Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

אז בשעה טובה מסתבר שאני גם חולה קורונה

למה מסתבר ולמה בשעה טובה?

נתחיל מהטוב - בשעה טובה - תכננתי טיול לחו"ל ותעודת מחלים מעניקה פטור מבדיקה בחזור.

למה מסתבר? ביקשו מאיתנו במשרד להבדק לפני ההגעה, לא מתכוון להתווכח עם המנהל שלי אז נבדקתי באנטיגן זריז. האנטיגן הזריז שהראה חיובי שלח אותי ל-PCR שהוא גם כן חיובי.

4 ימים לתוך האומיקרון ואני עדיין לא מבין למה החריבו את העולם בשביל השטות הזאת. אני מרגיש כרגיל למעט קצת כאבי שרירים. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, nimrod7676 כתב:

4 ימים לתוך האומיקרון ואני עדיין לא מבין למה החריבו את העולם בשביל השטות הזאת. אני מרגיש כרגיל למעט קצת כאבי שרירים. 

כי המחלה שנגרמת על ידי הנגיף הזה היא עם טווח רחב מאוד של הסתמנויות - החל מאנשים כמוך, ללא כל תסמינים, ועד אנשים שנזקקם לאשפוזים ממושכים ביחידות לטיפול נמרץ.

ודרך אגב, זה שאחרי 4 ימים אתה מרגיש טוב לא מבטיח שלא יהיו לך סיבוכים בהמשך, שגם הם יכולים להיות החל מקצת אובדן חוש הטעם והריח ועד דלקת מסכנת חיים בשריר הלב. 

• משעמם 6
  • מצחיק 1
  • מבאס 1
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל, לא נמאס לך לחזור על אותו תקליט שבור?

הבנו, לחלק קטן יש לונג קוביד. לחלק קטן תהיה הסתבכות . חלק קטן גם ייתכן שימות עם קוביד או בגלל קוביד. תמיד יש כאלה על הצד הלא נכון של הסטטיסטיקה. לסגור הכל לא ישנה את זה.

הרוב המוחלט ( 99.2 אחוז) יעבור את זה ללא סימפטומים או עם מחלה קלה כמו בשנים קודמות שאנשים היו מתקררים.

תפסיק להסתכל על החצי כוס הריקה. אפשר באותה מידה לא לנהוג כי ייתכן שתהיה מעורב בתאונת דרכים קטלנית שתישאר מוגבל לשארית חייך במקרה הטוב, ובמקרה הרע תמות. אל תעלה על סולם. נפילה ממנו יכולה להיגמר רע מאוד. אל תטוס, ברוב ההתרסקויות אין ניצולים. תאכל רק אוכל בריא. אל תצא לשמש כי השמש מאוד מסוכנת ויכולה להיות מחלה קשה. כשאתה מתעסק עם חשמל תתעסק עם ציוד בטיחות מלא. גם אם אתה רק מכין טוסט - התחשמלות יכולה לגרום למוות. אל תלך על מדרכות, סטטיסטית יש סיכוי שתמעד ממדרכה לא תקינה. אתה יכול להיפצע קלות ואתה יכול להיחבל בראש ולהיות מוגבל לשארית חייך. אני יכול להמשיך עם עוד אלף ואחת דוגמאות.

זה שאתה חוזר על ההפחדות כמו תקליט אולי מפמפם אצלך את ההפחדות. את רוב האנשים אתה די מצחיק עם ההיסטריה והפאניקה שלך. שחרר. אתה מחוסן 4 פעמים. אתה אמור לחיות נורמלי. אתה גם מחוסן, גם עם מסיכה, וגם חי עם חרדות - באיזה שהוא שלב זה כבר לא בריא לחיות ככה.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

@sperialשכחת לציין שהוא יכול פתאום להתפוצץ ככה סתם.

https://youtu.be/vOXvDGRvX70

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • מצחיק 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קלאסיקה של מתנגדי חיסונים.

אגוצנטרי, אגואיסטי, פתית שלג מיוחד.

מה זה משנה מליוני מתים ברחבי העולם, אם נמרוד שלנו רק קיבל נזלת?

• אהבתי 4

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קלאסיקה של מפוחדים והיסטריים.

99.2 אחוז מ"הנמרודים" בעולם קיבלו רק נזלת ופחות. אז בשביל 0.8 אחוז סוגרים את הבסטה. למה לא עושים את זה גם בשביל שפעת? או מחלה מדבקת אחרת? אתה יודע שיש יותר חולים קשה בבית חולים משפעת ולא מקורונה? למה לא עושים בידוד ובדיקות לשפעת?

ואל תקשקש אגואיסט, אגוצנטרי וכל הקשקושים למינהם. הערבות ההדדית שכולם מקשקשים עליה זה כשזה בצד שלך ונוח לך. כשזה לא לטובתך אז אפשר לדחוף את הערבות הדדית ל....

פתית שלג מפוחד שכמוך.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@asixרק קבל תיקון, long covid פוגע ב-5-15% מהמחלימים, כולל מאומתים אסימפטומטיים וכאלה שהמחלה שלהם התגלתה בדיעבד, לפי נוגדנים.

עדיין מוקדם לדעת לגבי האומיקרון.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, פינדר כתב:

קלאסיקה של מתנגדי חיסונים.

אגוצנטרי, אגואיסטי, פתית שלג מיוחד.

מה קרה ליכולת להיות באמצע? נלקחה בחיסון השלישי?

בכלל, נראה לך שגם מישהו מתחסן מתוך איזה אלטרואיזם? אתה לא קורא את הפוסטים של ספריאל פה כבר שנתיים?

