Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"אפודים צהובים" או מחאת יוקר המחיה בישראל

rev-Match
שימו לב! השרשור הזה בן 1960 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אלא אם אתה בעד קומוניזם (ואני מקווה שלא), הממשלה לא באמת צריכה לשלוט בכל המחירים, או אפילו ברובם. לא לגמרי ברור לי למה הממשלה אשמה בהעלאת מחירים של מוצרים צריכה.

מחיר המוצר מושפע ממחיר התשומות, ובעברית פשוטה אם מחירי החשמל, המים, הארנונה, ההפרשה לפנסיות עולים => מחירי המוצרים עולים.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 188
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לגבי דת, לימודי אבולוציה וה"שותפים הטבעיים", זו אחת הסיבות למה אני פחות אוהב את הממשלה הנוכחית, אבל עם כל הצער שבדבר, אין לזה שום קשר ליוקר המחיה. אם המחאה תהיה על זה, אני הראשון לתמוך.

ברור שיש, כי אם התקציב למפלגות החרדיות הפך מ 600 מיליון ש"ח ל 1.2 מיליארד, אז הממשלה צריכה להביא את התוספת הזאת מאיפה שהוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסרס? חלילה, אבל תייללו על הגדרות שיקר לגדל ילדים וכולם חייבים להשתתף בעלויות גידול של פרי אהבתם.

אתה מיילל הרבה, הרבה יותר מכל הורה שאני מכיר.

אתה לדעתי גם לא ממש מנסה להבין מה אנשים אומרים, מרוב שהשנאה מסנוורת אותך.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלא אם אתה בעד קומוניזם (ואני מקווה שלא), הממשלה לא באמת צריכה לשלוט בכל המחירים, או אפילו ברובם. לא לגמרי ברור לי למה הממשלה אשמה בהעלאת מחירים של מוצרים צריכה.

בוודאי שהיא אשמה. ממה הכל שוב מתחיל? מעליה במחירי החשמל. למה לכל הרוחות מחירו עולה?? בין היתר כי הממשלה הזאת אישרה מתווה גז גרוע שמיטיב עם הטייקונים במקום שיטיב עם האזרחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים היא כן.

רק לפני איזה שבוע איילת שקד זרקה משהו על זה שזה בסדר שנשלם יותר, כדי לשמור על חקלאות ישראלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מאוד קיצוני בתגובות שלך,

הממשלה צריכה לתמוך ולקדם את התוכניות שהיא בונה ומבטיחה לתושבי המדינה וזה כולל שליטה במחירים, לדוגמא:

אם הממשלה דוחפת אנשים לצאת לפריפריה יחד עם זה צריכות להגיע ההטבות ולא לאשר לעיריות ומועצות אזוריות לעלות ארנונה כל שנה ב1%-1.5%.

למה ארנונה בראש העין הרבה יותר גבוהה מגבעתיים/רמת גן?

מבלי להזכיר את שאר החסרונות.

לדעתך, על זה הממשלה יכולה להשפיע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מיילל הרבה, הרבה יותר מכל הורה שאני מכיר.

אתה לדעתי גם לא ממש מנסה להבין מה אנשים אומרים, מרוב שהשנאה מסנוורת אותך.

וואלה? יותר "מהעניים החדשים" שקונים לצאצא עגלה עם מערכת מתלים אדפטיבית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, יותר מ״עניים חדשים״, מה שזה לא אומר.

...

להם לפחות יש מטרה - להוזיל את העלויות של העגלה.

מה המטרה שלך? כעס בשם כעס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

של העגלה ושל השניצלים.

גם מחיר העוף הולך לעלות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ המחאות האלו הן כלום ושום דבר. סתם פריקת לחץ ושחרור קיטור.

ב 2011 יצאו לרחובות 400,000 איש. נניח שזו הגזמה פרועה של טמקא ויצאו רק 100,000 איש לרחוב. אם במקום לצאת לרחוב הם היו מתפקדים למפלגה שנמצאת בשלטון כבר לא מעט שנים, וכנראה תשאר שם עוד מספר כזה של שנים, יכלו בפריימריז אחד להכניס איזה 10 שרים לממשלה ולהחליף את העומד בראשה.

רק אומר.

אבל זה לא סקסי וזה לא "אנטי" וזה לא "תנועת נגד" ואף אחד לא בא לצלם אותך כשאתה הולך לקלפי.

בגלל זה יושבים שם אנשים שכל מה שמעניין אותם זה הכסא שלהם והחברים שלהם שהכניסו אותם למפלגה.

+ אינסוף.

רק לציין שאנשים כמו ביטן, אמסלם וחזן נכנסו עם אלפים בודדים של קולות.

