Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה ואיך להתחיל לחפש עבודה במחשבים ?

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 2096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האמת שמהעבודה הנוכחית שלי התקשרו אחרי שבוע וחצי אחרי הראיון הראשון, להגיד שהם רוצים להמשיך איתי (כשכבר כמעט שכחתי מהם). למזלם לא היה לי משהו אחר רציני באופק.

לפעמים בחברות גדולות תהליכים לוקחים זמן.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 437
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה, שביט, אתה צודק לחלוטין. בחיים לא התקשרתי למקום עבודה שלא החזיר לי תשובה, צריך להיות ממש הזוי כדי לא לקלוט את המסר.

אה?

קודם כל, מאיזה "נסיון" בדיוק ההצהרה הזו? אמרת בעצמך שאף פעם לא התראיינת במקומות "כאלה"?

שנית, קטע - במקום העבודה הנוכחי שלי, הודיעו לי שלא התקבלתי, אחרי שקיבלתי את ההודעה (במייל) שלחתי בחזרה מייל שהתרשמתי מהחברה, הבנתי שהתרשמו ממני וכו' וכו' ושאשמח לקבל עוד הזדמנות להוכיח את עצמי. קטע, הזמינו אותי לעוד ראיון (ואת כל הסיפור שקרה אחרי זה פירטתי פה באשכול נפרד, ואיזה כיף שבסוף הכל הסתדר לטובה ו"נפלתי" במקום מצויין שעונה בדיוק על מה שחיפשתי), ובמקרה גם אתמול יצא לי לצאת עם מגייסת בחברה גדולה במשק, סיפרתי לה את הסיפור הזה והיא אמרה שאצלה ואצל עוד הרבה מכרים (מכרות) שלה בתחום זה מקנה הרבה נקודות פלוס.

שנית, אתה חייב להפסיק כבר לבכות. חייב. זה פתטי. פאקינג קח את עצמך בידיים. "אין לי נסיון אין לי נסיון, כולם רוצים נסיון", אז תלמד!! תפתח את האינטרנט ותלמד, יש שם הכל!!!! אתה יודע מה עשיתי שראיתי שיש פער בין המשרות שאני מחפש (גם מבחינת נסיון) ובין הידע ה"פורמלי" שלי? פתחתי את האינטרנט ולמדתי!! קורסים, הרצאות ומה לא, הכנסתי את זה לקורות חיים בצורה מסודרת, וזה עבד והביא אותי ללא מעט ראיונות. ואם אתה לא יודע לעשות את זה, אז אולי אתה מכוון גבוה מדי ומעבר ליכולות שלך. לא נעים לשמוע אבל זו האמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שמהעבודה הנוכחית שלי התקשרו אחרי שבוע וחצי אחרי הראיון הראשון, להגיד שהם רוצים להמשיך איתי (כשכבר כמעט שכחתי מהם). למזלם לא היה לי משהו אחר רציני באופק.

לפעמים בחברות גדולות תהליכים לוקחים זמן.

ייתכן.

אה?

קודם כל, מאיזה "נסיון" בדיוק ההצהרה הזו? אמרת בעצמך שאף פעם לא התראיינת במקומות "כאלה"?

שנית, קטע - במקום העבודה הנוכחי שלי, הודיעו לי שלא התקבלתי, אחרי שקיבלתי את ההודעה (במייל) שלחתי בחזרה מייל שהתרשמתי מהחברה, הבנתי שהתרשמו ממני וכו' וכו' ושאשמח לקבל עוד הזדמנות להוכיח את עצמי. קטע, הזמינו אותי לעוד ראיון (ואת כל הסיפור שקרה אחרי זה פירטתי פה באשכול נפרד, ואיזה כיף שבסוף הכל הסתדר לטובה ו"נפלתי" במקום מצויין שעונה בדיוק על מה שחיפשתי), ובמקרה גם אתמול יצא לי לצאת עם מגייסת בחברה גדולה במשק, סיפרתי לה את הסיפור הזה והיא אמרה שאצלה ואצל עוד הרבה מכרים (מכרות) שלה בתחום זה מקנה הרבה נקודות פלוס.

