Jump to content

סטודנט עני

 • הודעות

  93
 • כאן מאז:

הנקודות של סטודנט עני

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

1

מוניטין

 1. /: מעניין אותי למה הם בוחרים בדבר המזוויע הזה
 2. נסעתי היום על הספארק. המנוע באמת אחלה סה"כ. כן מתאמץ בעליות ובתאוצה אבל אין מה להשוות לרובוטי של הi10 מה שממש לא אהבתי זאת השמשה האחורית שלא רואים בה כלום 😕 מתלבט אולי כן אלך בסוף עליה. לא סגור עדיין על עניין האמינות. אני אבדוק גם את הפיקנטו למרות שאם זה רובוטי כנראה לא אתחבר אבל בהתחלט שמה הולך לפניה אז ננסה. לגבי המזדה 3 2 ליטר נסעתי על אחת כזאת גרסאת האצבק וממש אהבתי את הרכב אבל למצוא אחת כזאת לא גמורה במחיר נןרמאלי זאת משימה בלתי אפשרית (גם לא רואים כלום בשמשה האחורית) מזדה 2 בזמנו ניסתי ולא הסתדרתי עם השמשות והמראות, אולי אנסה שוב
 3. נשמע טוב. לווא דווקא חדש, אבל כן לא אקח את ה3 צילנדרים המיושן
 4. נסעתי על i10 וזה זוועת עולמים. מידרדר אחורה קדימה בפקקים זה סיוט. גם שמעבירים לשליטה הידנית( וגם להעביר לשליטה ידנית זה מעצבן) לא מאיץ בשיט, ועוד מדבר אחד שעבר מאיפרזה שהיא ממש עגלה. כל הנסיעה סבל, לא מדמיין נסיעות עם הדבר הזה. מה כן אהבתי? כמעט הכל חוץ מזה. מושבים סופר נוחים, מרחב פנימי גדול מאוד בהתחשב בגודל הרכב, מראות ושמשות מורכבים בצורה מצויינת שרואים הכל(יש רכבים שזה על הפנים). אומר לי כמה קמ מספיק הדלק וכמה היא שורפת. חסכונית מאוד בדלק. מאובזרת, מערכת מולטימדיה מצלמת רוורס, נעילת דלתות אוטומטית. בקיצור ממש אהבתי את הרכב חוץ מהמנוע והתיבת הילוכים. הייתי שמח לאיזה מנוע 1.6 פלנטרי כמו שהיה באימפרזה רק להדביק אותו במכונית מיני.
 5. הוצאתי מהסליקת ביטוח היסטוריית תאונות הייתה תאונה אחת קטנה ב9 אלף לא בתקופה של המורה נהיגה ובתקופה של המורה נהיגה אין בטופס שם תאונות. לדעתי כי ביטוח של מורה נהיגה זה משהו שונה ולא מופיע שם. (הרי מה הסיכוי רכב של מורה נהיגה בלי תאונות בכלל) יש דרך לדעת מה עבר על הרכב בתקופה של המורה נהיגה?
 6. היה אוטו חדש ואולי סתם דפקו מחיר על התאונה. אני פשוט לא יודע לפענח כל כך מה משמעותי ומה לא. זה הביטוח שלו שילם כמובן. תודה!
 7. ממש לא פגעת פשוט לא הייתה בהודעה המלצה אני רואה שאין אותה יותר... החליפו בסלריו? זה אותו הרכב? אני רוצה שניתן למצוא ב60 חדשה https://carclick.co.il/campaign-product/%D7%A1%D7%95%D7%96%D7%95%D7%A7%D7%99-%D7%A1%D7%9C%D7%A8%D7%99%D7%95/
 8. פשוט מצמצם הוצאות למינימום הנדרש. גם החזקתי רכב בעבר ועכשיו אני בלי רכב אז הכסף מצטבר לאט לאט.... בכל מקרה, מה עם המלצה אדון רותם הנכבד?