אותם מורדים דגולים יכלו להתפקד במחיר של 5 שקלים לחודש ולשים את האנשים שהם מאמינים בהם במקום כל מיני ליצנים.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד ביבי בשלטון, לא יעזרו שום מניפולציות בפריימריז. הליכודניקים החדשים הכניסו את השכל ומה? מצביעה כמו גדולה איך שמכתיבים לה גם כשהצבעות מוכרעות על קול אחד. גם אם יהיו 5 השכל זה לא יעזור, כי גם הם יכנעו לביבי. או שאתה רוקד לפי החליל שלו או שמעיפים/דוחפים אותך החוצה מהמפלגה. חוץ מישראל כץ לא נשאר בן אדם אחד בליכוד עם דעה משל עצמו. וגם הוא יושב בשקט כי מבין את המצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי באמת לא לא באותה מדינה ופיספסת את הטענות מתוך הממשלה (ולצורך העניין מתוך משרד הבריאות בין היתר) שעלולות להיות בעיות רציניות בעקבות הקיצוץ האחרון בתקציב ובתי חולים אף עלולים לקרוס. בעניין מערכת החינוך, לדעתך זה בסדר שהוציאו את לימודי האבולוציה מהחינוך הממלכתי למשל?

כדאי לזכור למה נעשה הקיצוץ, כי כשיש לך שר אוצר שנבחר על הטיקט החברתי וכבר 4 שנים מחלק כספים ציבוריים (במקרה הזה הסיפור עם הפנסיות של משטרה ושב"ס) כאילו הוא סנטה קלאוס עד שיעד הגירעון נפרץ (מה שאנחנו כמובן נשלם עליו), אז בסוף צריך לקצץ אם לא רוצים

שהחיים שלנו יפגעו עוד יותר.

ולגבי מערכת החינוך לא ברור לי על מה אתה מתלונן.

אני מניח שאתה בעד שכל המערכת תהיה ממשלתית לחלוטין מא' ועד ת' כמו היום, וחלילה להפריט ופערים וכל השיט הזה.

אז מה בעצם הטענה כנגד פוליטיקאי שמקיים (לכאורה) את המדיניות שהוא מאמין בה ובמקרה הזה מוציא את לימודי האבולוציה?

לא יותר הגיוני פשוט לנטרל את ההשפעה של הפוליטיקאים והפקידים על תכני הלימוד, ושפשוט כל הורה ישלח את הילדים שלו

לבית ספר שתכני הלימוד נראים לו?

סתם רעיון רדיקלי שכזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד ביבי בשלטון, לא יעזרו שום מניפולציות בפריימריז. הליכודניקים החדשים הכניסו את השכל ומה? מצביעה כמו גדולה איך שמכתיבים לה גם כשהצבעות מוכרעות על קול אחד. גם אם יהיו 5 השכל זה לא יעזור, כי גם הם יכנעו לביבי. או שאתה רוקד לפי החליל שלו או שמעיפים/דוחפים אותך החוצה מהמפלגה. חוץ מישראל כץ לא נשאר בן אדם אחד בליכוד עם דעה משל עצמו. וגם הוא יושב בשקט כי מבין את המצב.

לא חייב ללכת עם הליכודניקים החדשים ולא חייב להתפקד לליכוד.

אם כן מתפקדים לליכוד מספיק אנשים, אז אפשר גם שביבי לא יעמוד בראשו.

או לנסות להשפיע, או לא לנסות, אין באמצע.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודה למחשבה #1.

לפני 30 שנים, כמה הומלסים הסתובבו ברחובות? אני לא זוכר שראיתי אף לא אחד.

לפני 20? גם, לא זכור לי.

בעשור האחרון, אני רואה הרבה יותר מדיי כאלו.

נקודה למחשבה #2.

כשעלות החיים בלבד (מגורים, אוכל, מים-גז-חשמל-ארנונה, בלי טלפון ואינטרנט בחישוב כי הם לא הכרחיים) מכלה בקלות משכורת של כ-7K, מה בדיוק אמורים לעשות האנשים שמרוויחים בערך ככה במקרה הטוב, ומינימום במקרה הרע? ואלו שאינם נשואים כך שיש רק הכנסה יחידה, שלהם?

לפני כעשור, אמרתי את אותם הדברים על משכורת של 5K, אגב.

נקודה למחשבה #3.

האם נקודה 2 היא הגורם הישיר לנקודה 1?...

במילותיו של ז'וז'ו חלאסטרה האלמותי, "ותחשבו על זה. *מהההההה" (*=או משהו בסגנון).

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היו 100,000 ליכודניקים חדשים או סתם ליכודניקים שהם אנשים נורמטיביים בלי יומרות פוליטיות אז א. היו מכניסים 15 שרן השכל ב. יכלו להחליף את ביבי בפריימריז

אנשים במדינה כבר התרגלו למה שמכרו להם שנים כאילו ביבי=ליכוד. אין שום מניעה להחליף את מנהיג הליכוד, היו לפניו ויהיו אחריו.

בנימה אישית אומר שלי אין בעיה עם ביבי, אבל כן עם חבורת חסרי היכולות והכישרון שמקיפים אותו.

ועוד יותר יש לי בעיה עם האדם ההממוצע שטורח ללכת בערב שבת לכיכר להפגין פעם בחצי שנה, אבל לא טורח להתפקד למפלגה עם פריימריז פעם בחיים ולהצביע בפריימריז פעם ב 4 שנים.

בזכות האדישות שלהם, הם נותנים לחבורת חסרי היכולות האלו לחוקק חוקים פופוליסטים ולשבת בועדות שלוקחות החלטות לגבי הרבה מאוד כסף.

זהו, פרקתי. זה נגרר לפוליטיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...