Jump to content

orel.z

 • פרסום הודעות

  63
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות orel.z

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)
 1. מזעזע. למה לעזאזל אנשים כאלו, אחרי שיתפסו פעם אחת ייאסר עליהם להקים עסקים בצורה רשמית בארץ? עברת שיקום, תביא תעודות. עד אז, אסור לך להקים עסקים בארץ.
 2. היי עושה לאחרונה בירורים על רכב חדש וכרגע רק בוחן מס' רכבים, בינהם דאסטר. בעלי הרכבים שהתייעצתי איתם טענו כי דאציה מתכוונת להפסיק עם ייצור הרכבים האוטומטיים/יבואם לארץ (לא הבנתי מה בדיוק קורה) עד להודעה חדשה (ללא צפי כרגע לחידוש המלאי). מישהו שמע על כך? יכול לתת יותר פרטים? תודה
 3. DSG זה גיר שצריך לדעת איך להתנהג איתו. אני חושב שעל הצרכן לקחת בחשבון את הנושאים האלו לפני הרכישה, ואם יש לו בעיה עם זה, פשוט לא לקנות. הפאביה דווקא רכב קל יחסית, יכול להיות שיש סיבה אחרת חוץ מהתנהגות נהג, אבל את זה צריך לבדוק בצורה מקצועית. אם תלך לבית משפט, הדבר האחרון ששופט יעשה זה יצדיק אותך. לא נראה שתוכל להוכיח את אשמת החברה בבלאי של חלק ברכב בטח שכשאחת הסיבות לבלאי הוא התנהגות נהג בדר"כ.
 4. כשפניתי למוסך כבר אמר לי אחד מהעובדים לא לצפות לתיקון התקלה (שהם מכירים את זה ויקר מידי עבורם לתקן את זה, מוסך מורשה של הקונצרן כמובן). אכן כשישבתי מול הנציג של המוסך לאחר שעשו את כל הבדיקות, הוא אמר לי שאין מה לתקן ועוד אמר לי שהוא מוותר לי על עלות הבדיקה (לטענתו אם אין תקלה אני אמור לשלם, כביכול הבדיקה לא הראתה תקלה). עזוב שכמעט זרקתי עליו את הכיסא כשהוא אמר לי את זה אבל קיבלתי את סיכום הבדיקה והעיקר שהתלונה שלי מוכיחה שהתקלה החלה במסגרת האחריות. כך שאני לא הצלחתי לקבל מהם טיפול ראוי שיתקן את התקלה
 5. גם לי יש את הבעיה עם ההודעה : 'Error workshop! Leave vehicle only when selector lever in In position P'. כמובן שאני בעל אותו רכב של פותח האשכול. חודשיים לפני סיום האחריות ניגשתי למוסך להתלונן על הופעת ההודעה לשנייה מידי פעם, לאחר בדיקה שלהם (לדעתי רק חיברו מחשב) טענו שאין תקלה וקיבלתי את האסמכתא לתלונה שלי במסגרת האחריות והמלצה להגיע שוב במידה וקורה. טרם זה קרה שוב אך אני יודע שאם זה יקרה, תשובתם תהיה זהה לתשובה הראשונה. אין להם מה לעשות עם התקלה הזו בטח שכשמדובר בחיישן בתיבת הילוכים שמשתחרר לשנייה וחוזר. מה גם שהבנתי שהפתרון הוא החלפת התיבה כולה, יקר מאוד ואני מעריך שמבחינת עלות מול תועלת אין להם שום סיבה להתרגש מהתקלה. הכי חשוב שהתלונות שלי היו במסגרת האחריות.
 6. לדעתי יפה מאוד חיצונית. פנימי שמרני מאוד ומאכזב, הגיע הזמן לקחת סיכונים גם בנראות פנים.
 7. orel.z

