Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסחר בבורסה - איזה פלטפורמה?

arik100
שימו לב! השרשור הזה בן 1682 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש המון פלטפורמות של מסחר בבורסה

בנקים,בתי השקעות,אפליקציות וכו'

האם אתם סוחרים בכלל בבורסה?

מניסיונכם איזה מקום לוקח הכי קצת עמלות?

לדוגמא robinhood זה מעולה אבל רק לתושבי US, כנ"ל לגבי BANK OF AMERICA שמחליט לבטל עמלות לחלוטין!

וכמובן בארץ שלנו בדרך כלל זה בתי ההשקעות שהכי זולים, למרות שPPR INVEST מציג חלופה מעניינית במיוחד - עוד לא ניסיתי

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי למה אתה מתכוון כשאתה אומר "סוחרים בבורסה". אם הכוונה לסוחר יומי, כזה שעושה המון פעולות, או לסוחר ערך שקונה לטווח בינוני/ארוך.

זה גם תלוי על איזו בורסה מדובר. בבורסה בישראל אני משתמש בבנק כי אני מבצע מעט מאוד פעולות ולא בסכומים גדולים במיוחד. בבורסה בניו יורק אני משתמש ב-IBKR (יש להם ממשק שתקוע בשנות ה-90, אבל העמלות שלהם אפסיות).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי למה אתה מתכוון כשאתה אומר "סוחרים בבורסה". אם הכוונה לסוחר יומי, כזה שעושה המון פעולות, או לסוחר ערך שקונה לטווח בינוני/ארוך.

זה גם תלוי על איזו בורסה מדובר. בבורסה בישראל אני משתמש בבנק כי אני מבצע מעט מאוד פעולות ולא בסכומים גדולים במיוחד. בבורסה בניו יורק אני משתמש ב-IBKR (יש להם ממשק שתקוע בשנות ה-90, אבל העמלות שלהם אפסיות).

תודה רבה

אתה יכול לפרט קצת לגבי העמלות שלהם? ואיך נרשמים למסחר אצלם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבורסה בישראל אני משתמש בבנק כי אני מבצע מעט מאוד פעולות ולא בסכומים גדולים במיוחד

זה אומר שאתה משלם דמי משמורת רבעוניים לבנק, וחבל. מעבר לבית השקעות יחסוך לך את ההוצאה הזו.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה

אתה יכול לפרט קצת לגבי העמלות שלהם? ואיך נרשמים למסחר אצלם?

שוב, זה תלוי איזה סוג של סוחר אתה - לא ציינת.

בגדול, אתה צריך לפתוח שם חשבון ולהעביר אליו כסף. אני למשל העברתי דולרים בשביל מסחר בארה"ב. אתה משלם 10 דולר בחודש עמלות מינימום, כאשר כל עסקה זה 1 דולר (אלא רק אם אתה קונה כמות גדולה מאוד של מניות - מנקודה מסוימת זה עולה יותר). העסקאות עד 10 דולר בחודש נלקחות מהעמלה הבסיסית כך שאם אתה לא עושה עשרות פעולות בחודש לא תשלם יותר. כמובן שיש להם גם חשבון ברוקר אבל זה כבר רמה אחרת לגמרי.

זה אומר שאתה משלם דמי משמורת רבעוניים לבנק, וחבל. מעבר לבית השקעות יחסוך לך את ההוצאה הזו.

יש לי סכום קטן יחסית בבנק בארץ - בית השקעות לא יקח אותי. זה גם אומר שדמי המשמורת לא גבוהים (ועדיין - מסכים איתך שהם שודדים).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי לקוח.

אני משתמש בבנק ומשלם 0 עמלות מעבר לק/מ.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, זה תלוי איזה סוג של סוחר אתה - לא ציינת.

בגדול, אתה צריך לפתוח שם חשבון ולהעביר אליו כסף. אני למשל העברתי דולרים בשביל מסחר בארה"ב. אתה משלם 10 דולר בחודש עמלות מינימום, כאשר כל עסקה זה 1 דולר (אלא רק אם אתה קונה כמות גדולה מאוד של מניות - מנקודה מסוימת זה עולה יותר). העסקאות עד 10 דולר בחודש נלקחות מהעמלה הבסיסית כך שאם אתה לא עושה עשרות פעולות בחודש לא תשלם יותר. כמובן שיש להם גם חשבון ברוקר אבל זה כבר רמה אחרת לגמרי.

