Jump to content

clubnet

 • פרסום הודעות

  63
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי clubnet

 1. מוזר אני שם מגן לשמשה הקידמית.. הפלסטיק/המפסק כל הבית חדש לגמרי... הרי בינינו מי מתעסק אם הכפתור..? לא נגעתי בו לפחות כ-שנתיים , יש מצב שבגלל שלא הוזזתי את המפסק לפעמים, הוא נתקע? או רק בגלל החום שלנו..? חשבתי על ריסוס ספריי חלודה, מה אתה אומר?
 2. היי חברי הפורום.. רציתי להעביר היום את המתג של האור הפנימי של הרכב, למצב ON אבל משום מה המתג תפוס.. כרגע המתג נמצא באמצע במצב, DOOR איך אני משחרר את המתג בלי לשבור אותו? האמת שלא נגעתי בו מס' שנים מדובר ברכב, מאזדה CX-5 מודל 2016 אשמח את עזרתכם..
 3. היי חברים. אני רוצה לרכוש כיסוי חיצוני לרכב מאזדה CX-5 שנת : 2016 כמובן לימי הקיץ , וגם מתאים לחורף, כוונתי שלא יספוג את הגשם. יש דבר כזה? עוד שאלה האם הכיסוי CX-5 משנת 2016 יכול להתאים גם לרכב החדש 2020 אשמח לקישורים לחנויות שאפשר לרכוש מהם. משהו לא יקר. תודה לעוזרים.
 4. כן ראיתי הקישור היה אחד מתחת לשני, לא שמתי לב..סורי. תגיד יש סרטון כיצד עלי להשתמש עם המוצר? תוכל לצרף לי בבקשה, שוב תודה לך.
 5. יש מוצר שאפשר לרכוש בארץ? אין לי חשבון באייבי, ועד שזה יגיע גם.. איך בכלל משתמשים במוצר הזה, יש סרטון שתוכל לצרף לי. תודה לך
 6. אני קצת חושש להתעסק עם סכין יפני הנקודות ממש קטנות.. אני ינסה מים חמים+מטלית צירפתי תמונה.. המטלתי הזאת טובה? אפשר להכניס קצת סבון נוזלי של כלים?
 7. עם הציפורן יקח מלא זמן אני לא יודע אם זה ירד בכלל..לגבי סכין יפני יווצר שריטות לדעתי. זה נקודות ממש קטנות, הייתי אומר אפילו זעירות.. מה לגבי מים חמים בלבד אם נייר?
 8. היי חברים.. נקיתי את השמשה הקידמית, ולפתע ראיתי נקודות ממש קטנות (של צבע אולי) (שוב אני מדגיש זה אולי צבע, ממש מין גרגירים קטנים מאוד.. ) כי במים הם לא ירדו.. האם קיים איזה תכשיר לניקוי מאוטודיפו שמומלץ? אשמח לקבל תשם+ תמונה של התכשיר.. תודה לעוזרים.
 9. רכב יפה מה הדגם, אמריקאי/או ארופאי. שאלה דרך אגב לגבי הפסים הללו. ראיתי שיש שריטות עליהם, האם אתה מחליף אותם כל פעם בכמה זמן? הפס השמאלי "בדלת האחורית" למה הוא לא ארוך כמו בלדת שליד הנהג. יש מצב שאולי הדלת שתיפתח יכולה כן לגעת בקצה שלא מוגן? ועוד שאלה, נגיד ושמתי פסים שכאלו. הם לא מקלפים את הצבע של האוטו. במקרה שארצה להסיר אותם? תודה על הצילום!
 10. היי,תודה על התמונה! להדביק פס כזה, מכער את הדלת. לא חושב? אתה הדבקת כזה דבר על הרכב שלך?
 11. רשמת לי : לא ממש הבנתי מהו פס ההגנה. מדרגות צד כלשהם ארוכות? תוכל להביא איזה ציור להמחשה שאוכל להבין למה התכוונת. או סרטון אם יש. דרך אגב זה אפשרי להתקין ברכב שלי CX-5 בכלל? ואם כן אצל מי אני יכול לרכוש כזה ידוע לך. אשמח לפרטים תודה לך.
 12. הקטע זה לא הצד האחורי, אלא הדלתות שבצד. כל ה-4 דווקא כל הסיפור(המדרגות) עלה לי בגלל השכן, שנתן לי איזה שריטה.
 13. היי חברים. אתם בטח מכירים, את התופעה של רכב שחונה לידך (בצמוד) ברגע שבעל הרכב השני פותח את הדלת שלו, ואז אתה חוטף שריטה מבעל הרכב שחנה לידך. לפי מה שאמר לי חבר, הבנתי שאם מתקינים מדרגות צד לרכב, נמנעים מפגיעות. הללו. עכשיו יש ברשותי רכב מאזדה 2016 CX-5. יצא לי לראות רכב CX-5 עם מדרגות, אולי אחד 2 ממש בודדים. המדרגה שמורכבת לרכב CX-5 לא ממש בולטת כמו ברכב היונדאי טוסון, שהוא ממש בולט ורחב. אז השאלה היא כזאתי, האם שווה להתקין? מה שגם העלות לא זולה הבנתי. האם זה יעזור לי מפתיחת דלת רשלנית מצד השני? והשאלה השניה יש דרך להתמודד, אם התופעה של דלת מול דלת שחונה לידך? אשמח לעזרה,
 14. היי חברים רציתי לשאול האם קיים חומר שיכול לטשטש שריטות לפגוש אחורי..מפלסטיק? ראיתי את החומר הזה האם הוא יכול לעזור :
 15. בסדר ככה זה שאתה מגיע למוסך, שאתה מביא משהו משלך יגידו לך שזה לא טוב.. לא נורא את הבקבוקים שמרתי לי..לא פתחתי אותם.. אני יכול לשמור אותם לפעם הבאה נכון? ( מחליפים על שנתיים) נ.ב- שאבו את השמן עם צינור מתוך המיכל, ומילאו חדש.. לפעם הבאה אני ידע לומר להם, שאת הנוזל בלמים שלי שישתמשו!!
 16. שלום רב חברים.. ביקרתי במוסך היום, הבאתי מראש חלקים כולל שמנים נוזל בלמים שאני הבאתי הוא פזבו Dot 4 של חברת פז.. המוסך אמר לי שלא משתמשים לרכב בנוזל שאני הבאתי.. והם המוסך משתמשים ע״י היצרכן בנוזל מחברת : DRAULIQUID S DOT4 אני מצרף תמונות שלי, ושל המוצר של המוסך.. מה יותר טוב אמין? האם המוסך דפק אותי? שמעו בכל אופן זה נוזל בלמים, משהו שאני לא רוצה לשחק איתו.. אשמח להסבר שלכם(הבהרה) בנושא זהו הנוזל של המוסך ממנו רכשתי לטיפול http://www.up2me.co.il/v.php?file=51811350.jpeg http://www.up2me.co.il/v.php?file=27732337.jpeg וזה הנוזל שאני הבאתי: http://www.up2me.co.il
 17. שלום חברים.. לחבר שלי יש קיה פיקנטו, אחד הבולמים הקידמי נוזל.. הוא שואל האם אפשר להחליף רק את הבולם הנוזל, או שחייב גם להחליף את הבולם השני(התקין).. אשמח לקבל תשובה.
×
×
 • תוכן חדש...