Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני שעה, sperial כתב:

תפקידה של משטרת ישראל.

אי אפשר לאכוף בידודים. 

כמובן לא עם המאות אלפים או מיליוני איש מאומתים, [לפי ההכרזות בתקשורת], שהם בדרך.

כולם התלוננו בעבר וצעקו: "סגר" !

התחלפה  הממשלה, וליברמן עשה תרגיל מסריח לעסקים. סוג של סגר בתחפושת. רק שעכשיו הוא מסרב לשלם. כי התרגיל שלו די הצליח. 

מבחינתו: "רציתם פתיחה?" - "הכל פתוח". רק שכולם בבידוד. טוב, לא לגמרי כולם.

ואם נחזור לנגיף עצמו,  הכל בידי האזרח. מי שלא שומר על עצמו, אוכל אותה.

אם  הגידול הנוכחי, של החולים הקשים יימשך בקצב הזה, או חלילה תמותה, גם הסגר [האמיתי], יהיה מעבר לפינה.

לפני כשעה, פינדר כתב:

אנחנו תלויים ברצון הטוב ובשכל הישר של אזרחי ישראל.

או במילים אחרות, נדפקנו.

זה המצב.

בסופרים, וכמעט בכל מקום, אין אכיפה של מסכות אפילו.

זה נשאר בגדר המלצה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא יודע איפה אתה נמצא אבל פה אנשים מקפידים על מסיכות. למרות שבאמת כבר אין אכיפה, עוד לא יצא לי להיכנס לחנות ולראות מישהו מסתובב בנונשלנט שלו בלי מסכה בלי שהצוות יעיר לו.

אני חושב שכל העניין של הבידודים האלה מטומטם, במיוחד שהבדיקה לא אמינה בזיהוי הווריאנט המדבק ביותר וכבר שלחה איזה ברז מסכן לשבוע בידוד. כמה מבודדים מדבקים באמת נמצאים בבידוד, את זה רק היושב במרומים יודע.

מצד אחד סומכים על הבדיקות האלה כדי לשלוח אנשים לבידוד אבל מצד שני לא סומכים על האנשים שיעשו את הבדיקות האלה בעצמם, אבל כן סומכים עליהם שישבו בבידוד אם יצא להם חיובי בבדיקה ה"מוסדית".

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, yossiaviel כתב:

בסופרים, וכמעט בכל מקום, אין אכיפה של מסכות אפילו.

זה נשאר בגדר המלצה. 

אני מחלק את זמני בין שתי הערים הגדולות ומה שאתה מתאר פשוט לא נכון. במקומות סגורים - שזה מה שמעניין - רוב העם על כל גווניו חובש מסיכה.

• רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

די

להמציא

כאילו

סגר

היה

עוזר

עכשיו.

במה אשמים בעלי מסעדות כמו הבעלים של "נאם" שהתראיין קודם? מה יש לכם עם כל השנאה הזו?! איזה סגר רציתם שיתמכו בו ולמה? ומה זה רלוונטי לעכשיו בכלל?!

מה קשור סגר בכלל. עובר ליד מסעדות ובתי קפה באופן יומיומי והכל מפוצץ. רוצה תמונה מהרגע שחבר שלח לי מסניף של רובן בפ"ת? מלא עד 0 מקום + המתנה כי יש מקומות שמורים (וזו סתם מסעדה כן?)

נאם? זו המסעדה שבשבועות האחרונים מפוצצת כל היום ומערך המשלוחים שלהם נסגר לסירוגין בגלל עומס הזמנות? אהא, בגלל שבוע וחצי של האומיקרון הוא סגר 🤣 ואין לי שום רחמים לחזירים האלה עם המחירים ההזויים שלהם. כל בעל מסעדה קופץ על רכבת הקורונה, היו לא מעט כאלה בגל הראשון שנתנו את זה כתירוץ לניהול כושל

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, korola כתב:

אין שום דרך אפקטיבית לבצע בידוד , לעדכן על בידודים , לא בכמות הזאת של המאומתים.

יש דרך ברור שיש, פשוט לא מצאנו את אותה דרך לעדכן ביעילות.

כן, יש דרך לדאוג שבכל גן שמוצאים מאומת, הגננת או המחלה לחינוך תהיה אחראית לשלוח רשימה מדויקת למשרד הבריאות. 

לפני שעתיים, פינדר כתב:

נדפקנו

אכן

לפני שעה, Blaz00r כתב:

הבכי של בעלי המסעדות (לפחות אלו שמופיעים בטלויזיה) חוצה גבולות, באמת. מצד שני איך אפשר להאשים אותם, להראל ויזל זה עבד

צודק, לא יודע אם להגיד שאחרי שנתיים, סביר להניח שהם צריכים להמציא את עצמם מחדש ולא להישאר באותה מתכונת. אולי אפילו לסגור לתקופה מסוימת. 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Blaz00r כתב:

מה קשור סגר בכלל.

הנה:

ציטוט

בעלי מסעדות ואולמות, התנגדו לסגרים, לא הקפידו על הוראות ועכשיו מתלוננים שאנשים לא באים.

לפני 7 דקות, Blaz00r כתב:

כל בעל מסעדה קופץ על רכבת הקורונה, היו לא מעט כאלה בגל הראשון שנתנו את זה כתירוץ לניהול כושל

סבבה, זה דיון אחר לגמרי.

כל ה"התנגדו לסגר ועכשיו בוכים" מופרך מהיסוד. אם אנשים התנגדו לסגר לפני שנה לא ככ משנה לעובדה שעכשיו אף אחד גם די לא מציע סגר.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, farkash7 כתב:

היחידים שצריך לדאוג להם זה חברות התעופה אלה אם אנחנו רוצים לוותר על חברות התעופה.

