Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה ואיך להתחיל לחפש עבודה במחשבים ?

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 2109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 437
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תשמע, כמה דברים -

אני לא יודע מה המשרה הזאת ומה הסיפור, אבל:

1. תכבד את המקום והמעמד שאתה הולך אליו. אני לא אומר תבוא עם חליפה ועניבה. אבל חולצת פולו וגינס לא קרוע זה המינימום. אם יש לך מכנס, אפילו גינס בצבע שחור וחולצה מכופתרת בגוון אחיד - זה הרבה יותר רציני.

2. שוב. תתכונן. תקרא באינטרנט קצת על ראיונות עבודה. תחזור על החומר. תדע מה השכר. מה הדרישות. שתדע מה לדרוש אם תצטרך.

3. תפסיק מעכשיו את הגישה הזאת של ״וואלה אני לא מפה. אני מהמוסך, לא מבין מה עושים פה״.

תחשוב לרגע שאתה מראיין אנשים. בא לך איזה ליצן. אומר לך - וואלה - אני במקרה נפלתי פה. עד עכשיו הייתי במןסך ואמרתי - וואלה נראה אם יתפוס משהו במחשבים. כן כן לא לא. היית מקבל אותו?

מקום עבודה מחפש עובד רציני. שאפשר לסמוך עליו. אנחנו יודעים שאתה לא כזה, אבל אל תיתן להם לדעת. לפחות לא בהתחלה. תשדר רצינות. לא מסכנות. שאתה שייך לשם. לא שאתה תייר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אושריקו, עוד טיפ-

יש לך יומיים להתכונן, אל תחשוב שאתה בא טאבולה ראסה ומה שיהיה יהיה, תעשה שיעורי בית-

חפש שאלות מראיונות, חפש בגוגל את שם המשרה + ראיון עבודה \ שאלות לראיון עבודה וכן הלאה.

לא מצאת? מנסה באנגלית.

עובר על כל השאלות האפשריות, מנסה להבין את התשובות לעומק.

קורא כל פיסת אינפורמציה על החברה המגייסת, מה היא עושה וכן הלאה.

בתור אחד שיצא לו לראיין (לא הרבה- אני שונא את זה יותר מתור אצל רופא שיניים) אין דבר יותר מעצבן ממרואיין שלא יודע לענות על השאלה הראשונה שעולה בחיפוש של גוגל על שם המשרה. זה מראה על סוג של זלזול (או שוקיסטיות, או עצלנות, או כל הנ"ל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי משם.

1)באתי לבוש כמו שצריך למקומות מסוג כאלה.

2)לא מסובך להגיע לשם בכלל.

3)המזמינה לראיונות/פקידה וואטבר, צעירה וחמודה בדיוק הטעם שלי.

3) פה התחיל האקשן...

ראיין אותי בחור צעיר ונחמד מאוד, מה שעשה אווירה טובה, אבל אז , חשבתם שסחבק יצליח להרשים בדיבורים? לא ולא חברים. עשו לי בוחן בפתע במחשב בחומר שבחיים לא נתקלתי בו, כלומר , תקלת CREDSPP שמנסים להתחבר דרך רימוט והוא לא נותן (אם כי הסברתי לו מה זה רימוט ככה שידעתי מה זה ואיך להגיע לשם).

חיטטתי שעה במחשב ולא מצאתי פתרון, בסוף כן הגעתי לפתרון למיקרוסופט אבל לא ירדתי לחלק הנכון , אלא שיחקתי בCMD , למרות שהפתרון היה בכלל דרך הגרופ פוליסי.

בעיה שניה היא מקלדת שרשמה סימנים מוזרים והתקלה הייתה בשפה.

לגבי אופציה ראשונה, אתם יכולים להגיד שאף פעם לא עשית את זה וגם לא למדת בקורס, ניחה, אבל פדיחה עדיין.

אופציה שניה, רק מראה כמה הקורס שעשיתי באמת שווה לישבן.

"תשובה עד סוף שבוע".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה, בהצלחה.

