Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 7 דקות, Igalz כתב:

תגידו כמה זמן לוקח בימינו לקבל תוצאה של בדיקת PCR?

אישתי עשתה אתמול בבוקר, עד עכשיו אין תוצאה.

אני קיבלתי אחרי יומיים

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.12.2021 בשעה 22:01, sperial כתב:

נתונים אמינים על תחלואה יתחילו לצאת, למשל מאנגליה, בעוד שבועיים - שלושה. חלפו בערך 10 ימים מאז שהאומיקרון הפך לדומיננטי שם, כך שדרושים עוד שבועיים -.שלושה עד שמספיק מאומתים יעשו את המסלול להחלמה או לאשפוז כדי לקבל נתונים אמינים.

52844883-10393527-image-a-23_1642005823546.jpg  52844877-10393527-image-a-25_1642005828596.jpg

אמין?

עריכה אחרונה על ידי borsood

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. הם מתחילים לראות ירידה במאומתים*, עליה ובימים האחרונים התייצבות במאושפזים, עליה חדה במתים.

סה"כ הגיוני, אם מביאים בחשבון את ההשהיות בין אימות, אשפוז ותמותה.

https://coronavirus.data.gov.uk/

*לא בדקתי מה מדיניות הבדיקות שלהם, מה שמשפיע על המספרים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, save כתב:

השמועה אומרת שבית החולים מקום מסוכן כי יש מחסור באנשי צוות ולכן הם חוזרים אחרי 3 ימים של בידוד (ללא תסמינים) לעבודה. בלי בדיקה. 

כשצריך המערכת מתגמשת. 

בבית חולים גדול במרכז מנידים אנשי צוות ממחלקות "פחות עמוסות" אל מחלקות עם מצוקת כ"א, לא מכיר מקרי התגמשות.

עריכה אחרונה על ידי Electron

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה ידיעה על הצעה כזו, גררה תגובות נזעמות (ובצדק). יתכן שזה היה בלון ניסוי שהופרח.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאומרים לכם סגרים נוסח סצ'ואן, אומרים בעצם בואו תשלמו על בידוד

סין היא בעצם מק"ס (המפלגה הקומוניסיטית הסינית) מדינה דיקטטורית שעושה רצח עם לאיוגורים אבל מנסה להציג את זה בפאנן שלהם (אפשר לראות את היוטיוברים החולניים המערביים שמשתתפים בחגיגה) למרות שמדובר במעשי דילול אוכלוסיה, הסרת סממנים תרבותיים, מחנות חינוך מחדש ופרופוגנדה שנותנים לה יד כאילו כלום. 

נ.ב.

רוצים לתת דוגמה? פשוט לא סין. סין זה רע. רע מאוד אפילו. 

נ.ב.2

הסרטונים המופיעים בכתבה "יחסית" ישנים בערך חודש חודשיים אחורה

נ.ב.3

נסחפתי קצת עם הכתיבה אבל חאלס לתת את הדוגמה של סין

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Omicron patients at Kaiser Permanente Southern California were 74% less likely to end up in ICUs and 91% less likely to die than delta patients, a study found

https://www.cnbc.com/2022/01/12/covid-omicron-less-severe-hospital-stays-shorter-at-large-california-health-system.html

המחקר עצמו: https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2022.01.11.22269045v1.full.pdf

יאללה, סלמתק

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

015.png (434×327)

לאאאאא, סגר סגרררררררררררררר

עוד בוסטרררררררררר

ושכחת לציין:

• No patients with omicron required mechanical ventilation, according to the study.
  • Hospital stays for patients with omicron also were about three days shorter than those for delta patients.
  • אהבתי 2
  • מצחיק 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סה"כ הנתונים מחזקים את מה שידוע. אבל - שים לב: הסיכוי להתאשפז עם אומיקרון היה בין שליש לחצי מזה שעם דלתא. מה שלא מצויין הוא שמספר החולים הכולל באומיקרון הוא הרבה יותר גדול מאשר עם הדלתא, מה שמקזז את אחוז המתאשפזים היותר קטן. את בית החולים לא מעניין איזה אחוז מהחולים מגיע אליו, מעניין אותו כמה אמבולנסים עומדים בכניסה למיון הנשימתי וכמה חולים צריכים להגיע למחלקות הקורונה וטיפול נמרץ קורונה (מינוס המשתחררים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.1.2022 בשעה 19:52, יבגניפ כתב:

במה אשמים בעלי מסעדות כמו הבעלים של "נאם" שהתראיין קודם? מה יש לכם עם כל השנאה הזו?! איזה סגר רציתם שיתמכו בו ולמה? ומה זה רלוונטי לעכשיו בכלל?!

נזכרתי בזה כשקראתי עכשיו ביקורת על מסעדה, שדי מייצגת את מה שאני נתקלתי בו.

