Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"אפודים צהובים" או מחאת יוקר המחיה בישראל

rev-Match
שימו לב! השרשור הזה בן 1975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן, יותר מ״עניים חדשים״, מה שזה לא אומר.

...

ואני חשבתי שבתור תל אביבי מגניב ומשכיל אתה מעודכן בטרנדים האחרונים.

https://z.ynet.co.il/mShort/content/2018/TheNewPoors/?externalurl=true#/

https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3726754,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 188
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה על הלינקים.

יש לי אגב משהו נוסף להעיר ולהאיר.

יש 2 בעיות נוספות בארץ, שלא נגענו בהן (באחת כן ובשנייה לא ראיתי) בפוסט.

הראשונה, אנשים לא מבינים מה הם עושים עם כספים.

השנייה, בועת האשראי המטורפת שהמדינה נמצאת בה.

קרה גם לי, לפני שבוע קיבלתי טלפון מהבנק- "תשמע, אתה במינוס קרוב למסגרת, בוא קח הלוואה ל...". זה השלב שכמעט ניתקתי לה בפנים. לא אשמתה, אז נשארתי מאופק. גאוני! אין לך כסף, אז לך ותוציא עוד כסף על הכסף שאין לך, כדי שתוכל להוציא עוד כסף שאין לך.

כמו שאני תמיד אומר, אגב- "מי שאין לו כסף, משלם יותר". תחשבו על זה ותראו שאני צודק. ויש גם הוכחות לצערי מניסיון אישי.

ריבית של הלוואה תמיד גבוהה מהריבית על המינוס, והלוואה תכניס את רוב האנשים למצב של רגיעה כי "יש כיסוי, אז נצא אולי לגיחה קצרה לחול במקום לשבוע רק ליומיים". או משהו בסגנון.

ואנשים נופלים בפח- לוקחים הלוואה כדי לכסות הלוואה אחרת ועושים עוד כמה דברים חסרי כל אחריות כלכלית.

הבעייה השנייה, שהמדינה מאפשרת את זה (כי כולם מרוויחים חוץ מהאנשים חסרי הכח שעליהם הכל מבוסס). ולא רק שהיא מאפשרת את זה, הדבר תורם לעלייה תמידית של יוקר המחייה. למה דירה שלפני 30 שנה הייתה שווה כמה עשרות אלפי שקלים היום שווה כמיליון? זה לא יין, עם השנים מצבה רק מחמיר. מה השתנה בדיוק?

שורה תחתונה, מי שאין לו כסף ללחם, קונה יותר מדיי עוגות ואחר כך מתפלא שהוא לא יכול לקנות גם קולה וזועק "מגיע לי" לקונדיטור כי הוא ייצר את העוגות טעימות. או משהו כזה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני חשבתי שבתור תל אביבי מגניב ומשכיל אתה מעודכן בטרנדים האחרונים.

https://z.ynet.co.il/mShort/content/2018/TheNewPoors/?externalurl=true#/

https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3726754,00.html

אומנם אני מגיב ומתווכח פה לא מעט, אבל בניגוד לחלק מהחברים כאן יש לי גם חיים מעבר לחיפוש מתמיד של הדבר הבא שימרמר אותי. ככה זה, כשאתה תל אביב מגניב. אה ואני גם באמת משכיל. השכלה זו גם אחלה דרך להעביר את החיים. יותר מועילה מבכי על שניצלים.

מומלץ לנסות.

ואנו נותנים לקהל יעד של פרסומות מסוג זה להתרבות ולאכול שניצלים.

מי זה ״אנו״?

מי שואל אותך בכלל?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם אני מגיב ומתווכח פה לא מעט, אבל בניגוד לחלק מהחברים כאן יש לי גם חיים מעבר לחיפוש מתמיד של הדבר הבא שימרמר אותי. ככה זה, כשאתה תל אביב מגניב. אה ואני גם באמת משכיל. השכלה זו גם אחלה דרך להעביר את החיים. יותר מועילה מבכי על שניצלים.

מומלץ לנסות.

מי זה ״אנו״?

מי שואל אותך בכלל?

וואי וואי וואי איזה אוכל שניצלים משובח אתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ לנסות.

מי זה ״אנו״?

מי שואל אותך בכלל?

"

אבל בניגוד לחלק מהחברים כאן יש לי גם חיים " פשש גם תל אביבי , גם משכיל ואפילו יש לך חיים בניגוד לשאר ממש גבר גבר .

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי וואי וואי איזה אוכל שניצלים משובח אתה.

זה הפסיק להצחיק אחרי פעמיים.

לא אוהב שניצלים.

אבל יש דברים אחרים שכן, בניגוד לחלק מהחברים האחרים כאן.

מפליא שאתה ממשיך לא לענות.