שנית, אתה חייב להפסיק כבר לבכות. חייב. זה פתטי. פאקינג קח את עצמך בידיים. "אין לי נסיון אין לי נסיון, כולם רוצים נסיון", אז תלמד!! תפתח את האינטרנט ותלמד, יש שם הכל!!!! אתה יודע מה עשיתי שראיתי שיש פער בין המשרות שאני מחפש (גם מבחינת נסיון) ובין הידע ה"פורמלי" שלי? פתחתי את האינטרנט ולמדתי!! קורסים, הרצאות ומה לא, הכנסתי את זה לקורות חיים בצורה מסודרת, וזה עבד והביא אותי ללא מעט ראיונות. ואם אתה לא יודע לעשות את זה, אז אולי אתה מכוון גבוה מדי ומעבר ליכולות שלך. לא נעים לשמוע אבל זו האמת.

פסקה ראשונה - זה שלא הלכתי למקומות נחשבים כמו תחום המחשבים זה לא אומר שאני לא מכיר תגובה חיובית ותגובה שלילית במקומות עבודה אחרים. לא צריך להיות גאון הדור, הרבה ממקומות העבודה לא חוזרים אם הם לא צריכים אותך/לא מתאים להם. לגבי שאר הדברים באותה פסקה שלך, וואלה לא חשבתי על זה והאמת שלא הכרתי אנשים שעושים ועשו את זה, כולל אנשים בהייטק (כן, תתפלא, מכיר מקרוב מאוד כמה כאלה). אבל אשקר אם אומר לך שאני לא אשקול את מה שאמרת במידה ותהיה תשובה שלילית כלשהי.

פסקה שנייה: לא בוכה, ריאלי. אני לא יודע מה רמת השכל והידע שלך והאם אתה מסוגל ללמוד באינטרנט הכל לבד טיפ טופ (100 אחוז, בלי לעגל פינות )בזמן שרוב החומר באינטרנט מגיע אצל "המרצים" האלה בצורה אחרת ומבלבלת את הסעיף לחלוטין, בניגוד למכללה או מקום מסודר והחוברת לימוד שניתנת לך.

קורות חיים הסתדרתי והם מסודרים בסדר גמור, זה לא שלא עשיתי כלום בחיים שלי, כרגע הסיום קורס טכנאות PC במכללה איכותית יחסית עוזר "לייפות" את העניין טיפה.

לא חושב שאני מכוון גבוה, אחרת הייתי אומר שאני רוצה ללמוד תחומים במקצועות שאני לא טוב בהם כל כך , בתחום המחשבים. בעיניי תחום השרתים והטכנאות הוא לא בשמיים , אבל זה לא אומר שאני יכול ללמוד הכל לבד מ0-עד ת'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה?

תכלס

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור על הערך של הלימוד העצמי באינטרנט. במקום העבודה שלי יש מערכת מדדים מבוססת אקסל powerpivot שנבנתה עי חברת יעוץ חיצונית. לפני שנתיים פניתי לקבל שעות מהחברה לטובת עידכוני מודל. נאמר לי אין כסף לך תלמד איך לעשות את זה. לקח לי בערך 8 שעות יוטיוב והיום אני יודע לתת פתרון למה שצריך. תכלס הידע שם ולא בשמים.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמן שרוב החומר באינטרנט מגיע אצל "המרצים" האלה בצורה אחרת ומבלבלת את הסעיף לחלוטין, בניגוד למכללה או מקום מסודר והחוברת לימוד שניתנת לך.

אתה צריך להחליף מקורות אם כן.

יש מקומות סופר מקצועיים - החל מכלים כמו iTunesU שיאפשר לך ללמוד ממש קורסים מתארים מתקדמים של סטנפורד (דוגמא אחת לזה זה הקורס המפורסם CS193P - שזה הקורס מובייל שלהם שהפך ממש לסטנדרט בתחום) ולתחומים יותר רחבים באתרים כמו Udemy או Lynda.com בכמעט כל תחום שאתה חושב עליו - בצורה מאוד מסודרת עם תרגילים , הסברים , וידאוים עדכניים וכו.

