Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

זה מנגנון הכחשה בשילוב חוסר אמונה במוסדות מדינה, במדע וברשויות. דרך ארוכה עוד לפנינו עד שרוב האנשים יפנימו את חומר המצב ויסתגלו למציאות. אגב, יהיו כאלה שגם לא יסתגלו וילכו לרקוד ברחובות יפו. זה מה יש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, Transporter כתב:

N12

ילד בן 9 מצרפת שנדבק בנגיף פגש 170 איש ולא העביר את הנגיף. כעת חוקרים את זה.

חתיכת ילד , הבן 9 הזה. פגש 170 איש?  

מדהים.. השאלה האם אפשר להסיק משהו ממקרה פרטי אחד.

כי בסין היה סיפור על נערה בת 22 , שהייתה בהואן , לא היו לה שום תסמינים אבל שהיא חזרה לביתה היא הרגה חצי ממשפחתה. 

אבל היא סבבה לה - היא בכלל לא חלתה - רק אחרי שמתו בני משפחתה בדקו אותה ומצאו שהיא חולה ומדבקת.

ציטוט

זה אומר שהסיכוי של מישהו שנכח שם למות הוא מאוד מאוד מאוד קטן

נכון הסיכויי שלהם למות הוא קטן, אבל הם יהרגו אחרים, את מוכר הפלאפל בן ה-60 שחייב לפתוח את הדוכן בשביל לחיות

רק בשביל שלקוח אחד בן 22 שחגג כל הלילה יהרוג אותו.

ציטוט

מספיק לזרוע לחץ ופאניקה

לאחרונה מתראיינים יותר ויותר פרופסורים שאומרים שהגזימו כאן עם הסגר. היה בסדר מה שעשו עד פסח. מפה והלאה צריכים להתחיל לשחרר ולהפסיק להלחיץ את האוכלוסיה כי כבר לא מאמינים לכל ההפחדות האלה

צודקים , גם אני אומר שהסגר היה מוגזם, היו צריכים לשמוע לי ובהתאם לתחזיות שלי להגיע ל 300 מתים ביום לפחות,

רק אז לסגור, אין מה לעשות לפעמים צריך להקריב 2000 איש על מנת להציל עשרות אלפים.

בפועל סגרו חזק מידי מוקדם מידי , לא מתו ה 2000 והגל השני יהיו הרבה יותר קשה. 

תמיד הגל השני קשה יותר.

מקווה שלא יחנקו אותו יותר מידי ,

כי בגל השלישי שיגיע בחורף , כולם יזכירו לי שחזיתי 600 מתים ביום, והינה האקסלים שלי לא שווים כלום כי יש 1000 מתים ביום.

ציטוט

עוד פעם

לא אמרתי לבוא לבתי חולים ולהשתעל על קשישים בני 90

דברתי על אנשים בגילאי 0-50

מספיק להפחיד סתם

לא מאמינים לזה כבר

אין שום בעיה שעוד שבועיים נראה כאן קפיצה בנדבקים בתנאי שמספר החולים קשה ימשיך לרדת.

אני רק אניח את זה שוב פה, הבחור בן 47, לא קרס לו העסק, זה לא שאין עכשיו סטייקים ופחמים ל 14 ילדים,

אין להם אבא,  בן 47 עם 14 ילדים , אני מניח שחלקם לא יזכרו אותו בכלל.

image.png.768b826db439c738529e77a8c084971a.png

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, korola כתב:

כמו שאמרתי, פישלו שסגרו מוקדם מידי וחזק את המשק, סתם ביזבזו זמן.

הציבור בגדול מטומטם, הוא לא מסוגל להבין איזה פיל יש בחדר, כל אחד רואה תמונה קטנה מול העיניים.

רק שיראו בטלוויזיה את גודל הקטסטורפה ורק שיראו אותה מול העיניים פה בארץ יוכלו להפנים.

אתה לא יכול להחזיק מיליונים בבית כי יש סטלנים מטומטמים חסרי אחריות שרוקדים באמצע הרחוב. אנשים לא יבינו את חומרת המצב עד שהם ראו הר של גופות. זה מה יש וכל מה שאנחנו יכולים לעשות זה להגן על עצמנו כמיטב יכולתנו. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנגנון ההכחשה מפני המוות שעובד כאן הוא אחד הגורמים המרכזיים לאיפה שהמין האנושי נמצא היום - רמת ההתפתחות, המדע, הטכנולוגיה. בלי המנגנון הזה כנראה לא היינו מגיעים קרוב לאיפה שאנחנו היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, ChemGuy85 כתב:

אתה לא יכול להחזיק מיליונים בבית כי יש סטלנים מטומטמים חסרי אחריות שרוקדים באמצע הרחוב. אנשים לא יבינו את חומרת המצב עד שהם לא יראו הר של גופות. זה מה יש וכל מה שאנחנו יכולים לעשות זה להגן על עצמנו כמיטב יכולתנו. 