יש משהו שעושה לך טוב בחיים? מישהו שאתה לא שונא?

חברים?

למה אתה בכלל רשום לפורום? מכוניות זה חרא. מזהם את האוויר וסתם עוזר לדושבגים כמוני להגיע לשניצליה.

"

אבל בניגוד לחלק מהחברים כאן יש לי גם חיים " פשש גם תל אביבי , גם משכיל ואפילו יש לך חיים בניגוד לשאר ממש גבר גבר .

נו מה? זה היום הזה בשבוע שכל המתוסכלים באים לקארספורום?

אתה רוצה הרצאה ממשכיל שכמוני על משמעות הקונטקסט בתוך ויכוח?

כי אם ממש תתאמץ, תגלה שלא אני הזכרתי את מגוריי בתל אביב או ההשכלה שלי ראשון.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה גם לי, לפני שבוע קיבלתי טלפון מהבנק- "תשמע, אתה במינוס קרוב למסגרת, בוא קח הלוואה ל...". זה השלב שכמעט ניתקתי לה בפנים. לא אשמתה, אז נשארתי מאופק. גאוני! אין לך כסף, אז לך ותוציא עוד כסף על הכסף שאין לך, כדי שתוכל להוציא עוד כסף שאין לך.

כמו שאני תמיד אומר, אגב- "מי שאין לו כסף, משלם יותר". תחשבו על זה ותראו שאני צודק. ויש גם הוכחות לצערי מניסיון אישי.

ריבית של הלוואה תמיד גבוהה מהריבית על המינוס, והלוואה תכניס את רוב האנשים למצב של רגיעה כי "יש כיסוי, אז נצא אולי לגיחה קצרה לחול במקום לשבוע רק ליומיים". או משהו בסגנון.

ואנשים נופלים בפח- לוקחים הלוואה כדי לכסות הלוואה אחרת ועושים עוד כמה דברים חסרי כל אחריות כלכלית.

אתה טועה לחלוטין, הריבית על המינוס תהיה ברוב המוחלט של המקרים גבוהה מגובה ההלוואה.

בארי, אתה צודק. גם הברווז צודק.

ובמה דברים אמורים:

אם נוטל ההלואה יודע לשלוט ביצריו ובזכותה יחסוך רבית אתה צודק.

אם נוטל ההלואה ימשיך לחיות מעבר ליכולתו - הברווז צודק.

ויש עוד דבר שמסבך את התחשיב - הם אתה באוברדראפט כל החודש או רק בחלקו? כיון שאם רק בחלקו תשלם רבית רק חלק מהחודש, כלומר פחות מהרבית הנקובה. ואת זה קשה מאד לחשב. ויותר מזה, אם האוברדראפט בחלק מהחודש קטן תשלם רבית גבוהה אבל על סכום קטן, כלומר אבסולוטית מאט.

אז את ההיכרות עם הפסיכולוגיה כל אחד צריך לעשות לעצמו, ואת אומדני הרבית גם כן - ורק אז לבחור במסלות שנראה לו מתאים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בין "אפודים צהובים" בצרפת למי שרוצה לארגן את זה בישראל זה שהאירופאים ( לא מדובר רק בצרפת) הם ימניים שמתנגדים לממשלות השמאולניות.

הם תומכים בביבי ובדרכים שלו.

כל פעם שימני אירופאי מגיע לישראל אנשי החדשות שלנו קופצים שהוא פוגש ימניים קיצוניים.

אבל אלה האנשים של ה"אפודים צהובים".

אז כמה צפונים יעשו פה הפגנות וילכו בסוף היום הביתה לרמת אביב.

הם גם לא יגיעו לכל ההפגנות כי הם בדיוק מצאו דיל על טיסה לתאילנד.

יש מדינות באירופה במצב הרבה יותר גרוע משלנו.

יוון במצב הרבה יותר גרוע משלנו.

ספרד הייתה במצב אבטלה מטורף ,אני לא בטוח אם זה לא השתפר.

אחד הפרקים של טופגיר ( או The Grand Tour) הם נסעו לספרד והראו איך שכונות ענקיות נטושות, שדה תעופה נטוש.

הנדל"ן בארץ לא שווה חצי ממה שדורשים, את זה צריך להוריד.

זה די אשמת הממשלה כי רוב מחיר הנדל"ן הוא מיסים.

עסקים שהעלו משכורות אחרי שעלה שכר המינימום די הגיוני שיעלו מחירים.

מצורפת תמונה של פריז למי שלא מכיר את העיר.