והמחירים נעים בין חינם לבין עשרות דולרים בודדים לחודש למנוי ללא הגבלה.

ותאמין לי - השתמשתי באתרים האלו ללמוד דברים ״של גדולים״ לגמרי בצורה מאוד מקצועית.

(גם אחרי בערך 20 שנה בתחום ותואר ראשון)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, שביט, אתה צודק לחלוטין. בחיים לא התקשרתי למקום עבודה שלא החזיר לי תשובה, צריך להיות ממש הזוי כדי לא לקלוט את המסר.

צריך להיות עוד יותר הזוי לא להרים טלפון. גם כשלא נותנים לך עודף בפיצוציה אתה לא שואל מה איתו כי אם לא החזירו אז הם לא מתכוונים להחזיר וזה הזוי?

לפעמים הטלפון הזה יכול אפילו לשנות החלטה כי הוא מראה על רצון ומוטיבציה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שיש חוק. מחוייבים לחזור אליך בתוך שבועיים או משהו כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט יש חוק כזה, למרבה הצער הרבה חברות מצפצפות על הפרט ועל החוק הנ"ל.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו, יודע אנגלית? אם כן, צפה בסרטון. אם לא, תלמד ואז צפה בסרטון:

[video=youtube_share;5J6jAC6XxAI]

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתעלק על השרשור של אושריקו ושואל אנשים עם ניסיון (עדיף בעולם ההייטק)

אם לא חוזרים מראיון- לשאול או לא ?

מדובר בחברת הייטק בין הגדולות בארץ/בעולם.

אמרו תשובה תוך שבועיים, שאלו אם אני מחפש עבודה ואם זה דחוף אמרתי שאני לא מחפש וזה לא דחוף (מה שבאמת נכון-נמצא במקום טוב ולא מחפש)

עברו שלושה שבועות- אין לי בעיה שהתשובה תהיה לא ,אבל מהלך הראיון ומה שהיה לפניו היה כ"כ מסודר שזה ממש מוזר לי שלא חזרו.

יש לי את המייל של המראיינת- השאלה אם לשאול או שגם בחברות מסודרות אם לא חוזרים זה שם קוד ללא התקבלתי?

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין שאני עושה את זה אבל, פות״ש, אושריקו, שלח לי קו״ח למייל. יתכן שיש לי משרה עבורך.

[email protected]

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין שאני עושה את זה אבל, פות״ש, אושריקו, שלח לי קו״ח למייל. יתכן שיש לי משרה עבורך.

[email protected]

אם גם תמצא לו חברה, אז יירד הצורך לפתוח תת פורום "הסאגות של אושריקו" :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתעלק על השרשור של אושריקו ושואל אנשים עם ניסיון (עדיף בעולם ההייטק)

אם לא חוזרים מראיון- לשאול או לא ?

מדובר בחברת הייטק בין הגדולות בארץ/בעולם.

אמרו תשובה תוך שבועיים, שאלו אם אני מחפש עבודה ואם זה דחוף אמרתי שאני לא מחפש וזה לא דחוף (מה שבאמת נכון-נמצא במקום טוב ולא מחפש)

עברו שלושה שבועות- אין לי בעיה שהתשובה תהיה לא ,אבל מהלך הראיון ומה שהיה לפניו היה כ"כ מסודר שזה ממש מוזר לי שלא חזרו.

יש לי את המייל של המראיינת- השאלה אם לשאול או שגם בחברות מסודרות אם לא חוזרים זה שם קוד ללא התקבלתי?

קרה לי שחזרו אלי לגבי משרות גם 5-6 שבועות אחרי הראיון, היה תקופה שהתראיינתי להרבה חברות ויום אחרי חתימה בחברה שאני עובד בה התקשרה אלי חברה אחרת שהתלהבה ממני מאוד בראיון אבל לא חזרה אלי - היא ניסתה לשכנע אותי לבטל את החתימה בחברה שכן חתמתי בה ולעבור אליהם, אבל זה היה מעט מידיי מאוחר מידיי.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף אפילו שתתקשר, מקסימום תשמע תשובה שלילית.

גם במקומות מסודרים יש לפעמים בלגן.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...