 9. הייתה לי סובארו אימפרזה 2005 במשך הרבה שנים שהייתי מאוד מבסוט ממנה אבל מכה קטנה במעקה ובחברת ביטוח הכריזו עליה טוטאל לוס. אהבתי מאוד את המראה שלה ואת הנוחות (אוהב משפחתיות). חוץ מטיפול פעם בשנה לפני טסט לא הייתי צריך לעשות כלום ואף פעם לא הייתה איתה בעיה. החיסרון שלה היה אבל צריכת דלק די גבוהה. בגדול רוב הנסיעות שלי הן בין עירוניות מבאר שבע לחיפה פעמיים בשבוע (נוסע בראשון מב"ש לחיפה וחמישי מחיפה לב"ש) ועוד נסיעות בין עירוניות בקטנה. דרישות מהרכב: -שיהיה נוח לנסיעה בין עירונית ארוכה -לא ידני, הרבה פקקים וכו'... -שיהיה יפה -חסכוני בדלק (כמה שאפשר) מה שבטוח לא פחות מהסובארו שאכלה לי הרבה דלק. -אמינות. עם הסובארו חוץ מטיפול שנתי לפני טסט במכון מורשה לא עשיתי משהו מיוחד ואף פעם לא הייתה לי בעיה. סעיף האמינות מאוד חשוב לי, בגלל זה אולי מתלבט לקנות רכב חדש וזהו. -שנתון יחסית מתקדם -טיפולים ותיקונים לא יקרים מידי מה לא חשוב לי: -שמירת ערך. לא אחד שמחליף רכב כל שנתיים ולא מתכנן למכור את הרכב בזמן הקרוב (מעדיף שישאר איתי למשך שנים רבות). -סחירות, על אותו משקל. -ביצועים מטורפים- מחפש משהו שיביא אותי מנקודה לנקודה בנוחות, לא חייב להאיץ מהר וכו' בדקתי את הפג'ו 308 והC4 שעונות לרוב הדרישות, כשהיה לי תקציב מעט נמוך יותר. אך יש את עניין רצועת הטיימינג, מעדיף אולי רכב שאין בו בעיות ידועות. כמו כן בתוך הרכב המראות והחלונות מעוצבים בצורה כזאת שלא היה לי ממש נוח לראות מה קורה סביבי (דבר שיכול להוביל במקרה הרע לתאונה). לעומת הסובארו אימפרזה ששם היה לי מאוד נוח לראות מה קורה סביבי. יכול להיות שזה הרגל, אבל יכול להיות שזה משהו מעבר.
 10. שביקשתי את הקבלה על החלפת טמבון ודוח שמאי היא אומרת שאין לה שזה היה מזמן.... מה לדעתכם באמת קרה שם ואיפה לדעתם זה טופל? זה מעלה אצלי נורה אדומה. היא נשוגה מהעמדה הקודמת שלה ואומרת שהסכום שקבענו זה הסכום האחרון אלא אם כן תהיה תקלה קריטית בבדיקה. זאת אומרת שאם יש דברים שצריך לתקן בבדיקה (כנראה קטנים) היא לא תוריד זאת מהמחיר. מראש המחיר שקבעתי איתה היה נמוך יחסית למה שהיא רצתה אבל עדין לדעתי זה לא מצדיק את ההתניות האלה שלה לדעתי.... מה חושבים? לדעתי זה לא משנה איזה מחיר קבענו מראש, על תיקוני הבדיקה לרדת מהמחיר, מה דעתכם?
 11. הנה הספר טיפולים, האם יש פה משהו שאמור להרתיע? https://prnt.sc/nhuknu https://prnt.sc/nhukuc https://prnt.sc/nhukci
 12. אני אעשה איזה נוסח על דף רגיל ואחתים אותה, זה תופס משפטית נכון?
×
×
 • תוכן חדש...