Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסוי חיצוני לרכב

פוסטים מומלצים

מי שרוצה להשחיט - ישחיט. עם כיסוי או בלעדיו.

הכיסוי מגן על הרכב, על הצבע שלו, וגם מרחיק סקרנים.

אפשר לקשור את הכיסוי ולתפוס אותו, גם אם מנסים להרים זה לא ממש פשוט...

אלא אם תתחיל להתכופף מתחת לרכב ולחפש את הסגירות שלו...

ומי שכבר מתכופף מתחת לרכב שלך... מול זה כבר אין לך מה לעשות.

אנשים נורמליים, לא וונדליסטים יימח שמם ושם זכרם, לא ירימו לך כיסוי בחיים.

אבל אותם אנשים כן יגעו לך ברכב, יישענו עליו, "בלי לשים לב".

כיסוי מונע את זה.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיסוי של 'הדר רוזן' איננו אטום לאור. תתבונן דרכו מול מקור אור חזק ותראה עד כמה שהוא אוורירי. ברכבי הקודם היה לי כיסוי של 'רפיד' הכיסוי הזה התפורר אחרי שימוש ששקול לשתי עונות מקסימום - לפי מיטב הבנתי - ה'רפיד וה'הדר רוזן' באיכות דומה.

לגבי הגיזרה של הכיסוי של פוגל - יתכן שאתה צודק. הכיסוי הזה מצוין למכונית הנמוכה שאני נוהג בה (מגיע בדיוק לתחתית הדלתות). לרכב גבוה זו יכולה להיות בעיה.

אתה מוזמן לבוא לבדוק את הכיסוי רפיד שיש לי, כבר 3 שנים לפחות, עבר שטיפה ועדיין הכל שלם ומתפקד כמו חדש.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיסוי של 'הדר רוזן' איננו אטום לאור. תתבונן דרכו מול מקור אור חזק ותראה עד כמה שהוא אוורירי. ברכבי הקודם היה לי כיסוי של 'רפיד' הכיסוי הזה התפורר אחרי שימוש ששקול לשתי עונות מקסימום - לפי מיטב הבנתי - ה'רפיד וה'הדר רוזן' באיכות דומה.

לגבי הגיזרה של הכיסוי של פוגל - יתכן שאתה צודק. הכיסוי הזה מצוין למכונית הנמוכה שאני נוהג בה (מגיע בדיוק לתחתית הדלתות). לרכב גבוה זו יכולה להיות בעיה.

זה לא מה שמחפשים? שהכיסוי "ינשום"? תוך כדי הצלה על הרכב כמובן.

גבוה זה יחסי, מדובר בפיאט פונטו. איזה מן חברה זו שהכיסוי שלה לא מסוגל לכסות סופרמיני מן השורה?

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוזמן לבוא לבדוק את הכיסוי רפיד שיש לי, כבר 3 שנים לפחות, עבר שטיפה ועדיין הכל שלם ומתפקד כמו חדש.

מצטרף.

גם לי יש את הכיסוי של רפיד, 4 שנים, והוא עובר כביסה כל שבועיים כמעט.

מתפורר מזה הוא לא.

והוא אוורירי ונושם, אבל מצד שני הוא כן אוטם את האור בצורה מספקת.

רק מה, הוא מאוד פשוט ללא כיסים למראות וללא שום חלונות או פתחים.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיסוי hammer של הדר רוזן יכול להיות הרבה יותר טוב, במיוחד איכות התפירה.

אצלי הרכב מכוסה תמיד, אבל אני לא נוסע איתו כל יום, ככה שהחיים שלו דיי קלים, הוא פשוט יושב על האוטו 90 אחוז מחייו.

אצלי מהר מאוד התפרקו התפישות של הרצועות השחורות שאמורות להחזיק את הכיסוי מתחת לרכב. אחת מהן נפרמה בשני הצדדים ונפלה, השניה רק בצד אחד.

בנוסף עך כך גם התפירה של לולאת האבטחה של הבגאז' לא שרדה הרבה יותר מחצי שנה.

