Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסוי חיצוני לרכב

פוסטים מומלצים

כיסוי לרכב הוא בית גידול לשריטות בצורת קורי עכביש המכונים "סווירלס". לא מומלץ בכלל.

אני זוכר שקניתי כיסוי לדייהו נובירה ז"ל כשנסעתי לחו"ל במשך שבוע. כשחזרתי פשוט לא הכרתי את הרכב. כולו היה מלא שריטות כאלה שלא ידעתי אז להגדיר. ידעתי רק שזה נראה נורא. באותו יום הכיסוי נזרק לפח ואני למדתי את הלקח שלי.

מעניין מאוד מה שאתה אומר...

על איזה כיסוי מדובר?

אם על משהו זול מניילון אז כמובן

הרכב אצלי מכוסה לאורך כל השבוע וננהג רק בסופש

אין שום אפקט של שריטות על הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה כיסוי בד עבה, לא ניילון.

הרכב שלי חונה תמיד באיזורים שטופי שמש, שטיפה מידי שבוע ווקס מידי פעם (חודש חודשיים) שומרים על הרכב מנזקים כלשהם.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
אין לי חניה מקורה והאוטו עומד כמעט תמיד בלית ברירה באזורים שטופי שמש. חייב כיסוי.

קניתי את הכיסוי ההוא מכותנה.

מה ההתרשמות שלך לאחר חודש? אפשר כמה תמונות?

Sent from my SM-N910T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עד היום הרכב עמד בחנייה תת קרקעית ולא נחשף לגשם ולשמש

בעקבות מעבר דירה אני מחפש פיתרון לגשם הרכב יחנה בחוץ.

האם יש כיסוי איכותי שימנע מעבר של מים על הפח, הרכב כמובן לא נוסע כל יום כך שמעט סירבול ומשקל לא יהוו בעייה

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את אלעד 050-8334045 שהיה מגיע למפגשים בנוקיה. הכיסויים היקרים יותר שלו עמידים בגשם.

הוא אמנם בשליחות בחו"ל אבל אני שלחתי לו SMS והוא חזר אליי, שאל על סוג הרכב והגודל שלו והציע לי כיסוי מתאים, העברתי לו כסף בהעברה בנקאית והכיסוי נשלח אליי בדואר שליחים והגיע כעבור 3 ימים.

זה כבר הכיסוי השלישי שלי אצלו (3 רכבים שונים) וכולם עדיין במצב כמו חדש, כאשר הכיסוי הכי ישן הוא כבר בן 4 שנים והרכב עומד בחוץ.

Jeep CJ7 Laredo 1982

Suzuki GSXR750 1987

Yamaha Vmax1200 1986

Harley Davidson Sportster XLH 1200 1989

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את אלעד 050-8334045 שהיה מגיע למפגשים בנוקיה. הכיסויים היקרים יותר שלו עמידים בגשם.

הוא אמנם בשליחות בחו"ל אבל אני שלחתי לו SMS והוא חזר אליי, שאל על סוג הרכב והגודל שלו והציע לי כיסוי מתאים, העברתי לו כסף בהעברה בנקאית והכיסוי נשלח אליי בדואר שליחים והגיע כעבור 3 ימים.

זה כבר הכיסוי השלישי שלי אצלו (3 רכבים שונים) וכולם עדיין במצב כמו חדש, כאשר הכיסוי הכי ישן הוא כבר בן 4 שנים והרכב עומד בחוץ.

גם ממליץ על הבחור ועל הכיסוי.

מאוד איכותי

ונותן גם פתרון לגשם...

רק לשים לב שברוחות כל כיסוי זז אפילו מעט ועלול להשאיר סווירלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לחיפוש , מצבי דומה, הרכב חונה בחוץ חשוף לשמש ולחרא של צפורים.

עד עכשיו אני עדיין משתמש בכיסוי שקניתי באוטו דיפו לפני כמה שנים והוא כבר בלוי ומתחיל להיקרע. הבעיה עם כיסוי מסוגו היא שהוא לא מתוח על הרכב.

מישהו יכול להמליץ על מקום שאפשר למדוד את מידת ההתאמה לרכב- סיאט לאון 3 דלתות, הרכב קצר ממרבית ההאץ' בק 4.25 פגוש לפגוש, מרבית הכיסויים במידות +S או B רפויים על הרכב ונוטים להתעופף ברוח הכי קלה. הקשירות עוזרות אבל אבק נכנס מלמטה.

תודה לעוזרים :)

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה עושים?

אני כבר 3 שבועות עם רכב כמעט חדש מהניילון מכוסה תחת כיפת השמיים עם כיסוי ניילון של אוטודיפו יחסית רפוי שעשה את העבודה במקרים כאלה.

יש לי עוד חודש לפחות של להעמיד אותה תחת כיפת השמיים ללא נהיגה חוץ מהסיבוב סביב לבלוק מידי שבועיים.

הבהלתם אותי עם הסווארלים. עשיתי ווקס ושטפתי ממש יום טרם הכיסוי.

סוורלים מהכיסוי או חודש של שמש ישירה וצואה של עטלפים וציפורים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתלבט. הרכב שלי חונה 24/7 תחת כיפת השמיים ללא טיפת צל. אני שומר עליו מאוד נקי ושוקל שימוש קבוע בכיסוי. האם ניתן להשיג משהו סביר באוטו דיפו "4 עונות" בסביבות ה200 ש"ח כולל ביטנה כדי לצמצם שריטות? (אני צריך מידה s).

מה עדיף? לכסות או 24/7/365 תחת כיפת השמיים? אני מיישם אוטם צבע איכותי באופן קבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

חברים יקרים, כיוון שיש לי אוטו חדש (לאון 1.4 ידנית כסופה 3 דלתות) וכיסוי של HR עולה בהום סנטר באיזור ה 400 שקל, תהיתי אם יש תחלופה זולה שתעשה בול את אותה העבודה באיביי. אשמח להמלצות :)

פיג׳ו 307 XSI 2.0 2004 אוטומט

איביזה 2014 1.2 FR ידנית

LEON FR 2017' 150HP 1.4T ידנית

ספורטג׳ דיזל אורבן 2019 מליסינג 🥲

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • חודש מאוחר יותר...

שלום לכם

ברשותי הונדה סיוויק האצבק ובדיוק היום ניקיתי את הרכב , ומחר בבוקר יתחיל טיפטוף אחרון של החורף

מחפש עכשיו כיסוי איכותי שכמובן יהיה עמיד לקיץ שמגיע עלינו לטובה , וכמובן בימים הסוערים של החורף , מחפש אחד באמת איכותי , לא להחליף כל שנה

תודה רבה על העזרה

אני בטוח שאשכול זה יהיה מועיל לכולם :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...