Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסוי חיצוני לרכב

פוסטים מומלצים

לי יש כבר חצי שנה כיסוי דו שכבתי מצויין , עם גומי חזק שמחזיק מצויין, בנוסף יש טבעות בצד התחתון במרכז הרכב דרכן השחלתי מותחן גומי שעובר תחת הרכב ומחזיק את הכיסוי צמוד ולא מאפשר לו  להתעופף.  הרכב שלי מכוסה (אחרי שטיפה ודיטיילינג 🙂 קל מאז יום חמישי אחר הצהריים. 

https://www.alexsander.co.il/cat/204?pm6=7264&minPriceVal=119&maxPriceVal=590

כזה 

image.png.12598886f3f2afb4a81d0ce37e888868.png

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

היי,

עקב הקיץ שמתקרב ובא והחום בארץ, הרבה אבק ולכלוך שעף בעיר, הרכב שלי לרוב לא נשאר נקי,

אני מחפש כיסוי לרכב מומלץ לדעתכם, במחיר שפוי.

אם אפשר אחד שלא יהיה קל לגנוב.

וחשוב מכך, שישב צמוד על הרכב בצורה יפה וישמר עד כמה שאפשר על הצבע והניקיון (ברור לי שאין 100%).

הרכב הוא רכב מיני מסוג קיה פיקנטו.

עריכה אחרונה על ידי ozal5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • חודש מאוחר יותר...

היי חברים.

אני רוצה לרכוש כיסוי חיצוני לרכב מאזדה CX-5 שנת : 2016

כמובן לימי הקיץ , וגם מתאים לחורף, כוונתי שלא יספוג את הגשם. יש דבר כזה?

עוד שאלה האם הכיסוי CX-5 משנת 2016 יכול להתאים גם לרכב החדש 2020 

אשמח לקישורים לחנויות שאפשר לרכוש מהם. משהו לא יקר.

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צהרים טובים 

מחפש כיסוי שיגן בעיקר מפני אבק. 

שהיה קל לשים ולהוריד אותו. לגיפון. 

היה לי את הכיסוי שמוכרים באוטודיפו, לצערי הוא נהרס. וגם הייתה המון התעסקות איתו. 

תודה. 

• מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

התחלתי לעבוד לא מזמן והבנתי שאין לי שימוש כמעט באוטו במהלך השבוע ורק בסופי השבוע אני נוסע עליו.

לכן החלטתי שאני רוצה לקנות לו כיסוי.

בתכל'ס, אני מחפש את הדבר הכי זול שיכול להיות, מצידי משומש, כאילו מה כבר ייתן לי כיסוי יקר?

הזמן שלוקח לשים ולהוריד אותו פחות קריטי לי כי זה יקרה רק פעמיים בשבוע (מוריד בחמישי, שם בראשון).

מה שכן, חשוב לי שהמצלמת דרך שלי (קדמית ובהמשך גם אחורית) תוכל לראות דרך הכיסוי (כנראה שאקנה אחת קדמית ואחורית שמופעלת אוטומטית במקרה של טלטול ברכב)IMG_20200112_122021.thumb.jpg.6c259b1231a7a8ad727d482e21cf620a.jpg. לכן חשוב שיהיה לו איזה חלון שקוף קטן בדיוק איפה שהמצלמה נמצאת (מה שכנראה לא קיים), או שאני אעשה כזה בעצמי אחרי שאני אקנה כיסוי רגיל (גוזר ריבוע קטן מהבד ומחליף אותו בפלסטיק גמיש או ווטאבר).

בקיצור, יש המלצות למשהו זול שיעשה את העבודה?

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היי חברים, 

אז הכותרת דיי אמרה את הכל אך בכל זאת שני דגשים לא מאוד מוגזמים: 

* הגנה מיטבית נגד קרינת UV 

* שתא הנוסעים לא יתחמם מדי 

* עמידות- שלא יעוף מכל משב רוח קטן ושיהיה מוצר שיחזיר לפחות לשנתיים. 

מי שמשתמש בכיסוי לרכב לעתים תכופות יותר ויכול לתת לי המלצות וטיפים מעבר- יתקבל בברכה. 

תודה מראש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

כיסוי לרכב שחונה בחוץ - יעיל? ואיזה מומלץ?

בדקתי את העניין ואני שומע עמדות מנוגדות, חלק אומרים שזה רעיון לא טוב כי בחוץ יש רוחות ופגעים והכיסוי משתפשף ברכב ומדביק עליו לכלוך בעוד אחרים אומרים שזה דווקא מגן על הצבע מפני נזקי השמש וממזהמים אחרים. 

מה בעצם נכון, במידה ויש כוח לזה, האם מומלץ לכסות אותו לדעתכם? 

בנוסף, האם יש חשיבות לסוג הכיסוי כשזה מגיע לשמירה על הרכב? מישהו יכול להמליץ על כיסוי מסויים בטווח מחירים סביר שכדאי לרכוש? 

שלא יהיה יקר מדי כמובן כדי שלא יפתה גנבים. 

תודה לעוזרים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית נגד לשים כיסוי , כי שתשים את הכיסוי אתה תיצור שריטות על הרכב . בגלל האבק שיש על הרכב \ הכיסוי .