  צמפיון הכניסו וויז

  סורי, כל מערכת ישראלית שתוצע לי תתקבל בסירוב. אין לדעתי סיבה אמתית להחליף את המערכת המקורית שהאיכות שלה טובה בהרבה מהישראלית. אנחנו פשוט עוד לא שם בכדי להציע תחרות אמתית בנושא.
 8. אצלך עוד מדובר בכביש בעל נתיב אחד לכיוון... אני בבוקר נוסע בכביש בעל שתי נתיבים לכל כיוון, על הימני כמובן ובמהירות 80 קמ"ש (כי אני לא ממהר ואני לא אוהב להאיץ ולנסוע במהירויות גבוהות כ"כ). וחצי מהנהגים בימין מצפצפים לי ומהבהבים לי, לא שמעתם על עקיפה משמאל?
 9. עבורי זה מצויין, אני משקיע בחברה הזו וכמות הרווחים שהיא עושה בשנים האחרונות צפוי לצמוח הרבה יותר כשנהיה במציאות הAI
 10. בשנים האחרונות אני שומע שנושא השירות דווקא בענף הרכב, הוא שנות אור אחורנית מכל מוסד נורמאלי שנותן שירות סביר. יתרה מכך, עליי לציין שרוב התלונות שאני שומע הם על יבואני רכבי יוקרה ( BMW , מרצדס וגם אאודי), ואילו דווקא על יונדאי וקיה, רכבים בסיסיים וזולים ביחס ליוקרתיות, התלונות מתונות בהרבה ואף פחותות במספרן ( ויש לציין שיש יותר רכבים כאלו על הכביש מאשר רכבי יוקרה). אם כך, זה עצוב מאוד. התשובה חייבת להיות צרכנית. כאשר רוכשים רכב כה יקר, השירות מחויב להיות מעל המצופה. אך אנחנו הישראלים קצרי זיכרון, ובעיקר לא לומדים לקח. ביום שאחוזי המכירות של רכבי היוקרה יתחילו לרדת, אולי אז תהיה הפקת לקחים רצינית וחשבון נפש מצידם.
 11. orel.z

  מיני מבחן - סיאט איביזה

  דגם הסטייל אוט' עדיין ממשיך להוביל בתור העסקה המשתלמת בישראל לדעתי. מחיר מצוין ביחס למתחרות.
 12. למען האמת שמעתי מחבר שלי שרכב איביזה FR 2016 כי קרתה לו אותה תקלה... במוסך טוענים כי " היה עומס על הפיוזים" וסידרו לו את זה ( לביינתים). חייב לציין שבתחילה בכלל לא רצו לקבל אותו למוסך בגלל עומס, עד שהגיע למנהל מוסך וזה נתן לו שירות כמו בן אדם. מקווה מאוד עבורך כי התקלה אכן תסתדר ומישהו אצל היבואן ייקח אחריות, לי יש איביזה סטייל 2016 ומאוד לא הייתי רוצה להתקל בתקלה כזו אצלי...
 13. פרסמתי זאת בשרשור של "שמאלנים נמאסתם" בשעה טובה. אני מקווה שאשמע על דוחות שכאלו בחודשים הבאים כשמוסר ההשכל הוא " אחרי שעוקפים, חוזרים לימין"
 14. orel.z

  שמאלנים, נמאסתם!

