Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 11 דקות, nimrod7676 כתב:

כן יש לי בעיה עם הטירוף הבלתי פוסק של מסכות, הגבלות תנועה, סגרים, בידודים וכו

כן זכרתי טוב:

בתאריך 20.7.2021 בשעה 00:53, nimrod7676 כתב:

כל כך מחמם לי את הלב לדעת שיש עוד אנשים שפויים בעולם הזה שלא הולכים כצאן לטבח

כל פעם שאני רואה בנאדם בלי מסכה בחנות / אוטובוס / מטוס ממש בא לי ללכת לחבק אותו ולהגיד לו תודה על הקול השפוי 

"צאן לטבח" לא פחות.

כתבת את זה בתחילת הגל השלישי, שגבה את חייהם של יותר מ1800 בני אדם.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת סגר - אפשר שאיחרנו את הרכבת. הרי לא יהיה כאן סגר בנוסח סין.

ובכל זאת, נראה שיש לעשות איזה פעולות לצורך "שיטוח העקומה". תחשוב על מערכת הרפואה הקהילתית שצריכה להתמודד עם למעלה מ-40,000 מאומתים חדשים ביום, שלא לדבר על המאושפזים - כאשר על כל הצרות יש בערך 5000 אנשי צוות רפואי מאומתים או בבידוד. אז נכון שחלק מהעבודה נעשית היום באופן ממוכן, ועדיין זה עומס,שפוגע בפעילויות אחרות של מערכת הבריאות, כלומר בכולנו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, sperial כתב:

סגר בנוסח סין

אתה יכול להפסיק לציין את סין בתור מקום טוב שעושה את העבודה שלו נכונה.

*הרי משם הגיעה הרעה

בכל מקרה מק"ס, עושים דיכוי והשמדה של עם.

https://he.wikipedia.org/wiki/דיכוי_העם_האויגורי

• רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, פינדר כתב:

כן זכרתי טוב:

"צאן לטבח" לא פחות.

כמו אישה אתה מתווכח

• מצחיק 4

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 13 דקות, sperial כתב:

מבחינת סגר - אפשר שאיחרנו את הרכבת. הרי לא יהיה כאן סגר בנוסח סין

אם יעשו פה כמו בסין זה לא שאיחרנו את הרכבת, זה שירדנו מהרציף לפסים והרכבת עשתה רוורס ודרסה אותנו. סגרים ומגבלות מלא החופן ובסוף אנשים לא יוכלו להתפרנס, ילדים לא יכולים ללמוד, הכל נתקע והחובות נצברים. 

בסוף הכל יקום ויפול על אחריות אישית של הציבור ולא על הגחמות של חברים שלך במשרד הבריאות. 

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • רעיון טוב! 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, פינדר כתב:

כן זכרתי טוב:

"צאן לטבח" לא פחות.

עזוב מה אתה מתדיין איתו בכלל, אני זוכר שהוא בכה שלא נותנים לו לטוס "כי הוא רגיל לטוס 4 פעמים בשנה" או משהו כזה ועל הזין שלו המצב בעולם, וגם משרשורים אחרים שלו מתקבלת תמונה די ברורה, לא סתם כתב מה שכתב עכשיו

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, Mech Morphix כתב:

כמו אישה אתה מתווכח

זו הצרה שלי בחיים, יש לי זיכרון טוב לדברים בלתי שימושיים בעליל.

בויכוחים עם אשתי אני זה שמצטט לה דברים שהיא מזמן שכחה (לא מומלץ!!).

• מצחיק 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, Mech Morphix כתב:

כמו אישה אתה מתווכח

screenshot-www_mako_co.il-2022_01.12-11_30_53.png.52aa41990f188e6fe9fc11ac00c000bd.png

• אהבתי 1
  • מצחיק 5
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, פינדר כתב:

כן זכרתי טוב:

"צאן לטבח" לא פחות.

