Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 31 דקות, korola כתב:

מה קורה עם הסרטונים שלך? אני מחכה לעוד סרטון על מנת להתעדכן  

אני חושב לעשות סרטון תגובה לקונספירציה ההזויה שהועלתה פה הרגע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, Transporter כתב:

אני חושב שאם היה לך משהו חוץ ממחשב לכתוב בו, לא היה מפריע לך שיש אנשים שיש להם קצת יותר ממך ולא היית רואה צורך להתעסק בזה כל פעם שאתה כותב פה

רק בריאות חברי המצליחן

טוב, טרנספורטר, אני מבין שאחרי שאנשים ניסו 60 עמודים לרמוז לך בעדינות, זה לא כ"כ הולך אז אני אכתוב את זה בצורה מאוד בוטה. אל תיקח את זה אישית כי אני לא מכיר אותך, רק את הפרסונה שאתה מציג בפורום. אולי במציאות אתה אדם שונה לחלוטין, ואין לי שום דבר אישי נגדך. (אם אתה מוצא את עצמך ביפן בתקופות שאני שם, אתה מוזמן להצטרף להכיר קצת ישויות בענף הוואגיו, דברים שלתיירים אין גישה אליהם, מבטיח שיהיה טעים ומעניין. בלי ציניות.)

-לאף אחד לא איכפת מה יש לך וכמה יש לך מזה

-לאף אחד לא איכפת איך אתה מבלה את זמנך החופשי

-שאתה בפעם ה 9523857 מתעקש לדחוף בהודעות משהו מאוד לא רלוונטי על החיים הפרטיים המדהימים שלך, התגובה שעולה אצל יושבי הפורום היא לא קנאה, אלא גלגול עיניים וסינון "עוד פעם התחלנו..."

-תחרויות ההשתנות שאתה פותח פה לא מעניינות אף אחד, למעט אותך

-היחס המתוסכל של חברי הפורום כלפי הפוסטים שלך הוא פועל יוצא של ההתעסקות הנרחבת שלך בעיקר בעצמך, בלי ראיה של (או בהפגנת התעלמות מכוונת מ) התמונה הגדולה.

שים לב שאין לך מושג מה עושה פה כל חבר פורום או מה מצבו- פשוט מאוד כי אף אחד לא טורח להעלות את זה, זה לא רלוונטי בגרוש בזירה הזו.

חזור וקרא את הפוסטים שלך, דמיין ששם היוזר שלך לא כתוב לידם. בוא ואמור לי מה אתה חושב על האדם הזה.

• מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לציין שעד כמה שה-BBC שונא את ישראל, הם עדיין כנראה אחד מארגוני החדשות הטובים בעולם, ואיכות הכתיבה וההסברים שלהם ברמה מאוד גבוהה. כתבה מעניינת על המצב באנגליה, שם הם חושבים שכבר עברו את הפסגה ומצב התמותה משתפר. יהיה מעניין לעשות בדיקות סרולוגיות רנדומליות בלונדון כדי להבין מה מצב ההדבקה בעיר.

https://www.bbc.com/news/health-52361519

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@SlowRide

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5718629,00.html

[על מסעדות ברוסיה אני לא מדבר בכלל, הם גם עושים משלוחים גם ככה, ואלה שלא עשו עושים עכשיו, כססססססף]

[גם בהולנד אני מקבל עכשיו יותר פרסומות למקומות שהתחילו לעשות משלוחים, בתי קפה, יבואנים וספקים שעבדו רק עם עסקים ועכשיו מוכנים גם לשלוח לאנשים רגילים]

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, Pika007 כתב:

טוב, טרנספורטר, אני מבין שאחרי שאנשים ניסו 60 עמודים לרמוז לך בעדינות, זה לא כ"כ הולך אז אני אכתוב את זה בצורה מאוד בוטה. אל תיקח את זה אישית כי אני לא מכיר אותך, רק את הפרסונה שאתה מציג בפורום. אולי במציאות אתה אדם שונה לחלוטין, ואין לי שום דבר אישי נגדך. (אם אתה מוצא את עצמך ביפן בתקופות שאני שם, אתה מוזמן להצטרף להכיר קצת ישויות בענף הוואגיו, דברים שלתיירים אין גישה אליהם, מבטיח שיהיה טעים ומעניין. בלי ציניות.)

