Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני שעה, asix כתב:

קלאסיקה של מפוחדים והיסטריים.

99.2 אחוז מ"הנמרודים" בעולם קיבלו רק נזלת ופחות. אז בשביל 0.8 אחוז סוגרים את הבסטה. למה לא עושים את זה גם בשביל שפעת? או מחלה מדבקת אחרת? אתה יודע שיש יותר חולים קשה בבית חולים משפעת ולא מקורונה? למה לא עושים בידוד ובדיקות לשפעת?

ואל תקשקש אגואיסט, אגוצנטרי וכל הקשקושים למינהם. הערבות ההדדית שכולם מקשקשים עליה זה כשזה בצד שלך ונוח לך. כשזה לא לטובתך אז אפשר לדחוף את הערבות הדדית ל....

פתית שלג מפוחד שכמוך.

משעשע...

לקבל זריקה בזרוע ועוד לתזז את עצמי למקום ספציפי בשביל זה יותר מפעם אחת ולקחת מראש בחשבון את תופעות הלוואי האפשריות, כמו-כן גם לעטות מסיכה כדרך קבע במקום העבודה לשעבר ובכל פעם שאני נכנס חללים סגורים לא ממש נמצאים בהלימה עם "נוחות".

מתנגדי החיסונים לעומת זאת כן נהנים לנופף באג'נדה האומללה שלהם (שואה, שואת ילדים, גרמניה 39` זה כאן, סלקציה) בכל פעם שזה משרת את האינטרסים שלהם.

בתור אחד שהוא בקשר יומיומי עם מתנגדת חיסונים רדיקלית (אין דבר כזה מסיכה, בשום מקום. יש אישור מזויף, חיסונים = רעל וחלק מ "higher plan" של הממסד, הפגנות וכיוצ"ב והאבסורד הוא שהיא עוד עובדת עם ילדים), הדבר היחיד שאפשר לומר בוודאות לגביה ושכמותה הוא שהם היחידים שבאמת עושים מה שב*ין שלהם ולא סופרים אף אחד אחר מלבדם. גם לא את המשפחה שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

מה קרה ליכולת להיות באמצע? נלקחה בחיסון השלישי?

על איזה אמצע אתה מדבר? הבן אדם מקשקש פה שטויות של מתנגדי חיסונים כבר שנתיים.

לפני שעה, asix כתב:

אז בשביל 0.8 אחוז סוגרים את הבסטה

לא יודע מאיפה הגרלת את המספר הזה, אבל נניח שהוא נכון.

0.8 אחוז מתושבי ישראל, זה סד"ג של 80000 איש. נכתוב גם במילים, שמונים אלף איש.

אז נעזוב לרגע את ההנחה שלך, שאתה בטוח שלא תהיה אחד מהם.

אתה מכיר עוד מחלה שהורגת או "רק" מאשפזת מספר כזה של אנשים?

ומעבר לזה שאתה מוותר כ"כ בקלות על אוכלוסיה של עיר שלמה, גם אם רק אחוזים בודדים מאותם 80K יגיעו בבת אחת לבתי החולים, תקבל קריסה מלאה של שרותי הבריאות, שתשפיע על כולם, לא רק על חולי הקורונה.

אבל תמשיך עם הקלישאות שלך על התחשמלות מטוסטים.

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, korola כתב:

בנתיים בקנדה מדברים על מס בריאות חדש למי שלא מתחסן , בלי קשר האם הוא צעיר קשיש , נדבק בקורונה לא נדבק.

אפשר לעשות את זה בהרבה דרכים חוקיות.

כמו להעלות את מס הכנסה לכולם ולתת חצי נקודות זיכוי למחוסנים.

להעלת מס מסויים כמו מע"מ ואז לחלק מענק למי שמתחסן.

או ישירות להיטל מס למי שלא מתחסן .

מבורך !!!

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לשאלתך נמרוד - אחרי 2+, כן, זה המצב. הכול טוב.

אם מתחסנים וצעירים אז בכלל המצב הבעייתי הוא בעיקר תיאורתי.

בלי החיסונים והעובדה שאתה צעיר - פחות כיף.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי לעמוד בקצב ההודעות בשרשור, אני מגיב על הודעה 1-2 עמודים לאחור

אני חוזר, האירופים לא יודעים פחות או יותר מהישראלים. הם גם לא פחות או יותר חכמים. ההבדל הוא שהם עובדים בתנאים שונים ולכן המסקנות שלהם שונות. "תנאים שונים" כוללים תזמון שונה של מנות החיסון הקודמות, הבדלים בפוליטיקה פנים מדינתית וחוץ מדינתית, זמינות חיסונים (בעיה שהולכת ונפתרת).