זה דרך נוספת להסתכל על זה, אבל זה בדיוק מה שאמרתי, 

אין לך שום דרך להתמודד עם הסטלנים האלה, בעיקר שהתקשורת מפמפמת שרק זקנים מתים וישראל היא המדינה הכי בטוחה בעולם.

אבל אותם סטלנים, שהיו בדרום אמריקה , הם היו בדיוק באותו מצב שאנחנו דיברנו על המוות הקרוב,

הם נהנו במסיבות לחוף הים, אבל ברגע שהם ראו שסוגרים את הגבולות, כמו עכברים הם רצו לשדה התעופה 

והפעילו את ההורים ואת התקשרות שישלחו להם מטוסים לחלץ אותם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 7 דקות, garicho כתב:

מנגנון ההכחשה מפני המוות שעובד כאן הוא אחד הגורמים המרכזיים לאיפה שהמין האנושי נמצא היום - רמת ההתפתחות, המדע, הטכנולוגיה. בלי המנגנון הזה כנראה לא היינו מגיעים קרוב לאיפה שאנחנו היום.

נכון, אבל המין האנושי לא הגיע לאיפה שהוא היום בגלל אנשים שמארגנים מסיבות רחוב בזמן שיש מגפה.

• רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, korola כתב:

והפעילו את ההורים ואת התקשרות שישלחו להם מטוסים לחלץ אותם

ועכשיו הם רוקדים ברחובות תל אביב בלי מסכות. 

אין מה לעשות אנשים מטומטמים רואים את זה בישראל ורואים את זה גם בהפגנות בארצות הברית ורואים את זה בבריטניה איפה שמטומטמים שורפים אנטנות 5G. 

לנעול את כולם בבתים עד שיהיה חיסון אי שם ב-2021 - 2022 אי אפשר. לתת לוירוס לשרוף חופשי בקרב האוכלוסיה זה אולי פיתרון אפשרי בשביל לסיים עם זה, אבל אחרי שגופות יערמו ואנשים יקלטו סוף כל סוף שלא מדובר בשפעת זה יהיה כנראה הסוף של כל ממשלה במערב. 

בסופו של דבר זה משחק איזון בין מטומטמים שרוקדים ברחובות ובין כליאת אנשים בבית עד מציאת חיסון. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתאום זכרו להדגיש כמה ניצולי שואה מתו בשנת 2019 

"במהלך 2019 הלכו לעולמם 14,800 ניצולי שואה"

כמה זה ביום ??    זה בערך 40 ניצולי שואה מתו כל יום בישראל בשנת 2019. 

עכשיו אם כל יום היו מראים בחדשות את ה 40 ניצולי שואה שמתים כל יום ואומרים שהם מתו בגלל הקורונה. 

בכלל כל יום יש עוד כ-60 קשישים שמתים כל יום  והם לא ניצולי שואה.  

בגלל זה כתבתי שעד 140 מתים ביום בגלל הקורונה זה מתחת לרעש , מתחת לסף החישה של המערכת.

עכשיו אף אחד לא הולך לנעול אף אחד אחר בקרוב, יתנו לכמות המתים לעבור את ה140 ביום ורק אז יהיה אישור לפאניקה נוספת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלח לי, 

אבל על ניצולי השואה שמים זין רוב השנה.

כואב, מאוד אפילו, אבל נכון.

נזכרים בהם פעם בכמה זמן וזהו.

אוכלוסיה קטנה, שלממן אותה לא היה מזיז לאף אחד, ועדיין חלקם חיים בעוני.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לחצות שלא במעבר חציה מגדיר אותך כעבריין,מעצם העבירה על החוק.

שאלתי מה ההשלכות,לא ההגדרה.

לא דוגמה טובה, כשאתה חוצה מעבר חציה באדום אתה מסכן רק את עצמך (בהנחה ולא הולכים לדוגמה הקיצונית שנגרמת מזה תאונה, וגם אז חוקית אתה "דופק" רק את עצמך), רק אתה "מעורב" בעבירה.

אם אתה מחליף מנעול אתה גורם פגיעה בפועל לשוכר (כן, זה מצחיק להגיד את זה כי "הוא התחיל", אבל זה החוק), ובית המשפט מאוד לא אוהב עשיית דין עצמי בנושא הזה. או בקיצור - השוכר יכול לזמבר אותך (די בקלות) בבית משפט. פינוי בהליך מהיר עדיף.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו מוזר בגרף של כמות החולים החדשים בישראל החל מ 16/4 הקו פשוט ישר.

תקוע על איזור ה-200, כאילו מהונדס שברגע שמגיעים ל 200 חיוביים מפסיקים לבדוק. 

