Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסוי חיצוני לרכב

פוסטים מומלצים

הבעיה שהבניה הצפופה בישראל, בשילוב עם חוסר התרבות המוטורית - גרמה לכך שבתים עם גראז' הם מאוד מאוד נדירים.

בכ"א הבית הבא שלי יהיה עם גראז' או עם חניה מקורה ותחומה, אשתי כבר יודעת שזה תנאי מקדים שכל דבר בלעדיו הוא בגדר deal breaker

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שהבניה הצפופה בישראל, בשילוב עם חוסר התרבות המוטורית - גרמה לכך שבתים עם גראז' הם מאוד מאוד נדירים.

בכ"א הבית הבא שלי יהיה עם גראז' או עם חניה מקורה ותחומה, אשתי כבר יודעת שזה תנאי מקדים שכל דבר בלעדיו הוא בגדר deal breaker

בהצלחה וטוב שהאשה מסכימה לדרישה :)

בעבר מצאתי כיסוי כזה, רך וממש לא שורט אבל כמה זמן יחזיק בלי שמישהו יגנוב אותו? בארץ הכל חופשי לצערנו

Sent from my Note 5 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיסוי שמתאים לשימוש פנימי אולי יגרום פחות נזק אבל לא יחזיק הרבה זמן בשמש.

כדי למזער נזקים אני משתמש באוטם צבע ומשתדל שהרכב יהיה נקי. בכל מקרה הכיסוי זה כדי לשמור על פנים הרכב...

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה לשמור על פנים הרכב, כל עוד אתה מודע ובסדר עם כך שאתה הולך לסוורלל את הצבע.

בכל זאת - אנחנו בפורום דיטיילינג 8)

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיסוי הוא של COVERCRAFT Weathershield HP CAR COVER תיכנסו לסירטונים ביוטיוב ותגידו מה דעתכם עליו.

זהו,הוזמן היום מארה"ב הכיסוי הנ"ל בצבע ב'ז דרך איביי.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

מכירים את החברה הרמאית הזו? חחח. אלה ששולחים חוברות קטנות עם מוצרים שלהם (עם העיתון ישראל היום או ידיעות). עלה לי 40 שח, אמרתי נתחיל מקטן, ונראה אם גונבים. לא נלך ישר על כיסוי של 450 שח. הרכב הרי לא חונה אצלי בחניה פרטית אלא ציבורית בלבד. בכל מקרה...לרכב מסוג מיני או סופר מיני...הם מספקים כיסוי אחיד..וואן סייז פיטס אול. הגודל של הכיסוי שלהם זה, לפי החוברת (לא מדדתי אבל כשאני פורש אותו זה נראה אפילו גדול מזה, כתוב בתגית עליו XXL)...אורך 580 סמ, גובה 120 סמ, רוחב 175...

צריך 2 אנשים לפחות לפרוש כיסוי כזה, וגם אז..הוא כזה ענק שיעוף ברוח. לא שמתי אותו כי לא הצלחתי לבד ולא בא לי ממש לשרוט את כל הגג של הרכב...ואת כל הרכב.

אז קודם כל אזהרה - לא לקנות את הכיסוי המעפן שלהם, אבל ב 40 שח..די היה ברור שהוא יהיה כזה גרוע לא? רק חבל שלא שמתי לב לגודל שהם כותבים שם מראש..כפי שמכיר את חברי הפורום פה, אני יודע שאף אחד ממילא לא יתקרב לכיסוי רכב של 40 שח. חחח

