Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסוי חיצוני לרכב

פוסטים מומלצים

יצא לי לדבר עם אדם שמשווק כיסוי מאוד דומה-Auto tent

והוא אמר לי בכנות יוצאת דופן שיש למוצר שני חסרונות-

1.התיק חשוף לשמש תמידית ופשוט מאבד מהצבע שלו אחרי זמן מה

2.גניבות- יש סיכוי מאוד סביר שייגנבו לך את הכיסוי ע"י חיתוך הרצועות עם התיק,בפעם הראשונה שתחנה בחניון ציבורי וכדומה.

קח בחשבון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה בפרופיל שלי דיון דומה שפתחתי אתמול.

הסתכלתי, ניראה כיסוי מאוד איכותי אבל אני חושב שאוותר עליו גם כי יהיה לי קשה להתמיד להשתמש בו במיוחד שאני ממהר לעבודה איפה שחשוב לי מאוד שהאוטו יהיה מוגן כי הוא עומד בשמש לא מעט שעות בהמלך היום, וגם קצת יקר לדעתי, בכל מקרה תודה רבה.

יצא לי לדבר עם אדם שמשווק כיסוי מאוד דומה-Auto tent

והוא אמר לי בכנות יוצאת דופן שיש למוצר שני חסרונות-

1.התיק חשוף לשמש תמידית ופשוט מאבד מהצבע שלו אחרי זמן מה

2.גניבות- יש סיכוי מאוד סביר שייגנבו לך את הכיסוי ע"י חיתוך הרצועות עם התיק,בפעם הראשונה שתחנה בחניון ציבורי וכדומה.

קח בחשבון...

אחרי חיפוש מאוד קצר באינטרנט גיליתי שזה בדיוק אותו המוצר בשמות שונים.

יש אותו באוטוסטור ב300 ש"ח כאן, הסרטון שם זהה בדיוק לסרטון באתר שאני פרסמתי כאן, רק שהשמיטו ממנו את הקטע שהדובר אמר את השם של המוצר וגם הוא עולה 50 שקל יותר.

בכל מקרה הקטע שיורד הצבע זה מבאס אבל לא כלכך נורא, מה שמטריד אותו זה הקטע שיגנבו לי אותו, ברוב היום אני חונה בעבודה ששם סיכוי קלוש מאוד שמישהו יגנוב אך בלילה אני מחנה בפארק מחוץ לבית ובקלות אנשים יכולים לבוא ולקחת, אני אקח את זה בחשבון, בכל מקרה אם אחליט לקנות אתה חסכת לי 50 שקל, תודה רבה לך :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתכלתי, ניראה כיסוי מאוד איכותי אבל אני חושב שאוותר עליו גם כי יהיה לי קשה להתמיד להשתמש בו במיוחד שאני ממהר לעבודה איפה שחשוב לי מאוד שהאוטו יהיה מוגן כי הוא עומד בשמש לא מעט שעות בהמלך היום, וגם קצת יקר לדעתי, בכל מקרה תודה רבה.

אחרי חיפוש מאוד קצר באינטרנט גיליתי שזה בדיוק אותו המוצר בשמות שונים.

יש אותו באוטוסטור ב300 ש"ח כאן, הסרטון שם זהה בדיוק לסרטון באתר שאני פרסמתי כאן, רק שהשמיטו ממנו את הקטע שהדובר אמר את השם של המוצר וגם הוא עולה 50 שקל יותר.

בכל מקרה הקטע שיורד הצבע זה מבאס אבל לא כלכך נורא, מה שמטריד אותו זה הקטע שיגנבו לי אותו, ברוב היום אני חונה בעבודה ששם סיכוי קלוש מאוד שמישהו יגנוב אך בלילה אני מחנה בפארק מחוץ לבית ובקלות אנשים יכולים לבוא ולקחת, אני אקח את זה בחשבון, בכל מקרה אם אחליט לקנות אתה חסכת לי 50 שקל, תודה רבה לך :)

ההתקנה מאוד פשוטה,אולי בלילה כדאי להוריד ולשים בבגאז'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

הכיסוי חיצוני לרכבי נקרע. חיפוש בגוגל הביא אותי להמלצה שפורסמה פה עוד ב2009- רפד מחיפה.