רוצה להזכיר לך שרק לפני שנה היו לרשויות האירופיות כל מיני עקרונות, שיחד עם בעיות הייצור של AZ, דפקו להם את תחילת מבצע החיסונים.

עוד הבדל שלא הזכרתי: בארץ ניתנו כמעט רק חיסוני mRNA. באירופה נעשה שימוש רב בחיסוני וקטור ויראלי (של AZ), שכנראה שעקום המיגון שלהם שונה: הם נותנים הגנה פחות טובה, אבל לטווח יותר ארוך. בארה"ב אין AZ אבל יש JJ שניתן במנה בודדת, אבל התברר שיעילותו כך נמוכה, לעומת זאת עם בוסטר (מנה שניה) הוא טוב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, פינדר כתב:

לא יודע מאיפה הגרלת את המספר הזה, אבל נניח שהוא נכון.

אז נעזוב לרגע את ההנחה שלך, שאתה בטוח שלא תהיה אחד מהם.

אתה מכיר עוד מחלה שהורגת או "רק" מאשפזת מספר כזה של אנשים?

ומעבר לזה שאתה מוותר כ"כ בקלות על אוכלוסיה של עיר שלמה, גם אם רק אחוזים בודדים מאותם 80K יגיעו בבת אחת לבתי החולים, תקבל קריסה מלאה של שרותי הבריאות, שתשפיע על כולם, לא רק על חולי הקורונה.

אבל תמשיך עם הקלישאות שלך על התחשמלות מטוסטים.

אתה זוכר שבמדינת ישראל מתים כל שנה 55,000 איש ונולדים מעל 100,000 

ספיראל אוהב לספור תמותה עודפת,  לכן תמיד אתה צריך לספור את ה 8000 שמתו עד כה ולבדוק ביחס ל 110,000 שהיו אמורים למות בשנתיים האחרונות. 

בגל הראשון העריכו את התמותה ב 6% , 6% זה מספר מטורף.. בישראל זה מעל חצי מיליון איש!!!
לכן בגלים הראשונים היתה הצדקה לפאניקה , הייתה הצדקה לסגרים ההרמטים.
היום??    

אנחנו ממש רחוקים מה-6% אחוז... אפילו אחוזים גבוהים מ 0.8% לא ממש מצדיקים סגרים מטורפים. 

במשך מספר עשורים תוחלת החיים עלתה ועלתה ועלתה, בסוף הטבע כנראה מאזן את עצמו.

ואולי נתמודד עם מחלה שקוטמת ומקטינה את תוחלת החיים בשנה שנתיים , השאלה האם חברות הביטוח יקטינו לנו את המקדם?
שנים הם העלו והעלו והעלו את המקדם בטענה שתוחלת החיים עולה, אז שעכשיו יחזירו את הכסף.
וקרנות הפנסייה?   לאורך השנים היה תמיד סעיף של איזון אקטוארי, האם נקבל כסף בחזרה תחת הסעיף הזה?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, sperial כתב:

אני חוזר, האירופים לא יודעים פחות או יותר מהישראלים. הם גם לא פחות או יותר חכמים. ההבדל הוא שהם עובדים בתנאים שונים ולכן המסקנות שלהם שונות. "תנאים שונים" כוללים תזמון שונה של מנות החיסון הקודמות, הבדלים בפוליטיקה פנים מדינתית וחוץ מדינתית, זמינות חיסונים (בעיה שהולכת ונפתרת).

מה הקשר ישראלים או אירופאיים ומי יותר חכם?!  הדיון הוא לא על התיזמון של החיסון הרביעי. הדיון הוא על ההתכנות של המודל שאתה אימצת כבר לפני 4 חודשים, ובו כל כמה חודשים אתה מכין את הזרוע וכל מי שלא עושה כמוך אשם בקורונה בעולם. וזה אפילו לא "ישראלים". אתה קבעת שצריך להתסחן כל כמה חודשים. עובדתית גם בישראל לא ממליצים לכולם על חיסון רביעי כרגע.

אתה יכול לכתוב שוב ש"אנחנו לא יודעים". אבל זה לא מונע ממך להיות נחרץ ומאנשים שזה תחום העיסוק העיקרי שלהם להציג דיעה גם שונה וגם הרבה פחות נחרצת.

לפני 25 דקות, פינדר כתב:

לא יודע, אני לא קורא את כל הפוסטים בשרשור. אבל לדבר על פתיתי שלג ואגואיזם?! 

אני מכיר אנשים שלא מתחסנים מכל מיני סיבות. מצד שני, לייחס איזו אהבת אדם ואלטרואיזם יוצא דופן לאנשים כי הם מתחסנים? אתה באמת חושב שיש סיבה אחרת חוץ מפחד לזה שאנשים מתחסנים? 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, korola כתב:

ספיראל אוהב לספור תמותה עודפת

בכל מדינות העולם יש תמותה עודפת. יותר או פחות.

