Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש כלב קורגי בארץ לקנייה או לאמץ?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1581 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה אתה רוצה בדיוק שנגיד לך?!

אז הילדה שלך רוצה, נו?!

אם כלב אתה מוכן שיהיה, למרות שסביר להניח שעוד כמה שנים הוא הופך להיות הבעיה שלך, שהיא תתחיל לחסוך.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כבר חודשיים שיש לנו כלב שלקחנו לאומנה, רזה ומסכן, אבל אוכל טוב אצלינו והוא משמין להנאתו.

מדיי פעם לקוחים את הכלב לימי אימוץ אולי יאמצו אותו.

לא מפריע לילדה שיקחו אותו.

היא רוצה קורגי.

{היא מורידה את הכלב לטיול פעמיים ביום,אחראית וגדולה, גם בקור הירושלמי}

דיברתי עם חבר הנה התשובה מלונדון:

"

חשבתי שאתה צוחק. אבל לא. אתה רציני.

אז ככה:

כלב קורגי עולה כאן £1500-£2000.

אם תוסיף על כך חיסונים מיוחדים ביטוח טיסה ותוספות נוספות זה ממש לא על כך משתלם.

וחוצמזה אני מגיע לארץ בשבוע הבא אבל לא ישירות מלונדון כך שזה לא רלוונטי."

כלומר היא מוכנה לזרוק כלב שנמצא אצלה מספר חודשים בשביל לקבל קורגי. אחלה אחריות וחיבור רגשי לחיה. כל מה שמעניין אותה זה לקבל כלב מותג. עכשיו תחליט אם אתה נותן לה את המותג שעוד מספר חודשים יהפוך לנטל שלך או שאתה מוצא דרך לאפס אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכותו של כל אחד לבחור לאיזו חיה הוא מתחבר.

אם מאן דהוא רוצה להתגרש מאשתו לטובת מישהי עם חזה גדול, גם זכותו.

אבל שתתחיל לחסוך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מסכים.

עצם העובדה שהיא לא הצליחה להתחבר רגשית לכלב שנמצא אצלה מספר חודשים רק בגלל שזה לא קורגי צריך להדליק פרוז'קטור אדום ולא נורה אדומה. בכלל כל האובססיה הזאת שלא עוברת מעל שנה הגיע למצב שאני חושב שיש מקום לערב איש מקצוע. הקורגי הוא לא האישו. יש כאן משהו עמוק יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסחפת רחוק מאוד.

תניח לו, אתה לא היועצת של בית הספר שמתחילה לחפש בילדה בעיות.

לך אין דבר שאתה ממש ממש רוצה, ולא רוצה שום דבר ליד אלא רק את הדבר שעבורך הוא 'האמיתי'?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מילה שנאמרה לגבי כלבנות גזעית מתועדת היא חקוקה בסלע!!! כלבנות גזעית היא הפיתרון לבעיית הכלבים הנטושים והצפת מכלאות העמותות.

לגבי הקורגי - מאאאאד לא מומלץ ככלב משפחה ולילדים- כמו שנאמר לפניי זה כלב רועים ששיטת הרעייה שלו היא נשיכות קטנות בעקבים של הבקר והצאן אותם הוא רועה- המשמעות היא שגם בבית המשפחה הוא ינשך בעקבים את כל מה שזז !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסחפת רחוק מאוד.

תניח לו, אתה לא היועצת של בית הספר שמתחילה לחפש בילדה בעיות.

לך אין דבר שאתה ממש ממש רוצה, ולא רוצה שום דבר ליד אלא רק את הדבר שעבורך הוא 'האמיתי'?

הרבה מאוד דברים חומריים שמביאים אותי להוצאות כלכליות לא מעטות, אבל לא מדובר ביצורים חיים.

החלפה של יצורים חיים שמחזירים חיבה כאילו מדובר בצעצועים מאלי אקספרס... לא יודע.

