Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסוי חיצוני לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תקשיבו, אני בהלם!

התלוננתי לשירות של אוטו דיפו על הכיסוי החד פעמי הנ"ל בצירוף התמונה. [...] אוטו דיפו שהחליפו בלי שביקשתי שיחליפו

בהחלט תוצאה בלתי צפויה של תלונה בשירות הלקוחות, אני חשבתי שיבוא דרדס ויחבוט בך עם מסחטת מיץ.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כך אתה חשבת...

ואני חשבתי שאזכה להתעלמות או לשיחה טלפונית בנוסח "אנחנו מבינים אבל אין מה לעשות". גג חשבתי שיסכימו להשתתף ב- 25% מקניית כיסוי חדש. אולי כי אלו התשובות שקיבלתי בפעמים הבודדות שהעזתי להתלונן במקומות אחרים על דברים מוצדקים, עד שהפסקתי להתלונן. אבל כל אחד והמחשבות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

יש המלצות לכיסוי איכותי?

עברתי על כל השרשור וראיתי המלצות על מישהו שקוראים לו יעקוב אבל גם קראתי שכיסוי שנקנה אצלו התחיל להתפורר לאחר שנה

אז מה עושים?

מזמינים מEBAY?

קונים פעם בשנה כיסוי זול בארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך על הכיסוי של פוגל, ברר איפה נקודות המכירה שלהם, הם נמכרים ע"י נקודות מכירה של Varta.

וזה כיסוי שמגן בפני גשם ושמש או שאני צריך לדאוג עכשיו מחלודה?

הוא יחזיק מעמד מעל לשנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי ממליץ לך לשים כיסוי כזה בגשם.

לא מאמין שלכיסוי הזה יש הגנה של כמה שכבות מפני גשם או שאולי אני טועה.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיסוי מיועד לרכב של ההורים שלי

הם משתמשים בו מספר פעמים בודד בשבוע

לפעמים פחות

אז עדיפות לכיסוי איכותי שיעמוד בכל תנאי מזג האוויר

יש המלצות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש כיסוי של פוגל,הוא לא מונע מחדירה של מים,אבל יש לו 3 נקודות קשירה ככה שהוא לא יעוף.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעל רכב שחור וחסר חנייה פרטית מוצלת ועקב זאת שיש ימים שהרכב חונה במשך רוב היום בשמש נמאס לי להכנס לסאונה כל הזמן.

רציתי לשאול האם הכיסויי רכב שווים משהו?

האם באמת מונעים חימום צבע הרכב והפנים?

אם מישהו משתמש במשהו מומלץ אשמח לקישור.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי את הכיסוי של HR אבל הוא לוכד לחות בלילה (בין הרכב לכיסוי) וכשמורידים אותו בבוקר הוא רטוב לגמרי מבפנים.

מישהו מכיר כיסוי שאינו מתפקד כמלכודת לחות? האם יש מצב לרכב יבש בבוקר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמש בכיסוי כבר ארבע שנים פלוס, וגם לי וואג בצבע שחור.

כאשר לא חונה בחניה מקורה (ולפעמים גם אז), תמיד מכסה (תמיד= כשהרכב נקי, ולרוב הוא נקי).

מוריד את הטמפרטורה ברכב באופן דרסטי, אבל עדיין חם.

המזגן משלים את העבודה שלו הרבה יותר מהר ומקל על כניסה מהירה לרכב.

משתמש בכיסוי סטנדרטי של הדר רוזן, עונה לצרכי, בזמנו קניתי אותו ב200 שקלים.

הנוכחי מחזיק אצלי כבר שנה פלוס ועבר מספר כביסות, הגומיות שנמתחות מסביב לרכב נשמרו כמו ביום הראשון.

ניתן להשיג באוטוסטור, ונראה לי גם שבאוטודיפו.

מאמין שבאוטוסטור זול משמעותית.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר בחוץ לחות גבוהה עם כל כיסוי הרכב יהיה לח. עם כיסוי רב שכבתי איכותי המצב קצת יותר טוב. בכל אופן, כל הכיסויים החד שכבתיים מבד פלסטיק - אותו דבר, ההבדל רק כמה זמן זה מחזיק. רב שכבתי זה הדבר האמיתי למי שרוצה לשמור על רכבו ואין חניה מקורה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על כיסוי. זה פתרון הכי יעיל אם אין חניה מקורה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר בחוץ לחות גבוהה עם כל כיסוי הרכב יהיה לח. עם כיסוי רב שכבתי איכותי המצב קצת יותר טוב. בכל אופן, כל הכיסויים החד שכבתיים מבד פלסטיק - אותו דבר, ההבדל רק כמה זמן זה מחזיק. רב שכבתי זה הדבר האמיתי למי שרוצה לשמור על רכבו ואין חניה מקורה.

אתה יודע אם יש מישהו בארץ שמוכר כיסויים רב-שכבתיים? באיביי ראיתי מלא סוגים שונים אבל ההבדלי מחירים שם מטורפים, ה-Covercraft ו ה-CoverKing הם כנראה הפרימיום אבל קשה להבין מי שם הם מותגי הביניים, אם אני לא אמצא מישהו בארץ נראה לי שאלך על Covercraft ואז אתבאס שיגנבו אותו איזה לילה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...