יש מוצלחים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני ישאל שוב בקשר לכיסוי בד העבה הזה עם המספר מוטבע על הכיסוי איך בוא בתור כיסוי ? אני מכסה את הרכב זמני עם הכיסוי של אבא שלי ביינתיים (כיסוי מבד כמו הנ'ל ) .

יש יתרון לכיסוי הישן עם המספר המוטבע, אם יש עליו מספר מוטבע של רכב מלפני 10~ שנים, סביר שאף אחד לא יתעניין בו יותר מידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהטיגרה הייתה אצלי תמיד הייתי מכסה אותה עם סוגרים מתחת לרכב ומכניס את הכיסוי לבגאז', לפחות פעמיים בשבוע חצי מהכיסוי היה על הרצפה, ולא פעם מצאתי שריטות חדשות.

אני לא אומר שאם לא היה כיסוי היו פחות שריטות, אבל לדעתי זה לא מרחיק אותם, אם רוצים לפגוע לך באוטו הם יעשו זאת עם או בלי כיסוי.

וזה שזה עם כיסוי ימשוך ילדים קטנים וונדליסטים להרים לראות מה מתחת לכיסוי, וזה סתם מעלה את הנרבים לראות על הבוקר שהרימו לך את הכיסוי.

אם הסיבה שרוצים לקנות כיסוי זה כדי למנוע מונדליסטים לגעת לך ברכב זו סיבה מטומטמת.

הסיבה היחידה שאני קניתי וקונה כיסויי רכב זה כדי לשמור על הצבע של האוטו, ולשמור על האוטו ממכות חניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

....

אם הסיבה שרוצים לקנות כיסוי זה כדי למנוע מונדליסטים לגעת לך ברכב זו סיבה מטומטמת.

הסיבה היחידה שאני קניתי וקונה כיסויי רכב זה כדי לשמור על הצבע של האוטו, ולשמור על האוטו ממכות חניה.

איך בד בעובי של מילימטר שומר על הרכב ממכות חניה? :roll:

בעבר: יאריס TS , פולו GTI , לאון 4 20VT , קליאו ספורט MK1.

היום​: טסים לחו"ל כדי "לנהוג" מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק - מה עושים בעלי הטרנספורטרים והרכבים הגדולים מאוד האחרים? (מוניות גדולות וכו'...)?

לכל המעוניין! אני בונה מאגר מערכות סאונד לרכב. המאגר יהיה מוכן תוך כמה שבועות ספורים (הוא שליש מוכן...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמצאים בבעיה.

אני מכיר בעלי רכבים כאלה שמכסים אותם.

הפתרון היחיד שאני מכיר הוא תפירת כיסוי יעודי.

בעבר: יאריס TS , פולו GTI , לאון 4 20VT , קליאו ספורט MK1.

היום​: טסים לחו"ל כדי "לנהוג" מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיוני האישי מלמד שה'רפיד' לא מחזיק כ"כ הרבה והוא פשוט מתפורר.

אולי יש לך דגם טורבו / פרימיום של הכיסוי ? :wink:

הבד של הפוגל אטום לאור הרבה יותר ומצד שני הוא גם נושם, לדעתי הוא עדיף בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לסיכום, מה עדיף והכי טוב ?

דוד פוגל, rapid או silvertech ??

תודה

נדב

נדב - [email protected]

למכירה אוסף ענקי של דגמי מכוניות - *52 דגמים*

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1730383#post1730383

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

שלום לכולם..

הפרסי מיצחק שדה בתל אביב -קניתי את הכסוי הזה אצלו.לפי איזה חודשיים.

ביום שישי בלילה ירד גשם אימים והפלימות למרות שהיתה מכוסה בכסוי הזה נרטבה לגמרי.

אז מה עושים-להוריד את הכיסוי בזמן שיורד גשם או להזמין כיסוי אחר, אטום למים.

אודה לתשובת יודעי דבר

בתודה, בשם הועד וההנהלה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...