אבל כפי שנאמר אני לא יועצת בית הספר וזה לא ענייני.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזה אני מסכים לחלוטין, לא לרצות את מוקי המעורב מהכלביה אלא רק קורגי (שמאוד סביר שראתה באיזה סרט וכל מה שהיא רוצה זה להשביץ לחברות שיש לה קורגי) זה לראות בבעל החיים חפץ ועדיף להסביר לה שגם למוקי יש רגשות, זה לא זוג גרביים.

מבחינתי האישית, בתנאים כפי שפרטת, הייתי יושב עם הילדה ומסביר לה שהניסוי מבחינתך נכשל.

לא רוצה מוקי? אין בעיה.

קורגי לא יהיה.

ולא, אני ממש לא נגד כלבים גזעיים (ההפך), אבל ער למציאות, כל פעם שיש הייפ של גזע מסויים כי כיכב באיזה סרט, 6 חודשים אחרי זה, הכלביות מוצפות בכלבים גזעיים מאותו גזע שהבעלים המתלהבים זרקו מהבית.

KOOKE,

אין קשר בין מוצאו ויעודו של הכלב לבין התנהגותו בבית, כלב צריך חינוך.

כלב שנושך עקבים הוא לא כלב ש"פועל עפ"י איזה ציווי גנטי", אלא כלב לא ממושמע.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מסכים.

עצם העובדה שהיא לא הצליחה להתחבר רגשית לכלב שנמצא אצלה מספר חודשים רק בגלל שזה לא קורגי צריך להדליק פרוז'קטור אדום ולא נורה אדומה. בכלל כל האובססיה הזאת שלא עוברת מעל שנה הגיע למצב שאני חושב שיש מקום לערב איש מקצוע. הקורגי הוא לא האישו. יש כאן משהו עמוק יותר.

אתה מתחבר לכל אדם שיוצא לך להיות בסיבבתו?

אובססיה, אני מכיר מבוגרים שיש להם יותר אובססיה ללגו, אופניים או בולים.

וזה בלי להתייחס למגדלים רציניים של כלבים גזעיים...

אין צורך באיש מקצוע, צריך רק לא להסכים אם זה לא מתאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

KOOKE,

אין קשר בין מוצאו ויעודו של הכלב לבין התנהגותו בבית, כלב צריך חינוך.

כלב שנושך עקבים הוא לא כלב ש"פועל עפ"י איזה ציווי גנטי", אלא כלב לא ממושמע.

התנהגות מאוד קשורה לגנטיקה, ונשיכת עקבים היא אינסטינקט שצריך להכחיד לפעמים. אבל זה לגמרי התנהגות גנטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתחבר לכל אדם שיוצא לך להיות בסיבבתו?

לא.

אבל אני גם לא יוצר קשר עם אדם, בונה משהו ואחרי מספר חודשים מנתק כל מגע.

זה בערך מה שהם עושים לכלבים האלה אפילו יותר גרוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התנהגות מאוד קשורה לגנטיקה, ונשיכת עקבים היא אינסטינקט שצריך להכחיד לפעמים. אבל זה לגמרי התנהגות גנטית.

1. זאת התנהגות גנטית רק בכלבים סופר גזעיים שמורבעים ומושבחים כל הזמן למטרת צייד. לא בקורגי עירוני.

בדיוק כמו ש 99% מהרטריברים לא לוקחים חתול בפה ומביאים לך וכמו שבורדר קולי לא מתחילים לרעות ולקבץ חיות, אבל לקוח שלי נסע לחוות כבשים בסקוטלנד בשביל לקנות בורדר קולי, ושם החוואי מבודד כבר דורות רבים רק את הכלבים עם התנהגות קיבוץ מוטמעת בהם.

