Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסוי חיצוני לרכב

פוסטים מומלצים

לי יש כיסוי של דוד פוגל שהשתמשתי בו עד לפני שנה למשך שנתיים ולא היו קרעים,רק הגומיות נחלשו לאחר 2 כביסות,גם כיסוי הכי זול לא צריך להיקרע לאחר 10 ימים,יש פה מישהו שתופר כיסוים לפי מידות יעקב אלטר אם איני טועה,תריץ אותו פה בחיפוש.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי,אבל זה לפי מידה,מה שאומר שזה ישב מצוין,וגם אני מאמין איכותי.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבלתי במתנה כיסוי לרכב של H&R.

כיסוי דק ביותר, אני משתמש בו על בסיס יום יומי, אבל אחרי 10 ימים של שימוש הוא פשוט התחיל להקרע, ועכשיו זה בלתי נסבל.

איפה ניתן לרכוש כיסוי יותר עבה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ברחוב ריבל בתא,מול סוכנות רנו בחור שתופר לפי מידה.ממליץ עליו,בחור אמין ונחמד,תפרתי אצלו פעמיים,היום בעקבות העמקת השריטה בנוגע למראה הרכב הפסקתי לכסות כבר..(הכיסו מייצר שריטות סווירלים).

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ברחוב ריבל בתא,מול סוכנות רנו בחור שתופר לפי מידה.ממליץ עליו,בחור אמין ונחמד,תפרתי אצלו פעמיים,היום בעקבות העמקת השריטה בנוגע למראה הרכב הפסקתי לכסות כבר..(הכיסו מייצר שריטות סווירלים).

ניתן לתקן אותם באמצעות גלייז לא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת שאלה לפורום דיטייל,אבל לדעתי לא,מספיק שהרכב טיפה מאובק ואז הכיסוי משחק על הרכב ושורט אותו,שוב,אני מדבר מניסיון.לא לכל אחד זה מפריע.

סעו בצד ימין!!

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיסו מייצר שריטות סווירלים

רק כיסוי לא איכותי. כיסוי רב שכבות לרוב אי אפשר לתפור לפי מידה, כיסוי כזה מייצרים בתהליך מיוחד ובמקות תפירה הוא עובר תהליך של עיבוד על ידי חום שמחבר את כל השכבות.

שכבה פנימית בכיסוי הזה כמו נרתיקים של CD ולא שורטת ולא משאירה סווירלים. רק צריך להקפיד שהרכב נקי.

כיסוי איכותי עושה הרבה יותר תועלת מאשר נזק: שומר על כל הגומיות והפלסטיקים, דשבורד, שומר על טמפרטורה סבירה בתא הנוסעים וזה גם שומר על מערכות חשמל, הבדל/עור על המושבים ועוד.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק כיסוי לא איכותי. כיסוי רב שכבות לרוב אי אפשר לתפור לפי מידה, כיסוי כזה מייצרים בתהליך מיוחד ובמקות תפירה הוא עובר תהליך של עיבוד על ידי חום שמחבר את כל השכבות.

שכבה פנימית בכיסוי הזה כמו נרתיקים של CD ולא שורטת ולא משאירה סווירלים. רק צריך להקפיד שהרכב נקי.

כיסוי איכותי עושה הרבה יותר תועלת מאשר נזק: שומר על כל הגומיות והפלסטיקים, דשבורד, שומר על טמפרטורה סבירה בתא הנוסעים וזה גם שומר על מערכות חשמל, הבדל/עור על המושבים ועוד.

כפי שציינת,צריך להקפיד שהרכב נקי.בארצנו המאובקת ,כאשר יוצא לי לנקות את הרכב אחת לעשרה ימים עד שבועיים,השימוש בכיסוי הזיק לצבע ויצר סווירלים.לגבי פנים הרכב,הרכב עם 2 מגני שמש+מגבת.

סעו בצד ימין!!

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שלום,

אני מחפש כיסוי איכותי לרנו קליאו חדשה, האם יש למישהו ניסיון עם כיסוי איכותי המחזיק לאורך שנים במדינתנו הקטנה?

היכן ניתן לקנות פה בארץ משהו איכותי או אפילו בebay או בכל מקום מומלץ אחר ?

בנוסף לכך, איזה מגן מומלץ לשים על השמשה הקדמית בפנים הרכב?

מודה מראש על העזרה.

בברכת שבוע טוב,

עידן.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בחור יעקב שמייבא ארצה כיסויים מאוד איכותיים לרכב במחיר מעולה. כיסוי רב שכבות עם שכבה פנימית עדינה לא שורט את הרכב.

קרא כאן:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=3912298#post3912298

יש שם גם תמונות של חומר ממנו עשוי הכיסוי.

שום כיסוי שמיבאים באופן סדיר ארצה ברשתות הגדולות או תופרים לא מתקרב לכיסוי של יעקב. ניסיתי כמה וכמה סוגי כיסויים. זה ממש כיסוי טכנולוגי איכותי ביותר.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מחפש תשובה לכיסוי איכותי.

עשיתי חיפוש כאן בפורום ואכן, הגעתי לאותו יעקב אלטר.

התקשרתי אליו. אין לו כיסויים כעת, למעט לשני רכבים- פורד מונדאו ועוד משהו.

גם אין לו בד זמין וצריך לעשות הזמנה מחו"ל. לפי מה שאמר, לא נראה בזמן הקרוב.

שווה להתקשר אליו, אולי יראה ביקוש ויזמין מהר יותר.

ואם כבר השרשור עלה כאן, למישהו פיתרון אחר לכיסוי טוב?

תודה,

תמיר | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

GT 3.2

147GTA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יעקב שאני מדבר אליו הוא לא אותו אחד שאתה מדבר אליו. תתקשר ליעקב שאני מדבר אליו אם אתה רוצה ואני בטוח שהוא ימצא לך כיסוי מתאים. הוא מיבא כיסויים. כיסויים האלו עשויים ברמה גבוהה מאוד, זה לא תפירה אלא תהליך טרמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי לא מעט על יעקב שמייבא את הכיסויים מארה"ב.

במהלך שלוש וחצי השנים האחרונות אני מעריך שקניתי כ- 4 כיסויים, שכל אחד הבטיח יותר מהשני.

בסופו של יום כולם שווים לתחת, מכל סיבה אפשרית.

שלחתי ליעקב הודעה להצעת מחיר לרכבי. אחזור לעדכן במידה ואחליט לרכוש.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...