-לאף אחד לא איכפת מה יש לך וכמה יש לך מזה

-לאף אחד לא איכפת איך אתה מבלה את זמנך החופשי

-שאתה בפעם ה 9523857 מתעקש לדחוף בהודעות משהו מאוד לא רלוונטי על החיים הפרטיים המדהימים שלך, התגובה שעולה אצל יושבי הפורום היא לא קנאה, אלא גלגול עיניים וסינון "עוד פעם התחלנו..."

-תחרויות ההשתנות שאתה פותח פה לא מעניינות אף אחד, למעט אותך

-היחס המתוסכל של חברי הפורום כלפי הפוסטים שלך הוא פועל יוצא של ההתעסקות הנרחבת שלך בעיקר בעצמך, בלי ראיה של (או בהפגנת התעלמות מכוונת מ) התמונה הגדולה.

שים לב שאין לך מושג מה עושה פה כל חבר פורום או מה מצבו- פשוט מאוד כי אף אחד לא טורח להעלות את זה, זה לא רלוונטי בגרוש בזירה הזו.

חזור וקרא את הפוסטים שלך, דמיין ששם היוזר שלך לא כתוב לידם. בוא ואמור לי מה אתה חושב על האדם הזה.

זה לא באמת שווה תגובה אתה יודע

אבל מצטער בשבילך ובשביל אלי היקר שגם כשאני לא כותב כאן יום שלם הוא מזכיר אותי

נשמע לא נעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מעט עסקים נאלצים להמציא את עצמם מחדש, זה די מפתיע לראות שבהרבה מקרים המצב המזעזע הזה גרם לחלק מהאנשים דווקא לפתוח את הכיס- לא להדק את החגורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@korola סיימתי לצלם ולערוך סרטון תגובה לקונספירציה האחרונה, יעלה מחר בבוקר.

האמת? יצא מצויין לדעתי וכיסיתי שם הכל, ואפילו יצא קצר יותר מ5 דקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק שאני כותב את זה כבר כל כך הרבה זמן

אז עכשיו בכיר במשרד הבריאות מודה בזה

"את המשבר מנהלים אנשים חרדתיים - נתניהו ובר סימן טוב"

היינו צריכים להטיל מגבלות פחות חמורות ואז אולי היו לנו היום 400 מתים ואלף מונשמים, אבל מצער ככל שזה יהיה, זה עדיף על הפגיעה הקשה כל כך במשק".

https://www.mako.co.il/news-lifestyle/2020_q2/Article-029448620bd9171026.htm?fbclid=IwAR0uK9v0DJRdZIxXkw-kqmM0rfZxy4Yjsj7L7bKexgdp05xebsS8Mduv5WU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מיצינו את זה כבר? 

אני חושב שבחודש האחרון קראתי 20 דיעות שונות, מבכירים ופרופסורים למינהם(ועוד 50 מצ'מגאי :)

יאאלה. שחררו. כול אחד מזיין את השכל להנאתו כי הוא יודע שאחרי יום ישכחו את מה שהוא אמר(ועוד בעילום שם), ואין שום אחריות למה שיוצא לו מהפה. 

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מזיין את השכל להנאתו כי א' אין לו accountability וב' יכול להיות שהוא שייך לאסכולה התומכת ב"ערימה של גופות על מזבח הכלכלה". אני לא אומר שבחירה בין תמותה ובין כלכלה היא בחירה קלה. מדובר בדילמה מאוד קשה עם השלכות ארוכות טווח שאף אחד לא מסוגל לדמיין בכלל. לדעתי מדינות שיצאו חזקות מהמשבר או לפחות פחות מרוסקות אלה מדינות שידעו לאזן היטב בין ויסות תמותה ופעילות כלכלית סבירה.