הלקוח הביא כלב בן 8 שבועות לארץ, על השבוע הראשון הלך לאסוף את הילד מהגן, הראה לי סרטון מדהים של בורדר קולי בן 8 שבועות מקבץ את הילדים בחצר של הגן :lol:

גם הקטע של לקחת כלבים מהכלבייה, לטפל בהם מספר חודשים ואחר כך להחזיר אותם לכלבייה הוא ממש לא לעניין.

ברור, כי ככ הרבה יותר טוב לכלב במכלאה עירונית בלי טיולים ועם ניקוי כלוב פעמיים בשבוע...

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלקוח הביא כלב בן 8 שבועות לארץ, על השבוע הראשון הלך לאסוף את הילד מהגן, הראה לי סרטון מדהים של בורדר קולי בן 8 שבועות מקבץ את הילדים בחצר של הגן :lol:

עכשיו אתה חייב למצוא את הסרטון הזה ולהראות כאן.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. זאת התנהגות גנטית רק בכלבים סופר גזעיים שמורבעים ומושבחים כל הזמן למטרת צייד. לא בקורגי עירוני. בדיוק כמו ש 99% מהרטריברים לא לוקחים חתול בפה ומביאים לך וכמו שבורדר קולי לא מתחילים לרעות ולקבץ חיות, אבל לקוח שלי נסע לחוות כבשים בסקוטלנד בשביל לקנות בורדר קולי, ושם החוואי מבודד כבר דורות רבים רק את הכלבים עם התנהגות קיבוץ מוטמעת בהם. הלקוח הביא כלב בן 8 שבועות לארץ, על השבוע הראשון הלך לאסוף את הילד מהגן, הראה לי סרטון מדהים של בורדר קולי בן 8 שבועות מקבץ את הילדים בחצר של הגן :lol:ברור, כי ככ הרבה יותר טוב לכלב במכלאה עירונית בלי טיולים ועם ניקוי כלוב פעמיים בשבוע...
אני חולק עלייך, כל כלב הוא מכלול של יצרים ואחד מהיצרים הוא יצר הרעייה (נגזרת של יצר הציד) כידוע לך הגזעים השונים פותחו לתפקידים שונים ובהתאם טופחו יצרים שונים והועצמו לפי התפקיד שנועד לכלב.נכון שכיום מרבית הכלבים הגזעיים לא משמשים בתפקידים לשמם נוצרו אלא נבחרו ופותחו בעיקר בשל המאפיינים הגופניים ולא בשל היצרים ובמקרים קיצוניים נוצרו ממש תתי גזע או מה שמכונה קווי דם עם הפרדה בין קוו דם עבודה לבין קוו דם לתערוכות - דוגמה מובהקת זה הרועה הגרמני ואפילו הבורדר קולי שגם בגזע זה יש הפרדה בין קוו דם עבודה (רזים יותר, פרווה קצרה יותר יצר רעייה מפותח יותר וכו') ובין קוו לתערוכות.למרות כל אלו גם ב"כלבים העירוניים" היצרים ישנם ובגלל מכלול יצרים כזה או אחר (וכמובן בגלל מאפיינים גופניים) בוחרים את הגזע שמתאים לאורח החיים של המשפחה.ובעניין שלנו - הקורגי גם אם הפך לכלב עירוני ואינו משמש עוד לרעייה - היצר ישנו ונשיכות העקב ישנן - שאל מגדלים/ בעלים של הגזע. זה לא קשור למשמעת וכו' - בהחלט צריך לדעת לנתב נכון את יצר הרעייה של הקורגי כך שלא ינשוך בעקבים כל מה שזז אבל בבסיס זה עדיין קיים.לכן לא ממליץ על קורגי ככלב משפחה ישנם גזעים אחרים מתאימים יותר.גם לי יש כלבת רועים גזעית - גזע לא מוכר ונפוץ בארץ, מגזע הבוסרון, כלבים אלו רועים בטכניקה של הדיפת הצאן עם הכתף (אלו כלבים גדולים) - לכן הכלבה שלנו חופשי "הודפת" ונדחקת לרגליים של כולם...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...