Jump to content

כוח-סוס

 • פרסום הודעות

  1,288
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

10 נייטרלי

אודות כוח-סוס

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אם אתה מכוון לתאורה שקיימת בלאון קופרה אז לא, הפולו לא מגיעה איתה. יתרה מכך, מההתרשמות באולם התצוגה, האיכות של הפלסטיקה בדלתות די אכזבה אותי.
 2. אשמח לשמוע פרטים לגבי הביטוח שנשמע לא יקר בכלל - גיל? תנאים מסוימים? ממה שהבנתי הרכבים הללו כבר בארץ כך שלא ניתן להוסיף להם אף תוספת יבואן רשמית. ייתקן אותנו המזמינ/ה אם אני טועה.
 3. כל עוד הוא תיקן את הנזק ברמה דומה למצבו כחדש.
 4. מסכים. ועדיין, לא ממידע שיש לי, נראה שצ׳מפיון לא ששה להתקין את מערכות המובילאיי עד החובה שהחלה בתחילת השנה וזאת למרות ההנחה שיכלה לקבל על חשבון הלקוח. ככל הנראה, ההבנה של הרכבת מערכת האפטר מרקט בארץ בנוסף לרוב הבקרות הקיימות, גרמו לה לוותר על מערכת שרוב הציבור שאכפת לו למהרכב שלו ושמבין דבר או שניים היה מוותר עליה. מאמין שזה הכיוון שלהם גם היום ולכן ינסו לשלב את מערכת הסטייה (ואולי כם אחרות) כסטנדרט בעתיד, לפי החובות המינימליות שמציבה המדינה וזאת כדי להיפטר מהחובה בהתקנת המובילאיי.
 5. אז כנראה שכך הדבר. בכל אופן, משתמע מן הנציגים שעובדים על הנושא ואין לי מושג כיצד זה ישולב אם ישולב בעתיד. לא רואה סיבה מבחינתם לזרוק סתם את הדברים לאוויר. לגבי ezuf, עונה לך על הבקשות/שאלות כאן: גם מבחינת אגרת הרישוי מוזרה שכן לא ראיתי פרסום על עלייתה. זה מה שמוצג במפרט הפומבי. אני מניח שלא נחשפת ללוח השעונים האנלוגי שנראה מחריד. מרגיש כאילו הקונצרן העולמי עושה הכל כדי שתוותר עליו - הוא כל כך 2012, לא מרגיש ספורטיבי בעליל ומדכא. צירפתי את התמונה היחידה שהצלחתי להשיג ברשת של הדבר הזה. ה-Info Active זה ליגה אחרת מכ״כ הרבה בחינות. מסכים שזה מעט מצוצע, בהתאם לכל שילוב של מערכת וי
 6. אז היום הגיע תורי לבקר בסוכנות כדי לשמוע מס׳ פרטים שהייתי חייב להשלים כדי לגבש את הדעה הנכונה לקראת רכישה של הרכב. בסכונות בר״ג/בני-ברק עומד רכב בצבע אדום עם המפרט ״הבסיסי״ כפי שהוא מוצע בישראל. עלות אגרת הרישוי מוסיפה כ-2,400 ש״ח למחיר הסופי. כשנכנסתי לסוכנות לשאול על הרכב ישר עלה החיוך על כלל עובדי המקום עם ההסבר שכל הרכבים שהיו נמכרו. בסוכנות לא מתכחשים לכך שהגיעו לישראל רק כ-15 רכבים ואפילו על הרכב שעומד באולם התצוגה יש קדימות למכירה. מכיוון שאני לא מעוניין בקונפיגורציה ״הבסיסית״ שנמכרת נמסר לי שגם אם תבוטל הזמנה הדבר לא יהיה רלוונטי עבורי. הגיוני. הסברתי שהדבר מקובל ואשמח לדעת מ