אני לא מדבר על סגר, אני מדבר על זה שבעלי מסעדות, אולמות וכו' התנגדו לכל הגבלה, וגם כשהסכימו לתו ירוק וכו', הפכו אותו בפועל לחסר ערך.

אני אישית לא הולך כרגע למסעדות, כי החוויה שלי היא די דומה למה שכתוב פה (גם כשהייתי הולך הייתי מבקש לשבת בחוץ, בשולחן מבודד ככל האפשר).

אין לי שנאה לבעלי מסעדות, אני אוהב לשבת במסעדות ומזמין לפחות פעם בשבוע טייק אווי למשפחה.

image.png.cfb98321401a03f6a5d2805e766100c0.png

https://food.walla.co.il/item/3482566

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, פינדר כתב:

אני לא מדבר על סגר, אני מדבר על זה שבעלי מסעדות, אולמות וכו' התנגדו לכל הגבלה, וגם כשהסכימו לתו ירוק וכו', הפכו אותו בפועל לחסר ערך.

מהמקומות שאני יושב בהם בערך קבוע הייתי אומר ש75% מקפידים על התו הירוק. השאר זה פאבים שכונתיים ומימלא רוב הישיבה בהם בחוץ.

אבל למען האמת אני לא מבין מה הנקודה שלך. קודם כל, ברור שהם התנגדו. הטענות אליהם מוזרות לי. לא מתחבר לנטייה הספריאלית לזלזל במחיר שאנשים אחרים משלמים על משהו שאני חושב שהוא נכון כשאני לא משלם אותו. הגיוני, לא?

וחוץ מזה, כשבמערכת הבריאות ובממשלה החליטו שיש סכנה ממשית בישיבה במסעדות ופאבים סגרו אותם ועברתי להיות אלכוהוליסט גינה כאילו אני בברה"מ בשנות ה80.

זה לא המצב כרגע. וגם יותר מזה, רופאים בכירים אומרים כרגע שהתו הירוק הפך לחסר ערך. אני מסכים איתך לגמרי שבישיבה במסעדה יש הימור, כמו גם בהגעה פיזית למשרד או נסיעה באוטובוס. עד כמה להקפדה הכל *כרגע* יש ערך אני לא יודע. אבל נראה לי שבכלליות דוד ואני פה מנסים להעביר נקודה די דומה. קשה לדבר על כל מה שקרה לאורך כל המגפה כי הגלים שונים ויכולת ההתמודדות וההכירות עם המחלה השתנתה. אבל לא בטוח שלטענה המרומזת כאילו אם כל מיני אנשים היו מתאמצים קצת יותר היו פחות חולים עכשיו יש הרבה אחיזה במציאות. אלא אם, כמובן, המאמץ היה כולל סגר נוסח סין כמו שספריאל רוצה אבל לא באמת

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, יבגניפ כתב:

אבל לא בטוח שלטענה המרומזת כאילו אם כל מיני אנשים היו מתאמצים קצת יותר היו פחות חולים עכשיו יש הרבה אחיזה במציאות.

אני מסכים עם רוב מה שכתבת, אבל אני כן חושב שאם היו קצת הגבלות, כמו לימודים מהבית לתלמידים הבוגרים, מניעה של אירועים המוניים כמו ההופעה המדוברת של חנן בן ארי וכו', היינו מורחים את העליה בהדבקה על פני זמן ארוך יותר.

במקום זה לקחו הימור על הדבקה מהירה לכמה שיותר אנשים.

ממה שאני מבין היום יש סיכוי טוב שההימור הזה לא יקריס את מערך הרפואה, כי מסתמן שגם חולים קשים באומיקרון, הם יותר קלים מהגלים הקודמים (פחות הנשמות וכו').

אבל זה הימור שהיה יכול לעלות לנו ביוקר (ועדיין לא ראינו אם הוא באמת הצליח).

image.png.fd2b24ff819ab45811e42e6e8859ea9d.png

• רעיון טוב! 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, פינדר כתב:

אני מסכים עם רוב מה שכתבת, אבל אני כן חושב שאם היו קצת הגבלות, כמו לימודים מהבית לתלמידים הבוגרים, מניעה של אירועים המוניים כמו ההופעה המדוברת של חנן בן ארי וכו', היינו מורחים את העליה בהדבקה על פני זמן ארוך יותר.

אבל אם מונעים את ההופעה שלו

אז בוא נסגור כבר את כל ענף האירועים

ואז גם נצמצם ברים ומסעדות וחדרי כושר

וכל חנות תכניס רק כמה אנשים בודדים

אז זה בעצם סגר

רק שהיום הציבור כבר לא כמו פעם, אז כולם יפגשו במקומות אחרים

תעכב את התחלואה בשעה שבועיים אבל היא תגיע

דיי זה לא רלוונטי כבר וטוב שיש ראש ממשלה שמבין את זה

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיכוטומיה של הכל או כלום היא שגויה.