אני התייחסתי למספר שהביא אסיקס. אנחנו לא חיים בעולם פאטאליסטי, שבו נגזר על בן אדם למות בשנה הקרובה, ולכן אם לא ימות מקורונה בהכרח ימות ממשהו אחר. הסיכונים מהקורונה הם תמיד בנוסף לסיכון להתחשמל מהטוסטר.

לפני 16 דקות, korola כתב:

אפילו אחוזים גבוהים מ 0.8% לא ממש מצדיקים סגרים מטורפים. 

1. 80K איש זה עדיין מספר מטורף. ואני לא אומר שזה המספר הנכון. אני רק משתמש במספר שנזרק פה בנונשלנטיות.

2. אף אחד לא דיבר על סגר מטורף עכשיו כשרוב הציבור מחוסן. דיברו על צעדי מנע שיורידו את קצב ההדבקה, אבל במקום זה הולכים מסיבת הדבקה אחת גדולה.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 3 דקות, פינדר כתב:

אתה מפיץ פאניקה על מספר שנשלף מהמותן וזה לא עוזר לשום דבר. 

לזהות מטורלל שמחרטט לך שאתה כבש ושמו לך שבב כדי שביל גייטס יוכל לשלוח לך פרסומות לאופיס 2022 זה קל, אבל מצד שני כל נביאי הזעם שצועקים מוות מוות ומוכנים לתת את היד לזריקה כל רבעון למרות שאף אחד לא יודע מה המשמעות של זה לא נשמעים הרבה יותר שפויים.

איזה צעדי מניעה אתה רוצה? הכבישים חצי ריקים, מלא אנשים עברו לעבוד מהבית, כל מי שיש לו ילדים כבר היה איתם בבידוד, כנראה לא רק פעם אחת. אז מה עוד אתה רוצה שיעשו? יסתובבו שוטרים ברחובות לבדיקת אנטיגן פתע ומי שיוצא חיובי נלקח על המקום למחנה בידוד?

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, יבגניפ כתב:

לא יודע, אני לא קורא את כל הפוסטים בשרשור. אבל לדבר על פתיתי שלג ואגואיזם?! 

אני מכיר אנשים שלא מתחסנים מכל מיני סיבות. מצד שני, לייחס איזו אהבת אדם ואלטרואיזם יוצא דופן לאנשים כי הם מתחסנים? אתה באמת חושב שיש סיבה אחרת חוץ מפחד לזה שאנשים מתחסנים? 

התגובה שלי היתה ספציפית לנמרוד. ולא במקרה.

לגבי אלטרואיזם, לאורך כל השרשור הזה כתבתי לא פעם אחת, שהסיבה הראשונה והעיקרית שבן אדם צריך להתחסן בגללה, היא כדי לשמור על עצמו. ההגנה על הזולת היא רק אפקט משני.

אגב, לפני כמה שנים גילו סימנים לפוליו בארץ וחזרו לחסן ילדים בחיסון המוחלש (בנוסף לחיסון המומת). המטרה היחידה של החיסון המוחלש, היא למנוע הפצה של הוירוס ולפגוע במוחלשי חיסון. לדעתך צריך לבטל את החיסון הזה?

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, פינדר כתב:

לדעתך צריך לבטל את החיסון הזה?

והנה אתה מדגים איך בדיוק אין אמצע.

למה שזו תהייה הדעה שלי?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, SlowRide כתב:

אתה מפיץ פאניקה על מספר שנשלף מהמותן וזה לא עוזר לשום דבר. 

לזהות מטורלל שמחרטט לך שאתה כבש ושמו לך שבב כדי שביל גייטס יוכל לשלוח לך פרסומות לאופיס 2022 זה קל, אבל מצד שני כל נביאי הזעם שצועקים מוות מוות ומוכנים לתת את היד לזריקה כל רבעון למרות שאף אחד לא יודע מה המשמעות של זה לא נשמעים הרבה יותר שפויים.

איזה צעדי מניעה אתה רוצה? הכבישים חצי ריקים, מלא אנשים עברו לעבוד מהבית, כל מי שיש לו ילדים כבר היה איתם בבידוד, כנראה לא רק פעם אחת. אז מה עוד אתה רוצה שיעשו? יסתובבו שוטרים ברחובות לבדיקת אנטיגן פתע ומי שיוצא חיובי נלקח על המקום למחנה בידוד?

אני לא מפיץ פאניקה, אני מתייחס לטיעון דבילי בעיני.

לצורך הבהרה, אני לא רואה דחיפות במתן חיסון רביעי לכלל האוכלוסיה.