אותם ה"אפודים צהובים" רוצים לגרש משם

40345645_-_28_10_2016_-_france_paris_migrant_camp.jpg

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כמו מחאת האוהלים רק שבלילה האוהלים היו נשארים ריקים והאנשים היו חוזרים לדירות שלהם במרכז תל אביב.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי את רוב הפוסט אבל דבר או אחד או שנייםיש לי להגיד. הרוב האינטלגנטי העובד התורם של המדינה כבר הפסיד . עדר של מטומטמים שמתרבים כמו ארנבים רץ אחרי השליט ביבי ולא משנה מה וצועקים ביבי המלך והכל יהיה בסדר. הימין לוקח את המדינה ע"י הפחדה שיטתית לקיצון והעדר מאמין ולמצב שלא היה אפשר לחיות פה עוד 2 עשורים .בין אם זה בגלל ערבים שמפלגות הימין רוצות לספח בלי זכויות במקום להפרד מהם לשלום אז הם שיהיו פה הרוב או החרדים שפשוט ימוטטו את כל הכלכלה , כי כמו שדיברו בתוכנית סאטירה אחת אריה אמר שרוב החרדים עובדים והמנחה שאל אז איך במס הכנסה לא שמעו אליהם .ואני לא הייתי רוצה לחיות במדינה כזאת שרוב המיסים שאנחנו משלמים פשוט נעלמים לא לבריאות לא לחינוך לא לפיתוח אלה לאינטרסנטים עם ססמאות ריקות. לכן אני בהחלט לא אשתתף במחאה כי היא חסרת כל ערך לעם הזה שכבר איבד את הדרך. אני רואה את זה בכביש ביום יום החוסר כבוד לאחר כל הזמן .אני רואה את זה ברחוב ובסחר שכל אחד מסה לדפוק את השני . אני רואה את זה בדיור איזה חורבות במחירים מטורפים בלי בושה אני רואה את זה בכנסת שכל הצעה שבאמת מנסה לעזור לנו מייד נהדפת וכל הצעה פופוליסטית חסרת תוכן עוברת . לא לנכים לא לזקנים לא לילדים לא לחינוך לא בריאות. כן לשכר והסדרים מתחת לשולחן כן להתנחלויות שלא תורמות בכלום. כן לני ישיבה בחורים בריאים שמעדיפים לשבת על התחת בחוסר מעשה ללא שהם או הוריהם תרמו שקל למדינה נהנים מקצבאות חינוך ובריאות ללא גבולות. אני כבר החלטתי שאני את הארץ יעזוב וילדי יגדלו במקום שפוי ולא משנה מה. וחבל על התיק הפלילי והפנס בעין מהשוטרים האלימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה נחמד אם מישהו שמתיימר לייצג את הרוב האינטליגנטי היה רושם פוסט קריא ועם סימני פיסוק.

לא קראתי את כולו, כי העיניים כאבו לי, אך בגדול מסכים. בשנה אחרונה התייאשתי סופית מהמדינה, לאחר שראיתי שהמלך לא יורד בסקרים גם אחרי המלצות משטרה ואז אחרי כשלון מתמשך בטיפול בטרור העפיפונים, כששרפו לנו את עוטף עזה. לא יודע אם הוא משתמש בכלים לשליטה על המונים בסרטונים או שזה השטיפת מוח השיטתית לאורך השנים, אבל יש לי תחושה שאם ביבי יתן פקודה, עדר התומכים ייצא להרוג את מי שיצביע עלהים כמטרה. אז אני כבר לא אעזוב, אבל לילדה שלי אין מה לחפש כאן אם לא יהיה שינוי קיצוני לטובה בקרוב.

אחוז האוכלוסיה ששיטת הממשל המועדפת עליו היא דיקטטורה כבר עבר את ה-50% מזמן והוא ממשיך לגדול כל הזמן. מבחינתי זה כולל את הערבים, החרדים, המתנחלים והעדר של ביבי. לכן לאט לאט הדמוקרטיה כאן תתפרק והתהליך כבר התחיל. ולאט לאט נהפוך לדומים לשכנינו שמסביב. הדבר היחיד שיכול להציל את המדינה זה מנהיג אחר ודחוף. אני רואה שתי אפשרויות ריאליות יחסית. או שגנץ מצטרף ללפיד ואז יש סיכוי ממשי להרכבת קואליציה ע"ייש עתיד או גדעון סער ינצח בליכוד ואז המפלגה הזאת אולי סופסוף תבריא ותוכל לקחת אותנו למקומות טובים יותר. עוד קדנציה של ביבי וכבר כלום לא יעזור, גם לא מחאה בסגנון צרפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לכם תיאוריות מעניינות,

או שצפיית בינג׳ בסדרות זומבים קצת משפיעה עליכם יותר מדי.

אתם בטוחים שאנחנו גרים באותה מדינה?

ברצינות.

אגב, בינתיים שרשור הקניות ברשת נושק ל-500 עמודים. קשה, קשה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...