בעיקרון יש עדכון של Windows שפותר את בעיית credspp

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

CREDSPP- זוכר שצריך להוריד איזה V בהגדרות ההתחברות מרחוק. בכל מקרה ככה היה בגרסאות שלפני עידן חלונות 10.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם עשיתי פדיחה אבל כל הזמן הזה שאלתי אותו שאלות (הוא ביקש לדמיין שהוא הלוקח עם הבעיה) והוא אמר שאני צודק בדברים שאמרתי אבל זה לא הפתרון.

גם הראיתי לו איך בודקים IP, הפעלתי CMD תמיד דרך ADMINISTRATOR ונכנסתי כמובן לגרופ פוליסי וכו' , והסברתי לו שסיימתי קורס PC לא מזמן.

בלי שום קשר, הוא טען בכלל שגם אם אני אתקבל אני לא מתקבל ישר לעולם השרתים ואבטחת המידע אלא מתחיל ממה שאמרתם, HELP DESK, תמיכה טכנית וכו'.

ככה שלא ברור לי מדוע הוא עשה לי את 2 הבחנים האלה , מה גם שנאמר שכל ההכשרה עליהם ואין צורך נסיון קודם וכו'.

מקווה שאני אעבור.

ובכל מקרה, הפתרון במיקרוסופט באנגלית נתן כמה אופציות, כל מיני פקודות מסובכות בPOWERSHALL , אבל בסופו של דבר המראיין הראה לי שהייתי במקום הנכון אבל לא ירדתי לפתרון הנכון , שבסופו של דבר, שינוי הגדרה בגרופ פוליסי והמחשב התחבר ליעד.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבחון משהו. לא בהכרח מתקבל רק מי שעונה נכון. יכול להיות שמסתכלים על האופן שבו ניגשת לבעיה שאתה לא אמור להכיר.

יש הרבה מועמדים, התאם ציפיות.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שבנאור אמר. נדיר שמתקבלים לעבודה מראיון ראשון. אל תתן לזה לבאס אותך, אפילו לא טיפה.

מה גם שאף אחד עוד לא אמר שלא התקבלת.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא מצאת עבודה? נשבע, אושריקו, בקצב הזה תמצא כלה יותר מהר.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבחון משהו. לא בהכרח מתקבל רק מי שעונה נכון. יכול להיות שמסתכלים על האופן שבו ניגשת לבעיה שאתה לא אמור להכיר.

יש הרבה מועמדים, התאם ציפיות.

בהצלחה!

ברור, פשוט נראה לי שהפגנתי קצת חוסר ביטחון, אבל עצם זה שזרקתי כמה הערות נכונות וידע קצת מעודד אותי. אולי הבן אדם רואה שיש קצת ידע וצריך רק "לשפשף". בכל מקרה, לפחות לא הגיע אליי מראיין כבד ומפחיד. זה השרה אווירה טובה.

מה שבנאור אמר. נדיר שמתקבלים לעבודה מראיון ראשון. אל תתן לזה לבאס אותך, אפילו לא טיפה.

מה גם שאף אחד עוד לא אמר שלא התקבלת.

ברור לי, פשוט אהבתי את האיזור והמקום.

עוד לא מצאת עבודה? נשבע, אושריקו, בקצב הזה תמצא כלה יותר מהר.

דווקא כמעט מצאתי ועוד מי אתה לא רוצה לדעת , אבל גם את זה הצלחתי להרוס (נטו באשמתי ובמודע) אבל זה לא לפה. יכול לומר רק שפייסבוק יודע ליצור דברים ולהרוס דברים.:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקדונלס, כנראה שכן. :D

אהבתי את זה שהבחור ליווה אותי עד הדלת, לחץ לי יד, ובכלל עושה רושם שיש צוות צעיר ונחמד סך הכל.

לצערי אני לא אופטימי אבל יחד עם זאת הבחור אמר לי משפט כזה: רוב התקלות שתיתקל בהם הם תקלות שלא נתקלת בהם בחיים בעבודה, מה שאתה צריך אבל לעשות זה לדעת לחפש את זה נכון ולטפל בזה , כי הלקוח סומך עליך. מהמשפט הזה אפשר להבין שאין בעיה עם זה שלא ידעתי לפתור את התקלה, אולי תהיה בעיה עם זה שלקח לי המון זמן ובסוף לא מצאתי דרך מדוייקת לפתור את התקלה. נחיה ונראה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...