Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסוי חיצוני לרכב

פוסטים מומלצים

בתאריך 4.9.2020 בשעה 20:29, FARM כתב:

באליאקספרס אפשר למצוא כיסויים ב 70-80 ש'ח כולל משלוח. שעב לב למידות.
ברגע שמגיע לך משלוח מאליאקספרס ואתה רואה שהוא מתאים לך, תזמין מיד עוד אחד. כי כמו שכתבתי, הם נוטים להגנב או להתפורר/ להקרע אחרי כמה חודשים בשמש.

בדקתי בעלי המחיר נע בערך 150 שקל למידה שלי, בארץ מוכרים כיסויים של הדר רוזן וחברות מתחרות ב200 שקל, אז איך זה בדיוק משתלם להזמין אני מעדיף לשלם 50 ולקנות חברה שאני מכיר מאשר סינית, האם יש לך הסבר לזה?

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבסוף מצאתי כיסוי לרכב באזור ה90 ש"ח הוא כבר הוזמן לפני שבוע בערך ואני מקווה שקלעתי למידות של הרכב שלי, בכל מקרה אתן לו חוות דעת קטנה מתי שאגיע אליי.

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 9.8.2020 בשעה 06:31, Adani כתב:

שלום לכולם,

אני רכשתי כיסוי hammer של הדר רוזן ב230 בערך ואני מרוצה מאוד.

הוא עבה ואיכותי, יש לו חורי איוורור (זה חשוב) ויחסית נוח לשים אותו. 

אני משתמש בכיסוי בימים שאני לא נוסע ברכב, החיסרון היחיד הוא שזה מושך מבטים. לפני שבועיים אנשים רעים שפכו לי קפה ישר לתוך החורי איוורור של הכיסוי, למזלי שמתי אוטם צבע לפני וזה ירד יחסית בקלות. 

מעדכן לגבי זה:

הכיסוי עצמו איכותי - הוא חזק, לא נאכל מהשמש ולא ״מתרגש״ מלכלוך או מקקי של ציפורים, הוא מעולה.

הגומי מתחת לרכב לא מחזיק מספיק טוב לבד (אולי רק ברכב שלי, לא יודע), אז יש חבל עם קליפסים שנתפסים על הגאנט.

הבעיה היא שהקליפסים האלה מפלסטיק והם נאכלים וכל הזמן נשברים. אי אפשר לשים משהו מתכתי במקום כי זה ישרוט את הג׳אנט ולהחליף כל הזמן קליפסים כאלה זה מייאש.

מי שמתכנן לקנות שיקח בחשבון, אני הפסקתי להשתמש בגלל זה.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התעמקתי בכל 31 העמודים אבל חייב לציין לטובה את FOGEL. לא יודע אם הופיע פה כבר, אם כן, סליחה.

קניתי בעבר מאיביי כיסוי שהחזיק 8 ימים כמו נס חנוכה ואז נקרע לגזרים.

FOGEL החזיק לי 6 שנים (וגם אז נקרע בגלל טעות שלי).

http://www.fogel.co.il/he

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

היי

אני לפעמים מחנה את האוטו במקום שהוא מתחת לעצים אז חשבתי לקנות כיסוי לאוטו בשביל שקקי של ציפורים וכל מיני דברים שנופלים מהעץ לא ילכלכו את האוטו.

פעם הייתי רואה הרבה רכבים שמכסים את האוטו עם כיסוי, אבל היום זה נראה שזה הרבה פחות נפוץ, יש לזה סיבה?

אני רוצה לקנות אחד כזה: 

https://www.al-galgalim.co.il/catalog.php?id=4089

זה יכול להתאים למאזדה 3? 

ואמרו לי שכיסוי יכול לשרוט את האוטו זה נכון? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה שכיסויים פחות נפוצים נובעים מכמה סיבות.

ראשית כל יש היום ציפויים שמגנים על הצבע כמעט באופן מוחלט. מודעות לשריטות שהכיסוי יוצר מעל הצבע

בניית גגונים מעל הרכב (כמו מטרייה גדולה) יש גם סוככים שלא נראה לי שיישארו מעל הרכב כמה שעות.

תוסיף חוסר נוחות להלביש כל יום את הכיסוי (עשיתי את זה שנים,  מסורבל) ולהוריד ולקפל שוב.

מציעה לך לחפש חנייה אחרת רחוקה מעצים, במידה וזה מתאפשר. אם אין ברירה, רכוש כיסוי יותר איכותי ממה שהעלית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

מקפיץ ומשתף

המזדה עם אנדר קאבר

הפיג'ו עם הדר רוזן סופרים שעולה שליש

התוצאות זהות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...