ולשאלה שלי -- האם לדעתכם כיסויי רכב שורטים אותו? או שרק אלו העשויים מניילון מעפן כמו שאני קניתי? אולי כיסויי הבד האיכותיים שורטים הרבה פחחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדיה דיירקט זה אחת מהחברות שיווק הללו שמוכרות מגוון מוצרים במה שנקרא שיווק ישיר. דרך חוברות שהם שולחים בדואר, שמים לך בתיבה, או מצרפים לעיתון מודפס. היו עליהם כתבות בעבר שמכרו לאנשים זקנים ואומללים כל מיני שטויות שלא היו צריכים. אבל אני כולה רציתי לראות מה שווה הכיסוי שלהם ב 40 שח. הבעיה שהוא ענקי רצח. אז באופן כללי אתה אומר שכיסוי לרכב רק גורם שריטות בטווח הארוך ? ומה לגבי השמש הקופחת בארצנו, הצבע לא צריך כיסוי מפניה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפתחו על זה לא מעט שירשורים, הכיסוי לא יגרום לנזק רק אם הרכב נקי קלינית ללא גרגיר אבק אחד אפילו, אחרת הוא מתחיל לשייף לך את הצבע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

שלום לכולם

מחפש כיסוי איכותי לרכב קטן שיחזיק למשך כמה שנים ויספק הגנה טובה מאבק, לכלוך, גשם, שמש, טל וכד'.

אני כמעט בטוח שהיה דיון גדול מאוד בפורום עם המון כיסויים אך אני לא מוצא אותו - אשמח גם לקישור לדיון המדובר (במידה וקיים).

במידה ולא - אשמח להמלצות רלוונטיות. אין לי בעיה להשקיע אם מדובר במוצר איכותי עם קבלות.

הרכב המדובר הוא פיג'ו 208, לכן מאמין שכיסוי קטן מאוד יספיק.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אם לבחור הזה יש כיסוי עבורך, מניסיון הכיסוי מאוד איכותי

עמיד מאוד בשמש ומים לא חודרים בכלל, הצד הפנימי מחומר רך יותר שאינו שורט את הפח והכיסוי "כבד" ואינו מתנפנף ברוח.

www.undercover.co.il

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

בתקופה האחרונה אני חשבתי על לקנות כיסוי לאוטו גם כדי שיתלכלך פחות וגם כדי שיתן הגנה מהשמש (עד כמה שאפשר עם השמש במדינה שלנו).

בהתחלה חשבתי על כיסוי 4 העונות מלא לאוטו אבל לפי דעתי אחרי חודשיים שלוש ימאס לי כל פעם להתחיל לכסות את הרכב במיוחד כשאני נוסע לעבודה ואני די ממהר.

היום קפצה לי מודעה בפייסבוק על כיסוי בשם SILVERCOAT ורציתי לשאול מה אתם חושבים עליו, הנה לינק לאתר של הכיסוי:

http://silvercoat.com/isr#home

יש שמה כיסויים לכל הסוגים של הרכבים, לי יש מאזדה לאנטיס (סדאן) וראיתי בסרטון התקנה של רכבים מסוג סדאן שההתקנה נורא פשוטה.

הכיסוי הזה אמנם לא מכסה 100% את כל הרכב אבל זה עדיף על כלום לפי דעתי,

רציתי גם לשאול האם לדעתכם יש בעיה עם הכיסוי שהוא כאילו מכסה חלקית את האוטו, הכוונה שיש מצב שאחרי שימוש של שנתיים שלוש יהיו הבדלי צבע בין החלקים שהיו מסוכים ובין אלה שחשופים לשמש בגלל השימוש בכיסוי?

ובכללי אשמח אם תסתכלו בסרטון שמסביר את ההתקנה והשימוש ברכב מסוג סדאן ותגידו לי אם זה ניראה לכם בטיחותי ולא משהו שייפול פתאום באמצע הנסיעה?

כתוב שם גם שהספוילר שמתקינים ברכב מסוג סדאן עוזר קצת להנמיך את צריכת הדלק, בכללי אני לא מאמין לזה אבל יכול להיות שיש בזה הגיון כלשהו?

אשמח אם תוכלו לכתוב את דעתכם על הכיסוי ולהגיד לי האם שווה לקנות גם במחיר הזה (350 שקל).

אשמח גם לשמוע על מוצרים לזה ובאם לדעתכם זה יותר טוב מכיסוי 4 העונות מלא לרכב,

תודה ויום טוב :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...