Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

לפני 7 דקות, OF כתב:

קשה להאשים אותו בזה שהוא טסלה פאן

image.thumb.png.0ce9654679b314458696175c40fee246.png

חס וחלילה פאנבוי של טסלה. וגם חצי מהטוויטים שלו הם לא קשורים לטסלה בפן חיובי.

ומהאתר:

ציטוט

About the author

Alex Voigt has been a supporter of the mission to transform the world to sustainable carbon free energy and transportation for 40 years. As an engineer, he is fascinated about the ability of humankind to develop a better future via the use of technology. As a German, he is sometimes frustrated about the German automotive industry and its slow progress with battery electric vehicles which is why he started to publish in English and German. With 30 years of experience in the stock market, he is invested in Tesla [TSLA], as well as some other tech companies, for the long term.

• אהבתי 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מסתכל רק על נתוני מסירות באירופה.

אוגוסט 2021:

7904 - פולקסווגן ID3

7824 - טסלה מודל 3

4624 - פולקסווגן ID4

4032 - רנו זואי

3621 - מאך E

3561 - נירו EV

3541 - סקודה אניאק

3478 - טסלה מודל Y

8 חודשים ראשונים של 2021:

74828 - טסלה מודל 3

42953 - פולקסווגן ID3

38568 - רנו זואי

32252 - פולקסווגן ID4

21292 - סקודה אניאק

עריכה אחרונה על ידי ch2856
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שלא יודע,

סך הסובסידיות שטסלה מקבלת מיצרני מכוניות מסורתיים, באדיבות הממשלות הטיפשות ובדמות מכירת זכויות על פליטות גזי החממה, יותר גדולים מהרווחים שלה.

ללא הסובסידיות האלה טסלה הייתה בהפסדים תמידיים וקורסת מזמן.

בטח לא הייתה מקבלת מימון נוסף להרחבת הפעילות כאשר היא מפסידה על כל מכונית שהיא מוכרת.

מה שנקרא: "מפסידה כסף על כל מכירה, אבל מפצה בנפח".

שליש מההון שהושקע בטסלה מהקמתה ועד היום כבר נמחק (זה קשור לתזרים מזומנים השלילי שלה במשך שנים, לא למחיר המניה), ורווחים אמתיים מייצור מכוניות עדיין אין.

עריכה אחרונה על ידי EvGriga
  • רעיון גרוע 1
  • לא הבנתי... 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, EvGriga כתב:

למי שלא יודע,

סך הסובסידיות שטסלה מקבלת מיצרני מכוניות מסורתיים, באדיבות הממשלות הטיפשות ובדמות מכירת זכויות על פליטות גזי החממה, יותר גדולים מהרווחים שלה.

ללא הסובסידיות האלה טסלה הייתה בהפסדים תמידיים וקורסת מזמן.

בטח לא הייתה מקבלת מימון נוסף להרחבת הפעילות כאשר היא מפסידה על כל מכונית שהיא מוכרת.

מה שנקרא: "מפסידה כסף על כל מכירה, אבל מפצה בנפח".

שליש מההון שהושקע בטסלה מהקמתה ועד היום כבר נמחק (זה קשור לתזרים מזומנים השלילי שלה במשך שנים, לא למחיר המניה), ורווחים אמתיים מייצור מכוניות עדיין אין.

Why should I care? 

אותי מעניין המוצר. על אותו המשקל השתלת השיער ששניצל אוהב להזכיר. 

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התפרסם אתמול ב YNET.

לא נשאר יציב: החשמלי של פורד נכשל במבחן בטיחות (ynet.co.il)

לא נשאר יציב: החשמלי של פורד נכשל במבחן בטיחות

מגזין הרכב השבדי ערך מבחן בטיחות דינמית לארבעה דגמים חשמליים, מכוניות הסובלות ממשקל עצמי גבוה ביחס לדגמי בנזין, הפוגע ביכולתן להתמודד עם מצבי חירום. התוצאות: פורד נכשלה, יונדאי וסקודה עברו וטסלה הצטיינה. כל הפרטים בפנים

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, EvGriga כתב:

למי שלא יודע,

למיטב ידיעתי FCA שהיו אלה שהיו משלמים לטסלה עבור זה. לאחר האיחוד עם סטלנטיס אין להם כבר צורך בכך וזה הולך להפסק אם כבר לא נפסק. יש עוד יצרנים חוץ מהם? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טסלה מרוויחה פחות ופחות כל ריבעון על הקרדיטים הללו ומרוויחה כבר מספיק בשביל להישאר ריווחית גם בלעדי זה:

image.thumb.png.1c03df4155ac52fc223c12c879f83e9e.png

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, David32 כתב:

חס וחלילה פאנבוי של טסלה. וגם חצי מהטוויטים שלו הם לא קשורים לטסלה בפן חיובי.

ומהאתר:

אני מדבר על מנכ"ל פולקסווגן, לא בעל הטוויטר.

הוא הביא ציטוטים, לא דעות. יש פה מידע פנים, אבל אין בעיה, אפשר להמשיך להתעלם ממה ששני המובילים של הקונצרן אומרים בשיחה סגורה ולהביא נתוני מחירות וסובסידיות 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, hwgeek כתב:

טסלה מרוויחה פחות ופחות כל ריבעון על הקרדיטים הללו ומרוויחה כבר מספיק בשביל להישאר ריווחית גם בלעדי זה:

זה לא שהם לא רוצים למכור, פשוט יש פחות קונים, אחרי שסטלנטיס לא צריכים אותם יותר.

