם בדקתי את הרכב לפני שחתמתי לו על משהו.את האמת חששתי קצת מהפוקוס והגיר שלה אחרי שקראתי עליו רבות, אבל אמרתי לעצמי "אוקיי אסחוב איתו עוד איזה חודש עד שיגיע לי הרכב החדש." בכל אופן בדקתי את הרכב, הוא נראה שמור מאוד. גם יחסית מאובזר לרכב ליסינג בשנה הזאת, הקילומטרז היה נמוך רק 45 אלף. שמן תקין, אורות יש, בולם מצויין, אחלה! חתמתי. נסעתי עם הרכב כשבועיים מקלל לעצמי מידי מתחת לשפם את מי שחשב לעצמו שהגיר הזה מתאים לבני אדם... יום אחד בדרכי לפגישה מקבל התראה על הגיר ,עוצר בצד מתקשר לחברת ליסינג ושם נאמר לי שזאת תקלה ידועה לחכות איזה חצי שעה ולהמשיך לסוע יבוא נציג מטעמם לקחת את הרכב למוסך.. מגיע הנציג למחרת לוקח את הרכב מחזיר ואומר שהכל תוקן, נוסע הביתה בזהירות חזרה מהעבודה. למחרת בדרך פקק ושוב התראה על הגיר כאילו לא תיקנו כלום. שוב טלפון שוב גרר שוב רכב אחר.. הפעם הכלה החדשה היא הונדה אינסייט בת 3. עכשיו נתעלם מהעובדה שאני לא חושב שאי פעם אתקרב לאוטו היברידי משפחתי , פשוט זוועה לנהוג על הדבר הזה איפה הכח?? סוזוקי אלטו מרגישה יותר חזקה ממנה. אבל בסדר שיהיה אוטו חלש, העיקר שלא יתקלקל חשבתי לעצמי, אז חשבתי... אחרי 4 ימים נדלקת נורית השמן, באים ממלאים שמן, אחרי שבוע וחצי שוב אותה נורה כתומה של השמן לא מאכזבת ונדלקת שוב. מיואש מתקשר שוב לחברת ליסינג ותוהה אם יש מישהו בחברה הזאת שדואג שהרכבים יטופלו כמו שצריך? בנתיים הסיפור שלי מגיע למנכל במקום העבודה שלי. הוא דואג שמנהל חברת הליסינג באיזורנו יצור איתו קשר. כמובן שלל התנצלויות מצד מנהל חברת הליסינג ושהוא לא יודע מה קרה ואיך דווקא "נפלתי" על רכבים עם תקלות. הבטיח שהפעם אקבל רכב שנבדק כמו שצריך(לא כל הרכבים אמורים להיבדק כמו שצריך?). אז בשביל סיום הסאגה(אני אופטימי?) הגיעה אליי ניסאן ג'וק(בלי מדבקת למכירה מאחורה לשם שינוי). האם הפעם קיבלתי רכב תקין לשם שינוי? מתפלל, נראה בקרוב. *אני מעדיף להימנע מלפרסם את שם חברת הליסינג כי אני די משוכנע שהמצב התחזוקה לרכבים דומה בשאר החברות..
×
×
 • תוכן חדש...