הלכתי אליו לראות והבד מרגיש ונראה חבל על הזמן- עבה ומכובד, נראה כמו הבד שמכסים איתו את ארון הברית.

בד כותנה, מחירו כ600 שח לפני הנחה. בגלל סיבות טכניות בלבד לא קניתי הכיסוי אותו יום אך אמרתי שישמור לי אותו בצד.

הכיסוי לא עמיד בגשם, ואמרו לי שכיסויים כאלה צריך להוריד בלילה. כלומר כשאני ומשפחתי טסים לחו"ל, יש בעיה- אי אפשר להשאיר הכיסוי על הרכב, או צריך להגיד למישהו שנשאר בארץ שישים ויוריד כיסוי כל יום.

קיימת גם סכנת גניבה לכיסוי כזה יקר, גם אם יהיה מסומן. אבל הרכב יחנה בדרך כלל באזורים עם מצלמות.

האם לקנות הכיסוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, המחיר לא יקר, אם תשווה למחירים בארה"ב תבין שכיסויי איכותי מאוד יעלה למעלה מ$250, אם הוא אינו עמיד לגשם אתה יכול לקנות כיסוי זול מניילון ולעטוף מעליו.

Sent from my Alcatel 6055U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם אתה בנוי להוריד אותו כל לילה ולעיתים אפילו כבר בשעות הערב המוקדמות שכבר מתחילה להצטבר לחות.(נראה לי דיבילי כי כשאני מכסה רכב, אני רוצה שגם בלילה הוא יהיה מכוסה)

הוא אכן יותר בריא לצבע הרכב בגלל שלא יגרור את גרגירי האבק שיהיו על האוטו, אך ההתעסקות איתו נראה לי מיותרת.

הפתרון לדעתי הוא, הכיסוי הרגיל+ לעשות ווקס בתדירות גבוהה ע''מ למזער את נזקי הכיסוי כמו שאמרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או להזמין כיסוי ב$300 ואז אתה מקבל בטנה רכה ועבה, 5 שכבות בידוד ואטימות מלאה.... אבל היי, $300... וזה עדיין לא יקר

Sent from my Alcatel 6055U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיסוי לרכב הוא בית גידול לשריטות בצורת קורי עכביש המכונים "סווירלס". לא מומלץ בכלל.

אני זוכר שקניתי כיסוי לדייהו נובירה ז"ל כשנסעתי לחו"ל במשך שבוע. כשחזרתי פשוט לא הכרתי את הרכב. כולו היה מלא שריטות כאלה שלא ידעתי אז להגדיר. ידעתי רק שזה נראה נורא. באותו יום הכיסוי נזרק לפח ואני למדתי את הלקח שלי.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוכר אומר שזה כיסוי שאפשר להשאיר בלילה על הרכב, ובבוקר הוא מתייבש. הוא כזה עבה שלחות שמצטברת על הרכב לא תפריע לו.

האם זה נכון? כי אם כן אני קונה אותו. אמרתי לו שאבוא אליו בצהריים (אני נוטה להאמין לו), אבל אם מישהו חולק על דבריו וחושב אחרת שיגיב כאן שאספיק לראות זאת בטרם הקנייה.

האם להשאירו בלילה לא יצור חלודה ברכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שקניתי כיסוי לדייהו נובירה ז"ל כשנסעתי לחו"ל במשך שבוע. כשחזרתי פשוט לא הכרתי את הרכב. כולו היה מלא שריטות כאלה שלא ידעתי אז להגדיר. ידעתי רק שזה נראה נורא. באותו יום הכיסוי נזרק לפח ואני למדתי את הלקח שלי.

אז האם כשמשאירים את הרכב 5 ימים בשדה התעופה עדיף לא לכסות כלל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, עדיף לא להתעסק בכלל עם כיסויים.

כדי להימנע מנזקים שמור מרחק סביר של פתיחת דלת מהרכב לידך, והחנה את הרכב במקום מקורה.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...