הכבישים הריקים והכיתות הריקות, הגיעו כתוצאה מהדבקה ולא כצעדי מנע. מה שנקרא, לסגור את האורווה אחרי שהסוסים ברחו.

לפני 6 דקות, יבגניפ כתב:

למה שזו תהייה הדעה שלי?

התייחסתי לזה:

לפני 19 דקות, יבגניפ כתב:

אתה באמת חושב שיש סיבה אחרת חוץ מפחד לזה שאנשים מתחסנים? 

הבאתי דוגמא לחיסון שלא ניתן מפחד של מקבל החיסון. חיסון אלטרואיסטי לגמרי.

אבל זו נקודה שולית, אני לא חושב שאתה מתנגד חיסונים ואין טעם להמשיך בכיוון הזה.

ועוד הבהרה לעיניין האגואיזם.

התייחסתי ספציפית לטענה של בן אדם שמדובר בסה"כ בנזלת, כי זו החוויה האישית שלו, ומתעלם ממליוני מתים שקיבלו את זה קצת יותר קשה.

אז כן, הוא אגואיסט ואגוצנטרי.

עריכה אחרונה על ידי פינדר

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, פינדר כתב:

בכל מדינות העולם יש תמותה עודפת. יותר או פחות.

אני התייחסתי למספר שהביא אסיקס. אנחנו לא חיים בעולם פאטאליסטי, שבו נגזר על בן אדם למות בשנה הקרובה, ולכן אם לא ימות מקורונה בהכרח ימות ממשהו אחר. הסיכונים מהקורונה הם תמיד בנוסף לסיכון להתחשמל מהטוסטר.

אני רוצה רק להתייחס ל"בנוסף"  וזה לא נכון.
התוספת 0.8% היא לא בנוסף לכל הסיכונים האחרים, היא בהחלט מחליפה את הסיכונים האחרים.

בנוסף , זה אומר שהסיכון של כל פרט ופרט מהאוכלוסייה למות היה זהה, אבל הוא לא.

הסיכוי של צעיר מתחת לגיל 60 למות מהקורונה היא הרבה הרבה הרבה יותר נמוך מ 0.8% (או כל מספר אחר).

ומה לעשות צעירים מעל גיל 60 או צעירים מעל גיל 70 מתים מכל מיני סיבות. 

אתה יודע שכל שנה מתים בישראל 15,000 ניצולי שואה.. זה אסון נוראי.
אני לא מאמין איך במדינת היהודים שהוקמה אחרי האסון הגדול ביותר של העם היהודי נותנים ל15,000 ניצולי שואה למות כל שנה. (מספרים לפני הקורונה).
לכן זה מוזר לראות בני משפחה של ניצולי שואה שמתו מהקורונה תוקפים את הממשלה שלא הצליחה להגן על ניצול השואה שלהם מפני הקורונה. 

כל ההתנהלות של היום היא בגלל ה 6% שפורסם מסין בימים הראשונים.

לדעתי הנתונים החדשים של האומיקרון מראים שניתן לפתוח הכל  (אני רק אשאר בבית ב-3 שבועות הקרובים).
חצי מהאזרחים יחלו והמגיפה תיעלם. 

ואם היא לא תיעלם אז מה..  במרץ אני אקבל מנה רביעית , מותאמת לאומיקרון ושלום על ישראל.
אישית לא מפריע לי אחת לגל לקבל חיזון מותאם לגל.

אבל אני מאמין שזה הגל האחרון או השיא של הגלים , אם יהיו עוד הם כבר יהיו הרבה יותר קטנים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, David32 כתב:

אז לשאלתך נמרוד - אחרי 2+, כן, זה המצב. הכול טוב.

אם מתחסנים וצעירים אז בכלל המצב הבעייתי הוא בעיקר תיאורתי.

בלי החיסונים והעובדה שאתה צעיר - פחות כיף.

אין לי שום בעיה עם החיסונים, אני חושב שהם דבר טוב ולכן עשיתי.

כן יש לי בעיה עם הטירוף הבלתי פוסק של מסכות, הגבלות תנועה, סגרים, בידודים וכו

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 27 דקות, פינדר כתב:

הכבישים הריקים והכיתות הריקות, הגיעו כתוצאה מהדבקה ולא כצעדי מנע. מה שנקרא, לסגור את האורווה אחרי שהסוסים ברחו

ההדבקות התקבלו בגלל ווריאנט חדש ומדבק בהרבה. רוב האוכלוסייה מחוסנת. איזה צעדי מנע אתה יכול לעשות חוץ מסגר כללי שגם הוא לא בטוח יעצור את ההדבקות בגלל עובדים חיוניים ושירותים בסיסיים, וכמה נזק זה יגרום לעומת ההתנהלות הנוכחית?

• רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...