אין לי בעיה שאל על תקרוס וניתן לחברת תעופה אחרת את הדגל הישראלי ואת המונח "חברת התעופה הישראלית" 

לפני 11 דקות, hans כתב:

אני מחלק את זמני בין שתי הערים הגדולות ומה שאתה מתאר פשוט לא נכון. במקומות סגורים - שזה מה שמעניין - רוב העם על כל גווניו חובש מסיכה.

נותרו רק הקצוות הזויים שלא מוכנים להשים מסיכה אבל זה ממש בטל בשישים

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@יבגניפ כן כן ידעתי שתתפס על זה. הסאבטקסט הוא שהחמארים האלה התנגדו לכל דבר שהוא לא "תנו לנו לעבוד רגיל", סגר, תו ירוק, you name it, אז הנה נתנו להם, ועכשיו אוכלים מה שהם בישלו, pun intended (למרות שלא באמת, כי שוב, מסעדות מלאות).

הכי הצחיק אותי חיים כהן שהתראיין באולפן ואמר משהו בסגנון של "נו אז הגל יעבור עוד שבועיים-שלושה, ומה אחרי זה, מי ידאג לנו אם יהיה עוד גל?" - כבודו רוצה גם משרת אישי מטעם הממשלה שינגב לו את הטוסיק אחרי ביקור בשירותים?

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לשבת בלא מעט מקומות שהקפידו על תו ירוק בשנה האחרונה. ברור שמסעדנים התנגדו למה שפוגע בפרנסה שלהם. מה ציפית? שיתלהבו? "אוכלים מה שהם בישלו"? באיזה עולם הם אחראים יותר ממך על 40,000 חולי קורונה, כשהשיח הוא "אין מה לעשות"? ברור שיש גם מסעדנים שתופסים טרמפ על המצב כדי לבקש עזרה. וברור שיש כאלו שבאמת נפגעו. חיים כהן ספיציפת, זכור לי, בא לייצג את הענף גם לפני שנה. הבוטומליין כרגע, ואני אכן נתפס על זה, הוא שיש קורונה כי יש קורונה. לא כי מישהו עשה משהו שהיה אפשר לעשות אחרת. 

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע ההבדל בין עסק שעובד לעסק שלא עובד הוא שעסק שעובד יודע לשרוד, ולא רק לשרוד הוא גם יודע להתפתח.
במקרה אני מכיר מישהו עם יותר ממסעדה אחת.
הוא יצא מהסגרים עם מערך משלוחים שבחיים לא היה קם אם לא המצב הזה ושהוא עסק בפני עצמו. מכניס לו המון כסף ומתופעל על ידו.
הוא אמר שלאחר הסגרים היה בום מטורף והם גילגלו המון כסף.

כמובן שהמסעדה לא עבדה בסגרים/עבדה במתכונת משלוחים בלבד, אבל מי שיודע לעבוד שרד ואף התחזק.

אני בטוח שחברנו טרנספורטר יכול לדווח דיווחים דומים על הענף שלו. וראינו מה קרה לענף הקמעונאות בארץ עקב כך שהשמיים סגורים ושקשרו אנשים לבית, בום מטורף של קניות.

בקיצור אני לא מתרשם כלל וכלל מהבכי.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 2

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, יבגניפ כתב:

יצא לי לשבת בלא מעט מקומות שהקפידו על תו ירוק בשנה האחרונה. ברור שמסעדנים התנגדו למה שפוגע בפרנסה שלהם. מה ציפית? שיתלהבו? "אוכלים מה שהם בישלו"? באיזה עולם הם אחראים יותר ממך על 40,000 חולי קורונה, כשהשיח הוא "אין מה לעשות"? ברור שיש גם מסעדנים שתופסים טרמפ על המצב כדי לבקש עזרה. וברור שיש כאלו שבאמת נפגעו. חיים כהן ספיציפת, זכור לי, בא לייצג את הענף גם לפני שנה. הבוטומליין כרגע, ואני אכן נתפס על זה, הוא שיש קורונה כי יש קורונה. לא כי מישהו עשה משהו שהיה אפשר לעשות אחרת. 

לכל מה שכתבת קוראים "נגד הבעד ובעד הנגד". אז כמו שפרקש כתב למעלה, אני לא מתרגש מהבכי שלהם. לא ברור לאיזה כיוון לקחת את זה כאילו אני או מישהו אחר כאן האשים אותם או משהו. הם לא אשמים והבכי שלהם לא מעניין יותר מהבכי של שכן שלך השכיר שפוטר אתמול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים תופסים טרמפ

חוצפה לראות את ההוא מהבארבי בוכה שאין לו עבודה

וההיא מהחומוס

והבעלים של סינמה סיטי שבוכה  על הפסדים, שכבר 20 שנה לוקח 80 שקל על פופקורן ושתיה כפול 21 אולמות לשעה

האנשים האלה מביישים את העסקים הקטנים שבאמת נפגעים וסובלים מהפסדי ענק

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה ולגבי חיים כהן

פופוליסט מדושן עונג שנהנה ממעמדו כסלב ויופיע בכל מקום שיש בו מצלמה. אני בספק שהוא באמת תרם משהו ל"מאבק" שלהם מעבר להופעות טלויזיוניות מלאות בססמאות נבובות. שיתרכז בלאכול שום חי בלייב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

ולפזר כסף מהליקופטר לא יעשה טוב לכלכלה. אז עדיף כמה שפחות עזרה כך יהיה פחות מיסים לשלם. גם לי וגם לעסק. 

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...