"כבר עכשיו צריך להחזיר את המשק לשגרה מלאה, תחת מגבלות של ריחוק חברתי והגבלה על היגיינה".

הבעיה שהוא לא מבין שיש סתירה בדבריו. שגרה מלאה לא ניתן לקיים עם מגבלות של ריחוק חברתי. אם אני בעל חברת הייטק ויש לי 30 עובדים שיושבים באופן ספייס אני לא יכול לחזור לשגרה. אני צריך להחליט מי יגיע למשרד ומי ישב בבית או לעשות סבב בין עובדים או לפטר חלק מהעובדים ולהשאיר במשרד רק את התותחים ביותר שיעבדו תחת מגבלות ריחוק חברתי. אי אפשר להחזיר לדוגמא חדרי כושר, אולמות קולנוע, קניונים, מסעדות, אולמות אירועים, פאבים, תחבורה ציבורית כי אף אחד לא ישמור שם על ריחוק חברתי. 

הטיעון שצריך להחזיר הכל לפעילות מלאה וימותו כמה שימותו ומי שישרוד ימשיך בחיים שלו טיעון לגיטימי. טיעון שקשה למכור, אבל יש בו הרבה היגיון ואמת קשה. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לפתוח יותר מקומות ממה שפתחו עד עכשיו..

לגבי accountability - תלוי בתפקיד שלו.

יש בעיה מאוד קשה לנחש מה היה קורה אם היו מתנהלים אחרת. אבל גם השוואת בלתי פוסקות בין מדינות שונות וכו' לא ממש עוזרות.

והטרייד אוף כרגע הוא באמת מאוד בעייתי, בכל העולם. למי שלא מתחרמן מסרטוני יוטיוב על אפוקליפסה מתקרבת, אמור להיות בכל זאת רצון בסיסי לראות אותנו יוצאים מזה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 1 שעה, davemustaine87 כתב:

לא מיצינו את זה כבר? 

אני חושב שבחודש האחרון קראתי 20 דיעות שונות, מבכירים ופרופסורים למינהם(ועוד 50 מצ'מגאי :)

יאאלה. שחררו. כול אחד מזיין את השכל להנאתו כי הוא יודע שאחרי יום ישכחו את מה שהוא אמר(ועוד בעילום שם), ואין שום אחריות למה שיוצא לו מהפה. 

אתה חדש באינטרנט?

• מצחיק 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Transporter כתב:

מצחיק שאני כותב את זה כבר כל כך הרבה זמן

אז עכשיו בכיר במשרד הבריאות מודה בזה

"את המשבר מנהלים אנשים חרדתיים - נתניהו ובר סימן טוב"

היינו צריכים להטיל מגבלות פחות חמורות ואז אולי היו לנו היום 400 מתים ואלף מונשמים, אבל מצער ככל שזה יהיה, זה עדיף על הפגיעה הקשה כל כך במשק".

https://www.mako.co.il/news-lifestyle/2020_q2/Article-029448620bd9171026.htm?fbclid=IwAR0uK9v0DJRdZIxXkw-kqmM0rfZxy4Yjsj7L7bKexgdp05xebsS8Mduv5WU

תקשיב,

בהולנד הטילו פחות מגבלות, בהחלטה מעודכנת מאתמול:

אין אירועים לפחות עד הראשון לספטמבר.

יש עסקים שעדין סגורים (קייטרינגים, מספרות וכו) וישארו סגורים עד לפחות אמצע מאי.

גם מי שיכול לפתוח, חייב לעמוד בדרישות שלא תמיד הוא יכול לעמוד בהן - פיזית.

כולם בחרא הזה. לא רק אתה, לא רק ישראל. כולם באותה הבעיה, וזה לא משנה אם סגרו יותר או פחות. 187 מתים כמו עכשיו, 400 מתים , או 4000 מתים כמו בהולנד (על אוכלוסיה פי 2 מישראל) - זה לא משנה.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...