עריכה: גם בסוכנות הבריאות האירופאית אומרים שהמודל של בוסטרים כל 4 חודשים הוא לא ריאלי, גם כי זה יכול להזיק, וגם כי אף אחד לא ישתף עם זה פעולה. 

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
  • אהבתי 2
  • מעניין 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, פינדר כתב:

זוטות, בחייך אלה זוטות..

נמרוד החלמה מהירה ובריאות שלמה

לפני 36 דקות, sperial כתב:

עדיין מוקדם לדעת לגבי האומיקרון.

עוד שבועיים בערך, לא?

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
  • מעניין 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה חודשים. אתה צריך להתחיל לעקוב אחרי המחלימים החל מבערך 1-2 חודשים אחרי שחלו, ולצבור נתונים ממספיק נחקרים על פני תקופה מספיק ממושכת.

דרך אגב, יבגני, ההמלצות של האירופים נסמכות על אותו (חוסר) מידע שעליו נסמכו הרשויות הישראליות. ההבדל הגדול הוא בתזמונים - בישראל מבצע החיסונים הראשון החל מוקדם ובקצב מהיר מאוד, בעוד שבאירופה הוא התעכב חודשים. בישראל החלה חלוקת בוסטרים ראשונים לבני 60+ באוגוסט, בארה"ב בסוף ספטמבר, אאל"ט באירופה סביב דצמבר, כך שהדיון שם על מנה רביעית בכלל לא רלוונטי. ההבדלים מבחינת לוחות הזמנים של מנות 1+2 ושל מנה 3 משליכים ישירות על ההחלטות לגבי מנות נוספות. 

לגבי תדירות מנות נוספות - היא תגזר מהתנהגות המגיפה. האומיקרון טרף את כל הקלפים בכל העולם, וכמובן אין לדעת מה יהיה מבחינת זנים עתידיים, כמו גם מבחינת הצורך בהתאמת החיסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנתיים בקנדה מדברים על מס בריאות חדש למי שלא מתחסן , בלי קשר האם הוא צעיר קשיש , נדבק בקורונה לא נדבק.

אפשר לעשות את זה בהרבה דרכים חוקיות.

כמו להעלות את מס הכנסה לכולם ולתת חצי נקודות זיכוי למחוסנים.

להעלת מס מסויים כמו מע"מ ואז לחלק מענק למי שמתחסן.

או ישירות להיטל מס למי שלא מתחסן .

ברכבים עושים את זה כל הזמן, יש הטבות על רכב חשמלי /היברידי, יש הטבות על מערכות בטיחות אקטיביות.

דומה גם למס על סיגריות. 

השאלה האם תתחיל תעשיית חיסוני דמה?  אנשים יסכימו לקבל זריקת מים רק בשביל ההטבות,

ומנגד המרפאה המחסנת תאגור חיסונים ושלא ניתנו ותמכור אותם בשוק השחור?

ביקוש והיצע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צוחק? בעולם כבר נתפסו אנשים שחיסנו בחיסוני דמה למען תו ירוק למתנגדי חיסונים. בארץ עדיין לא שמעתי על דברים כאלה, אם כי היו מקרים של זיוף תו ירוק ותוצאות בדיקות.

מזכיר לי שקראתי פעם "מחירון" של בדיקות קורונה לפני טיסה, במדינה דרום אירופית מסויימת:

50 אירו - בדיקה בלי קבלה.

60 אירו - בדיקה עם קבלה.

80 אירו - בדיקה בלי קבלה. תוצאה שלילית מובטחת.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, sperial כתב:

כמה חודשים. אתה צריך להתחיל לעקוב אחרי המחלימים החל מבערך 1-2 חודשים אחרי שחלו, ולצבור נתונים ממספיק נחקרים על פני תקופה מספיק ממושכת.

דרך אגב, יבגני, ההמלצות של האירופים נסמכות על אותו (חוסר) מידע שעליו נסמכו הרשויות הישראליות. ההבדל הגדול הוא בתזמונים - בישראל מבצע החיסונים הראשון החל מוקדם ובקצב מהיר מאוד, בעוד שבאירופה הוא התעכב חודשים. בישראל החלה חלוקת בוסטרים ראשונים לבני 60+ באוגוסט, בארה"ב בסוף ספטמבר, אאל"ט באירופה סביב דצמבר, כך שהדיון שם על מנה רביעית בכלל לא רלוונטי. ההבדלים מבחינת לוחות הזמנים של מנות 1+2 ושל מנה 3 משליכים ישירות על ההחלטות לגבי מנות נוספות. 

לגבי תדירות מנות נוספות - היא תגזר מהתנהגות המגיפה. האומיקרון טרף את כל הקלפים בכל העולם, וכמובן אין לדעת מה יהיה מבחינת זנים עתידיים, כמו גם מבחינת הצורך בהתאמת החיסון.

אתה פשוט כותב דברים שהם גם לא נכונים וגם לא רלוונטיים.

הדיון הוא על בוסטרים והתנהלות עם החיסונים בכלליות. לא על האם הגיע הזמן לבוסטר נוסף במדינה כזו או אחרת.

ההמלצות של האירופאים נסמכות על זה שהמודל של בוסטר כל כמה חודשים לא עובד. זה נאמר בדיוק במילים האלו על ידי מדענים מבריטניה (שכבר קישרתי לדבריהם פה). זה נאמר במילים האלו על ידי הסוכנות האירואפית (אתה יכול לגגל). יותר מזה, מרקו קבלרי, מי שאחראי שם על אסטרטגיית החיסונים, צוטט אומר שיכול להיות שזה גם מסוכן לחסן בתדירות כל כך גבוהה. וגם בארץ כבר אומרים את דברים דומים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, nimrod7676 כתב:

מחוסן 2+?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...