מה שכן ה 16/4 זה קצת יותר משבוע אחרי הסגירה הגדולה של ליל הסדר. 

בנתיים המספרים יציבים , לא ממש יורדים אלא רק יציבים. 

מעניין התחקיר של החולים החדשים ? ממי הם נדבקו ?

מי אלו המקורות שהדביקו מעל 1000 בני אדם בשבוע האחרון? 

לדעתי תחקיר (אפילו מדגמי) של ה-1000 נדבקים האלה יתן לנו תמונה יותר טובה לגבי מה הולך להיות בזמן הקרוב. 

אם לקח שבוע לנפילה החדה בסגר של ליל הסדר, אז עוד יום העצמאות נראה עלייה בחזרה של מספר החולים החדשים.

או שלא

image.png.684c4423dc61419170e826fcac8667e2.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, yossiaviel כתב:

KOROLA

האם לדעתך, קיים הבדל בין חסינות לאחר שהבריאו לבד מהווירוס , לאומת חסינות בעזרת מתן חיסון רפואי?{מזרק}

כרגע כן, כי אין אף חיסון רפואי. 

אין לך ילדים?   לא הצצת אף פעם על תהליך חיסון של ילדים? 

לגבי חצבת לדוגמא: 

החיסון בגיל שנה נותן כיסוי רק ל 95%  ולזמן מוגבל, המנה השנייה בגיל 6 מגדילה את החיסון ל 99% , ועדיין חלק ממי שקיבל 2 מנות בגיל 40 כבר אין לו נוגדנים אפקטיבים.

חיסון לאדמת שנותנים לילדים , לא תמיד אפקטיבי שמגיעים לגיל הבגרות (נשים בהריון)

לעומת זאת מי ששורד את המחלת החצבת, אדמת , אבעבועות רוח  בדר"כ יהיה חיסון כל החיים בלי צורך ב 3 מנות.

אבל , אבעבועות רוח , לא עוזב אותך אף פעם , אם היית חולה אז הנגיף יכול להתעורר פתאום אחרי עשרות שנים ( שלבקת חוגרת). 

עדיין לא ידוע מה המאפיינים המלאים של הקורונה, את כל הפרמטרים נדע עוד עשרות שנים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופטימיים בבנק ישראל חושבים שאנשים יחזרו מחל"ת לעבודה וגם ימשיכו לעבוד באותה משכורת כמו ערב התפרצות מגפה הקורונה. 

בשורה לרוכשי הדירות: שיעור החזר המשכנתה מההכנסה יעלה ל-70%

במטרה להקל על רוכשי הדירות לקבל משכנתה, בנק ישראל אישר לבנקים לתת הלוואות בהתבסס על הכנסתם טרם היציאה לחל"ת, ובשיעורי החזר גבוהים יותר

https://www.ynet.co.il/economy/article/H1rHyN2uU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, korola כתב:

החיסון בגיל שנה נותן כיסוי רק ל 95%  ולזמן מוגבל, המנה השנייה בגיל 6 מגדילה את החיסון ל 99% , ועדיין חלק ממי שקיבל 2 מנות בגיל 40 כבר אין לו נוגדנים אפקטיבים.

חיסון לאדמת שנותנים לילדים , לא תמיד אפקטיבי שמגיעים לגיל הבגרות (נשים בהריון)

גם זה לא מדוייק. העובדה שטיטר הנוגדנים מתחת לסף הגילוי לא אומר שאין זכרון חיסוני תקין. 

אישית היה לךי סיפור דומה עם חיסון לשיתוק ילדים: אני בן הדור הראשון שקיבל את החיסון המומת (סאלק) ב-1957. סביבות גיל 22-23, כסטודנט, התשתפתי במחקר שבו נבדקו רמות הנוגדנים לשיתוק ילדים. לחלק גדול מהנבדקים היו חסרים נוגדנים לאחד או שניים משלושת הזנים, לי היו חסרי לשלושתם. קיבלתי מנת חיסון נוספת, ובדקתי שוב כעבור שבועיים. הפלא ופלא, רמות הנוגדנים טסו לשמיים. המסקנה - החיסון שלי היה תקין, פשוט רמת הנוגדנים היתה מתחת לסף הגילוי של המעבדה.

לפני מספר שנים נדרשתי לחיסון חצבת (דרישת המקצוע) - ויתרתי על בדיקת הנוגדנים, קיבלתי את זריקת ה-MMR וחסל. ממילא בגילי סבירות גבוהה שלא היו מוצאים נוגדנים למרות שחד משמעית חליתי בחצבת בילדותי (וגם בחזרת, בהפרש של שבוע או שבועיים), ואין לי ספק שהייתי מחוסן גם בלי אותה מנה בגיל 60.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...