אני עומד מאחרי זה לחלוטין. לכו להתחסן ומי שעדיין מפחד שיסגור את עצמו בבית במקום לסגור גם אותי וגם אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

@פינדר

ורק כדי לסגור מעגל - הנה אגואיזם קיצוני לצד השני, מאדם שמציע סגרים כל שלושה חודשים פה בערך, כי מבחינתו כולנו יכולים ללכת ללשכת התעסוקה מחר בבוקר. וזה ברמה כזו שכבר פעם שניה בשבוע הוא מציע את סין כמודל לחיקוי (ואני אפילו כבר לא מדבר על זה שהרעיון הזה לא מוצע ברצינות על ידי אף איש מקצוע מהתחום). 

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק שעדיין מדברים על מסעדנים

מגיע אלי חבר מחו"ל, אני צריך להזמין לנו  מקום ל POP AND POPE,

בדרך לא דרך הצלחתי להשיג מעכשיו לעכשיו מקום ל 21:30

אבל- יש בעיה  להכניס את הילדים של אחד החברים, כי בערב הכניסה למבוגרים בלבד

אתם באמת חושבים שאם ענף המסעדנות היה על סף פשיטת רגל, היו עושים לי בעיה להביא ילדים ?

אם מקום כמו פופ אנד פופ מלא עד אפס מקום , ולא מדובר במקום זול

אני בטוח שגם החומוס של ההזויה ההיא עובד מספיק טוב.

ואם הוא לא עובד, אז שתתחיל לטעום את החומוס שלה ולבדוק מה יש לתקן. אבל זה לא קשור לקורונה.

מזכיר לי שתבעתי לקוחה שהתחתנה ביוני והיא אומרת לשופט "התחתנתי בתקופת קורונה"

מה קורונה ? הכל היה פתוח והכל עבד כרגיל. סתמי

ובאמת

נמאס לראות את ההוא מהזאפה בוכה

וגם את הבעלים של סינמה  סיטי

ועוד אנשים אחרים

זה לא עושה טוב לאף אחד. בטח לא לעצמאים שבאמת נפגעים מהמצב. מרגישים שצוחקים עלינו

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, sperial כתב:

ובכל זאת, נראה שיש לעשות איזה פעולות לצורך "שיטוח העקומה". תחשוב על מערכת הרפואה הקהילתית שצריכה להתמודד עם למעלה מ-40,000 מאומתים חדשים ביום, שלא לדבר על המאושפזים - כאשר על כל הצרות יש בערך 5000 אנשי צוות רפואי מאומתים או בבידוד. אז נכון שחלק מהעבודה נעשית היום באופן ממוכן, ועדיין זה עומס,שפוגע בפעילויות אחרות של מערכת הבריאות, כלומר בכולנו.

יש פעולה אחת שתשטח את העקומה בלי מאמץ.
מפסיקים לאתר מאומתים.
מפסיקים לספור חולים.
מפסיקים לספור מחוסנים.
מפסיקים לעשות כותרות.
לקצר את הבידוד למינימום, ולאפשר לצוותים רפאויים חיוניים לעבוד גם אחרי 3 ימי בידוד או אפס.

לאחר יום העקומה תעלם מן העולם.
זהו לשנות תקליט. עד לא מזמן בכל חורף זקנים היו זרוקים במסדרונות בגלל שפעת. בכל חורף קיבלנו על זה בדיוק כתבה אחת בכל אחד מערוצי הטלוויזיה וזהו כאילו שהבעיה לא קיימת.
זה גם המצב עכשיו...

מי שמחוסן זה בשבילו שפעת, בקושי (כן כן לונג קוביד בלה בלה בלה).
מי שלא מחוסן לא מעניין.
מי שמגיע לבית חולים שיקח בחשבון שהצוות הרפואי עלול להיות עם קורונה, כי העולם חייב להמשיך להתנהל.
אם הוא הגיע לבית חולים לא מחוסן ולא בגלל קורונה - זה בעיה שלו אם הוא נדבק! כמו מיליון ואחד ווירוסים וחיידקים עמידים לאנטיביוטיקה שנמצאים בבית החולים ומחסלים אנשים כל הזמן בלי שלאף אחד אכפת.
אם הוא הגיע לבית חולים מחוסן ולא בגלל קורונה כנראה שלא יקרה לו כלום אם הוא ידבק, ואם כן אז לחזור למשפט הקודם.
אם הוא הגיע לבית חולים בגלל קורונה זה כלל לא משנה אם לצוות הרפואי יש קורונה או אין, זה רק משנה בשבילו אם הוא התחסן, כי אם לא יש לו יותר סיכוי למות, אבל שוב זה לא צריך לעניין אף אחד.

