Jump to content

Jeka.E

מובילי הדעה
 • פרסום הודעות

  1,742
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות Jeka.E

 • דירוג
  מוביל דעה
 • תאריך לידה 26/03/1989
 1. תתחדש יופי של בחירה. כיף מאוד! לראות דברים שונים בנוף.
 2. אחלה סקירה סה"כ. חוץ מאולי המשפט של ה FUN שבאמת קראתי כמה פעמים. סה"כ יופי של רכב לדעתי זה בדיוק השילוב המושלם בין רכב שלא מעניש ביום יום ויחד עם זאת נותן תמורה יפה שצריך בטיולים או ימי מסלול. כמו שאומרים אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, תמיד צריך להתפשר איפה שהוא, ובמקרה של ה GTI הפשרה היא הבאלנס.
 3. מוזר אני דווקא מבין טוב מאוד למה הוא מתכוון, זה נורא תלוי מאיזה כיון באה השמש וכאלה זה לא קורה מיד אבל שאתה נופל על הזווית הזאת זה בהחלט רחוק מלהיות נעים. יחד עם זאת אף פעם לא הגעתי למצב שזה מסנוור ברמה מסוכנת או משהוא כזה סה"כ חוסר נעימות מציקה זה הכל.
 4. Jeka.E

  קורס נהיגה מתקדמת

  ממליץ בחום על פילים מ flat out driving.
 5. נשמע טוב, בהחלט שירות מבוקש, בהצלחה!
 6. נראה מעולה, במיוחד הדפיוזר.
 7. Jeka.E

  פ'יגו 3008 מוסך ממולץ?

  שלנו עבר כבר שני טיפולים באשדוד במורשה כולל כניסה אחת בגלל שטות שלנו (נתקע משהוא בתעלה של הכסה..). שירות מעולה, מחירים סבירים.
 8. כנראה יסכלו אותי אבל 100% מימון ולא ממש משנה מה שווי הרכב. ולפני שסוקלים אותי אני יסביר... נניח והרכב שלי עולה 250 אלף ש"ח, ויש לי 250 אלף ש"ח, אני יכל לשים את הכסף הזה ברכב ואז קניתי רכב הוא שלי והשווי שלו יורד...כמובן היתרון שאין ריבית. מצד שני אני יכל לקחת 100% מימון וכמובן לשלם סכום משמעותי כל חודש שיכסה את ירידת הערך+ כדי לא להגיע למצב שאני חייב אחרי מכירת הרכב. הריבית היום נמוכה אני תמיד קיבלתי סדר גודל של פריים + חצי בערך. את ה 250 אלף שיש לי אשקיע במשהוא יחסית בטוח שיביא תצוע יציבה ובכף יכסה המקרה הכי גרוע את עלות הריבית וכמובן ישמור על הכסף שלי, ואם יש קצת זמן וידע כמובן שאפשר להשקיע במטח/מניות ושם כבר אפשר לעשות סכומים יפים.
 9. נשמע לי בהחלט גבוה. הסיבה היחידה שאני יכל לראות (למעט תקלה כמובן) היא נסיעות קצרות בתוך העיר. אני לדוגמא אחרי כמעט 40 אלף ק"מ עומד על ממוצע של 1-16.5 עם רגל די כבדה ולא מעט נסיעות קצרות בתוך העיר. הייתה תקופה שנסעתי בעיקר בין עירוני שם הצריכה הממוצעת הייתה בין 1-20 ל 1-22.
 10. Jeka.E

  מבחן דרך - פיג'ו 308GTi

  סקירה מעולה, מסכים עם רוב הנאמר. שווה גם להתייחס למחיר התחזוקה...
 11. Jeka.E

  מבחן דרך - טויוטה ראב4

  ואו פשוט ואו! אחלה מבחן, ביג לייק לקונספט אהבתי מאוד שונה ומרענן. לגבי הרכב אני חייב להסכים עם פבל
 12. Jeka.E

  קבלת 3008 מהסוכנות

  לפרגן ליבואן זה אחלה שמגיע, אני דווקא בעד. אני פשוט יצאתי מבולבל לגבי מטרת השרשור.
 13. Jeka.E

  קבלת 3008 מהסוכנות

  תתחדשו אחלה בחירה גם לנו יש אחד בבית אומנם דיזל אבל השאר זהה. מה שכן אני בדרך כלל בעד שרשורים של חווית קניה/קבלה וכו.. אבל השרשור הזה פשוט חסר טעם, הדבר היחיד שהצלחתי להבין ממך זה שהנציגה הייתה נחמדה וסובלנית, איך זה אמור לעזור למי שמתלבט ? תהיה ענייני יותר, תאכלס על הרכב אם אתה באמת רוצה לתת חוות דעת עניינית שאולי תעזור למישהו.
 14. גדול! 1 באפריל שמח
 15. Jeka.E

  צמיג חדש עם תאריך ישן

  לא משנה מה לא קונים צמיגים ישנים. בטח ובטח שלא בני 3. באופן אישי הגבול שלי הוא חצי שנה מיום היצור.
×
×
 • Create New...