Jump to content

shlomub

 • הודעות

  1,845
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של shlomub

נהג שודים מדופלם

נהג שודים מדופלם (7/14)

18

מוניטין

 1. לכו נסו להשיג cx-5? הרכב הזה זמין באספקה מיידית, ב-0 ק"מ תקבל מהיום למחר.
 2. אם אתה רוצה לקנות רכב בתקופה הקרובה, ממליץ לך לא לקנות "במבצע", כי מי שקנה במחיר מלא תמיד יהיה לפניך בתור ומספר הרכבים שמגיעים קטן ממספר ההזמנות.
 3. בחודשיים ושבוע שיש עד סוף השנה בטוח ימסרו יותר מ-14 אלף רכבים
 4. בניגוד לרוב היבואנים, למאזדה אין כמעט בעיות מלאי, היצרן שולח להם כמה שהם מבקשים. אבל במקום לנצל את המצב ולתמחר אגרסיבית כדי לשבור את השוק, דלק מוטורס מעדיפים לשחרר למגרשים בהנחות ענק, העיקר לא לפגוע במחיר המחירון. כמו שאמרו כאן, במאזדה לא תקבלו אפילו שקל הנחה, ההנחה תהיה רק באבזור כדוגמת חיישני רוורס, אבל רכב מודל 2021 אמור להגיע עם זה כבר מהיצרן. אבל אם אתה מגרש, ואני אפילו לא מדבר על חברות ליסינג, אלר סתם מגרש, תוכל למכור ב-0 ק"מ ב-15K הנחה. אכן גועל נפש. בנוסף חברים, מה לעשות שה CX-30 הוא דגם שלא ממש מתאים לקהל הישראלי. נמוך מידי בשביל להחשב ג'יפון, אבל עדיין יקר ממאזדה 3 שגם ככה סובלת מתמחור יתר, מולטימדיה מקורית ללא מסך מגע (!), שיש הרבה אנשים שפוסלים את הרכב רק מהסיבה הזאת וצריכת דלק ממש גבוהה לפי הדיווחים בפורום שלהם בפייסבוק.
 5. לא רק נותני שירות. שמתם לב שכל אולמות התצוגה של יבואני הרכב פתוחים כל יום עד 18 ובשישי עד 13?
 6. הרווח הגולמי הוא 30K לפראיירים שמשלמים את המחיר המלא. אבל מה עם הפריווליגים מ-"חבר"? גם עליהם צריך להרוויח ואיך חברות הליסינג ימכרו ב-0 ק"מ ועדיין יגזרו קופון? ליבואן אין ברירה אלא לקחת מקדם גבוה מראש כדי שיכול להרוויח טוב גם על המיוחסים.
 7. אין ברמת הגימור השניה שום תוספת שמצדיקה להוסיף 35K על הדגם הבסיסי. אולי מישהו מסקודה שגולש פה יוכל לדווח מההזמנות עד כה, כמה אחוזים היו על הדגם הבסיסי לופט. מהמר על 90 לפחות.
 8. מהכתבה משתמע שיש עדיפות לחברות ליסינג/השכרה על פני הלקוח הפרטי כי הם קונים בכמויות גדולות וזה בפירוש לא נכון. זה היה נכון עד המשבר. עכשיו יש עדיפות למי שמשלם את המחיר המלא של הרכב, וזאת כיוון שהיבואנים יודעים שכל מלאי שישיגו הם יצליחו למכור, ואנשים מחכים בתור. אני מתייחס כמובן רק לרכבים עם בעיות אספקה.
 9. נכון. נציג של סקודה ששאלתי אותו באולם התצוגה אמר זאת בפירוש. יש פתחי מיזוג, אין בקרת אקלים - כלומר לא ניתן לכוון את הטמפרטורה הרצויה.
 10. אז אולי אתה לא בקשר עם דלק מוטורס. כי cx-5 הם יכולים לספק מיידית כמה שתרצה.
 11. אתה גאון! 👍 התגובה הכי טובה ומועילה שקראתי עד עכשיו בקארספורום, ואני כאן כבר 18 שנה. אחרי ההשקה של אתמול נשמטה לי הלסת - מה קרה שצ'מפיון מוכרים רכב במחיר הגיוני? הם החליטו להיות צדיקים פתאום? ועוד ברכב שיש להם עליו הגבלת הקצאה של 1000 יחידות לכל השנה הבאה? ואז אני רואה בקטלוג, שיש פער עצום של 35K לבין הגירסה הבסיסית ביותר לרמת גימור אחת מעליה. וואלה, לא מכיר שום מותג עממי שזה הפער בין שתי רמות גימור סמוכות. ואני גם רואה שבעבור 35K הנוספים התמורה ממש דלה, לא משהו ש-99% מהאנשים יחשבו ששווה להוסיף עליו 35K. ועכשיו הכל מסתדר לי. ב190K אפשר לקבל אלפי הזמנות. ב-225K - הרבה פחות, תשאלו את אוטומקס. אבל על האוניה אניאק לופט, לוד'ג, לאונג' וספורטליין תופסים את אותו המקום בדיוק. ולמי יש כוח לחכות עוד כמה חודשים אחרי שחיכה 4 חודשים.
 12. הפעם אתה צודק, אבל זה לא המצב שבכלמוביל פיללו לו. הם לקחו מרווח שיאפשר להם הנחות נאות ב-0 ק"מ, אבל ההקצאה הזעומה שקיבלו טרפה את הקלפים.
 13. למה לחכות 6 חודשים לאוקטביה בליסינג למען השם כשיש חלופות לא רעות באספקה מיידית באותו מחיר? מקווה בשבילם שבכל זמן הזה הם לא מתניידים ברכב חלופי מקרטע מודל 2018
 14. לא יהיה בליסינג. המודל העסקי שלהם מבוסס על הפער בין מחיר המחירון למחיר המופחת שהם משלמים, וצ'מפיון לא יורידו להם שקל, כל עוד יש להם מספיק לקוחות שמוכנים לשלם מחיר מלא ביחס למה שהיצרן מקצה להם. ובשנה הקרובה לפחות זה המצב. שימו לב שבניגוד ליונדאי למשל, המחיר לא כולל עמדת טעינה. והאחריות רק שנתיים, שנה שלישית בתוספת 1000 ש"ח. על הסוללה 8 שנים.
 15. בלסינג מחכים הרבה יותר זמן מלקוחות פרטיים, כי יש עדיפות למי שמשלם מחיר מלא על הרכב
×
×
 • תוכן חדש...