Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש כלב קורגי בארץ לקנייה או לאמץ?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברור שמעורב בכלב רואים....רואים שהוא מעורב.:-D

יצא בסוף איזה רועה קפקזי של 70 קילו :roflmao:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איזה סיפור עשיתם

הבנאדם כולה רוצה כלב, לא דוב פנדה

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה סיפור עשיתם

הבנאדם כולה רוצה כלב, לא דוב פנדה

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

אילו פות"ש היה מציין בהודעה הראשונה שכבר גידלו כלב בהצלחה במשך כמה שנים טובות, היה נחסך חצי שרשור.:lol:

בנוגע לצילום - קורגי כמו שאני פקינז, זה הכי "מעורב גנרי" שיכול להיות :wink:

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה החלטת שהוא יסבול בקיץ?

אתה מתאר לעצמך איך מרגיש רועה קפקזי שחושבים שהוא קורגי?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתאר לעצמך איך מרגיש רועה קפקזי שחושבים שהוא קורגי?
הפוך זה הרבה יותר גרוע...

בכל מקרה, מלהסתכל על הפרווה אין אפשרות לדעת כמה היא סמיכה ומחממת. יש הרבה גזעים פרוותיים, שפרוותם מתאימה עצמה לקיץ באופן מצויין.

בנוסף, ליכולת ההלחתה משמעות יותר גדולה מלפרווה.

ולבסוף, כל זמן שיש לכלב מקום קריר דיו לרבוץ בו, הכל בסדר.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו. זה נכון שגורמים גזעיים עוברים סירוס כדי שלא יתרבו ורק לבתי גידול רשמיים מוכרים כאלה שיכולים להזדווג?

יש גורים שהם מה שנקרא "pet quality"' כלומר, לא מתאימים לסטנדרט של הגזע, מסיבה כזו או אחרת, ולכן לא מרביעים אותם, אלא מוכרים אותם כחיות מחמד.

כשקניתי את האוסטרלית שלי היה לי חוזה מול המגדל. הייתי רשאי להרביע אותה רק דרכו (והמועדון). אסור היה לי למכור או למסור אותה לאיש מלבדו. ככה המגדל מוודא שאין הרבעה לא אחראית של גורים שהוא הרביע ו/או שכלבים שלו יסיימו בידיים שלא מקובלות עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכישה של גורים גזעים מעודד הקמה של "חוות גורים". בנוסף, כלבים "גזעים" הם מוטציות גנטיות שנוצרו לפני 150 שנה באירופה לצורך שעשוע של המעמדות הגבוהים. לרוב מדובר בכלבים חולים יותר שדורשים הרבה יותר טיפול וחיים פחות שנים.

אם אתה רוצה לאמץ כלב תפנה לעמותה ותאמץ כלב מעורב קטן וחמוד בתמורה לסל אימוץ שכולל חיסונים ועיקור/סירוס.

התגובה הזו מזכירה לי סיפור.

הבת שלי הלכה עם חברתה ליום אימוץ כלשהו. בתמימותה סיפרה לאחד מאנשי הצוות שיש לה מלטז גזעי. הכולירה בלי להתבלבל ענה לה שמי שקונה כלב גזעי הוא פושע! לא פחות. למה? כי יש הרבה כלבים שזקוקים לאימוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובה הזו מזכירה לי סיפור.

הבת שלי הלכה עם חברתה ליום אימוץ כלשהו. בתמימותה סיפרה לאחד מאנשי הצוות שיש לה מלטז גזעי. הכולירה בלי להתבלבל ענה לה שמי שקונה כלב גזעי הוא פושע! לא פחות. למה? כי יש הרבה כלבים שזקוקים לאימוץ.

הלכתי ליום אימוץ ולא הסכימו לאפשר לי לאמץ כלב אחרי שאמרתי להם שהוא יחיה בחוץ.

(גר במושב, שטח של 7 דונם ויש לי 4 כלבים, כולם בחוץ. מבסוטים.)

