Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסוי חיצוני לרכב

פוסטים מומלצים

כיסוי טוב נגד חי צומח דומם. חי - חתולים או ציפורים שרואים במכסה המנוע או הגג מיטה נוחה ושירותים טובים. צומח - פירות עצים חומציים, זרדים וענפים נושרים שיכולים לפגוע בפח ולהשאיר סימנים. דומם - ילדים מעצבנים שעוברים מדביקים את הידים (בתנוחת "סוגריים") לחלון כי הם צריכים לראות מה יש בתוכו, או סתם להעביר מפתח מצד אחד לשני. תוסיף לזה אבק, או גשם מלוכלך מדי פעם. אם אתה נכנס לרכב פעמיים ביום אז זאת טרחה גדולה אבל אם הרכב עומד ימים שלמים ללא תנועה, שווה לכסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקבל המלצה לכיסוי מומלץ? איזה חברה, איפה לרכוש?

מה רמת המחירים שצריך לשלם על דבר כזה.

תודה

פעם: Runx 2003, Auris 2008, Golf 160hp 2010, Maxima 1999, Skoda Citigo 2012

היום: Seat Leon 1.2 tsi 2015 & Chevrolet Spark 1.4 LTZ 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחורף עם רוחות חזקות בדר"כ זה עף.

לא עף אם זה כיסוי איכותי עם רצועות קשירה מתחת לרכב. כאשר יש לחות גבוהה או גשם אני לא שם כיסוי. אבל בשמש וקיץ זה מעולה.

יש לי ניסיון לא רע עם כיסוי הדר רוזן, בד יחסית עבה. אבל גם בד לא איכותי, אחר כמה זמן הוא מתייבש והופך להיות כמו נייר. בדיוק היום שמתי 3 טלאים. כיסויים סיניים זולים יותר בכלל לא שווים כלום.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עף אם זה כיסוי איכותי עם רצועות קשירה מתחת לרכב. כאשר יש לחות גבוהה או גשם אני לא שם כיסוי. אבל בשמש וקיץ זה מעולה.

יש לי ניסיון לא רע עם כיסוי הדר רוזן, בד יחסית עבה. אבל גם בד לא איכותי, אחר כמה זמן הוא מתייבש והופך להיות כמו נייר. בדיוק היום שמתי 3 טלאים. כיסויים סיניים זולים יותר בכלל לא שווים כלום.

תודה רבה, שאקבל את הרכב אקפוץ לאוטו דיפו ונראה מה יש להם. אני לא חושב באמת שאשים בחורף את הכיסוי או לפחות לא בימים גשומים אבל לקיץ זה יהיה שימושי

פעם: Runx 2003, Auris 2008, Golf 160hp 2010, Maxima 1999, Skoda Citigo 2012

היום: Seat Leon 1.2 tsi 2015 & Chevrolet Spark 1.4 LTZ 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה היא כן, מגן על הצבע גם מקרני UV,גם משריטות, גם צ=מליכלוך.

השאלה הנשאלת היא למי יש סבלנות לזה ?, אחרי שתגמר ההתלהבות מהרכב החדש, הכיסוי סתם יפריע לך בבגאז'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה הנשאלת היא למי יש סבלנות לזה ?

אני כבר מספר שנים משתמש בכיסוי (להערכתי לפחות 4 שנים).

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לדברים שנכתבו מעלי.

חשוב האם המקום שהוא תופס בתא המטען קריטי עבורך?

אם תתמיד - כל הכבוד לך.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.fogel.co.il/Site/pages/katalog.asp?catID=228

לי יש כזה כיסוי.

הכיסוי מגן טוב מלשלשת ומוריד חום.

הכיסוי הזה מגיע עם 3 רצועות קשירה כך שהוא לא ברוח.

אך הוא לא נגד מים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על הכיסוי של פוגל, יש לי כזה למעלה משנתיים, משתמש בו בעיקר בסופי שבוע (במשך השבוע בחניה מקורה).

להשתמש רק במזג אוויר יבש.

יש אצלכם סופות חול? כיסוי - פתרון מעולה נגד חול שמשתפשף על המשטחים הצבועים ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

אני בטוח שהשאלה נידונה פה עשרות פעמים אבל אשמח לדעת דעתכם עתה.

איכשהו כואב קצת על הלב לראות את הרכב שאתה שומר עליו כל כך טוב נצלה בשמש הישראלית שלא לדבר על מכות או שריטות שייתכן ויהיו מרכבים חונים שלא אכפת להם בכלל מהרכבים שלם.

עולה השאלה, שווה לכסות את הרכב בכיסוי או לא?

לי אין חניה מקורה ואני חונה כך שמעל לרכב אין כלום בכוונה שלא ייפול לי כלום על הרכב ולא אקבל חירבון של ציפור אז הרכב חוטף את השמש כל היום.

מצד אחד, גם הרכב שומר על קרירות וגם פחות או יותר מוכן ממכות (קלות) או שריטות למינהן.

מצד שני, יש סיכוי לשריטות של סווירלס (swirls) כל פעם שאני שם את הכיסוי ומוריד בזמן שהוא צובר אבק וחול בין השטיפות שלא

לדבר שזה די מעיק כל פעם...

מה אתם חושבים? מה אתם עושים?

תודה לכולם וסליחה אם הנושא נטחן כבר בעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה כיסוי איכותי שלא שורט ותהנה. יש כיסוי רב שכבתי ששכבה פנימית שלו כמו של נרתיקים לCD - מאוד עדינה ולא שורטת.

יש בחור נחמד בשם יעקב שמייבא כיסויים כאלה - אני קניתי ממנו וכל מי שהמלצתי להם גם קנו ממנו וכולם מרוצים מאוד.

תעשה חיפוש בפורום אסטטיקה - יש שם דיון על כיסוי הזה.

מי שאין לו מקום חניה מקורה ובכל זאת רוצה לשמור על הרכב צריך כיסויי. כיסויים זולים שמוכרים ברשתות לא שווים הרבה - הם שכבה אחת, מספיקים למאט זמן, לא עמידים ושורטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, יצאתם תותחים אנשים!

ציפיתי לתגובות אבל לא לכל כך הרבה,

מה שכן יצאתי קצת מבולבל, הרבה פה עושים שימוש עם HAMMER אני רואה וחלק אחר עם פוגל,

במידה ואני אחליט כן לרכוש, יש חנות טובה לרכוש דרכה, אולי דרך האינטרנט או שאני צריך להגיע אליהם כדי שיתפרו?

יש לציין שאני גר באשדוד וכפי שכבר הבנתי בבעלותי סיאט לאון שנת 2012

תודה לכולם שוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שלום לכולם,

ברשותי כיסוי לרכב של H&R, שקבלתי במתנה.

אני משתמש בו יום יום, ואחרי 10 ימים הכיסוי פשוט התחיל להקרע בכל מיני מקומות.

איפה ניתן לרכוש כיסוי קצת יותר איכותי ועבה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כיסוי של hr כבר שנה וחצי (עכשיו עובר קיץ שני), יש לי קרע אחד קטן וגם הוא באשמתי משכתי את הכיסוי בחוזקה.

הפיתרון להשתמש בכיסוי בעדינות.

בקשר לכיסויים דובר על זה בפורום תבצע חיפוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...