לגבי הגנה, אתה יכול ליישם  אוטם צבע \ווקס \ ציפוי ננו , מה שמתאים לך אישית וכלכלית. אני אישית מיישם אוטם צבע אחת ל4-5 חודשים , לדעתי הוא עדיף מהווקס מבחינת ההגנה על הצבע  .  (מזהמים, קרינת שמש וכו')  בנוסף האוטם  מחזיק הרבה יותר זמן מאשר הווקס . 

הווקס לדעתי עדיף לברק מאשר הגנה על הצבע.  באוטם צבע לדעתי חסר קצת ברק, אז אני אישית משתמש בקוויק דיטיילר של סונקס הbsd המפורסם . אני מרוצה ממנו נותן פיניש טוב בסיום השטיפה וברק שקצת מזכיר לי את האפקט של הווקס. לפעמים אני גם משתשמש בווקס נוזלי , אישית אני לא רואה כזה הבדל בברק בין הbsd לווקס הנוזלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אני רכשתי כיסוי hammer של הדר רוזן ב230 בערך ואני מרוצה מאוד.

הוא עבה ואיכותי, יש לו חורי איוורור (זה חשוב) ויחסית נוח לשים אותו. 

אני משתמש בכיסוי בימים שאני לא נוסע ברכב, החיסרון היחיד הוא שזה מושך מבטים. לפני שבועיים אנשים רעים שפכו לי קפה ישר לתוך החורי איוורור של הכיסוי, למזלי שמתי אוטם צבע לפני וזה ירד יחסית בקלות. 

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

מזדה 3 2008

אחרי כל שטיפה אני משקיע יום אחרי בגלל שאני חולה מתחת לעצים של השכנים כל הרכב מלא אבק ופה ושם יש ענפים ולשלשת,

בכל מקרה האם מומלץ לשים כיסוי לרכב לאחר כל שטיפה? אני לא נוסע הרבה עם הרכב ככה שהוא לרוב היה מכוסה, איזה כיסוי רכב מומלץ? אני רק מכיר את הכיסוי של הדר רוזן אבל לא יודע באיזה גודל לקחת אותו והאם יש משהו בשביל כל העונות כולל חורף.

תודה

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזדה 3 2008
אחרי כל שטיפה אני משקיע יום אחרי בגלל שאני חולה מתחת לעצים של השכנים כל הרכב מלא אבק ופה ושם יש ענפים ולשלשת,
בכל מקרה האם מומלץ לשים כיסוי לרכב לאחר כל שטיפה? אני לא נוסע הרבה עם הרכב ככה שהוא לרוב היה מכוסה, איזה כיסוי רכב מומלץ? אני רק מכיר את הכיסוי של הדר רוזן אבל לא יודע באיזה גודל לקחת אותו והאם יש משהו בשביל כל העונות כולל חורף.
תודה
מנסיון רב שנים, אל.תשקיע בכיסוי יקר. השמש החזקה בארץ גורמת לכל הכיסויים להתפורר אחרי עונה-שתיים. בנוסף יש גם מקרים בהם הכיסוי עף ברוח או נגנב. כיסויים מבד יספגו יותר רטיבות בחורף וטל בבוקר. אני ממליץ על הבדים הסינטטים.

לא ממליץ לך לקנות בארץ, כי המחירים יקרים יחסית. פעם אחרונה שבדקתי המחירים נעים בין 199-300. יש לפעמים מבצעים שאפשר למצוא בפחות.
באליאקספרס אפשר למצוא כיסויים ב 70-80 ש'ח כולל משלוח. שעב לב למידות.
ברגע שמגיע לך משלוח מאליאקספרס ואתה רואה שהוא מתאים לך, תזמין מיד עוד אחד. כי כמו שכתבתי, הם נוטים להגנב או להתפורר/ להקרע אחרי כמה חודשים בשמש.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.9.2020 בשעה 17:34, admtaynov13? כתב:

מזדה 3 2008...

בגלל שאני חונה מתחת לעצים של השכנים כל הרכב מלא אבק ופה ושם יש ענפים ולשלשת,

בכל מקרה האם מומלץ לשים כיסוי לרכב לאחר כל שטיפה? אני לא נוסע הרבה עם הרכב ככה שהוא לרוב היה מכוסה

כן, מומלץ לשים כיסוי על הרכב אחרי שטיפה, כשהרכב נקי מאבק, שבמגע עם הכיסוי עלול לגרום לשריטות עדינות. וכן, אם אתה לא נוסע הרבה, אז עדיף שיהיה מכוסה ומוגן מהמפגעים שציינת.

קיבלתי בשבוע שעבר את הכיסוי החמישי שלי, של fogel. זה כיסוי מסין, שהם מייבאים. יש לו רצועה קדמית ואחורית לקשירת הכיסוי, לולאה שננעלת בתוך תא המטען, פתחי אוורור, רוכסן לפתיחת דלת הנהג כשהרכב מכוסה, שבלונה להטבעת מספר הרישוי. יש במרכז הרכב לולאות, שהשחלתי בהן רצועת תריס, להידוק מושלם יותר. הכיסוי "דוחה מים", אבל לא אטום לגמרי למים.

המחיר הכי זול שמצאתי (195 ש"ח) הוא באתר "על גלגלים" עם משלוח חינם בדואר רשום. הגיע תוך שבוע.

לפי המידות על האריזה, גודל C מתאים לרכב שלך.

אני רוצה להאמין שכיסוי ב- 70-80 ש"ח לא יהיה באותה איכות.

20200905_223443.jpg

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...