בקיצור להחליף תקליט. אין עקומה. להתקדם.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, farkash7 כתב:

מי שמחוסן זה בשבילו שפעת, בקושי (כן כן לונג קוביד בלה בלה בלה).

עם רוב מה שכתבת אני מסכים, עם זה פחות

יש לי חבר מחוסן שחלה וקיבל חום והיה מרותק למיטה

נכון שהוא לא מת והיום הוא סבבה(הוא לא בסדר כי עדיין עייפות והכל)

לא כולם מקבלים נזלת וביי

ועדיין אני חושב שצריך להפסיק עם הטירוף הזה

המדינה צריכה להמשיך לבודד את הלא מחוסנים, 

וכל השאר- מי שרוצה להשמר יותר שישים  2 מסכות ולא יתערבב עם כולם

מאוד פשוט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגני, נדמה לי שזכרונך מטעה אותך. בשנה האחרונה (פלוס מינוס) לא תמצא בהודעות שלי הצעות לסגרים. כן להגבלות התקהלות. מה לעשות, אנחנו חיים בתקופה מאתגרת. אז כמו שהעגלונים ומוכרי הקרח והנפט לחימום היו צריכים להמציא עצמם מחדש כנראה שגם כעת יש ענפים שיצטרכו להסתגל. 

ובצד האופטימי, ההסתגרות לא תוכל להמשך, ואם קצב יצירת הווריאנטים יירגע ולוירוס יהיו פחות קלפים בשרוול. אני מאמין שלקרדיט שיש לי באלעל יהיה שימוש.

פרקש, אני חוזר. הסיסמה של להפסיק בדיקות, או, בעברית פשוטה, לטמון את הראש בחול, לא רלוונטית בשלב זה, אלא אם אתה מוכן לוותר על קבלת טיפול רפואי. וגם התפיסה הזו של מאושפזים "עם קורונה" מטעה מאוד, כי הקורונה גורמת להדרדרות של חולים שבלעדיה היו מחלימים בקלות ואתה התאוששותם מתמשכת, אם הם לא מתים. ותאמין לי שאתה לא רוצה להגיע לבית החולים בגלל רגל שבורה ולצאת במצב אופקי רגוע כי חטפת דלתא (חיה ובועטת) או סתם כי אתה באחוזים שהחיסון לא תפס, או כי הרופא שהיה אמור לנתח אותך נדבק. וזה שמישהו לא התחסן זו לא רק בעיה שלו, אלא של כל הסביבה שלו, כי הוא מדביק. 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, Transporter כתב:

יש לי חבר מחוסן שחלה וקיבל חום והיה מרותק למיטה

נכון שהוא לא מת והיום הוא סבבה(הוא לא בסדר כי עדיין עייפות והכל)

לא מעט אנשים חוטפים שפעת קשה ולא יוצאים מהמיטה שלושה ימים ולעיתים יותר, זה פשוט לא מעניין אף אחד ולא מדברים על זה.
על אנשים מתים מדברים, לא בדקתי האם יש תמותה עודפת מאז מבצע החיסונים, אני אסתכן ואגיד שאין וזו השורה התחתונה.

ספריאל אם אני מחוסן ומגיע לבית חולים אני לא רואה איך הסיכון שלי לצאת משם עם ווירוס קטלני הורע. כתבתי - בבית חולים יש שלל ווירוסים וחיידקים מסוכנים. היו לפני הקורונה ויהיו אחרי. הקורונה היא הצרה האחרונה שלי בתור מחוסן, גם אם זה דלתא, אומיקרון או אפסילון או כל אות שקרית אחרת. כל עוד החיסון יעיל במניעת מחלה קשה זה לא מעניין.
בתי חולים מחסלים אנשים מבוגרים על ימין ועל שמאל גם בלי קורונה. כל בנאדם זקן רביעי שנכנס לשם על שיעול יוצא משם בארון קבורה (אני מגזים בכוונה אבל זה מאוד נפוץ), כי הוא נדבק באיזה זיהום קטלני. מספיק להפחיד אותנו.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...