לא עזר לי, מבחינתו זה שקול לזה שאתן לילד שלי לישון בחוץ והוא העדיף כנראה שישן במכלאה

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למתנדבי העמותות כל מיני דעות קדומות, שהן לא נטולות בסיס לחלוטין, אבל חלקן התקבעו לרמה של כללי ברזל.

כל זמן שיש לכלב מחסה מתאים לקיץ ולחורף והוא לא מסתובב בשטחים ציבוריים ללא השגחה, הוא יכול לגדול בחוץ,בטח בחברת כלבים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

עדכונים.

מדיי פעם עולה בפייסבוק כלב קורגי בן 4-5 ולפעמים גם מעורב. שיוצרים קשר עם האדם הוא מציע כלב אחר בכלל כי הקורגי עייף, בניתוח, אימא שלו מתה.

פעם ראשונה - מקרה

פעם שניה- מיקריות

פעם שלישית - שיטה.

זה קרה עם מישהי ממעלה אדומים{הכי הרגיזה אותי בעולם! שלום, זה בקשר לכלב, אקטואלי? כן. מה הכתובת אני בא עכשיו. שלח לי ווצאפ אומרת לי. וולאק אלה, אין קללה שלא השארתי לה. בחייאת דינאק} , נהריה {כן! אמרתי לה אני עכשיו מגיע מירושלים לנהריה לקחת אותו} ועוד מישהיה מהרצליה.

המוזר זה שהילדה לא מוותרת על הכלב הזה. ומוכנה לקחת את הכסף של הבת מצווה שלה ולקנות אותו ב9 אלף.

לא רוצה יורדיסני, לא רוצה לעשות באולמי שרון עם מגדל הכוסות שמפניה והנרות המפורסם והבורקס בשר עם רוטב פטריות.

רוצה קורגי.

אולי נייבא? לא יהיה זול? אין איזה גוד שופס?

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לברר עם מרכזת הגזע בנוגע למגדלים מוכרים, במיוחד אם אתה מוכן לשלם.

לפחות תדע שאתה מקבל כלב שאין ספק לגבי היותו גזעי.

יש נוכלים ביד 2 שמוכרים כלבים (בעיקר גורים), לרוב מעורבים, שאין שום קשר בינם ולבין הגזע עליו מצהירים.

https://ikc.org.il/החוג-הישראלי-לכלבי-רועים-2/

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה לה כלבים עצובים במכלאות, אולי זה ישחרר משהו בלב שלה.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכונים.

מדיי פעם עולה בפייסבוק כלב קורגי בן 4-5 ולפעמים גם מעורב. שיוצרים קשר עם האדם הוא מציע כלב אחר בכלל כי הקורגי עייף, בניתוח, אימא שלו מתה.

פעם ראשונה - מקרה

פעם שניה- מיקריות

פעם שלישית - שיטה.

זה קרה עם מישהי ממעלה אדומים{הכי הרגיזה אותי בעולם! שלום, זה בקשר לכלב, אקטואלי? כן. מה הכתובת אני בא עכשיו. שלח לי ווצאפ אומרת לי. וולאק אלה, אין קללה שלא השארתי לה. בחייאת דינאק} , נהריה {כן! אמרתי לה אני עכשיו מגיע מירושלים לנהריה לקחת אותו} ועוד מישהיה מהרצליה.

המוזר זה שהילדה לא מוותרת על הכלב הזה. ומוכנה לקחת את הכסף של הבת מצווה שלה ולקנות אותו ב9 אלף.

לא רוצה יורדיסני, לא רוצה לעשות באולמי שרון עם מגדל הכוסות שמפניה והנרות המפורסם והבורקס בשר עם רוטב פטריות.

רוצה קורגי.

אולי נייבא? לא יהיה זול? אין איזה גוד שופס?

הילדה רוצה. בחייאת...?!

ממתי ילדה בת 12 מקבלת החלטות משפחתיות להורים?

סתם נקודה, ומי יטפל בכלב כשהיא תלך לצבא?

הסוגיה פה היא בכלל לא הכלב.

איך אמרו חז''ל; Man up

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...