Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תופעה של נהגים שעוברים בירוק כאילו הרמזור מורה לעבור את הצומת ב5 קמ"ש

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 2490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד פעם זה קרה, בחור עם משאית קטנה חוצה צומת באיזור העבודה שלי בצורה סבירה (התחלת נסיעה) ואני אחריו, באמצע לא מגביר מהירות והרמזור כבר נהפך לצהוב.

באמת שהדבר הזה מוציא אותי מהכלים.

אל תגידו , תחשוב לפני כן , מה זה השטויות האלה? הבחור מתחיל נסיעה בירוק וגם אני, אני צריך לדעת שהוא חי בלה ללנד בתוך הצומת?

אוי ואבוי...

שמור את עצביך למקרים אחרים מוצדקים יותר.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שמע כל הסיבות שציינת זה חצי כוח לעומת הסיבה הבטיחותית של אל תהיה ראשון. אני מנחש שאתה נוהג על גיר רגיל ולכן עניין התזמונים מפריע לך. אני למשל נוהג על אוטומט ותכלס ההעברה האוט' תמיד זריזה יותר וההוא עם הידני תמיד "מעכב" אותי - אני ממש יכול לשים לב מתי יש אצלו השהייה לטובת העברת הילוך (תמיד זה רכבים כמו איביזה, גולף ומוניות שאלה הדגמים הנפוצים לידני בימינו).

אין שום קשר לתיבת ההילוכים. כמו שאפשר ללחוץ על הגז קצת יותר באוטומטי אפשר למשוך קצת את ההילוך בידני ולא לעכב אף אחד.

אני נוהג על רכב ידני וחלש (i10), ונדיר מאוד שאני מעכב מישהו.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום קשר לתיבת ההילוכים. כמו שאפשר ללחוץ על הגז קצת יותר באוטומטי אפשר למשוך קצת את ההילוך בידני ולא לעכב אף אחד.

אני נוהג על רכב ידני וחלש (i10), ונדיר מאוד שאני מעכב מישהו.

לא אומר שצריך תואר שני כדי לדעת להזיז את הסטיק, אבל נהגים ממוצעים שחזרו לידני כדי לחסוך,שנוהגים על ידני לעיתים רחוקות או סתם מישהו חסר קורדינציה בצורה רצינית פשוט מתפעלים את התיבה והידית בצורה איטית מאוד ומאבדים כמה קמשים בכל העלאת הילוך ובמיוחד בהילוכים הראשונים ובמיוחד כשזה קצת בעלייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת תופעה מרגיזה, שרכב פרטי "גונב" את כל הירוק ברמזורים קצרים.

ולפעמים אתה לא יודע אפילו, שבאותו מקום הרמזור קצר. ואז כשאתה בתוך הצומת רואה במראית עין גם את המצלמה...

זה שפיספסתי רמזור או לא, זה עדיין זניח, לאומת העובדה, או עצם המחשבה שצולמתי בגלל אותו אידיוט, שלא אכפת לו מהאחרים ואפילו נהנה לעשות את זה בכוונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נושא הרמזורים לצערי מדרדר מיום ליום..

כשאני עומד ראשון ברמזור, אני ממתין בדריכות לצהוב בכדי להרים את הרגל מהברקס, חלילה לא לעכב אף אחד.

אך כמעט כל רמזור שאני עומד ויש רכב מלפניי. אני צריך לצפור לו ולפעמים יותר מפעם אחת בשביל שייסע ( כשאני צופר אני קולט שהוא מרים את הראש).

התופעה עוד יותר מעצבנת ברמזורים קצרים, מספיק 2-3 שניות של אי תנועה והרמזור כבר מתחיל להבהב.. כולי תקווה שאנשים כאלה יבינו ע"י קנס של כמה מאות שקלים שהם צריכים להתחשב בסביבה שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הדברים הבאמת מבעסים בהמתנה לרמזור ירוק קצר :/

אכן.

יותר, בטח מלמצוא חצי תולעת בתפוח עץ שלעסת זה עתה (לא בהשרדות כמובן).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני עומד ראשון ברמזור, אני ממתין בדריכות לצהוב בכדי להרים את הרגל מהברקס, חלילה לא לעכב אף אחד.

עדיף שתחטוף צפירונת מאשר שתזנק אל תוך הצומת מיד עם ההתחלפות לצהוב ותיפגע חו"ח מגנב של רמזור אדום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אמר שהוא מרים את הרגל מהבקרס, לא שהוא כבר נכנס פנימה. אבל גם אם כן, פשוט מאוד להעיף מבט הצידה לוודא שאין מישהו שמנסה להתפרץ לצומת באדום.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי שתבינו שאור ירוק זה לא פקודה לזנק כמו לואיס המילטון , אלא כדאי להעיף עוד מבט ,אולי טמבל ממשיך לנסוע באדום ויהרוג אתכם.

וזה מאחריכם שיזדיין בסבלנות

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צריך לצפור לו ולפעמים יותר מפעם אחת בשביל שייסע ( כשאני צופר אני קולט שהוא מרים את הראש).

התופעה עוד יותר מעצבנת ברמזורים קצרים, מספיק 2-3 שניות של אי תנועה והרמזור כבר מתחיל להבהב.. כולי תקווה שאנשים כאלה יבינו ע"י קנס של כמה מאות שקלים שהם צריכים להתחשב בסביבה שלהם.

זה די מצחיק שאתה עושה עבירת תנועה (צפירה ללא צורך) ומצפה שאנשים יקבלו קנס על משהו שהוא לא עבירה.

אולי שווה לעשות ריענון נהיגה, כדי שאתה לא תהיה זה שיבין על ידי קנס של כמה מאות שקלים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כמובן צודק מבחינה חוקית, צפירה (בטח בשטח עירוני) היא עבירה על החוק, אם כי לדעתי הלא מבוססת שוטר יוכל למצוא סעיף גנרי כזה או אחר (הפרעה לתנועה?) למי שנתקע ברמזור אם הוא ירצה.

גם כמובן שאין צורך לזנק בכל רמזור כמו נהג מירוצים בלי לבדוק שאין מישהו שגונב אדום (בטח על אופנוע).

ועדיין, נפלא מבינתי איך פשוט להתקע עם הראש בטלפון כשהרמזור מתחלף או לנסוע לאט במיוחד (הרבה פחות מהממוצע), בטח בשעות עומס ברמזורים קצרים, הפך לבון טון פה בפורום. לדעתי, זה פשוט חוסר התחשבות. אני אפילו אסתכן בעבריינות בוטה ואגיד שלדעתי האישית, צפירה קצרה למי שלא שם לב שרמזור התחלף היא לגמרי בגבולות הסביר (כאילו, מה האופציה? להמתין עוד שני מחזורים עד שכבודו יסיים לכתוב את ההודעה החשובה שלו?)

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...