אבל, כנראה שני הרבעונים האחרונים שלהם (Q2, Q3) יותר מוצלחים בניגוד לאלה שקדמו להם.

One of Tesla's biggest emissions credit buyers doesn't need them any more, threatening a key profit source for Elon Musk

https://www.businessinsider.com/tesla-emissions-credits-sales-profit-stellantis-fiat-chrysler-2021-5#:~:text=Fiat Chrysler agreed to purchase,company merged with PSA Group.

In the first three months of 2021, Tesla made $518 million from credit sales, which more than accounted for the company's record $438 million profit during the quarter

Tesla has gradually increased the revenue it brings in from credit sales over the years.

Sales of regulatory credits have propelled Tesla to profitability in the last two years. 

The company does not disclose any details about what companies purchase the credits. 

Tesla made $101 million — the equivalent of nearly a quarter of its profits — by selling a 10% stake from its bitcoin holdings in late March, CFO Zach Kirkhorn said.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון שמאסק צריך להודות למתחרים שלו ולהגיד "תודה לכל מתחריי שהביאנו עד הלום", אני רק אמרתי שלפי הרבעון הQ2 הם כבר הגדילו משמעותית את הרווחים למרות 17% ירידה הבכנסות הכרדיטים:

מכירת הביטקויין הייתה רק לצורך הוכחת קונספט שהכסף נזיל וניתן להמרה במיקרה הצורך.

image.thumb.png.1660042c3e438c6f00218c7f4d2d3fe0.png

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, David32 כתב:

אתה רציני? זה businessinsider  עושה (היום בבוקר) פולואפ על הסיפור כשזה פורסם בטוויטר לפני יומיים. הם מצטטים אותו, לא הוא אותם, ומן הסתם היו עוד הדלפות. 

יפה גם שממשיכים להתעלם מהתוכן, ולהתמקד בכל מיני נתוני מכירות מהעבר או סובסידיות שלא ברור לי מה זה קשור...

עוד מהכתבה: In Germany, VW is among the top 10 with six models, according to Brandstätter. In the EU without Germany, however, there is no longer a single product in the TOP 10.

אז אולי מכרו, אבל כבר לא. לי זה נראה כמו כישלון של ה ID שהם די מודים בו

עריכה אחרונה על ידי OF
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, OF כתב:

אתה רציני? זה businessinsider  עושה (היום בבוקר) פולואפ על הסיפור כשזה פורסם בטוויטר לפני יומיים.

According to BI sources

image.png.4b75c36d62afe41da9299a448fdaefa7.png

לפני 12 דקות, OF כתב:

ולהתמקד בכל מיני נתוני מכירות מהעבר

כן, התבססות על נתונים זה בהחלט בעייתי. גם אני נגד.

לפני 12 דקות, OF כתב:

לי זה נראה כמו כישלון של ה ID שהם די מודים בו

איך זה מראה על כישלון לID? מה זה כישלון ל ID?

• אהבתי 1
SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, hwgeek כתב:

הרבעון הQ2 הם כבר הגדילו משמעותית את הרווחים

זה מתחיל להראות כמו מאזן של חברה שמתפקדת ולא על סף הקריסה.

עדיין, רווח נקי של 5B$ לשנה, שאולי יהיה להם בשנה הבא ואולי לא, מצדיק ערך חברה של 50B$ עד 100B$, במקרה שמצפים לגידול ברווחים, אבל לא 780B$

יחס P/E של טויוטה ~10. ועם כל הכבוד לטסלה הם עדיין צריכים להוכיח שהם יכולים לייצר רווחים בצורה עקבית וללא ניפוח ציפיות לרובו-טקסי ודומיהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, OF כתב:

אתה רציני? זה businessinsider  עושה (היום בבוקר) פולואפ על הסיפור כשזה פורסם בטוויטר לפני יומיים. הם מצטטים אותו, לא הוא אותם, ומן הסתם היו עוד הדלפות. 

יפה גם שממשיכים להתעלם מהתוכן, ולהתמקד בכל מיני נתוני מכירות מהעבר או סובסידיות שלא ברור לי מה זה קשור...

עוד מהכתבה: In Germany, VW is among the top 10 with six models, according to Brandstätter. In the EU without Germany, however, there is no longer a single product in the TOP 10.

אז אולי מכרו, אבל כבר לא. לי זה נראה כמו כישלון של ה ID שהם די מודים בו

נתוני מכירות מהעבר? מה יותר עדכני מאוגוסט 2021? משנת 2021? היכן ישנה מילה אחת שמישהו אומר שפרויקט ID נכשל? 

אבל את מפספס את העיקר. כאשר יו"ר חברה דואג שדברים כאלו יפורסמו, על האסון הגדול המתקרב, הוא לא פונה לחובבי הרכב או עיתונאות הרכב, הוא פונה לממשלת גרמניה ולאיחוד האירופי. גם בישראל בעלי חברות גדולות תמיד דואגים להתריע מהסכנה המתקרבת משינוי זה או אחר, מכך שהם יפסידו המון מקומות עבודה וכו' וכו'. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...