  הודעה מרגשת חברים וחברות!!!! [TABLE] [TR] [TD=width: 100%]*דוברות המשטרה (אגף התנועה):**אגף התנועה מגביר את האכיפה באופן משמעותי כנגד עבירת אי שמירה על הימין* *מחובתו של נהג בכביש לשמור על הנתיב הימני במהלך נסיעתו, הנהיגה בנתיב השמאלי מהווה הפרעה לתנועה ולעיכוב ייתר הנהגים הנמצאים בכביש, כאשר הנתיב השמאלי נועד לעקיפה של רכבים בלבד. עפ"י החוק, אי שמירה על הימין הינה עבירה הגוררת בצידה קנס של 250 ₪ ו-6 נקודות לחובתו של הנהג.* *במסגרת פעילות האכיפה נגד עבירות בריונות כביש ועבירות מסכנות חיים, אגף התנועה מגביר את האכיפה באופן משמעותי כנגד עבירת אי שמירה על הימין, במטרה לאפשר זרימה רציפה ומיטבית של התנועה בכבישים, ולאפשר לנהגים לבצע עקיפות בבטחה בנתיב השמאלי ובתוך כך למנוע מנהגים לבצע עבירות.* *משטרת ישראל קוראת לנהגים ומדגישה כי, יש לשים לב לשמירה על הימין ובסיום העקיפה בנתיב השמאלי, יש לחזור ולשמור על הנתיב הימני בצורה בטוחה וזהירה.* (נלקח מפורום רוטר) ___________ בנימה זו, הגיע הזמן! מקווה שאתחיל לשמוע על דוחות כאלו בחודשים הקרובים. [/TD] [/TR] [/TABLE] [TABLE] [TR] [TD=width: 100%]*דוברות המשטרה (אגף התנועה):**אגף התנועה מגביר את האכיפה באופן משמעותי כנגד עבירת אי שמירה על הימין* *מחובתו של נהג בכביש לשמור על הנתיב הימני במהלך נסיעתו, הנהיגה בנתיב השמאלי מהווה הפרעה לתנועה ולעיכוב ייתר הנהגים הנמצאים בכביש, כאשר הנתיב השמאלי נועד לעקיפה של רכבים בלבד. עפ"י החוק, אי שמירה על הימין הינה עבירה הגוררת בצידה קנס של 250 ₪ ו-6 נקודות לחובתו של הנהג.* *במסגרת פעילות האכיפה נגד עבירות בריונות כביש ועבירות מסכנות חיים, אגף התנועה מגביר את האכיפה באופן משמעותי כנגד עבירת אי שמירה על הימין, במטרה לאפשר זרימה רציפה ומיטבית של התנועה בכבישים, ולאפשר לנהגים לבצע עקיפות בבטחה בנתיב השמאלי ובתוך כך למנוע מנהגים לבצע עבירות.* *משטרת ישראל קוראת לנהגים ומדגישה כי, יש לשים לב לשמירה על הימין ובסיום העקיפה בנתיב השמאלי, יש לחזור ולשמור על הנתיב הימני בצורה בטוחה וזהירה.* [/TD] [/TR] [/TABLE]
 15. אהלן. אני בעל רכב חדש כבר שנה על הכביש, מאוד חשוב לי המראה האסתטי של האוטו ובעיקר השריטות המעצבנות. אני מחנה מידי יום במקום בעייתי כשאני נוסע לעבודה, וזאת משום שאין מקומות חנייה אחרים. לפעמים כשאני מגיע לרכב לאחר יום עבודה, אני מגלה שבעלי רכבים אחרים השאירו לי " מתנות" בדמות שריטות בדפנות הרכב ובמרכזו. התופעה מעוררת זעם בכל פעם מחדש.. התסכול שאין לך באמת מה לעשות עם זה הורגת. מגיע בן אדם עם רכבו ולא איכפת לו מהסביבה, מחנה בכזה חוסר תשומת לב וזהירות ודופק רכבים על ימין ועל שמאל. כתוצאה מכך, אני מנסה למצוא פתרון יעיל, לא יקר ופשוט שייתן לי הגנה מפני אנשים כאלו. נתקלתי באיביי בכמה מגיני דפנות ומגיני דלתות. רציתי לדעת אם מישהו ניסה והאם מישהו מכיר מוצרים טובים יותר. דוגמא: אני דווקא מחפש יותר לאמצע הרכב מקדימה ומאחורה ( משום שאנשים נכנסים בי ברוורס ופחות בצדדים). האם מישהו יכל להמליץ על שיטה/מוצר?
×
×
 • Create New...