יש לי סכום קטן יחסית בבנק בארץ - בית השקעות לא יקח אותי. זה גם אומר שדמי המשמורת לא גבוהים (ועדיין - מסכים איתך שהם שודדים).

אם זה רלוונטי לך, לפסגות אתה יכול להיכנס עם מינימום 20 אש"ח.

https://www.psagot.co.il/heb/Finance/PsagotTrade/Pages/default.aspx

בכל מקרה, כנראה שבהיקף פעולות קטן ובסכומים נמוכים זה לא יהיה הבדל משמעותי.

https://www.psagot.co.il/heb/Finance/PsagotTrade/Documents/%D7%AA%D7%A2%D7%A8%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%9F%20%D7%98%D7%A8%D7%99%D7%99%D7%93.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין לסחור בשוק האמריקאי אז IBKR הוא באמת אחד הברוקרים הטובים (והזולים) בעולם ללקוחות פרטיים.

כדי לפתוח חשבון דרכם יש לך 2 אפשרויות:

לפתוח חשבון דרך נציגות שלהם בארץ, הם נמצאים בראשון לציון וצריך להגיע לשם פיזית, אם איני טועה נדרש סכום של 3.5 אלף דולר מינימום.

לפתוח חשבון דרכם ישירות, נדרש מינימום של 25 אלף דולר, לדעתי העמלות גם מעט יותר נמוכות.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

25000? אצלי המינימום היה 2000. עמלות כמו שציינתי (למי שלא עושה המון פעולות) בערך דולר לפעולה, עם 10 דולר מינימום בחודש.

כמובן שממליץ לשים שם יותר כסף מ-2000. 25000 זה סכום טוב להתחלה, יאפשר לפזר סיכונים ולשמור מזומנים בצד בשביל הזדמנויות.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין לסחור בשוק האמריקאי אז IBKR הוא באמת אחד הברוקרים הטובים (והזולים) בעולם ללקוחות פרטיים.

כדי לפתוח חשבון דרכם יש לך 2 אפשרויות:

לפתוח חשבון דרך נציגות שלהם בארץ, הם נמצאים בראשון לציון וצריך להגיע לשם פיזית, אם איני טועה נדרש סכום של 3.5 אלף דולר מינימום.

לפתוח חשבון דרכם ישירות, נדרש מינימום של 25 אלף דולר, לדעתי העמלות גם מעט יותר נמוכות.

בהצלחה.

פתחתי היום דרך האתר של הנציגות בארץ "אינטאקטיב ברוקר", התקשרתי לנציג תוך כדי על מנת שיעזור לי למלא מספר שדות.

בהמשך שולחים אליהם במייל צילום דרכון ורישיון נהיגה.

תוך 3-4 ימים החשבון אמור להיות פעיל ואפשר להעביר אליו כסף ולהתחיל לעבוד דרכו.

10,000 ש"ח מינימום לחשבון.

0.01$ לקנייה/מכירה למניה, המינימום עומד על 2.5$.

עמלת המרה משקל לדולר 75 ש"ח לכל סכום עד 1.5 מיליון דולר.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמלת המרה משקל לדולר 75 ש"ח לכל סכום עד 1.5 מיליון דולר.

ההמרה על פי שער יציג?

מה לגבי המרה חזרה מדולר לשקל?

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההמרה על פי שער יציג?

מה לגבי המרה חזרה מדולר לשקל?

לפי רציף. אותה עמלה בהמרה ההפוכה. אולי אפשר להתמקח, לא ניסיתי עדיין.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד צריך להיזהר עם הבנקים - מושכים אותך עם "עמלה נמוכה, רק 75 שקלים עד 1.5 מיליון דולר" וגונבים אותך עם שער ההמרה.

בדקו דרכים אלטרנטיביות להעביר. מהארץ זה לא פשוט אבל עם חשבון אירופאי אפשר למשל להעביר יורו לחשבון טרנספרוייז ומשם ישירות לדולרים ל-IBKR. העלות היא בערך 20 יורו בשביל העברה של 5000 - עם השער היציג.

ולא ברור לי למה מינימום לקנייה מכירה עומד על 2.5 דולר. כאמור, ישירות מול IBKR זה 1 דולר.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...