 7. לפי ההדועה שיצא לתקשורת ע״י צ׳מפיון ה-Active Info Display יסופק כתוספת בתשלום. כרוכש עתידי פוטנציאלי, אני יכול להגיד בפה מלא שאם לא תהיה אופציה ל-Active Info Display (כשאנחנו כבר בשנת 2018-9) הרכב הזה יורד מהפרק מבחינתי ולצערי. וכן, אני יודע שיש מספיק קונים וכל זה. דיברתי על עצמי.
 8. ואוו, יש כל כך הרבה. על קצה המזלג: 306GTI, רנו 5 Turbo, קליאו ספורט V6 ניסאן סקייליין R34.
 9. כן, עצוב מאוד. אתר חדש או לא, מחלקת המדיה צריכה לעבוד כמו שצריך ולא בצורה שכונתית כמו שקרה שם בימים האחרונים. וכן, אני מכיר מספיק יבואניות וחברות בשאר העולם (וגם בארץ) ושלא מתנהלים ברמה נמוכה שכזאת, במיוחד כשמדובר על מותג בסדר גודל הזה. לגבי ההשקה - עדיף היה שהיו מחכים עוד חצי שנה אם לא יכולים לספק רכבים. יכלו או יכלו, מספיק עם הבלוף הזה. אהבתי את ״הקנייה״ של מושג ״הנמכר״. מה אגיד ומה אומר, עשרות ואולי מאות דגמים נרכשו אתמול ואכן לא יכלו או יוכלו לספק רכבים מדגם שהוכרז לפני מספר חודשים במשך חצי שנה כאילו היו מותג על איטלקי. אסיים בזה שאני מאוד רציני אך סביר שאמתין לאותה ״מתיחת פנים״ (
 10. הזייה כל הנושא הזה עם הפולו וזה סופר מבאס עבור מי שמתעניין בדגם כמוני. עזבו את זה שהאתר של פולקסוואגן ישראל מבולגן, לא מזמין ובעל עשרות נתונים שגויים ולא נכונים. אין שיווק עד ינואר?! למה הכרזתם אתמול על הדגם? ואוו, פשוט עצוב כל מה שקורה פה ומשודר לצרכן הסביר.
 11. זה כולל את התוספות שצ׳מפיון הוסיפה ל-GTI במיתוג המינימאלי שלה בישראל שכן הרכב מגיע בעולם לרוב בצורה מופשטת. התוספות ״המובנות״ שאפשר למצוא בארץ (שבחו״ל הן בתוספת תשלום): גג פנורמי חשמלי, פנסי לד אחוריים וקדמיים, מערכת מולטימדיה 8 אינצ׳, כניסת USB כפולה, חיישנים קדמיים ואחוריים (לפי תמונה של הרכב שעבר מבחן רישוי), מצלמת רוורס, מערכת App Connect ובקרת אקלים מפוצלת. זה בגדול, ממה ששמתי לב.
 12. עצוב ומרתיח. 2 הסיבות שעוצרות אותי מלבקר מחר בסוכנות הן היחס האנושי וההתנהלות של צ׳מפיון והן המחיר הדי גבוהה ביחס לאפשרות רכישת גרסה מופשטת בעולם והוספת התוספות לפי הצורך והבחירה של הרוכש.
 13. אז אם מחיר ה-GTI אושר (כמו שגם פורסם בפורום) על 165 אש״ח, רכב עם תוספות רלוונטיות (חישוקי 18, תצוגה דיגיטלית) על הכביש יעלה כ-185-190 אש״ח. זה מטורף.
 14. התוספות לא מעודכנות (מצלמה אחורית מופיעה במפרט), המפרט מציג את הפולו עם חישוקי ה-18 אך רשום שהיא מגיעה עם חישוקי ה-17 (המכוערים לדעתי). נמשיך לעקוב ביום-יומיים הקרובים לראות מה קורה. מה שכן, נראה שלעומת הדגם ה״מופשט״ באירופה הפולו כאן מגיעה עם מזגן מפוצל, מסך 8 אינצ׳, וגג פנורמי חשמלי אך בלי חישוקי ה-18, תצוגת הקוקפיט הדיגיטלית, חשיינים קדמיים ואחוריים, מערכת סאונד beats, הנעת keyless וכו.
 15. ההשקה פתוחה לקהל הרחב או רק לעיתונאים ומוזמנים?
×
×
 • Create New...